Şimdi Ara

Google Nexus S, şubat ayında 549 Euro'dan İtalyan teknoloji severlerle buluşuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung ve Google işbirliği kapsamında geliştirilen Nexus S, İtalyan teknoloji severlerle buluşmayı bekliyor.

Önümüzdeki aydan itibaren 549 Euro fiyat etiketiyle İtalya'daki mağazaların vitrinlerini süsleyecek Nexus S, 1 GHz saat hızında çalışan Hummingbird işlemciden ve 512 MB RAM'den güç alıyor; Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 2.3 ''Gingerbread'' sürümünü kullanıyor. Amerika'daki Nexus S'in aksine 4.0 inç boyutlu 480 x 800 (WVGA) çözünürlüğünde dokunmatik Super Clear LCD panelle gelecek akıllı telefonun göze çarpan diğer teknik detayları arasında 3.5 mm kulaklık girişi, dört band GSM - HSDPA (7.2 Mbps) alt yapısı desteği, 16 GB iNand bellek, 5 megapiksel otomatik odaklamalı kamera, led flaş, 720 x 480 @ 30 FPS video kaydı, Wi-Fi 802.11b/g/n, GPS, Bluetooth v2.1 + EDR, üç yönlü jiroskop, ivme - mesafe - ışık sensörleri, NFC (Near-Field Communications) ve 1500 mAh batarya bulunuyor.

• fransada zaten satiliyo bu tlf su anda. phoneandphone.com sitesinde
  • "Super Clear LCD panelle" ve "microSD kart desteği" var mıydı yaw :D
  • quote:

"Super Clear LCD panelle" ve "microSD kart desteği" var mıydı yaw :D

Uyarı için teşekkürler, dalgınlığıma gelmiş. Telefonda hafıza kartı girişi yok. Ancak ekranla ilgili bilgiler kaynağıma göre doğru.

Kaynak:http://www.androidplanet.it/cellulari-android-2/il-primo-smartphone-android-2-3/
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Nexus S'deki SAMOLED ekran benim hoşuma gitmemişti ve gerekli değerlendirmeleri açtığım konida yapmıştım.
  • türkiyeye gelme olasılıgı var mı?_
  • nexus s daha piyasaya çıkmadan eskidi..lg,samsung,motorola ve htc bomba gibi telefonlar çıkaracaklarını duyurdu..google bu seferde geç kaldı..
  • Piyasaya girecek canavarları göz önüne aldığımızda, samsung olmasina ragmen gidip nexus s alanı alnından opmek lazım. Hangimiz o kadar medeni cesarete sahibiz:) Belki kore hükümeti fahri vatandaşlık bile verir, yada bi altın anahtar falan bişey...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.