Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.003
Cevap
72
Favori
1.494.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ace aldım biraz önce eve geldim ama ne wifi baglayabiliyorum nede markete girebiliyorum google hesabımı kabul etmiyor acemiyim yardımmmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: doudou
    Merhaba,
    Galaxy Ace için root update yapıyordum, pass dedikten sonra kablosunu çıkardım. Şu anda ne download moda nede recovery moda giriş yapabiliyorum.
    Odine giriş yaptığımda Cihazı 14. portta tanıyor Added! ve Detected! yazıyor.
    Dosyaları seçip starta bastığımda.
    <4> Startthread Detected : 0
    <5> Startthread Detected : 0
    <6> Startthread Detected : 0
    <7> Startthread Detected : 0
    <8> Startthread Detected : 0
    <1> setup connection...
    diyerek duruyor.
    Cihazı bilgisayar hala porttan gördüğü için bir umut varmıdır. Cihazın sizce tekrar açılma şansı varmıdır gibi klasik sorularıma yanıt arıyorum.
    Şimdiden yardımcı olanlara teşekkürler.

Root update nedir anlamadımki. Root işlemi odin ile yapılmıyor. Root için küçük bir zip dosyasını karta yükleyip recowery modda update seçmek yeterlidir.

Eğer versiyon yükleme neticesinde bu hale geldiyse veya yanlışlıkla root dosyasını odin ile yüklemeye kalkıp sistemi çökerti iseniz.AntiACE isimli programı indirmelisiniz.
    Ardından ctrl+alt+del ile işlemler bölümüne girin kiesPDLr.exe ve kiestrayagent.exe uygulamalarını sonlandırın.
    Bilgisayarda internet filtre programı varsa devre dışı bırakın.
    Şimdi telefonu usb den bağlayın anteACE çalıştırın ve download modunda aç butonuna basın, telefon kapanıp download modunda açılacak.
    Normal şekilde odinle yüklemeyi yapın.
    tam bir firmware mesela 2.3.4 yükleyin.
    Lütfen linkler nerde diye sormayın, şu anda tatildeyim ara ara bilgisayara ulaşabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BBBBBBBBBBBBBBB -- 8 Temmuz 2011; 19:48:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: visivo

ace aldım biraz önce eve geldim ama ne wifi baglayabiliyorum nede markete girebiliyorum google hesabımı kabul etmiyor acemiyim yardımmmm

bu sorunu nasıl aşıyoruz yardımcı olabilecek varmı
  • puffin browser mi skyfire mi? flash sorunu için.
    teşekkürler.
  • quote:

quote:

ace aldım biraz önce eve geldim ama ne wifi baglayabiliyorum nede markete girebiliyorum google hesabımı kabul etmiyor acemiyim yardımmmm

bu sorunu nasıl aşıyoruz yardımcı olabilecek varmı

Wifi nin şifreleme yöntemini değiştir. Bağlanırsın. Gmail hesabını bilgisayardan alabilirsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: toros71
    puffin browser mi skyfire mi? flash sorunu için.
    teşekkürler.

Mynet videolarına kadar herşey için Dolphin Browser, web sayfalarının mobil değil bilgisayarda göründüğü gibi görünmesi için Skyfire. İkisinide yükle hangisi gerekirse onu kullan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BBBBBBBBBBBBBBB -- 8 Temmuz 2011; 22:06:09 >
  • gmail hesabım var ama baglanmıyor malesef telefonda hiç birşey çalışmıyor ne gps ne opera ne market browser var bitek düzgün çalısan vurucam duvara sinir oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: antiACEtor

quote:

Merhaba,
    Galaxy Ace için root update yapıyordum, pass dedikten sonra kablosunu çıkardım. Şu anda ne download moda nede recovery moda giriş yapabiliyorum.
    Odine giriş yaptığımda Cihazı 14. portta tanıyor Added! ve Detected! yazıyor.
    Dosyaları seçip starta bastığımda.
    <4> Startthread Detected : 0
    <5> Startthread Detected : 0
    <6> Startthread Detected : 0
    <7> Startthread Detected : 0
    <8> Startthread Detected : 0
    <1> setup connection...
    diyerek duruyor.
    Cihazı bilgisayar hala porttan gördüğü için bir umut varmıdır. Cihazın sizce tekrar açılma şansı varmıdır gibi klasik sorularıma yanıt arıyorum.
    Şimdiden yardımcı olanlara teşekkürler.

Root update nedir anlamadımki. Root işlemi odin ile yapılmıyor. Root için küçük bir zip dosyasını karta yükleyip recowery modda update seçmek yeterlidir.

Eğer versiyon yükleme neticesinde bu hale geldiyse veya yanlışlıkla root dosyasını odin ile yüklemeye kalkıp sistemi çökerti iseniz.AntiACE isimli programı indirmelisiniz.
    Ardından ctrl+alt+del ile işlemler bölümüne girin kiesPDLr.exe ve kiestrayagent.exe uygulamalarını sonlandırın.
    Bilgisayarda internet filtre programı varsa devre dışı bırakın.
    Şimdi telefonu usb den bağlayın anteACE çalıştırın ve download modunda aç butonuna basın, telefon kapanıp download modunda açılacak.
    Normal şekilde odinle yüklemeyi yapın.
    tam bir firmware mesela 2.3.4 yükleyin.
    Lütfen linkler nerde diye sormayın, şu anda tatildeyim ara ara bilgisayara ulaşabiliyorum.

