Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.002
Cevap
72
Favori
1.494.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ucerabdullah

quote:

Orijinalden alıntı: -Ertugrul-

Arkadaşlar bu bu aralar telefon araştırıyorum. Bu fiyata alınabilecek en iyi telefonun bu olduğunu düşünüyorum doğru mudur?

-Programlar stabil çalışıyor mu? Lag oluyor mu sık sık?
    -iPhone 3g ile karşılaştırırsak, fiyat farkını da düşünürsek hangisi daha uygun?
    -Çalıştırabildiği güzel 3D oyunlar var mı?
    -Ortalama bir telefondan daha iyi fotoğraf çekebiliyor mu?
    -700 Tl'ye bulabilirsem alayım mı?

Şimdiden teşekkür ederim. Aklıma başka soru gelirse eklerim :)

- Simdiye kadar programlarda laga rastlamadim . Gayet normal.
    - Ben bu telefonu almadan once yaklasik 5 ay piyasayi takip ettim . Birak Iphone 3g yi kimi zaman iphone 4 ile kafa kafaya oldugu bolumler oluyor . Babamda Iphone 4 bende samsung ace var . Ikisini canim skildikca kiyasliyorum . Tabiki Apple baska bir marka ancak cozunurluk ve uygulama kalitesi haricinde Iphone dan eksigini goremedim .
    - 3D oyunlarin hepsini desteklemedigini biliyorum . Ama bu o uygulamayi ureten kisi ile alakali , telefon ile degil .
    - Ortalama bir telefondan daha iyi fotograf cekiyor mu sorusunu soru olarak kabul etmiyorum cunku 5 mp kamera ve flas destegi oldukca yeterli .
    - 700 tl ye bulursaniz kacirmayin derim .

Son olarak sunu soylemek isterim ki , Fiyat-Performans olarak bu telefonun ustunde telefon suan piyasada mevcut degil .

Cevabın benim için çok faydalı oldu. Teşekkür ederm. Bazı fanboylar bazı sitelerde saçma yorumlar yapıyor ama siz objektif bir şekilde yaklaşmışsınız. Çoook teşekkür ederim :)

• Yahu arkadaşlar wap ayarlarını açtığımız da durup dururken TL gitmesini nasıl önleyebiliriz ? Bir yerde yanlış yapıyorum ama çözemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

Yahu arkadaşlar wap ayarlarını açtığımız da durup dururken TL gitmesini nasıl önleyebiliriz ? Bir yerde yanlış yapıyorum ama çözemedim

Ne yazıkki benden de gidiyor Bu hava durumu widget'ı harcıyor olabilir mi? Yarın deneyim yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chidori -- 6 Nisan 2011; 20:59:30 >
  • Ace ile rekabet edebilecek bir Samsung daha duyuruldu.Samsung Neo diye.Gördüğüm kadarıyla ekran çözünürlü daha yüksek(Ace'den daha iyi görüntü verecektir)Yalnız kamerası 3Mp.İnsanlar yine ikilemde kalacak desenize.
  • bu teli düşünüyorum ama önceki samsun g810 telimde samsunga özel bazı saçmalıklar vardı mesela ses kayıt proğramı vardı ama samsung konuşmalarda ses kaydına izin vermiyordu bundada varmı böyle şeyler.Şarj konusu sanırım androidlerde genel sorun 2. tel alternatifim nokia c7 siz ne dersiniz teşekkürler..
  • nokia 12sinde sunum yapacak global. o sunuma kadar telefon felan almayın bence bende onubekliyorum :) ayrıca Neo için güneykore dışına çıkmayacak diyorlar
  • arkadaşlar çektiğim fotoraflar kendiliğinden yok oluyor yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chidori

quote:

Yahu arkadaşlar wap ayarlarını açtığımız da durup dururken TL gitmesini nasıl önleyebiliriz ? Bir yerde yanlış yapıyorum ama çözemedim

Ne yazıkki benden de gidiyor Bu hava durumu widget'ı harcıyor olabilir mi? Yarın deneyim yazarım.

