- x
Samsung Galaxy Ace S5830 ANA KONU
17937 Cevap1287322 Görüntüleme97 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     17 [19] 21 22 23 24 25 26      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

328 Mesaj
8 Nisan 2011; 12:05:35 

Arkadaşlar ben de bu telefonu almayı düşünüyorum.Ama size birkaç sorum olacak.İlgilenirseniz sevinirim.

1)Oynadığınız oyunlarda(özellikle) ve kullandığınız programlarda bi kasılma yaşadınız mı?

2)Bu telefonlarda ram mi yoksa işlemci mi daha önemlidir performans için?Bu soruyu sadece Lg P503 ve Samsung ace arasında kaldığım için soruyorum.

3)Yüklediğimiz programlar hafıza kartına atılamıyor mu?veya sadece kısmi olarak mı atılabiliyor?

4)Farkettiğiniz üzere sadece performans ile ilgileniyorum.Bu yüzden bu fiyat civarında daha performanslı bi androidli telefon tavsiye eder misiniz?

Şimdiden teşekkürler....

SE Xperia™ Neo

2340 Mesaj
8 Nisan 2011; 12:12:58 

İlk üç sorun önceki sayfalarda birden çok kez cevaplandı, son soruna ise bu fiyata bence en iyi telefon bu...cevabını rahatlıkla verebilirim hocam.
quote:

Orijinalden alıntı: fatal_hand

Arkadaşlar ben de bu telefonu almayı düşünüyorum.Ama size birkaç sorum olacak.İlgilenirseniz sevinirim.

1)Oynadığınız oyunlarda(özellikle) ve kullandığınız programlarda bi kasılma yaşadınız mı?

2)Bu telefonlarda ram mi yoksa işlemci mi daha önemlidir performans için?Bu soruyu sadece Lg P503 ve Samsung ace arasında kaldığım için soruyorum.

3)Yüklediğimiz programlar hafıza kartına atılamıyor mu?veya sadece kısmi olarak mı atılabiliyor?

4)Farkettiğiniz üzere sadece performans ile ilgileniyorum.Bu yüzden bu fiyat civarında daha performanslı bi androidli telefon tavsiye eder misiniz?

Şimdiden teşekkürler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoltAction -- 8 Nisan 2011; 12:13:56 >

1900 Mesaj
8 Nisan 2011; 12:30:17 

quote:

Orijinalden alıntı: fatal_hand

Şimdiden teşekkürler....

oyunlarda takılma yok,fakat bazı reklamlı oyunlarda bazen takılma yasanıyor oda reklam yuzunden
iselmci coklu uygulamalrda kendini belli ediyor,ram ise ne kadar yuksekse oyun ve diger seylerde hız saglıyor,tabii 1ghz lik islemcilerle kıyaslanmaz ama yinede islemci gucu yeterli
sd karta atılabilen uygulamalr zaten belirtiliyor markette
bence bu fiyata ozellikle 700 civarı alınabilecek en iyi telefon

6 Mesaj
8 Nisan 2011; 12:43:53 

arkadaslar merhabalar. ekran yan dönme problemi yasıyorum.. kast ettiğim şu mesaj yada fotolarda telefonu yan ceviridigimde görüntü yan dönmüyor. bazen dönüyor o zamanda düzelmiyor. kalibrasyon ayarı yaptım olmadı fabrika ayarlarına sıfırladım olmadı. telefonu yeni aldım ilk denedigimde ekran dönüyordu ama suan böyle bir sorun yasıyorum. fikir olan karşılaşan başına gelen varmı?

edit: :) çok güldüm kendime ya.. kalibrasyonu yanlış yapmışım cihazı düz bir zemine bıraktıktan sonra kalibre edilince ssorun çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glowglow19 -- 8 Nisan 2011; 12:50:21 >

1393 Mesaj
8 Nisan 2011; 12:54:55 

quote:

Orijinalden alıntı: hakancx

Telefon garantili ise aldığın yere götür.

telefonu aç kapat düzelecektir
sorun devam ederse teknik servise götür

137 Mesaj
8 Nisan 2011; 16:04:13 

Sayın semender bey

Samsung ace ile ilgili görüşlerinizi okudum ve çoğuna kattılıyorum. bu yüzden samsung ace sıcak bakmıyorum ve inanıyorum ki bu telefon ilerde 550'den satışına devam edicektir. onuda şu yönden diyorum çünkü şu anda 600 liraya kadar düştü ve daha düşer.

fazla sizi sözlerimle meşgul etmeyip sorumu yöneltmek istiyorum siizi şimdi 3 telefon arasında kaldım ama bir telefona en fazla 800 - 900 lira verebilirim o da en ucuzunu hatta söyledğim fiyatların en aşşağısını 3 telefonda hangisi olacağı hakkında ortada kaldım acer liquid e - samsung ace - samsung wave 2 en sonunda karar kıldığım işlemcisinden dolayı acer liquid e oldu acer spandragon işlemcili bu telefon üzerine forumlara baktım ama fazla bir forum veya yorum yoktu yani kullanımı hakkında tamamen muamma sizden ricam bu telefon hakkında düşüncelerinizi bana söyleyebilirmisiniz ve bu telefonı bu paraya şuunu öneririm diyeceğiniz bir telefon varmıdır.

vericeğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim sayenizde vericeğim kararda paramın karşılığını en iyi şekilde alacağımı düşünüyorum.

