Samsung Galaxy Ace S5830 ANA KONU
17926 Cevap1275873 Görüntüleme97 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     71 [73] 75 76 77 78 79 80      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1052 Mesaj
12 Temmuz 2011; 15:05:37 

arkadaşlar 2.3 ne zaman çıkacak bilen var mı

155 Mesaj
12 Temmuz 2011; 17:35:02 

quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

nerden ve kaça aldın hocam?

Arabistandan babam almış.
400 tlye gelmiş.

8 Mesaj
12 Temmuz 2011; 19:11:30 

AŞAĞIDAKİ SORULARIMA CEVAP ALAMADIM YOK MU YARDIM EDECEK ARKADAŞ.

1- telefonda görüşme sırasında hoparlöre (eller serbes deniyor herhalde) geçtiğimde karşı taraf cızırtı, uğultu, yankı var diyor kullanamıyorum? bu telefon ayarlarından mıdır yoksa bozuk mu? önceki 5-6 senelik takozla aynı kişilerde aynı hat hoparlör gayet güzel konuşuyorum.

2- samsung sitesinde kies, NPS, pc situdio programların farkı nedir. Bana rehberi düzenlememde yardımcı olacak prg için gerekli.

Şimdiden teşekkürler

267 Mesaj
12 Temmuz 2011; 19:14:33 

ace de tiger arcade emulatorunu calıstırabilen varmı acaba ?
benn calıstıramadım

yada baska emulatorde olur metal slug vendetta fln oynucam oynuyamıyorum bi yardım edin yahu

Bu satır benim hakkım ve bu hakkımı kullanmak istiyorum. SATIR 1
Bu satır benim hakkım ve bu hakkımı kullanmak istiyorum. SATIR 2
Bu satır benim hakkım ve bu hakkımı kullanmak istiyorum. SATIR 3
Bu satır benim hakkım ve bu hakkımı kullanmak istiyorum. SATIR 4
Bu satır benim hakkım ve bu hakkımı kullanmak istiyorum. SATIR 5
Bu satır benim hakkım ve bu hakkımı kullanmak istiyorum. SATIR 6
Bu satır benim hakkım ve bu hakkımı kullanmak istiyorum. SATIR 7

5779 Mesaj
12 Temmuz 2011; 19:19:02 

quote:

Orijinalden alıntı: hellbutcher00096

arkadaşlar 2.3 ne zaman çıkacak bilen var mı

2.3 3-4 aya anca çıkar bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

283 Mesaj
12 Temmuz 2011; 19:32:00 

SWAYPE I NASIL NORMAL KLAVYEYE DÖNÜŞTÜRRÜM TEKRAR ARKADAŞLAR BULAMADIM :/

2009 toyota corolla 1.6 ELEGANT (ATEŞ KIRMIZI)
samsung galaxy s

10 Mesaj
12 Temmuz 2011; 23:29:09 

semender sorumu cevaplar isen sevinirim flash desteği henüz telefonumuza gelmedi diye biliyorum fakat senin önerebileceğin farklı bir program varmı facebook ta ki oyunları oynayabilmek için teşekkür ederim.

SöZ KoNuSu VaTaN iSe GeRiSi TeFeRRuaTTıR

1276 Mesaj
13 Temmuz 2011; 0:07:47 

quote:

Orijinalden alıntı: dj_mnchh

SWAYPE I NASIL NORMAL KLAVYEYE DÖNÜŞTÜRRÜM TEKRAR ARKADAŞLAR BULAMADIM :/

yazmak için beyaz boşluğa tıkla sonra o boşluğa basılı tut. menüden normal klavyeyi seçersin.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3264 Mesaj
13 Temmuz 2011; 0:14:44 

Şuan Galaxy Ace beyaz cep telefonu bimekste %25 indirimde 658,75 TL Fiyat çok iyi

http://www.bimeks.com.t...0-galaxy-ace-beyaz.aspx

142 Mesaj
13 Temmuz 2011; 3:40:29 

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım hem forum olarak hemde Galaxy Ace.Benim sorunum sim kartındaki rehberdeki isimleri kies de gözükmüyor ne yapmam lazım yardımcı olacak bir arkadaş varmı

