Şimdi Ara

FORMAT ZAMANI...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkada$lar bu gece yakla$ik 30 bilgisayari sabaha kadar formatlayip hazir etmem gerekiyor.
    tum bilgisayarlarin ozellikleri ayni arkada$lar..
    daha evvel sp2 li bir cd hazirlami$tim bu forum sayesinde.
    $imdi oyle bir cd istiyorum ki xp sp2 entegreli, tum driverlari yuklenmi$,temel ayarlari yapilmi$ (hizli ba$lat gorunsun, ekran koruyucu kalksin vs..) msn, yahoo,winamp,java,flashplayer birkac ivir zivir program daha kurulmu$ olsun.
    bir keresinde boyle bir dokuman gormu$tum internette.. fekat adresi unuttum..
    yapilabilir mi boyle bir$ey... i$im uzun bayaaa ve tek ba$imayim oyun kurmasi uzun suruyor bayaa onda sorun yok.. ama xp leri en azindan sorunsuz yukleyeyim istiyorum.. eksik program kalmasin :)
    nasil yapabiliriz?.

• bi yazılımcı arkadaşım XP Bootable CD demişti sanırım... Bu CD'le format atınca Driver'lar falan gitmiyomuş... İstediğin programlara bişi olmuyomuş sanırım... bilgisayarcılara sor 5 YTL'ye çekiyolarmış
  • yok mu bilgisi olan??
  • Eğer bütün donanımlar bir biriylen aynı ise bir bilgisayarı olması gerektiği gibi kur.Sonra norton ghost programı ilen diger bilgisayarlara image dönüver.
  • acronis true image de kullanabilirsin. ama image sanırım 1.5-2 gb tutar sonra bütün bilgisayarlara aynı image i atarsın. tabiki donanımlar aynıysa. aynı deilsede driverları kurmadan image alırsın sonra image attıın bilgisayarlara driverlarını tek tek kurarsın
  • arkada$lar acronis programini tavsiye ettiler bayaa..
    ben $u $ekilde bir kurulum yapabilir miyim, 30 bilgisayari tek bir makinadan kurabilir miyim?
  • Netwrok kurulumu yavaş sürer tek tek kurarsan daha az vaktini alır :).Birde acronisi bir kaç kez denedim yada ben bulamadım istem dışı olarak diski iki partitiona bölüyor.Eğer başka bir bölümde onemli datalar varsa silinebilir.Ama hızlı image döndüğü kesin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.