Saygılarımla

137 Mesaj
8 Nisan 2011; 16:07:00 

Sayın semender bey

Samsung ace ile ilgili görüşlerinizi okudum ve çoğuna kattılıyorum. bu yüzden samsung ace sıcak bakmıyorum ve inanıyorum ki bu telefon ilerde 550'den satışına devam edicektir. onuda şu yönden diyorum çünkü şu anda 600 liraya kadar düştü ve daha düşer.

fazla sizi sözlerimle meşgul etmeyip sorumu yöneltmek istiyorum siizi şimdi 3 telefon arasında kaldım ama bir telefona en fazla 800 - 900 lira verebilirim o da en ucuzunu hatta söyledğim fiyatların en aşşağısını 3 telefonda hangisi olacağı hakkında ortada kaldım acer liquid e - samsung ace - samsung wave 2 en sonunda karar kıldığım işlemcisinden dolayı acer liquid e oldu acer spandragon işlemcili bu telefon üzerine forumlara baktım ama fazla bir forum veya yorum yoktu yani kullanımı hakkında tamamen muamma sizden ricam bu telefon hakkında düşüncelerinizi bana söyleyebilirmisiniz ve bu telefonı bu paraya şuunu öneririm diyeceğiniz bir telefon varmıdır.

vericeğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim sayenizde vericeğim kararda paramın karşılığını en iyi şekilde alacağımı düşünüyorum.

Saygılarımla

1881 Mesaj
8 Nisan 2011; 16:20:42 

Telefonu dün eşime doğumgünü hediyesi aldım. Beyaz olanını bulmak bu kadar zormu bu telefonun...
Telefon gerçekten parasını fazlasıyla hak ediyor. iPhone kullanıcısı olarak telefonda resmen gözüm kaldı. Touch Screnn özelliği müthiş derecede hassas, çok iyi algılıyor. Hız olarak gayet başarılı.

Apple MacBook Pro 17"| The New iPad 16GB | HTC Sensation | PS4 Killzone Bundle | XBOX One Titanfall Bundle | Kinect | Samsung LE-40B653 LCD TV | Vestel Terranova 47PF8231 LED TV | PSP Fat | Canon EOS 550D | ZeroRH+

372 Mesaj
8 Nisan 2011; 16:49:00 

bir sitede telefonun flash desteği var yazıyor diğerinde flash içerikleri desteklememektedir diyor. anlamadım şimdi youtube da flash sonuçta girince video izlenmiyor mu?

137 Mesaj
8 Nisan 2011; 17:00:09 

arm v7 işlemcili telefonlar flsh player desteği var samsung ace arm11 tabanlı işlemci bundan dolayı flash player yok.sadece 10.1 flsh lite var bunlarda oda düşündüğünüz şeylere izin vermiyor.
ama youtube ve facebook için kendi programları var onlarla izliyebiliyorsunuz

917 Mesaj
8 Nisan 2011; 17:01:04 

arkadaşlar ben 0.facebook'a girdiğimde altta telefonun ismi galaxy gio diye yazıyor sizdede mi öyle?

404 Mesaj
8 Nisan 2011; 17:05:13 

Ben aceden herhangibir film sitesien girip mesela dailymotion yada filmdiziizle filmdiziseyret gibi sitelerde film izleyemeyecek miyim bu telefonda???

137 Mesaj
8 Nisan 2011; 17:18:26 

öyle bişey yapabileceğinizi sanmıyorum bu flash olayı o yüzden desteklemiyor o olay flsh 10.2'de oluyor işlemciden dolayıda ace o versiyona yükseltilemiyor. ama önceki yorumlarda bir programla her sayfadan video izleyebileceğiniz dair bişey okudum ne derece çalışıyor bilemiyorum tabi...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Nisan 2011; 17:19:14 

Arkadaşlar Ace berbat bi telefon aldığıma çoook pişmanım

almayı düşünen arkadaşlar sakın almasın

fiyatı da inşallah düşmez

aman kimse almasın da cihaz 5800 lar gibi ele ayağa düşmesin

bu arada iphone stili tuş açma olayını yaptım ss i aşağıda veriyorum

0

Ekteki dosya (1)

