İphone 3G Takılma - Donma - Dokunmatiğin Kitlenmesi
13 Cevap7771 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

12 Mesaj
25 Ocak 2011; 23:25:39 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Merhabalar

İphone 3G 8GB sahibiyim. Telefon Yurtiçi. Version 4.2.1. Firmware 5.14.

Cihazın acemisyim. Jailbreak yok şuanda cihazda. Ancak cihazda donma tıkanma o kadar fazla oluyorki,kaldırıp at bazen yeri.Bazen aramaya cevap veremiyorum (dokunmatik dondugu için) bazen mesaj bile yazamıyorum. Dondugu zaman tek çare üst kilit tuşundan kapatıp yeniden açmak..oda 2 dk sonra tekrar donuyor..Restore ettim çare oda olmadı.

Forumdaki İphone 3G sahipleri..hepsi sürümden dolayımı böle benim cihazdamı bi acayiplik var ?

Eger acaiplik benim cihazdaysa naparda kurtarabilirim ? Jailbreak fln bana yararmı ? Yada önerebiliceginiz baska bir yol varmı ?

Birde son olarak 3GS cihazında bunun kadar problem varmı ? (Kitlenme,donma açısından)

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..

2809 Mesaj
25 Ocak 2011; 23:30:15 

3 yıldır iphone kullanıyorum facebook uygulaması harıc (uygulamadan atıyor,cok nadır)sorun cıkarttıgını gormedim

sizin telefonda donanimsal bir sorun olabilir.

HTC One M7
Msi Ge60-0ND

2372 Mesaj
26 Ocak 2011; 9:56:50 

jb yapma daha fazla donma yasar kırarsın telefonu. aynı teli kullanıyoruz bende bi sorun yok cok doldurmus olmayasın teli? bi restore yap düzelir bence

iPhone 4S 16GB iOS 6.1 | Samsung Galaxy Note 2 16 GB
GameCenter: whtswrongstupid
| PSN: whtswrongstupid

1874 Mesaj
26 Ocak 2011; 11:50:53 

3.1.3 e düşürürken shsh Kaydina ihtiyaç yok diye biliyorum

İnternetten 3.1.3 ü indir itunesda shift+restore de indirdiğin yazilima tikla gerisini kendisi yapar zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

12 Mesaj
27 Ocak 2011; 1:06:30 

Downgrade edemedim maalesef :) 1015 hatası aldım. iTunes gördüde yeniden eski sürüme yüklüorum gene..

Ayrıca sanırım sorun donanımsal. Ekrana bastırınca veya arka kapaktan ittirince donma problemi kalmıyor. Plastik kılıf vardı.Onuda çıkardım biraz daha iyi çalışıyor.

Dokunmatik ekrandan aynaklıysa ne yapabilirim ? Yaptırmak tamir ettirmek kaça mal olur ?

243 Mesaj
27 Ocak 2011; 1:11:06 

quote:

Orijinalden alıntı: SilentGuardian

Downgrade edemedim maalesef :) 1015 hatası aldım. iTunes gördüde yeniden eski sürüme yüklüorum gene..

Ayrıca sanırım sorun donanımsal. Ekrana bastırınca veya arka kapaktan ittirince donma problemi kalmıyor. Plastik kılıf vardı.Onuda çıkardım biraz daha iyi çalışıyor.

Dokunmatik ekrandan aynaklıysa ne yapabilirim ? Yaptırmak tamir ettirmek kaça mal olur ?

sorun dokunmatik ekranda ise tahimini 60 tl falan tutar.
bence yaptırmadan satın,3g modeli ios'ta fazla kasıyor.
bende 3gs var şuan gayet normal çalışıyor.

2199 Mesaj
27 Ocak 2011; 13:06:56 

yeniden restore atmayı denedin mi

12 Mesaj
27 Ocak 2011; 22:28:50 

quote:

Orijinalden alıntı: nıghtguardian

yeniden restore atmayı denedin mi

Evet mecburen ettim.Bişe değişmedi. En iyisi satıp üstüne biraz koyup 3GS almak..Bununla uraşılmıyo.

143 Mesaj
27 Şubat 2011; 16:52:14 

arkadaşım boşa 3gs alma bende 3gs var dediğin sorunu 2-3 gündür yaşıyorum ve gitgide arttı bu sorun.. çözemiyorum !! dokunmatik ekran donuyor.. sonra ya kilitleme yada alltaki tuşa basmak zorunda kalıyorum bende..

1421 Mesaj
12 Mart 2011; 0:09:13 

Forumda bir arkadaş sürümü düşürerek sorunu çözmüş .

291 Mesaj
12 Mart 2011; 0:25:42 

bana kalırsa ios 4 ve üstü sürümler 3g telefonlar için ideal değil 3.1.3 düşür sürümünü. 1015 hatası baseband sürümü ile alakalı bir hatadır sürüm düşüren her iphone da bu hata çıkar .

iphone 3g ler için shsh kaydına gerek yok downgrade işleminde 1015 hatası aldıktan sonra iphone u recboot adlı program ile açabilirsin google aratırsan bulursun.

73 Mesaj
11 Eylül 2011; 10:06:51 

Arkadaşlar versiyon düşürün diyorsunuz ama,birçok app düşük versiyonlar çalışmıyor,yeni kulaklık alırsanız en az 4.2versiyonunu kabul ediyor.birçok teyakkuzda alışmanız gerekir.benden tavsiye zira telefonla aldığınız kulaklık,sadece tlfnun 2 üst versiyonuna kadar kaldirir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

PSN: edi1905
Takım: galatasaray a.ş.

526 Mesaj
16 Ekim 2011; 18:47:33 

Arkadaslar elimde su anda 3G telefon var. Telefon elmada takili kaliyor. Zor bela restore ettim 4.2.1 ile. Telefon restore dan sonra yine elmada takili kaldi. Telefonu bir kez acabildim. Actigimda ise sorun yoktu. Aktive ettim. Oldu heralde diye dusunup kilitleme tusuna bastim. Ekran dondu, isik hafif karardi, butun ikonlar ayni oldugu gibi kaldi ekranda. Acayim dedim tekrar olmadi. Simdi tekrar elmada. Elmada ikende kendi kendine kapanip aciliyor. Sorun donanimsalmidir yoksa yazilimsal mi? Yardimci olursaniz iyi olur.

eX! | MacBook Pro 13'' 2.4 750Gb 240GbSSD 8Gb GF320M | iPhone5 GameCenter: <eScapeeXc> | Sony Xperia Z1 | Blackberry Bold 9900 | Playstation 3 320Gb PSN: eScapeeXc | Leon 1.6 CR TDI DSG 17"

840 Mesaj
16 Ekim 2011; 20:19:54 

Jb için hızlandırma prograı falan yok mu acaba ??

Xbox360 GamerTag =CaptainOnedin
League of legends = CaptainOnedin (Artık Türkiye)
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Programlar, Yazılım sorunları » İphone 3G Takılma - Donma - Dokunmatiğin Kitlenmesi
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234