İLginiz için çok teşkkür ederim, peki AntiAce programını nereden bulabilirim ?
  • quote:

gmail hesabım var ama baglanmıyor malesef telefonda hiç birşey çalışmıyor ne gps ne opera ne market browser var bitek düzgün çalısan vurucam duvara sinir oldum

5800 Deki yöntemi dene fabrika ayarlarına bir dön istersen.. ayarlar+ gizlilik + fabrika ayarları..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haddat

quote:

gmail hesabım var ama baglanmıyor malesef telefonda hiç birşey çalışmıyor ne gps ne opera ne market browser var bitek düzgün çalısan vurucam duvara sinir oldum

5800 Deki yöntemi dene fabrika ayarlarına bir dön istersen.. ayarlar+ gizlilik + fabrika ayarları..

valla oldu yaşasın 5800

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clopin -- 9 Temmuz 2011; 0:47:56 >
  • İyi akşamlar arkadaşlar marketten uygulama indirince bir sorun yok ama oyun indirmeye kalkınca bu hatayı veriyo. Yardım edermisiniz ?http://imageshack.us/photo/my-images/27/sc20110708190053.png/
  • quote:

Orijinalden alıntı: aßc

Beyler vodafone cepnet yaptım fakar 3g ile değilde E heralde edge oluyor,hattı aldıgımda 3g fln yazıordu kartın üstünde ama.Nasıl 3g geçireceğim ?

Bilen varsa bi yarsim etsin lutfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: A_R_D_A

İyi akşamlar arkadaşlar marketten uygulama indirince bir sorun yok ama oyun indirmeye kalkınca bu hatayı veriyo. Yardım edermisiniz ?http://imageshack.us/photo/my-images/27/sc20110708190053.png/

bende öyle olunca benarka planda çalısn programları kaptp tekrar indriyorum bazen basarı sağlıyorm ama bazen de olmyrm . Bende anlamadm ...
  • quote:

quote:

Beyler vodafone cepnet yaptım fakar 3g ile değilde E heralde edge oluyor,hattı aldıgımda 3g fln yazıordu kartın üstünde ama.Nasıl 3g geçireceğim ?

benim bildiğim sinyal gücü ile alakalı iyi çeken yerlerde HSPDA yani H gösteriyor sinyalin düşük olduğu yerde de G yada EDGE gösteriyor ...
  • Arkadaşalr telefonu yarın alacağım büyük ihtimalle. Vatan'dan almayı düşünyorum %18 indirim ile 729tl'ye geliyor en uygun orada. Bazı mesajlarda "servise güncellettim maerket açıldı" tarzında şeyler gördüm. Böyle bir şey mümkün ise yarın alırken güncelletmek istediğimi söyleyip telefonu güncelledikten sonra alsam olabilir mi? Vatan yapar mı acaba böyle bir şeyi? Market'i açmayı öğrnedim kolay bir yöntemi var fakat bazı sitelerde "telefon bir daha açılmadı" diye ağlayanlar var bu yüzden korktum kendim aypmayı bu yöntemi. Bir akıl verin acil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow_catcher

Arkadaşalr telefonu yarın alacağım büyük ihtimalle. Vatan'dan almayı düşünyorum %18 indirim ile 729tl'ye geliyor en uygun orada. Bazı mesajlarda "servise güncellettim maerket açıldı" tarzında şeyler gördüm. Böyle bir şey mümkün ise yarın alırken güncelletmek istediğimi söyleyip telefonu güncelledikten sonra alsam olabilir mi? Vatan yapar mı acaba böyle bir şeyi? Market'i açmayı öğrnedim kolay bir yöntemi var fakat bazı sitelerde "telefon bir daha açılmadı" diye ağlayanlar var bu yüzden korktum kendim aypmayı bu yöntemi. Bir akıl verin acil.

bugün aldım biraz acemilik oldu beni sinir etti ama simdi herseyi sorunsuz kurdum kullanıcı hatası diyelim buna tavsiye ederim güzel telefon al
  • quote:

Orijinalden alıntı: IaTad

quote:

quote:

benim bildiğim sinyal gücü ile alakalı iyi çeken yerlerde HSPDA yani H gösteriyor sinyalin düşük olduğu yerde de G yada EDGE gösteriyor ...

Hocam teşekkür ederim cevap için ama,kızılayda bile E ile çektiyse yani .. O tarafta sinyalin iyi olması gerek birde.Anlayamadım vallahi..
  • quote:

İLginiz için çok teşkkür ederim, peki AntiAce programını nereden bulabilirim ?

BURADAN İNDİR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow_catcher

Arkadaşalr telefonu yarın alacağım büyük ihtimalle. Vatan'dan almayı düşünyorum %18 indirim ile 729tl'ye geliyor en uygun orada. Bazı mesajlarda "servise güncellettim maerket açıldı" tarzında şeyler gördüm. Böyle bir şey mümkün ise yarın alırken güncelletmek istediğimi söyleyip telefonu güncelledikten sonra alsam olabilir mi? Vatan yapar mı acaba böyle bir şeyi? Market'i açmayı öğrnedim kolay bir yöntemi var fakat bazı sitelerde "telefon bir daha açılmadı" diye ağlayanlar var bu yüzden korktum kendim aypmayı bu yöntemi. Bir akıl verin acil.

Sanalreyonum, indirmania gibi onlarca sitede vade farkı ile 640 tl civarında fiyat varken hatta peşin 600 TL ye satılırken bu aceler ile Vatan'ı ihya ettiniz. Hayret.
  • bazı uygulamar paket ayrıştırma sorunu çıkarıyor çogu dosya yönetisini denedim olmadı nedenini bilen varmı
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.