Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.002
Cevap
72
Favori
1.494.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar bende dayanamayıp 2 gün önce 2.3.4 yükledim hızında biraz artış oldu ama benim telde başka bir sorun oluştu yazı yazarken bir tuşa dokunurken hiç alkasız uzaktaki bir tuşada dokunmuşum gibi algılıyor telefon 2 kelimelik bişeyi bile yazmıyorum akşam gmail hesabımı giremedim tele beni delirtti en sonunda bıraktım yükleme sırasında herhangi bir sorun olmadı mavi pass yazısını da bekledim herşey normaldi sadece fabarika ayalarına dönmeyi unutmuşum onu geç yaptım bir iki uygulama yüklemiştim ondan sonra geri döndüm ama sorun düzelmedi neden olabilir acaba ?
  • arkadaşlar aranıza yeni katıldım ben de ace kullanıcısıyım fakat hareketli duvar kağıdını seçtiğim zaman ekranda düz olarak gözüküyor birde bu facede zinga poker oyunları oynayabileniz varmı flash player gerekli diyor başka program kullanıp da deneyeniz oldumu çalışıyormu cevaplarınıza teşekürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: [T]hree[N]amed
    Gio ile Ace arasında pek fark yok gibi ön kamera ile arkadaki flashlı kamera tek fark galiba. Sizce Ace mi alınmalı yoksa Gio mu ?

Ace'de on kamera yok.
  • Arkadaşlar cihazı nasıl rootlucaz ? (gingerbread 2.3.4)
  • Vee telefonum şuan geldi sarj ediyorum. Artık bende bir ace kullanıcısıyım kolay gelsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sportifsan

Vee telefonum şuan geldi sarj ediyorum. Artık bende bir ace kullanıcısıyım kolay gelsin :)

Hayırlı olsun.

Gördüğüm kadarı ile uzun zamandır takip ediyordun. Artık ne nedir iyice öğrenmişsinizdir :)
  • Millet,

KİES'in yeni sürümü dün yayınlandı. Bilgisayarınızda yüklü olan KİES kendini update edemiyor, dolayısıyla bu son sürümü direk aşağıdan indirip kurmanız gerekiyor.

Yanlış anlaşılma olmasın, bu 2.3 veya bir firmware güncellemesi değil. Bu güncellemeleri yapmaya yarayacak Samsung Uygulaması.

http://www.samsung.com/tr/support/detail/supportPrdDetail.do?menu=SP01&prd_ia_cd=1903&prd_mdl_cd=GT-S5830OKATUR&prd_mdl_name=GT-S5830&srchword=Galaxy+Ace

Bilginize,

• quote:

Orijinalden alıntı: aCti0n`

Arkadaşlar cihazı nasıl rootlucaz ? (gingerbread 2.3.4)

halledilmiştir.
  • Arkadaşlar benim google talk çalışmamaya başladı.Sorun ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim.
  • semender44 denemeye başlıyacağım denenmiş dimi bir kart okuyucu alayım hemen deniyorum birde bende 2.3.4 yüklü onun önemi yok değilmi
  • Kutudan 2 kapak mı çıkıyor (siyah ve beyaz) yoksa yanlış mı biliyorum ?
  • doğrudur iki kapak çıkmakta
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanap

Arkadaşlar benim google talk çalışmamaya başladı.Sorun ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim.

avea'lı mısın? ben de avea'lıyım ve gsm üzerinden whatsapp ve gtalka bağlanamıyorum wi-fi üzerinden giriyorum. sorun avea'da en azından bendekinde. doğru düzgün ayar çekmeleri gerek
  • 2.3 resmi olarak KIES'de cikti mi?
  • quote:

ürün almakta ben gibi kararsız olan arkadaşlara güzel bir teklifim var, buyurun..

KDV Dahil : 569,00 TL
    Peşin fiyatına 12 x 47,42 TL

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★

Huawei U8800 IDEOS X5 2 GB

Ne ararsan var.