1x150 cm çanak 1x atlanta hdbox- 1 x nextstar 16500 fta-1 x goldmaster 9400 vcı-1x SkyStar 2.6d-1 x diseqc motor-1 x samsung le 32c650-1x samsung es46''6140-1 x Samsung Galaxy Note 3-1 x Western Digital Elements 1.5TB Usb 3.5'-1 x casper nirvana laptop 1 x PS4 500gb 1 x Samsung HT-D5550

DH PS4 OYUNCULARI

PSN ID baracudaTR

5856 Mesaj
13 Temmuz 2011; 8:46:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

Şuan Galaxy Ace beyaz cep telefonu bimekste %25 indirimde 658,75 TL Fiyat çok iyi

http://www.bimeks.com.t...0-galaxy-ace-beyaz.aspx

Ben gece aldım görür görmez fiyatı.
Arkadaşlar bu soru çok sorulmuştur ama telefon gelince yapmam gerekenlere ilişkin bir mesaj göremedim ben. Bir rehber veya liste var mı yeni telefona yapılması gerekenler gibisinden. Çok yardımcı olur bulabilirsem öyle bir şey.

PSN: TR_Serdar

1421 Mesaj
13 Temmuz 2011; 10:35:53 

MİCROSDHC VEYA CLASS 10 KULLANAN ARKADAŞLAR NASIL İZLENİMLERİNİZ

5856 Mesaj
13 Temmuz 2011; 10:42:29 

Arkadaşlar telefonu aldık almasına ama internet için hangi operatör ve tarifenin en iyi sizce?
avea 1 gb aylık 19 tl. ama hızı nasıl belli değil?
vodafone 7.2 mb aylık 29 tl, 1 gb limitli veya 8 tl sınırsız ama 100 mb sonrası hız 96 kbps düşüyor.
turkcell hiç bakmadım ama kesin kazıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 13 Temmuz 2011; 10:52:16 >

619 Mesaj
13 Temmuz 2011; 11:02:30 

quote:

Orijinalden alıntı: baracuda10

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım hem forum olarak hemde Galaxy Ace.Benim sorunum sim kartındaki rehberdeki isimleri kies de gözükmüyor ne yapmam lazım yardımcı olacak bir arkadaş varmı

Telefon hafızasına taşımanız gerekiyor.

619 Mesaj
13 Temmuz 2011; 11:37:08 

quote:

Orijinalden alıntı: toros71

MİCROSDHC VEYA CLASS 10 KULLANAN ARKADAŞLAR NASIL İZLENİMLERİNİZ

Kullanan arkadaşlar telefonun uçtuğuna dair bilgi vermişlerdi.

619 Mesaj
13 Temmuz 2011; 11:40:10 

quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

Arkadaşlar telefonu aldık almasına ama internet için hangi operatör ve tarifenin en iyi sizce?
avea 1 gb aylık 19 tl. ama hızı nasıl belli değil?
vodafone 7.2 mb aylık 29 tl, 1 gb limitli veya 8 tl sınırsız ama 100 mb sonrası hız 96 kbps düşüyor.
turkcell hiç bakmadım ama kesin kazıktır.

En iyi hız Turkcell de
En iyi fiyat Avea da
Avea 3g de bölgesel olarak Vodefon un bir önüne geçiyor bir arkasında kalıyor.

Bence kazıkcell en doğru tercih olacaktır internetin hakkını almak için...

619 Mesaj
13 Temmuz 2011; 11:42:12 

quote:

Arkadaşlar bu soru çok sorulmuştur ama telefon gelince yapmam gerekenlere ilişkin bir mesaj göremedim ben. Bir rehber veya liste var mı yeni telefona yapılması gerekenler gibisinden. Çok yardımcı olur bulabilirsem öyle bir şey.