Uzaklaştırılmış
8 Nisan 2011; 17:31:03 

şu herkezin bazı sitelerden video izleme olayını bende merak ettim şimdi ve denedim

pek işim olmaz öyle şeyler ile veya en azından o iş için pc kullanıyorum

dailymotion dan gayet rahat bi şekilde izledim video

facebook dan da izledim

muhtemelen youtube ve dizi yayınlayan sitelerden de izlenecektir

yanlız sanıyorum kendi playerinde açıyor

opera kullanırsanız ise önce indiriyor

ama kendi browseri ile izlemek istediğinizde kendi video playeri ile online izleniyor

umarım açıklayıcı bir cevap olmuştur bu konuyu merak edenlere

böylelikle almamak için bir neden daha oluştu

137 Mesaj
8 Nisan 2011; 17:33:50 

bir sorum var acaba divx izlebiliyormu bu telefonda ....

karakis neyinden memnun değilsin telefonun söylersen bilgimiz olsun teşekkürler...

7247 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Senbonzaku®a
8 Nisan 2011; 17:57:54 

Rom yüklemeyi şu dakikadan sonra öğretmeyi düşünmüyorum çünkü; Türkiye dışındaki tüm firmwarelerde mesaj problemi var, açıklayacağım. Öncelikle yüklediğim tüm avrupa, rus vb. romlarda Türkçe dil seçeneklerinde var ve skype, t9, samsung klavyelerindede Türkçe dil seçeneği var, fakat ; öncedende mesaj problemi olarak söylediğim şey bu yabancı romlarda attığınız mesajlarda Türkçe karakterler var ise bazıları karşı tarafa düzgün gözükmüyor. Mesela "ı" harfi karşı tarafa "g" olarak gözüküyor, cümle anlamları çok bozuluyor. Bu cihazın editlenmiş Türk Romları çıkana kadar kesinlikle firmware yüklemeyin! Belki ilerleyen günlerde orjinal rom'u bulup yükleyebilirim, nasıl olsa android market Türkiyede açılacak ve cihazın TR romlarına root yapılabildiğine göre atraksiyon yapmaya gerek yok. Benim gibi yabancı rom yükleyip mesajlarda sorun yaşayanlar T9 klavyeye kelime ekleyerek bu açığı kapatabilirler, tabi biliyorsunuz "Işık" yazmak yerine T9'a "Işik" kelimesini öğretmelisiniz. Neyse arkadaşlar rom macerası şimdilik bundan ibarettir, romlarla işim bittiğine göre yarın Zagg Invisible Shield ile kaplayacağım telefonu, düzgün olursa resimleri ekleyeceğim.

Uzaklaştırılmış
8 Nisan 2011; 18:02:43 

memnuniyetsizliğim telefondan değil

telefona mana verenlerden

yok işlemcisi şöyleymiş

yok ram şu kadarmış

sayısız marka ve model telefon kullanmış biri olarak gayet hızlı kibar gelişime müsait bir cihaz olduğunu düşünüyorum

daha iyileri varmı var tabi ki

hangileri

mesela iphone4 kullanılır durumda olanlarının fiyatları 1400 lira dan başlıyor

mesela desire ikinci el garantili olanlar 750 lira civarında

mesela hd2 bunların fiyatı da 750 civarında ama android için rom yüklemek lazım bide oldukça büyük bi cihaz

yeni çikan atrix bide galiba lg nin bi modeli var 1600-1800 lira aralığında

ayrıca şöyle bi durum var sanki yukarıda yazdığım modelleri alınca ne olacak

he 1 hafta 10 gün elimizden düşmeyecek şunu yüklesem ne olur bunu yüklesem ne olur diyeceğiz sonrasında alışınca 1200 dan bi farkı kalmayacak gözümüzde

çünki mükemmel telefon yok

ben 10 senedir arıyorum bulamadım

nokianın kullanıcı dostu arayüzü hangi cihazda var

gelen bir mesaja tek tuşla cevap yazmaya başlayıp tek tuşla yollama özelliği hangi telefonda var

bitek nokianın symbianında

ama symbianı hiçbir şekilde geliştirmek mümkün değil

hangi cihazın t9 u nokia nın t9 kadar gelişmiş hiçbiri

heh bu cihaz tam olmuş diyebileceğimiz cihaz yok ne yazık ki

kimisinin şusu eksik kiminin busu

tabi burası paylaşım yeri

bilgilerimizi paylaşacağız

ama neden bu telefona 700 lira civarında bir para vermiş kişilerin içlerine kurt düşürelim cihazlarından soğumalarına sebep olalım

bilmem kaç sayfa olmuş bu başlıkta yazılmış olan sorunları ben yaşamadım

yaşayanlar sanıyorum işletim sistemli telefona alışık olmayanlar

yanlış bi uygulama yüklüyorsun hop cihaz kilitleniyor kasma yapıyor şarjı 6 saat de bitiriyor

