Şimdi Ara

Google Nexus S'in beyaz versiyonu görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
5.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • alt="Google Nexus S'in beyaz versiyonu görüntülendi"

Google'ın Android işletim sistemli yeni telefonu Nexus S'in beyaz modeli görüntülendi. Kavisli ekran tasarımıyla dikkat çeken Nexus S, iPhone 4 ve LG Optimus'un tamamen beyaz tasarımlı alternatif modellerinin aksine, sadece arka tarafı beyaz renge sahip olacak.

Almanya merkezli bir web sitesi tarafından yayınlanan görsellerin ardından bu modelin ilk önce Almanya piyasasına gireceği iddia ediliyor.

• Telefonların beyazı siyahından daha güzel.
  • tam benlik telefon siyah beyaz..en büyük besiktas...almanyadayim fiyati uygun olsa da alsam..özellikleri falan da iyi sanirim..telefonlardan anlayan arkadaslardan tavsiye beklerim yoksa iphone 4 mü alsam? tesekkürler!
  • Beyazlar bana itici geliyor nedense.
  • gerçekten oldukça şık olmuş.. karizmatik bir görüntü sergiliyor ama hiçbiri iphone4 kadar karizma durmamaz... çünkü appleın ürettiği tek şey o.. karizma.. içi boş olsa bile karizması satmasına yeter... googleın bu kavisli ekranını çok merak ediyorum doğrusu.. eski tüplü televizyonlar vardı yuvarlak bombeli.. sonra teknoloji gelişti düz ekranlar üretildi. bana onu hatırlattıı... herkes giderken mersine google gidiyor tersine gibi bir durum oldu sanki..!! eskiye dönüş yakında eski bombeli televizyonlar gibi bir ekranda çıkarır :))
  • Yapıyorsanız tamamını beyaz yapın, bu ne... arkaya kapak takmış gibi melez bi görüntü
  • Güzel olmuş ama tamamen beyaz bir alternatifide olması iyi olurdu.
  • çok güzelll.ama boyutu büyük gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enisde

tam benlik telefon siyah beyaz..en büyük besiktas...almanyadayim fiyati uygun olsa da alsam..özellikleri falan da iyi sanirim..telefonlardan anlayan arkadaslardan tavsiye beklerim yoksa iphone 4 mü alsam? tesekkürler!

Almanyadan nereden alınabilir bu telefon acaba? Oradaki akrabalara aldırmak istiyorum da.
  • bu satış poliitikası oldu yahu ilk siyah çıkıyor satışları canlandırmak için çok sonra beyazlar çıkıyor çokk ilgnç.
  • NEXUS S AVRUPA PIYASALARINDA SATIŞA CIKTIMI TR DIL DESTEĞI MEVCUT MU ORNEGIN USA DEKILERDE TR DIL DESTEĞI YOK
    YADA TR DIL DESTEĞI GELECEKMI
    TR DE YASAL OLARAK SATILACAK MI

BILEN VARMI ARKADAŞLAR
  • her nexusun tr dil desteği var zaten orijinal oynanmamış android rom kullanılıyor çünkü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.