Telefon rehberini sim karttan telefona taşı.
Markete bak çalışıyormu diye. Çalışmıyorsa market enabler ile marketi aktif hale getir.
Sonrada kurcalamaya başla :)

619 Mesaj
13 Temmuz 2011; 11:44:14 

quote:

Orijinalden alıntı: ufukku

AŞAĞIDAKİ SORULARIMA CEVAP ALAMADIM YOK MU YARDIM EDECEK ARKADAŞ.

1- telefonda görüşme sırasında hoparlöre (eller serbes deniyor herhalde) geçtiğimde karşı taraf cızırtı, uğultu, yankı var diyor kullanamıyorum? bu telefon ayarlarından mıdır yoksa bozuk mu? önceki 5-6 senelik takozla aynı kişilerde aynı hat hoparlör gayet güzel konuşuyorum.

2- samsung sitesinde kies, NPS, pc situdio programların farkı nedir. Bana rehberi düzenlememde yardımcı olacak prg için gerekli.

Şimdiden teşekkürler

1 - Donanım arızası olabilir servisle bir görüşün derim.

2 - Kies ile rehberinizi düzenleyebilirsiniz.

619 Mesaj
13 Temmuz 2011; 11:48:35 

quote:

Orijinalden alıntı: suzgech

1 gün az değil mi en azından 2 tam gün gitmesi lazım bence...

İnternet bağlantınız aktif ise sürekli, bu akıllı telefonların, şu an ki bataryaları ile 2 , 2.5 gün gitmesinin imkanı yok ne yazıkki... He sadece telefon olarak kullanılıyorsa 3 gün bile gidebilir.

3264 Mesaj
13 Temmuz 2011; 13:18:27 

quote:

Hayırlı olsun.. Ben Alsam mı almasam mı derken az önce bi bakayım dedim bitmiş Param olsa anında alırdım.. Neyse bir dahaki sefere artık

5856 Mesaj
13 Temmuz 2011; 13:31:41 

quote:

Orijinalden alıntı: zopheal

Telefon rehberini sim karttan telefona taşı.
Markete bak çalışıyormu diye. Çalışmıyorsa market enabler ile marketi aktif hale getir.
Sonrada kurcalamaya başla :)

Teşekkürler hocam. Daha telefon gelmedi ama 1-2 güne gelir.
Market ilk önce çalışmayabiliyor mu? Türkiye'ye özel bir durumdur büyük ihtimalle. Market enabler nerden ediniyoruz?

619 Mesaj
13 Temmuz 2011; 13:38:24 

Buradan indirebilirsin ;)

http://www.fileserve.com/file/Gm5cg3c

26 Mesaj
13 Temmuz 2011; 15:26:15 

quote:

Kullanan arkadaşlar telefonun uçtuğuna dair bilgi vermişlerdi.

Evet arkadaşlar kartı takmamın üzerinden 1 hafta geçti (Kart Team Class 10, 8 GB Micro SDHC- 42 TL'ye aldım). Size izlenimlerimi aktarmak isterim.
1- Telefonda gözle görülür bir hız farkı var. Bu animasyon geçişlerinde çok iyi hissediliyor.
2- Veri alış verişi inanılmaz hızlandı. Bir dosyayı telefondan bilgisayara yada bilgisayardan telefona ortalama 150kb saniye ile bluetooth üzerinden gönderebiliyorum.
3- Ram'de bir değişiklik olup olmadığını sormuştu bir arkadaş ama Ram ile hafıza kartının bir alaksı yok. Telefonunuzdaki yüklü programların sayısı ve arka planda çalışma yapıp yapmadıkları sizin ram'inizi etkiler.
4- Benim için en önemli etken ise şarj etkeniydi bu kartı alırken. Daha rahat okuma yazma yapılabildiği için işlemcinin çok enerji harcamadan daha uzun süre dayanabileceği duyumlarını okumuştum. Eski halinden yaklaşık %10 daha fazla dayanıyor şarjı. Bu da bence önemli bir aşama. Saat bazında bilgi vermeme sebebim, herkesin kullanımı farklı olduğu için. Yani ben çok fazla mesaj atıyorum ve günde en az 2 saat telefonla konuşuyorum. Bu yüzden eski kart ve yeni kartı oranladığımda %10luk bir şarj bekleme süresi artışından söz edebilirim size.