market de olan uygulamaların tamamı bizim telefonumuza uygun değil

amaca uygun uygulamayı deneme yanılma ile bulacağız

medela yukarıda paylaştığım tuş kilidi açma uygulamasını en az 4-5 gündür arıyorum en az 8 10 tane uygulama denedim en stabili bu çıktı ki bunun bile eksiği var ama tahammül edilir seviyede

akıllı telefonlar emek ister uğraşmak ister

allahtan cihazımıza uygun cfw ler yok(keşke olsa)

değişik değişik romlar yüklesek denesek hangisi güzel çalışıyor diye

gene abartı oldu yazdıklarım

aldığınız cihazdan keyif almaya bakın güzelliklerinden imkanlarından faydalanın

çıkacak sorunlara tahammülünüz yoksa alın bi tane 1200 bakın keyfinize 1 hafta şarjı gitsin kilitlenme yapmasın fotoraf çekerken bozuk çekmesin lambası ile karanlıkta yolunuzu bulun

ben bunaldığımda çekmecede duran 1200 ı hemen devreye sokuyorum 1-2 gün rahat ediyorum

Uzaklaştırılmış
8 Nisan 2011; 18:13:30 

quote:

Rom yüklemeyi şu dakikadan sonra öğretmeyi düşünmüyorum çünkü; Türkiye dışındaki tüm firmwarelerde mesaj problemi var, açıklayacağım. Öncelikle yüklediğim tüm avrupa, rus vb. romlarda Türkçe dil seçeneklerinde var ve skype, t9, samsung klavyelerindede Türkçe dil seçeneği var, fakat ; öncedende mesaj problemi olarak söylediğim şey bu yabancı romlarda attığınız mesajlarda Türkçe karakterler var ise bazıları karşı tarafa düzgün gözükmüyor. Mesela "ı" harfi karşı tarafa "g" olarak gözüküyor, cümle anlamları çok bozuluyor. Bu cihazın editlenmiş Türk Romları çıkana kadar kesinlikle firmware yüklemeyin! Belki ilerleyen günlerde orjinal rom'u bulup yükleyebilirim, nasıl olsa android market Türkiyede açılacak ve cihazın TR romlarına root yapılabildiğine göre atraksiyon yapmaya gerek yok. Benim gibi yabancı rom yükleyip mesajlarda sorun yaşayanlar T9 klavyeye kelime ekleyerek bu açığı kapatabilirler, tabi biliyorsunuz "Işık" yazmak yerine T9'a "Işik" kelimesini öğretmelisiniz. Neyse arkadaşlar rom macerası şimdilik bundan ibarettir, romlarla işim bittiğine göre yarın Zagg Invisible Shield ile kaplayacağım telefonu, düzgün olursa resimleri ekleyeceğim.

işte benim endişe ettiğim olay

daha önce spica da bu sorunu yaşamıştım hem gelen hem giden mesajlarda dediğin sorun vardı

senin yüklediğin romu dün akşam indirdim senden açıklama gelinceye kadar bekleyeyim dedim

artık orjinal tr rom beklemekten başka yol kalmadı

şu an telefonda yüklü olan romu daha sonra kullanmak üzere yedekleme ve/veya kopyalama yapmanın bir yolu yokmudur

olsa orjinal romu oynardık biraz diğer romlarla neler oluyor diye

sonra dönerdik tekrar orjinale

divx orjinal haliyle oynatır mı bilmiyorum ama oynatan bir uygulama kesin vardır diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakis -- 8 Nisan 2011; 18:16:05 >

155 Mesaj
8 Nisan 2011; 18:20:46 

quote:

Orijinalden alıntı: enes7895

arkadaşlar ben 0.facebook'a girdiğimde altta telefonun ismi galaxy gio diye yazıyor sizdede mi öyle?

evet facebookta galaxy gio yazıyor doğru.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugcete -- 8 Nisan 2011; 18:23:30 >

iPhone 5 Kullanıcı Kulübü

7247 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Senbonzaku®a
8 Nisan 2011; 18:23:12 

quote:

Orijinalden alıntı: karakis

Orjinal rom geçte olsa düşer nete fakat şu an yok maalesef. Androidtelefonları ekibiyle görüşüp ellerinde distribütör'e ait olan rom var mı diye soracağım, gerekirse ücrette ödeyip rom'u satın almak isterim çünkü herhangi bir teknik servis işlemi görecek durumda orjinal'e dönmek gerekiyor biliyorsunuz root/rom değişikliği cihazı garanti dışı bırakıyor. Tabi bunca olaydan sonra Türkiye ve Türk diline verilen önemide görüyoruz, hele hele Samsung Türkiye ekibinin 3 sms'den sonra mms'e dönüşme problemini cihazın olağan özelliği olarak değerlendirmesi ve bunu sorun olarak not alamayacaklarını söylemeleride bu ülke para verip aldığınız şeylere ne kadar değer verildiğinin bir göstergesi. Android uygulamalarının çokluğu hoş olsada sistemin çok şarj harcaması ve üstte söylediğim sorunlar yüzünden bir dahaki cihazı Bada işletim sistemli seçmeyi düşünüyorum, hatta ufak bir pişmanlığımda var Wave almadığım için.

