Şimdi Ara

iPhone 4'ün son reklamı; 'İki, bir'den daha iyidir.'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
5.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 Şubat'tan itibaren Verizon aracılığıyla satışa sunacağı CDMA destekli iPhone 4 ile ulaştığı kullanıcı sayısını ciddi ölçüde arttırmaya hazırlanan Apple, iPhone 4'ün son reklamında bu gelişmeyi konu aldı. Johann Strauss II'nin önemli eserlerinden The Blue Danube'in en bilindik melodisi eşliğinde iPhone 4'ün uygulamalarından kesitler sunarak tabiri caizse Vals yapan iki iPhone 4'e yer veren Apple, "Waltz" isimli reklamı "İki, bir'den daha iyidir." cümlesiyle bitiriyor;

• cift antenden bahsediyor...
  • iki cekirdek, tek cekirdekden daha iyidir :)
  • iğrenç bir telefon...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuavo15

iğrenç bir telefon...

yok artık diyorum
  • quote:

iğrenç bir telefon...

üzülme sen de alabilirsin bir gün
  • quote:

iğrenç bir telefon...

• Verizon modeli ilkinden daha iyi şeklinde algıladım reklamı ama izleyince farklı bir konu anlatılıyormuş güzel olmuş.
  • CDMA desteği ne demek oluyor arkadaşlar ?
  • iphone 4 haziranda ilk çıktığında aldım 3 ay kullandım aldığımın 2 katına türkiyede sattım. iyi telefon ama çok abartılıyor 1 ayda sıkılmayacak insan yoktur o telefondan. almayanlar yada alamayanlar çok birşey kaçırmıyor o bakımdan.
  • gerçekten bu tarz haberler okumaktan sıkıldım. artık gelse de alsak. 5 ay oldu neredeyse hala gelecek. yazıklar olsun..
  • quote:

iğrenç bir telefon...

Parasizlik insana neler yaptiriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: vipergts

iphone 4 haziranda ilk çıktığında aldım 3 ay kullandım aldığımın 2 katına türkiyede sattım. iyi telefon ama çok abartılıyor 1 ayda sıkılmayacak insan yoktur o telefondan. almayanlar yada alamayanlar çok birşey kaçırmıyor o bakımdan.

geciniz bu ayakları.3 ay oldu hergun yeni uygulamalarla hayatımı hem iş yerimde, hem yolda ,hemde evde daha kolaylaştıran şeylerle eylenceli hale ceviriyorum.ve daha yapacak cok sey var bu telefonla.senin paraya ihtiyacın olmuş satmışsın.şimdide telefona camur atiyorsun.
  • siz çıldırmış olmalısınız?Telefondan sıkılan adamlara karşı bu kin bu nefret ne böyle :D Sanki imkansızmış gibi sanki apple'ın hissedarıymışsınız gibi böyle gaza gelmeler falan
  • Aslında sıkılma olayını dile getirmekte yanlış çünkü insan her elektronik eşyadan, yeni arabasından, sevgilisinden hatta hayatından bile sıkılır yani bu çok normal birşey devamlı iphone4'te sıkıyor demenin hiç anlamı yok e sıkacak tabi insan bu herşeyden sıkılır.

Birde bu sıkılma olayına dikkat edin %90'ı konunun gidişiyle ve konunun temasıyla alakası olmayan bir anda ortaya çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi losthell -- 25 Ocak 2011; 22:56:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brknsmnc
    CDMA desteği ne demek oluyor arkadaşlar ?

Ne oldugunu biliyorumda anlatma ozurluyum sim kart yok telefonda oyle solim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: whtswrongstupid

quote:

iğrenç bir telefon...

Parasizlik insana neler yaptiriyor

:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

Orijinalden alıntı: vipergts

iphone 4 haziranda ilk çıktığında aldım 3 ay kullandım aldığımın 2 katına türkiyede sattım. iyi telefon ama çok abartılıyor 1 ayda sıkılmayacak insan yoktur o telefondan. almayanlar yada alamayanlar çok birşey kaçırmıyor o bakımdan.

geciniz bu ayakları.3 ay oldu hergun yeni uygulamalarla hayatımı hem iş yerimde, hem yolda ,hemde evde daha kolaylaştıran şeylerle eylenceli hale ceviriyorum.ve daha yapacak cok sey var bu telefonla.senin paraya ihtiyacın olmuş satmışsın.şimdide telefona camur atiyorsun.

sen bence bir doktora görün kardeşim.
  • Benim çıkardığım sonuç : Verizon için çıkardığımızın AT&T'den Sim kart girişi dışında hiç bir farkı yok (Hız açısından falan).. iki telefonu karşılaştırıyor sanki
  • bu telefona iğrenç diyen biri teknolojiden anlamıyor demektir.. yanlış siteye gelmiş olmalı.. adres satırına pokemon.com yazacağına nasıl olduysa DH'a girmiş..!!
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.