İşin özü, eğerki daha yüksek performans, daha çok hafıza alanı, ve biraz daha uzun şarj istiyorsanız ben class10 bir hafıza kartı kullanmanızı tavsiye ediyorum.

373 Mesaj
13 Temmuz 2011; 15:28:08 

Merhaba Ben Galaxy ace almaya karar verdim ama aklımda 3 tane sorun var ;

1-Android market çalışıyormu yada çalışıcakmı / Yada telefonda yüklü olan başka bir market varmı? (Geçen gün media markt'a gidip telefonu kurcaladım ve bir markete girdim ama dikkat etmemişim hangisi olduğuna )
2-Telefonda hd oyunlar oynanabiliyor mu ve bütün android telefonlarda olan oyunlar bundanda oynanabilir mi?
3-Flash olmamasının ne gibi eksileri olur?Bu eksiklikleri giderebilirmiyim ?

Anadolu Üniversitesi
İletişim Tasarımı ve Yönetimi

5856 Mesaj
13 Temmuz 2011; 15:39:16 

quote:

Buradan indirebilirsin ;)

http://www.fileserve.com/file/Gm5cg3c

Çok teşekkürler. Bu arada almayı düşünen arkadaşlar. Vatan ve bimekste telefon 656 ve 658 tl bilginiz olsun

Edit: fiyatlar bimekste sadece bugün içini geçerli. vatan süre konusunda bir şey söylemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 13 Temmuz 2011; 15:43:34 >

287 Mesaj
13 Temmuz 2011; 15:46:53 

arkadaşlar mesaj yazma bölümünde space tuşunun yanındaki mikrofana bastığınızda sizin söylediklerinizi mesaj olarak yazması gerekiyor.

ama ben bastıgğımda bağlantı hatası diyor bunun sebebini bilen var mı ?

619 Mesaj
13 Temmuz 2011; 15:52:11 

quote:

arkadaşlar mesaj yazma bölümünde space tuşunun yanındaki mikrofana bastığınızda sizin söylediklerinizi mesaj olarak yazması gerekiyor.

ama ben bastıgğımda bağlantı hatası diyor bunun sebebini bilen var mı ?

Aktif internet bağlantınız var mı?

440 Mesaj
13 Temmuz 2011; 15:52:15 

vatan normal fiyatı aşağı çekmiş %25 indirim olduğunda 585 TL ye denk geliyor bence aciliyetiniz yoksa bekleyin ben pusudayım.

120 Mesaj
13 Temmuz 2011; 15:55:07 

merhaba arkadaşlar bende galaxy ace ailesine yeni katılanlardanım.bu telefonların acemisi olarak siz tecrübeli kullanıcıların desteğini beklerim.benim size bir sorum olacaktı.telefonun wifi kısmından evdeki wireless modemden bağlanmaya çalışıyom ama başarılı olamıyom.evdeki modemin ismi telefonun wifi ko-ısmında görününce üzerine tıkladığımda şifre istiyor.(sanırım bu şifre modemin parola , şifre kısmındaki şifre)bu şifreti sadece yazıyorum ama kullanıcı ismi kısmı çıkmadığından tamam deyip bağlanmaya çalışıyom fakat ıp almaya çalışıyor sonrada hiç bir şey olmadan bağlanamadı deyip bekliyor.modemim airties modemdir .yardımlarınızı beklerim şimdiden teşekkürler

287 Mesaj
13 Temmuz 2011; 16:01:05 

quote:

Aktif internet bağlantınız var mı?

internet bağlantısı yok ama normal sms göndermek için neden internet bağlantısı olsun ki :S

619 Mesaj
13 Temmuz 2011; 16:21:49 

quote:

internet bağlantısı yok ama normal sms göndermek için neden internet bağlantısı olsun ki :S

Eğer yanlış hatırlamıyorsam, o özellik internet bağlantısını kullanarak sesi yazıya dönüştürüyordu çünkü.