2688 Mesaj
8 Nisan 2011; 18:50:51 

TurboFly 3D FULL SÜRÜM

0
0

DOWNLOAD LİNKİ: http://raaaaaaaaaapidsh...6485847/turbofly0.9.rar

MXMOTO FULL

0

0

DOWNLOAD LİNKİ: http://raaaaaaaaaaaaapi...es/456492578/mxmoto.rar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darbelux -- 8 Nisan 2011; 19:44:58 >

& MB-D10 Battery Grip flickr <<>> LOWEPRO FLIPSIDE 400 AW // Weifeng WF-6662A Tripod // Tamron SP 70-300 mm f/4-5.6 Di VC USD + Polarize Filtre// Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM + ND 16 Filtre // Samyang 8mm F/3.5 MC // HELIOS 58mm 1:2 F2.0 MC M-42 (m52x0,75)
PC Sistem:> http://valid.x86.fr/08uurq

1900 Mesaj
8 Nisan 2011; 20:24:47 

quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

TurboFly 3D FULL SÜRÜM

0
0

DOWNLOAD LİNKİ: http://raaaaaaaaaapidsh...6485847/turbofly0.9.rar

MXMOTO FULL

0

0

DOWNLOAD LİNKİ: http://raaaaaaaaaaaaapi...es/456492578/mxmoto.rar

eyvallah

10 Mesaj
8 Nisan 2011; 21:16:37 

Arkadaşlar yarın almayı düşünüyorum fakat bugün arkadaş aradı alma sakın hepsi kayıtdışıymış dedi..ama anladıgım kadarıyla bazıları kayıtdışı..Teknosadan falan almayacağım bir dükkandan alacam fiyatı 690 TL. ye anlaştık ama almadan önce kayıtdışımı değilmi nasıl öğrenebilirim.. IMEI numarasını yazsam netten öğrensem doğru olurmu çünkü aldıktan sonra mağazanın tekrar iade alacağını sanmıyorum büyük bir yer değil mağaza..ne yapmalıyım??

1900 Mesaj
8 Nisan 2011; 21:23:56 

quote:

Orijinalden alıntı: keremagicc

Arkadaşlar yarın almayı düşünüyorum fakat bugün arkadaş aradı alma sakın hepsi kayıtdışıymış dedi..ama anladıgım kadarıyla bazıları kayıtdışı..Teknosadan falan almayacağım bir dükkandan alacam fiyatı 690 TL. ye anlaştık ama almadan önce kayıtdışımı değilmi nasıl öğrenebilirim.. IMEI numarasını yazsam netten öğrensem doğru olurmu çünkü aldıktan sonra mağazanın tekrar iade alacağını sanmıyorum büyük bir yer değil mağaza..ne yapmalıyım??

almadan once kutusunun uzerindeki imei nosunu sorgulattır,eger sorun cıkmazsa al

43 Mesaj
8 Nisan 2011; 21:44:34 

quote:

Orijinalden alıntı: positroN

igo my way navigasyon programi

http://www.multiupload.com/KQ87KHJ2SK

Kardeşim programı yükleyeceğim fakat bu program Sd karta root edilmeden taşına biliyormu telefonun dahili hafızasını doldurmuş durumdayım ve telefonu root etmeden kullanmak istiyorum yardımcı olursan sevinirim.

10 Mesaj
8 Nisan 2011; 21:46:24 

quote:

Orijinalden alıntı: exerion

almadan once kutusunun uzerindeki imei nosunu sorgulattır,eger sorun cıkmazsa al

hocam peki imei no sorguladıktan sonra garantisi oluyormu..çünkü orada kesin olması için yok mahkemeden araştırın falan diyor..Birde forumu okudukça kafam karıştı "Wave 2" daha iyi faaln diyorlar..benim için telefonun şıklığı en ön planda..

1900 Mesaj
8 Nisan 2011; 22:22:46 

quote:

Orijinalden alıntı: keremagicc

hocam peki imei no sorguladıktan sonra garantisi oluyormu..çünkü orada kesin olması için yok mahkemeden araştırın falan diyor..Birde forumu okudukça kafam karıştı "Wave 2" daha iyi faaln diyorlar..benim için telefonun şıklığı en ön planda..

benim bildigim sadece teknosa daki mallar sorunluydu onlarıda toplattılar,ayrıca telefon gayet sık en onemlisi sınıfıının bence en iyisi diyebilirim ,

10 Mesaj
8 Nisan 2011; 22:38:38 

quote:

benim bildigim sadece teknosa daki mallar sorunluydu onlarıda toplattılar,ayrıca telefon gayet sık en onemlisi sınıfıının bence en iyisi diyebilirim ,

Çok teşekkür ederim bilgileriniz için..690 nakit daha iyi fiyat bulamadım ilgilenen olursa adanadan beraber alalım belki biraz daha ucuzlar.

