Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.003
Cevap
72
Favori
1.494.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hellbutcher00096

evet 720P ye yükseliyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: kadirt

2.3 ile video çekim kalitesi değişiyor mu?

720p video, yanlış mı görüyorum, bu telefonun hiç bir yerde bu çözünürlükte video çektiğine dair bir bilgiye ulaşmadım. Yanlış bir bilgilendirme olmasın. Çünkü LGCameraPro kurduğunuzda da bu çözünürlük desteklenmiyor.
  • quote:

Galaxy Gio

quote:

Orijinalden alıntı: serserie

beyler bayanlar bu telefonun bi alt modeli olan telefon önerebilir misiniz, yakın özelliklerde. Bi kaç modeli kıyasladım ama performans/fiyat bu daha iyi gibi duruyor ona göre bisey almayı dusunuyorum.

sagolasın baktım sımdı nerdeyse aynı kamerası falan kötü sadece fiyatıda daha iyi. Gio alabilirim
  • arkadaşlar bu telefon için wma uzantılı şarkıları çalmak için program varmı?
  • msjlarda msj attıkça msjın yanında çıkan "Başarısız" yazısı ne demek oluyor arkadaşlar karşı tarafa msj gidiyor muş? Niye böyle birşey çıkıyor anlamıyorum neredeyse tüm msjlarda var
  • quote:

evet 720P ye yükseliyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: kadirt

2.3 ile video çekim kalitesi değişiyor mu?

640*480 video çekimi yapılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sportifsan

msjlarda msj attıkça msjın yanında çıkan "Başarısız" yazısı ne demek oluyor arkadaşlar karşı tarafa msj gidiyor muş? Niye böyle birşey çıkıyor anlamıyorum neredeyse tüm msjlarda var

başarısız deyince göndermiyo hocam:s denedim su an göndermedi
  • arkadaslar advanced task killer yükledim.işaretli uygulamaları 'kill' diyorum bi süre sonra tekrar acılmıs oluyo onlar:s msn,google maps,facebook vs.seyler.program mı düzgün calısmıyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi_master

Bir kullanıcı şu telefonun siyah renginin fotoğraflarını yükleyebilir mi acaba? Beyaz ile siyah arasında kaldım, beyazın fotoğrafları @Hemre_ nin konusunda var ama siyahın kullanıcı fotoğraflarını hala görebilmiş değilim.

hepsini yaptım fakat windows7 sağ alt köşe bağlantı var üstünde ünlem işareti var bağlanamadım başka yolu varmı benim 32 bit 64 bit olmadı yapan varmı? sebebi ,ise cep tel küçük samsung s 5830 laptpun ekran büyük kullanışlı olması için vodafone üyesiyim 8 tl lik onu laptopta modem olarak kullanıcam biliyorum bağlantı zayıf ve geç ama işimi giörücek yardımcı olan olursa şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahwet79

quote:

Orijinalden alıntı: tevetoglu53

quote:

Orijinalden alıntı: ahwet79

bu galaxy ace yi yada androidli bir cihazı wireless modem olarak nasıl kullanırız arkadaşlar google falan yazdım ama adam akıllı bişi bulamadım bi link veya proram ismi verebilirmisiniz telefon oturma odasında cep telefonu dururken laptop ile mutfaktan bağlanıcam yardım lütfen

telefonda root kullanıcı olman gerekiyor.onu yaptıktan sonra barnacle wifi tether programı ile tek tuş ile modem olarak kullanabiliyorsun.ama root garanti dışı bırakıyor:)

evet en sonunda buldum çok şükür galaxy ace yi wireless modem olarak kullanmak için root işlemine gerek yokprogram veya uygulamayada gerek yok kendi içinde var
    menü>>>ayarlar>>kablosuz ağlar>>bağ.ve taşınabilir wi-fi alanı>>mobil ap nin karşısında tik var ona dokunarak yeşil yaptığınızda galaxy ace wireless modem oluyo
    altındada mobil apn ayarları var isterseniz oraya girip ağ adını değiştirebilir ve şifre koyabilirsiniz haziranda güle güle sana ttne ve türktelekom kardeşler

slmlar bende bunu yaptım fakat bağlantı üstünde ünlem çıktı sorun nedir bağlantı dağıtamadım laptopla bağlantıdan yararlanıcam...