• quote:

Orijinalden alıntı: pasa1849
    semender44 denemeye başlıyacağım denenmiş dimi bir kart okuyucu alayım hemen deniyorum birde bende 2.3.4 yüklü onun önemi yok değilmi

Dostum ben bizzat denedim hatta üstüne bir komut daha yazıp her şeyin sd karta yazılmasını sağladım. Yükle yükle dolmuyor yer. Şu an yüzü geçti uygulama sayısı ayırdığım yerin dörtte biri bile dolmadı. 800 mb fazla bile yani, 400 yeter bence. (ben 1 gb ayırmıştım, gözüm doysun deyu)
    Hafıza kartı class 10, telefonun ilk açılışın uzun olması hariç bir sıkıntım yok.
    Semendere tekrar teşekkürler bu vesileyle.
  • quote:

semender44 denemeye başlıyacağım denenmiş dimi bir kart okuyucu alayım hemen deniyorum birde bende 2.3.4 yüklü onun önemi yok değilmi

2.3.4 yüklü olmuş olmamış farketmez. Mesajdaki konu komple linkleri ile birlikte hazır. Sadece anlatılanları yapacaksın. Hafıza kartın class 10 ise DHD gibi sonuna kadar gidebilir o melun aceye intikam için 1 GB uygulama yükleyebilirsin. Yok hafıza kartı class 10 değilse bu sefer DHD gibi a2sd datasd komutunu yazmıyorsun çünkü takılmalar yaşanıyor bunun yerine kartatasi programını gene bir kez çalıştırıyorsun. Hiçbir takılma olmadan gene 1 GB uygulama yükleyebilirsin. Sadece yüklediğin widgetlerin çalışması için ayarlardan telefona taşı demelisin. Bu şekilde dahili hafızan yaklaşık 160 MB boş olarak kalacak. Sen hafıza kartına istediğini yükliyeceksin. Hem data ve uygulama veritabanları telefonda kaldığı için açılışta bir gecikmede olmayacak.

Şimdi hafıza sınırı konusu kesin olarak çözüldüğüne göre, bir tek batarya meselesi kaldı. Kim bilir bakarsınız onuda yaparlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: DHD

quote:

Dostum ben bizzat denedim hatta üstüne bir komut daha yazıp her şeyin sd karta yazılmasını sağladım. Yükle yükle dolmuyor yer. Şu an yüzü geçti uygulama sayısı ayırdığım yerin dörtte biri bile dolmadı. 800 mb fazla bile yani, 400 yeter bence. (ben 1 gb ayırmıştım, gözüm doysun deyu)
    Hafıza kartı class 10, telefonun ilk açılışın uzun olması hariç bir sıkıntım yok.

bu yöntemi bende denesem olurmu acaba tek sorunum benim hafıza kartım içinden çıkan 2gb sandisk hafıza kartımın olması ve bu kasrtın class kaç olduğunu bilmemem hem boyut olara hemde class durumunu bilmemem sorun yaratırmı? class kaç olduğunu nasıl öğrenebilirim?

• Arkadaşlar, bluetooth ile verileri nasıl alıp gönderiyoruz.

PC den teli buluyorum dosya gönderiliyor diyor ama bir haraket yok. Yada dosyayı tele atıyorsa nereye atıyor? sd karttaki bluetooth klasörü boştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemus

quote:

Orijinalden alıntı: DHD

quote:

bu yöntemi bende denesem olurmu acaba tek sorunum benim hafıza kartım içinden çıkan 2gb sandisk hafıza kartımın olması ve bu kasrtın class kaç olduğunu bilmemem hem boyut olara hemde class durumunu bilmemem sorun yaratırmı? class kaç olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Ben denedim. Kendi içinden çıkan 2gb ile Bu standart kart Class kaç bilmiyorum...

Zaten 2 gb nin 1.8 kadarını görüyor. Bende 800 mb ye 1gb olarak böldüm ayarladım. Sorun yok. 2.3.4 oldukçada hızlı.

Hatta semenderin daha öncelerden anlattığı batarya optimizasyonu ile ilgili notlarınıda almıştım. Onlarıda sıfırken ayarladım.

Kapatma tuşunda fazladan 3-4 menu var oldukça işe yarar menüler.

Quadrant sonucu bende 1219 çıktı. Rakamlardan ziyade kullanım performansı bence oldukça iyi.

Yalnız şu anda bir sorunum var. USB ile bilgisayara bir türlü bağlanamadım. Semender kisle felan bağlan önerisinde bulunmuş fakat onuda yapamadım. Anlık ve benden kaynaklanan bir sorun olabilir. Kartı kendi adaptörü ile takılınca görünüyor.

• 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.