3326 Mesaj
8 Nisan 2011; 22:50:26 

Youtube uygulamasında arama haptığımda "Ağ ile ilgili bir sorun oluştu [400]" hatasını alıyorum. Normal arama yapabilen var mı?

428 Mesaj
8 Nisan 2011; 23:21:08 

@darbelux

oyunlar için cok sağol...

1900 Mesaj
9 Nisan 2011; 0:12:08 

quote:

Orijinalden alıntı: jedi_master

Youtube uygulamasında arama haptığımda "Ağ ile ilgili bir sorun oluştu [400]" hatasını alıyorum. Normal arama yapabilen var mı?

android marketten tubemate uygulamasını indir

2145 Mesaj
9 Nisan 2011; 0:18:18 

Arkadaşlar telefonla ilgili son kararımı veriyorum. Şimdi genel olarak düşündüğümüzde gayet stabil, hızlı, kullanışlı bir telefon. Bu fiyata alınabilecek en iyi Android'li telefon. Fotoğraf çekimleri gayet iyi fakat video çekim kalitesi yerlerde. Ekran gayet güzel. Yaza doğru 600 Tl'ye yakın bir fiyattan bulbilirsem taksitli olarak almayı düşünüyorum. Fakat video çekimi kafama takıldı. 700 liralık telefon alıyoruz. 300 liralık telefon ile aynı videoyu çekiyor. Fakat fotoğraf çekimlerinde gayet başarılı. Ben özellikle macro çekeceğim ve bu telefon gördüğüm kadarıyla başarılı macro fotoğraflar çekebiliyor.

Bu telefondan çekilmiş bir macro fotoğraf;

0

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

355 Mesaj
9 Nisan 2011; 0:36:01 

arkadasım ben yukledım gerekli yerler attım ama telefonda 25 mb dolduruyo nerdeyse telefon hafıza sorunu verdi bisürü şey sildim. Ben hafıza kartını kullanamıcaksam nıye 8 gb lık bi hafıza kartı aldım ki ? 4 sayfa program var sadece 2 oyun var hafızada 8 mb yer var ıphonede 30 sayfa uygulama olsa yinede hata vermez ama yinede telefonumu seviyorum igo çok güzel hürriyet çok güzel myneti sildim direk mynet vidyolarını oynatmıyor alet anlamadım ama dailymotionda aynı uzantılı dosyayı oynatıyo ilginç.
quote:

Orijinalden alıntı: Lathander038

Kardeşim programı yükleyeceğim fakat bu program Sd karta root edilmeden taşına biliyormu telefonun dahili hafızasını doldurmuş durumdayım ve telefonu root etmeden kullanmak istiyorum yardımcı olursan sevinirim.

Fenerbahce
HTC sensation XE

2688 Mesaj
9 Nisan 2011; 0:36:15 

quote:

Orijinalden alıntı: bilonemsi
@darbelux

oyunlar için cok sağol...

rica ederim kısa zamanda çabuk çabuk ancak bu kadar oldu devami gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

355 Mesaj
9 Nisan 2011; 0:38:24 

bu hata hep oluyo saçma ana sayfada ne varsa mecbur onu izliyorum o yüzden nefret ettim. sadece net sayfasından girdiğimde sorun yaşamıyorum ama programı kullanamıcaksak niye var.
quote:

Orijinalden alıntı: jedi_master

Fenerbahce
HTC sensation XE

355 Mesaj
9 Nisan 2011; 0:40:30 

marketi nasıl yüklücez sorun orda? applanete de gıcık oldum habire paket hatası veriyo.
quote:

android marketten tubemate uygulamasını indir

Fenerbahce
HTC sensation XE

4203 Mesaj
9 Nisan 2011; 0:44:25 

quote:

Orijinalden alıntı: gokaykac

bu hata hep oluyo saçma ana sayfada ne varsa mecbur onu izliyorum o yüzden nefret ettim. sadece net sayfasından girdiğimde sorun yaşamıyorum ama programı kullanamıcaksak niye var.

telefonun dili ingilizceyken calisiyor.

355 Mesaj
9 Nisan 2011; 1:18:53 

teşekkür ederim ikrama geçti anında ingilizceye geçiş yaptım.
quote:

telefonun dili ingilizceyken calisiyor.