5856 Mesaj
13 Temmuz 2011; 16:28:50 

Bimeksten dün verdiğim sipariş hala kargoya verilmiş değil. Şansa da bugün vatan bimeksle aynı fiyata indi. Hem de web/mağaza fiyatı bimeksteki gibi farklı değil gidip elden alabilirdim.

2069 Mesaj
13 Temmuz 2011; 16:36:47 

Yeni sürüm market programı eklenmiştir. güle güle kullanın, android 2.2. ve üstü içindir. konumda ilk mesajdada link mevcuttur.
0

Link >>> http://www.media fire.com/download.php?1x3qfn6h1gd7rny

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 13 Temmuz 2011; 16:38:10 >

Senin cahilliğin rahat etsin diye, kendimi sansürlemeyeceğim...

1052 Mesaj
13 Temmuz 2011; 17:14:28 

quote:

Orijinalden alıntı: harmonyoa

bende büyük bir merakla bekliyorum özellikle işlemcinin performansını buarada arkadaşlar mediamarkt ümraniyede ürün yok bu ürünü nerde görüp inceleyebilirim...

tüm samsung bayiilerde var

426 Mesaj
13 Temmuz 2011; 17:20:22 

Şu anda 2 gb lik hafıza kartım var. 8 gb liğe geçiş yapmak istiyorum. önceki kartın içeriğini bire bir yeni karta kopyalayıp yeni kartı telefona taktığımda telefona önceden yüklenmiş programlar problem çıkarır mı ?

25 Mesaj
13 Temmuz 2011; 17:38:23 

arkadaşlar.. bimeksten ürün almayın diyolar bu konuda bilgisi olan varmı.. bimeksten mi alınmalı sizce vatandan mı?.. vatan sadece internetten satış yapıyo bu fiyata kredi kartını kullanmaya zor ikna ettiğim abim ise internetten asla almaz bişey.. sizce bimeksten alsam çok mu sıkıntı çekerim?

89 Mesaj
13 Temmuz 2011; 17:50:51 

arkadaslar ace yi usb den sarj edince sarjı dha geç bitiyor .. prizden sarj edilince daha cabuk sajr ediliyor ama daha erken bitiyor .. bu kanıya varmak icin baya bi deneme yaptım ..

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

26 Mesaj
13 Temmuz 2011; 17:56:06 

quote:

Orijinalden alıntı: abdullah b. abdullah

Şu anda 2 gb lik hafıza kartım var. 8 gb liğe geçiş yapmak istiyorum. önceki kartın içeriğini bire bir yeni karta kopyalayıp yeni kartı telefona taktığımda telefona önceden yüklenmiş programlar problem çıkarır mı ?

hayır çıkarmıyor. sen yine de yüklediğin programların .apk dosyalarını bilgisayarına kopyala. bir sorun çıkarırsa yeniden onları karta atarak kurarsın.

89 Mesaj
13 Temmuz 2011; 17:56:45 

quote:

Orijinalden alıntı: abdullah b. abdullah

sanırım sorun cikmaz sonucta data dosyaları karta olacak ama denemek lazim tabiki .. dene demiyorym ha sonra sorun cıkmasın :D bende 8 gb almayı düsnyrum ama aldgmda fabrik ayarkarına dönüp yeniden yükle yapacagm hem hızlanr . gereksz prog-oyunlarda kalkms olur ...

