Şimdi Ara

HP B110A Photosmart Wireless E-All-in-One Yazıcı CN245B

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
15.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HP B110A Photosmart Wireless E-All-in-One Yazıcı CN245B

Bu Yazıcıyı Yeni Aldım Arkadaşlar Kablosuz Olarak Kullanıyorum. Hızından Oldukça Memnunum. Üstelik Eprint Özelliği var Uzaktan Erişim İmkanı Sağlıyor Bana Mail Yoluyla. Yazılımını İnernet üzerinden Güncelledim. Herşeyi Harika...

Tek Düşündüğüm Kartuşları Ne Kadar Sürede Biter Ve Doldurma Şansım var mı ? 364 Numaraları Kartuşları Kullanıyor. İlk Defa Böyle Kartuş Görüyorum Gerçekten :)

Fiyat Olarak 60 Liralık Philips Marka Bir Telefonla Birlikte Yanında Tam Dolu Kartuşları da var 180 Lira Para Verdim. Bence Çok Uygun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenten16 -- 24 Kasım 2013; 9:34:43 >

• Bende bu printerı yeni aldım. Cescesor dan kartuş ve mürekkkep aldım. İlk izlenim başarılı, bakalım tekrar doldurunca aynı kalitede basacakmı...
  • Ne Yani Piyasadaki Kartuşları Dolum Yapıyorlar Ben Şimdi bu Orjinal Kartuşları Dolum Yaptıramam mı ?
  • Arkadaşlar bu yazıcıları kullananlar yok mu?
    Bu yazıcıyı kullanan arkadaşlar yorumlarını ve tavsiyelerini yazsalar.
    Ayrıca HP B110A ile HP B109A arasında ne gibi fark var?
  • Ben Oldukça Memnunum. Neredeyse Lazer Yazıcı Gibi İnanılmaz Hızlı. Kablosuz Olarak Kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenten16

Ben Oldukça Memnunum. Neredeyse Lazer Yazıcı Gibi İnanılmaz Hızlı. Kablosuz Olarak Kullanıyorum.

Arkadaşım; biraz taryıcı fonksiyonlarından bahsedebilirmisin.
    Tarama hızı, yazılım programının dili ve beraberinde verilen yardımcı program falan varmı?
    Birde bilgisayara kurulurken istemediğin yada istemeyeceğin başka programlar kuruyormu?( Resim görüntüleme düzenleme
    programı gibi)
  • Tarayıcısı Çok Kaliteli Taradığın Belgeyi yazdırdığında sende görürsün ayırt edemezsin zaten. Yazılımı Tüekçe Kullanımı Basit Dokunmatiği güzel. Beraberinde Programı Geliyor. Kaliteli Hızlı Baskı Gibi Seçenekler Seçebiliyorsun Yazdırmadan Önce. Öyle gereksiz Programlar gelmiyor fazla. Ayrıca Yazıcıuı İnternet Üzerinden Yazılımını Güncelleyebiliyorsun Buda Çok güzel bir olay.
  • quote:

Tarayıcısı Çok Kaliteli Taradığın Belgeyi yazdırdığında sende görürsün ayırt edemezsin zaten. Yazılımı Tüekçe Kullanımı Basit Dokunmatiği güzel. Beraberinde Programı Geliyor. Kaliteli Hızlı Baskı Gibi Seçenekler Seçebiliyorsun Yazdırmadan Önce. Öyle gereksiz Programlar gelmiyor fazla. Ayrıca Yazıcıuı İnternet Üzerinden Yazılımını Güncelleyebiliyorsun Buda Çok güzel bir olay.