Fenerbahce
HTC sensation XE

1393 Mesaj
9 Nisan 2011; 8:49:21 

telefona screen lock isminde tuş kilitleme programı yükledim
kaldırmaya çalışıyorum
3-4 tane uninstall programı yükledim
hiç biriside programı kaldırmadı önerisi olan var mı

43 Mesaj
9 Nisan 2011; 9:11:15 

quote:

arkadasım ben yukledım gerekli yerler attım ama telefonda 25 mb dolduruyo nerdeyse telefon hafıza sorunu verdi bisürü şey sildim. Ben hafıza kartını kullanamıcaksam nıye 8 gb lık bi hafıza kartı aldım ki ? 4 sayfa program var sadece 2 oyun var hafızada 8 mb yer var ıphonede 30 sayfa uygulama olsa yinede hata vermez ama yinede telefonumu seviyorum igo çok güzel hürriyet çok güzel myneti sildim direk mynet vidyolarını oynatmıyor alet anlamadım ama dailymotionda aynı uzantılı dosyayı oynatıyo ilginç.

Anladım Kardeşim ozaman bende ufak ufak indiriyim =) bir oyunu siler denerim çok hoşuma gidersem kalır ama keşke root işlemi yapmadanda tüm uglumaları SD ye atabilsek.

43 Mesaj
9 Nisan 2011; 9:13:18 

quote:

Orijinalden alıntı: telit35

telefona screen lock isminde tuş kilitleme programı yükledim
kaldırmaya çalışıyorum
3-4 tane uninstall programı yükledim
hiç biriside programı kaldırmadı önerisi olan var mı

Eğer programı Andorid marketten kurduysan marketi aç uglumalarıma gir programın bilgilerine gir orda kaldır var . Yada App 2 SD programında yüklediğin programı bulup üstüne basılı tut Unistall seçeneği çıkar orda açılan yerde Kaldıra basarsan kaldırır heralde.

611 Mesaj
9 Nisan 2011; 10:45:01 

merhaba arkadaşlar nokia c6-01 mi bu telefonmu kaç haftadır araştırıyorum bu iki tel arasında kaldım yardım lütfen

43 Mesaj
9 Nisan 2011; 10:48:29 

İGO programını yükledim fakat ben kayseride bulunmama rağmen istanbulda gösteriyor sebebini biliyormusunuz acaba

43 Mesaj
9 Nisan 2011; 11:53:04 

quote:

Orijinalden alıntı: sarac_07

merhaba arkadaşlar nokia c6-01 mi bu telefonmu kaç haftadır araştırıyorum bu iki tel arasında kaldım yardım lütfen

Arkadaşım C6-01 Symbian Ace Android bildiğin üzere Symbian için olan uglumaların ve özelliklerin 10katını androidde bulabiliceğini düşünüyorum şu an için galaxy ace nin tek eksiğini gördüm oda dahili hafızanın düşük olması ama telefonu root edersen o da çözülebilecek bir sorun yok root etmeden kullanıcam diyorsan da dahili hafıza yeterli olacaktır çünkü uygulamaların bir çoğu Sd ye taşına biliyor ben telefonu 3haftadır kullanıyorum yaklaşık olarak 95-100 kadar uygulama yükledim ve bunların 65kadarı SD ye taşınabildi Root işlemi yapılmadan.

4203 Mesaj
9 Nisan 2011; 12:11:35 

quote:

İGO programını yükledim fakat ben kayseride bulunmama rağmen istanbulda gösteriyor sebebini biliyormusunuz acaba

gps'i ac ve sokaga cik. evin icinden uydu bulamazsin. oyle olsaydi canak antenleri catiya degil evin icine kurardik.

1900 Mesaj
9 Nisan 2011; 12:34:40 

quote:

marketi nasıl yüklücez sorun orda? applanete de gıcık oldum habire paket hatası veriyo.

tum veriler silinecektir ona gore yap

1. telefonumuzdan *#06# yazarak ime numarasını alıp bir kenara not ediyoruz. (mutlaka doğru olmalı)

2. Arama tuşlarını açıyoruz ve sırasıyla *#272*XXXXXXXXXX# tuşlayın. (xxxxxx olan yere ime numaranızı yazın)

3. secim menüsünden ETC yi secip tamam diyorsun.

4. Telefonun kapanıp açılacaktır. market yüklemesi yapacaktır.

5. telefonun açılacak ve ilginizce olduğunu göreceksiniz panik yapmayın settings yazan yerden keyboard and language kısmını bulup Türkçeyi seçip telefonu Türkçe yapabilirsin

43 Mesaj
9 Nisan 2011; 12:37:57 

quote:

gps'i ac ve sokaga cik. evin icinden uydu bulamazsin. oyle olsaydi canak antenleri catiya degil evin icine kurardik.

Evin içinde olmama rağmen Gps bağlantısının iyi olduğunu gösteriyordu ayrıca uyduya erişemiyor olsaydı bence balantı sorunu verirdi istanbulda herhangi bir yerde göstermezdi.

428 Mesaj
9 Nisan 2011; 13:15:13 

root olmadan SD ye taşınabilen uygulamaları nasıl SD ye taşırız ?