26 Mesaj
13 Temmuz 2011; 17:58:17 

quote:

Eğer yanlış hatırlamıyorsam, o özellik internet bağlantısını kullanarak sesi yazıya dönüştürüyordu çünkü.

aynen öyle. o özellik ile söylediğiniz kelimelerin google üzerinden benzer ses yapısında olanlarıyla eşleştirip o şekilde sesinizi yazıya dönüştürüyor. Bu yüzden internet bağlantısı olmadan sesli mesaj yazma özellilğini kullanamıyoruz

89 Mesaj
13 Temmuz 2011; 17:59:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

Yeni sürüm market programı eklenmiştir. güle güle kullanın, android 2.2. ve üstü içindir. konumda ilk mesajdada link mevcuttur.
0

Link >>> http://www.media fire.com/download.php?1x3qfn6h1gd7rny

hocam zaten market kendiliginden güncelleme yapmyor mu ¿

373 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:09:25 

quote:

Orijinalden alıntı: Egot

Merhaba Ben Galaxy ace almaya karar verdim ama aklımda 3 tane sorun var ;

1-Android market çalışıyormu yada çalışıcakmı / Yada telefonda yüklü olan başka bir market varmı? (Geçen gün media markt'a gidip telefonu kurcaladım ve bir markete girdim ama dikkat etmemişim hangisi olduğuna )
2-Telefonda hd oyunlar oynanabiliyor mu ve bütün android telefonlarda olan oyunlar bundanda oynanabilir mi?
3-Flash olmamasının ne gibi eksileri olur?Bu eksiklikleri giderebilirmiyim ?

Cevap vericek yok mu ?

Anadolu Üniversitesi

893 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:40:42 

Ace mi gio mu karar veremedim uf

İnsanlar pek çok şeyi öğrenmişler; kuşlar gibi uçmayı, balıklar gibi yüzmeyi. Fakat çok basit bir şeyi öğrenememişler: kardeş gibi yaşamayı.

89 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:42:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Egot

Cevap vericek yok mu ?

1 android market i acabiliyorsunuz ve bi sürü yerden uygulama bulabilirsiniz

2 sanırım oynayabiliyorsun hani ben fazla oyunla ilgilenmyorum ama - hd browser bile var :D

3 hiç flash eksikliğini yasamadım bi şekilde yolunu buluyorsun

ha sana önerim para sorun değil diyosan iphone al :D

bu arada androidi ilk kez kullanacaksan çok yoracak seni yeri geldimi uygulama bulamayacaksın yeri geldimi uygulama çalışmayacak , tam olarak yerleşmemiş yapısı var diyebilirim

373 Mesaj
13 Temmuz 2011; 21:34:49 

quote:

Orijinalden alıntı: IaTad

1 android market i acabiliyorsunuz ve bi sürü yerden uygulama bulabilirsiniz

2 sanırım oynayabiliyorsun hani ben fazla oyunla ilgilenmyorum ama - hd browser bile var :D

3 hiç flash eksikliğini yasamadım bi şekilde yolunu buluyorsun

ha sana önerim para sorun değil diyosan iphone al :D

bu arada androidi ilk kez kullanacaksan çok yoracak seni yeri geldimi uygulama bulamayacaksın yeri geldimi uygulama çalışmayacak , tam olarak yerleşmemiş yapısı var diyebilirim

Ben nokia 5800 kullanıyorum o yüzden hangi telefonu kullanırsam kullanayım bana güzel geliceğinden eminim :D

Anadolu Üniversitesi

1052 Mesaj
13 Temmuz 2011; 22:07:24 

kiesde güncelleme varmış şimdi gördüm acaba market mi güncellenecek ki

76 Mesaj
13 Temmuz 2011; 22:52:34 

merhabalar , odin ile yükleme yaparken mibib downloading te takıldı kaldı ve şu an 20. dakikayı doldurdu. odini kapatsam ne ile karşılaşırım bileniniz var mı?

"Türkçemiz Yok Olmasın"

93 Mesaj
13 Temmuz 2011; 23:02:20 

quote:

Orijinalden alıntı: mfaktas

merhabalar , odin ile yükleme yaparken mibib downloading te takıldı kaldı ve şu an 20. dakikayı doldurdu. odini kapatsam ne ile karşılaşırım bileniniz var mı?

kapatabilirsin, ilk adımda takılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HunterMystic -- 13 Temmuz 2011; 23:04:14 >

238 Mesaj
13 Temmuz 2011; 23:15:53 

arkadaşlar ben,m bu telefonşa alakalı sorum şu anlattığınız kaadrıyla mesaj çekip arama yapıp şarkı dinleyen arada sırda video izlyen biri çin ideal...ama en kritik soru şu ki memleketteki güneşli gün sayısı çok fazla güneşe çıkınca ekran görüntüsünü görebiliyomuyuz yoksa dandirik samsunglar gibi mi oluyo???