Ayarlar>Kablosuz ve Ağlar>Mobil Ağlar

Bölümüne girin, "Paket Veri Kullan" ve "Veri Dolaşımı" seçeneklerini devre dışı bırakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: sportifsan

nokia 12sinde sunum yapacak global. o sunuma kadar telefon felan almayın bence bende onubekliyorum :) ayrıca Neo için güneykore dışına çıkmayacak diyorlar

Nokia mı :)
    Nokyanın şu ana ace ile kıyaslanacak telefonu yok .
    1-2 seneye kadar da kolay kolay olnmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

quote:

quote:

Bölümüne girin, "Paket Veri Kullan" ve "Veri Dolaşımı" seçeneklerini devre dışı bırakın.

O zaman da internet devre dışı kalıyor. 0.facebook.com kullanamıyorsun

• adnroid market yükledim. yüklemek istediğim uygulamanın üzerine tıklayınca hata veriyor ve uygulamayı kapatmayı zorla şeklinde uyarı veriyor.ne yapmam gerekiyor.
  • Telefon rehberime gmail hesabımda kim varsa ekledi. Bunları nasıl silebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dende$

arkadaşlar çektiğim fotoraflar kendiliğinden yok oluyor yardım lütfen

yardım
  • quote:

quote:

yardım

onceki sayfada cevabı verildi sanırsam oraya bak bir
  • quote:

quote:

yardım

Bana da benzer sorun olmuştu, hatta bilgisayardan sonradan attığım resimleri de görmüyordu telefon. Ya kurduğum bir program etkiledi telefonu ya da başka bir şey.

Sana tavsiyem benim yaptığım gibi telefonu ve hafıza kartını formatlayıp sıfırdan kur.
  • quote:

quote:

quote:

yardım

Bana da benzer sorun olmuştu, hatta bilgisayardan sonradan attığım resimleri de görmüyordu telefon. Ya kurduğum bir program etkiledi telefonu ya da başka bir şey.

Sana tavsiyem benim yaptığım gibi telefonu ve hafıza kartını formatlayıp sıfırdan kur.

herşeyi sileyimmi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

O zaman da internet devre dışı kalıyor. 0.facebook.com kullanamıyorsun

uygun bir internet paketi alın. daha ekonomik olur.

• quote:

quote:

quote:

quote:

yardım

herşeyi sileyimmi?

Aynen, yalnız hafıza kartında müzik filan varsa onların yedeğini alın sadece, diğer türlü komple formatlayın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yardım

herşeyi sileyimmi?

Aynen, yalnız hafıza kartında müzik filan varsa onların yedeğini alın sadece, diğer türlü komple formatlayın.

*272*#imei# yaptım silindi bütün uygulamalar tekrar marketi yükledim fakat yine siliniyor fotoraf çekerken hafıza kartını gösteriyor, fotorafları çektikten sonra daha önce yüklediğim şarkılardan bir tanesini biryerden başka biryere taşıyınca siliniyor,telefonu katatıp açınca silinmiş oluyor yani kısacası telefon açılınca üst ekranda (ortam tarayıcı çalışıyor) yazısı çıktıktan sonra fotoraflar silinmiş oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dende$ -- 7 Nisan 2011; 9:11:39 >

• quote:

*272*#imei# yaptım silindi bütün uygulamalar tekrar marketi yükledim fakat yine siliniyor fotoraf çekerken hafıza kartını gösteriyor, fotorafları çektikten sonra daha önce yüklediğim şarkılardan bir tanesini biryerden başka biryere taşıyınca siliniyor,telefonu katatıp açınca silinmiş oluyor yani kısacası telefon açılınca üst ekranda (ortam tarayıcı çalışıyor) yazısı çıktıktan sonra fotoraflar silinmiş oluyor

Teknik servise götürün bence, anormal bir durum.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.