43 Mesaj
9 Nisan 2011; 13:16:35 

quote:

Orijinalden alıntı: abdullah b. abdullah

root olmadan SD ye taşınabilen uygulamaları nasıl SD ye taşırız ?

Android marketten App 2 SD programını yükle sd ye taşınabilecek uygulamarı otomatik olarak Sd ye yükler.

428 Mesaj
9 Nisan 2011; 13:19:24 

quote:

arkadaslar android markette ucretli uygulamaları nasıl gorebiliriz

eğer Root değilsen bu iş bildiğim kadarıyla olmuyor, yani ücretli uygulamaları göremiyoruz. Eğer Root isen Market Enabler programını kur.

4203 Mesaj
9 Nisan 2011; 13:29:17 

quote:

Evin içinde olmama rağmen Gps bağlantısının iyi olduğunu gösteriyordu ayrıca uyduya erişemiyor olsaydı bence balantı sorunu verirdi istanbulda herhangi bir yerde göstermezdi.

evin icinde google maps acarsan internet'e baglandigin santralden bulur yerini. yahu uydular uzayda degil mi cik iste disari evin icinde bilmemkac kat duvardan nasil gorecek telefon o uydulari niye muhalefet ediyorsunuz ki boyle seylere anlamiyorum.

7247 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Senbonzaku®a
9 Nisan 2011; 13:57:01 

Arkadaşlar konulara eklemek istediğiniz resimleri S image kodu ile ekleyinki sayfa yapısı kaymasın, sonra mesajlarınız yönetim tarafından silinirse bahane bulmayın.

Galaxy Ace'i invisible shield ile kapladım, aşağıdaki resimlere tıklayarak orjinal boyutlarını görebilirsiniz. Birde not düşeyim, telefonun sadece arka ve ön kısmını kapladım, yan kısımları kaplamadım çünkü hoşuma gitmiyor. Bu arada resimler Samsung Champ 1.3mp ile çekildiğinden istediğiniz kadar net olmayabilir.

Ürünün satış linki ; http://www.hepsiburada....samace&categoryId=16102

0

0
0

0
0

0
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damn2u -- 9 Nisan 2011; 16:29:48 >

611 Mesaj
9 Nisan 2011; 14:18:31 

quote:

Arkadaşım C6-01 Symbian Ace Android bildiğin üzere Symbian için olan uglumaların ve özelliklerin 10katını androidde bulabiliceğini düşünüyorum şu an için galaxy ace nin tek eksiğini gördüm oda dahili hafızanın düşük olması ama telefonu root edersen o da çözülebilecek bir sorun yok root etmeden kullanıcam diyorsan da dahili hafıza yeterli olacaktır çünkü uygulamaların bir çoğu Sd ye taşına biliyor ben telefonu 3haftadır kullanıyorum yaklaşık olarak 95-100 kadar uygulama yükledim ve bunların 65kadarı SD ye taşınabildi Root işlemi yapılmadan.

çok teşekkür ederim yararlı bilgiler vermişin

10 Mesaj
9 Nisan 2011; 14:24:33 

Bende birşey sormak istiyorum. Samsung'un Bu Galaxy Ace modelinde de gelen aramalarda ses azdan yükselerek mi çalıyor yoksa direk yüksek mi?

355 Mesaj
9 Nisan 2011; 14:38:09 

95 uygulama var ve error vermiyo yani nasıl başardın bunu root alark mı yoksa başka yolla mı app 2 sd pro yu yukledım 6 mb daha azaldı allh razı olsun :) bi uygulamalık yer açıldı.
quote:

Orijinalden alıntı: sarac_07

çok teşekkür ederim yararlı bilgiler vermişin

Fenerbahce
HTC sensation XE

28 Mesaj
9 Nisan 2011; 14:44:02 

telefonla ilgili tek soracağım şey şu arakadaşlar 2 gün önce alamaya gittim teknolojix te ve teknosada şu söylendi telefon toplatılıyor imei no ları yüzünden dendi.sizde böyle birsey oldumu sonucta 3 gunluk telefonu servise gondermek kötü ya..

1900 Mesaj
9 Nisan 2011; 15:20:31 

quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Arkadaşlar konulara eklemek istediğiniz resimleri S image kodu ile ekleyinki sayfa yapısı kaymasın, sonra mesajlarınız yönetim tarafından silinirse bahane bulmayın.

Galaxy Ace'i invisible shield ile kapladım, aşağıdaki resimlere tıklayarak orjinal boyutlarını görebilirsiniz. Birde not düşeyim, telefonun sadece arka ve ön kısmını kapladım, yan kısımları kaplamadım çünkü hoşuma gitmiyor. Bu arada resimler Samsung Champ 1.3mp ile çekildiğinden istediğiniz kadar net olmayabilir.

0

0
0

0
0

0
0

nerden aldın