76 Mesaj
13 Temmuz 2011; 23:25:17 

ilginize teşekkür ederim

"Türkçemiz Yok Olmasın"

76 Mesaj
13 Temmuz 2011; 23:38:52 

quote:

Orijinalden alıntı: kaptantrojan

arkadaşlar ben,m bu telefonşa alakalı sorum şu anlattığınız kaadrıyla mesaj çekip arama yapıp şarkı dinleyen arada sırda video izlyen biri çin ideal...ama en kritik soru şu ki memleketteki güneşli gün sayısı çok fazla güneşe çıkınca ekran görüntüsünü görebiliyomuyuz yoksa dandirik samsunglar gibi mi oluyo???

güneşin tepede olduğu saati baz alırsak, ekranın en yüksek parlaklık seviyesinde pekte görünmediğini rahatlıkla söyleyebilirim :)

"Türkçemiz Yok Olmasın"

32 Mesaj
14 Temmuz 2011; 0:19:58 

quote:

Çok teşekkürler. Bu arada almayı düşünen arkadaşlar. Vatan ve bimekste telefon 656 ve 658 tl bilginiz olsun

Edit: fiyatlar bimekste sadece bugün içini geçerli. vatan süre konusunda bir şey söylemiyor.

Şu anda Bimeks'in internet fiyatı 638 TL

almayı düşünenlere..

08 Focus 2 Coll TDCI

32 Mesaj
14 Temmuz 2011; 0:31:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Sakkaroz

Şu anda Bimeks'in internet fiyatı 638 TL

almayı düşünenlere..

Bu fiyata hem kargo dahil, hem de 6 taksit..

08 Focus 2 Coll TDCI

159 Mesaj
14 Temmuz 2011; 0:49:10 

Arkadaşlar Fruit Ninja nın Arcade modu açık şekilde oynayabilen varmı? Satın almak istiyorum onuda beceremedim. Marketten ulaşamıyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim.

2651 Mesaj
14 Temmuz 2011; 0:52:23 

Benim telefon hala serviste ve hala cevap yok. Bir hoparlör arızası için bu kadar da beklenilmez ki kardeşim

& MB-D10 Battery Grip flickr <<>> LOWEPRO FLIPSIDE 400 AW // Weifeng WF-6662A Tripod // Tamron SP 70-300 mm f/4-5.6 Di VC USD + Polarize Filtre// Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM + ND 16 Filtre // Samyang 8mm F/3.5 MC // HELIOS 58mm 1:2 F2.0 MC M-42 (m52x0,75)
PC Sistem:> http://valid.x86.fr/08uurq

5856 Mesaj
14 Temmuz 2011; 9:34:54 

Bimeksten salı günü sipariş ettiğim ürün için hala "faturalanabilir" yazıyor Ucuz diye bulaştık bir kere. İnşallah stoğunda olmayan telefonu satmamıştır bana. Bir de anasayfasında "bilmemkim siparişini 1 gün içinde aldı bik bik bik.." falan yazıyor.
Geç gelmesi bir yere kadar da inşallah açılmamış bir kutuda yollarlar açıkçası tırstım. O kadar internetten almayayım görerek alayım diye bekledim vatan 729'dan inmedi bir türlü. Ben gece bimekse siprariş geçtim, sabah 658 yaptı vatan. Elden alma fırsatı da var vatanda. Ben böyle şansın

1163 Mesaj
14 Temmuz 2011; 11:03:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Sakkaroz

Bu fiyata hem kargo dahil, hem de 6 taksit..

şansa bak yaa 100 lira fazla verdik iyimi pfff