• quote:

quote:

Galaxy Gio

quote:

beyler bayanlar bu telefonun bi alt modeli olan telefon önerebilir misiniz, yakın özelliklerde. Bi kaç modeli kıyasladım ama performans/fiyat bu daha iyi gibi duruyor ona göre bisey almayı dusunuyorum.

sagolasın baktım sımdı nerdeyse aynı kamerası falan kötü sadece fiyatıda daha iyi. Gio alabilirim

Huawei ideos x5
    Daha ucuz ve özellikleri daha iyi. Yalnız biz aldığımız cihazda problem yaşadık, değiştireceğiz. Yine de iyi cihaz.

• Selam arkadaşlar dün telefonu aldım elimden düşürmüyorum iyiki almışım :).İgo navigasyonu kurmak istiyorum. Yardım edermisiniz ? Birde 2.3 ile gelen özellikler neler yazarsanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayyetis

arkadaslar advanced task killer yükledim.işaretli uygulamaları 'kill' diyorum bi süre sonra tekrar acılmıs oluyo onlar:s msn,google maps,facebook vs.seyler.program mı düzgün calısmıyor acaba?

• Arkadaşlar internet ayarları yapmaya çalışıyorum ama olmuyor. Yardım eder misiniz? 5.sayfada vermişsiniz ama olmuyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: A_R_D_A

Arkadaşlar internet ayarları yapmaya çalışıyorum ama olmuyor. Yardım eder misiniz? 5.sayfada vermişsiniz ama olmuyor :(

Market'te "apn ayarlayıcı" adlı uygulamayı arattırıp indirip, uygulamayı açtıktan sonra hattınıza göre mms ve internet ayarları çıkacaktır.Sonra ayarları telefonuma al dedikten sonra uygulamadan çıkıcaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: aCti0n`

quote:

Orijinalden alıntı: A_R_D_A

Arkadaşlar internet ayarları yapmaya çalışıyorum ama olmuyor. Yardım eder misiniz? 5.sayfada vermişsiniz ama olmuyor :(

Market'te "apn ayarlayıcı" adlı uygulamayı arattırıp indirip, uygulamayı açtıktan sonra hattınıza göre mms ve internet ayarları çıkacaktır.Sonra ayarları telefonuma al dedikten sonra uygulamadan çıkıcaksınız.

Çok teşekkürler :)

• Mesaj attığın zaman büyük ihtimal hem cep telefonuna hem de arkadaşlarının mail adreslerine göndermeye çalışıyordur. Mail box'unla senkronize çalışıyor adres defterin. Maili kayıtlı olmayan birine sms atıp kontrol edebilirisin.
  • Müzik dinlerken ve tuş kiliti varken, şarkı geçmenin bir yolunu bilen var mı arkadaşlar? Sony Ericssonumda Ses tuşuna basılı tutunca diğer parçaya geçiyordu ve büyük kolaylık sağlıyordu. Yolda yürürken veya otobüste her seferinde tuş kilidini açıp şarkıyı geçmek çok zor oluyor.
  • Viber kullanan var mı acaba dünden beri kodu bekliyorum. Ne zaman mesaj atıyorlar ? :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A_R_D_A -- 20 Haziran 2011; 10:41:57 >
  • Telefon hafızası dolmasın diye 16 GB/class 10 hafıza kartı aldım fakat uygulamaları link2sd ile bir türlü taşıyamadım.Doğru bir şekilde primary olarak fat32 ve ext2 ye bölüyorum hafıza kartını sonra link2sd yi açıyorum, "alan tanımlandı yeniden başlatılması gerekiyor" gibisinden diyolog penceresi çıkıyor .Yeniden başlatıyorum yine aynı diyolog penceresi çıkıyor.Sürekli restart atıyor rom sürümüyle bir alaksaı var mı? (GB 2.3.4 kurulu telde)
  • henüz 2 gün önce aldım bu aleti ama büyük problemler yaşıyorum.

şehir dışına çıktığım için ancak dün gece kiese bağlayabildim. kies kendini 2.0a güncelledi ama telefon için güncellenemez diyor. oysa ki telefonun versiyonu 2.2.1
    bundan kaynaklı olduğunu düşündüğüm şey ise, herhangi bir google uygulamasına girip hesap oluşturamıyorum. dolayısıyla hiç bir application da yükleyemiyorum.
    yeni keşfettiğim bir diğer dava ise, dün gece telefon bilgisayara bağlıyken batarya dolu dedi. ancak telefonun bağlantısını kestikten sonra, sabaha kadar hiç kullanılmadı ve 7-8 saatlik süre sonunda uyandığımda bataryanın boşaldığını gördüm.

bu konularda yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.