Yaklaşık 10 gündür süren araştırmanın sonucunda tavsiyene uydum, hepsiburadan sipariş verdim. Umarım sorunsuz bir donanım olur.
    Alıp kullandığımda ben de görüş ve deneyimlerimi paylaşırım...
  • Güle Güle Kullanın...
  • bestbuydan aldım 179 tl ye yanındada panasonic telefon vardı. yazıcının herşeyi güzelde şu kablosuz ayarlarını oturtamadım modemle eşletirebiliyorum fakat notebook tam performans olarak bağlayamıyorum. direkt yazıcı notebook kablosuz sorunsuz oluyor ama yazıcı+modem+notebook üçlüsünü bir ara yaptım notebook yeniden başlatınca tekrar bağlanamadım. uğraştırdı çok. bu yazıcıyı alan arkadaşlar yardımcı olurlar ise çok sevinirim.
  • Ben Yazıcıyı Modeme Bağladım. Pc'den Gayet güzel Çıktı alabiliyorum. Çok Sorun Yapıyorsa 5 Tl'ye bir Yazıcı Kablosu Alın Hiçbir Sorun Olmaz.
  • uğraşlar sonucunda sorunun notebook un wifi sinde buldum. modemi notebooka ethernet yoluyla bağladığm zaman yazıcıyı kablosuz olarak rahat görüyor notebookun kablosuz özelliğini kullanarak bağlanamıyor? şimdi bu sorunu çözmeye çalışacağım. tenten16 kardeşim evet kabloyla rahat rahat işlem yapabiliyorum ama kablosuz özelliği var diye almadıkmı:D ayarlar basit gibi görünüyor ama malesef işletim sistemi donanım gibi engeller önümüze çıkıyor. ayar yapana kadar 10 sayfa çıktı aldım:D cihaza biraz büyük ama tip olarak güzel kart okuma hızı gayet iyi sessiz ortamlarda sesi biraz gürültülü olabiliyor. apps özelliği gayet iyi birçok eklenti barındırabiliyor.
  • Bu cihazın fotoğraf baskı kalitesi nasıl arkadaşlar?
    Özellikle foto baskı için düşünüyorum bir priner almayı (kartuşları dolabilen)
  • Bu Makinanın İşi bu zaten. Yanında fotoğraf kağıtlarını hediye veriyorlar :)
  • arkadaşlar ethernet yoluyla yazıcı+modem+notebook üçlüsünü rahatça birbirine bağlayabiliyorum ama notebookun ethernet değilde wireless ini açınca yazıcıya bağlanamıyorum sorun nerde arkadaşlar.
  • quote:

Bu Makinanın İşi bu zaten. Yanında fotoğraf kağıtlarını hediye veriyorlar :)

ama ben foto baskısını hiiiç ama hiç beğenmedim. hele bi ayarı var, onu açmazsanız 600dpi basıyor. taş devrine döndüm sandım bir an neyse gelişmiş baskı dedik biraz düzeldi baskısı. ama hala mat basıyor. nikon d3x ile çekilmiş sample foto indirip bastım ki, kalite kaybı olmasın. ona rağmen kesmedi beni. fotokopisi, taraması çok hızlı çok güzel ama foto baskısı için aynı şeyi söylemeyeceğim. orta karar basıyor bence.
  • Bende yeni aldım. Orjinal kartuşları oldukça uygun fiyatlı. Fotoğraf için kontrastı sağlamak için siyah kartuştan daha uygun fiyatı ile siyah foto kartuşu var. Normal siyahı fotoğraf için kullanmamalı bence. Hızı oldukça yüksek baskı kaliteside öyle. Tarayıcı hızıda fena sayılmaz. Ben kargo dahil hepsi buradadan 160 tl civarı aldım tam dolu kartuş ile. XL kartuşlar var ama sayfa kapasitesi fiyat oranına girince XL gurubu gereksiz oluyor. Orjinal dışı kartuşlarda çok printeri çöpe yollayınca bedeli ne olursa olsun orjinal kartuştan vazgeçesim yok. 250 sf ortalama siyah kartuş fiyatları 20-25 tl civarında sanırım.
  • Arkadaşlar kartuşun bırtanesı cıktıgında yine fotokopı veyada prınt ıslemı devam edıormu yoksa ılla o kartusu haznede ıstıyormu kullananlar deneyıp bılgı verebılırmı
  • Arkadaşlar merhaba

Bu yazıcıya direk cepten wireless ile çıktı alabiliyormuyuz? Android telefon kullanıyorum. Varsa Ayarı nasıl acaba?

tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anicola

Arkadaşlar merhaba

Bu yazıcıya direk cepten wireless ile çıktı alabiliyormuyuz? Android telefon kullanıyorum. Varsa Ayarı nasıl acaba?

tşk.

it's easy to download and install HP iPrint Photo from Android Market to your device; just follow these steps:
    Launch Android Market on your Android phone.
    Select the Apps tab.
    Search for HP iPrint Photo.
    Select HP iPrint Photo.
    Then select the Install button. HP iPrint Photo will start downloading immediately.

*Android marketten hp iprint'i indiriyorsun kısacası ve bu program üzerinden pdf, resim çıktısı alabiliyorsun..

detaylı bilgi için
    http://www8.hp.com/us/en/products/smart-phones-handhelds-calculators/mobile-apps/app_details.html?app=tcm:245-799203&platform=tcm:245-799126

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.