Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (1780. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
42.127
Cevap
187
Favori
2.388.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17781779178017811782
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Am@deus

Bursa tabelası gerçekse hiç olmamış sonra adamlar kendilerini bize rakip görüyor diyoruz.

Photoshop hocam. Yapan kullanıcı sağ üste kullanıcı adını watermark atmış dikkat ederseniz. Twitterda dönen capslerden.
  • Bu stad en geç 15 kasima kadar bitmeli. Ligin 20 kasım haftası yanı 13. Hafta ve 14. Hafta iki maç üst üste iç saha macimiz var 16. Haftada da gs maçı var. Yanı 4 haftanın 3 tanesini iç saha oynayacaz onun için mutlaka o tarihe kadar bitirilmeli ve ben bitirilecegine inanıyorum. Tabi bunun için bu ay sonunda kadar çatının kalkması lazım. Çimin yapi mi 2.5 ay surecrk. Bu süreçte koltuklar takılır çatının inşaatı devam eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brandnew

Bu stad en geç 15 kasima kadar bitmeli. Ligin 20 kasım haftası yanı 13. Hafta ve 14. Hafta iki maç üst üste iç saha macimiz var 16. Haftada da gs maçı var. Yanı 4 haftanın 3 tanesini iç saha oynayacaz onun için mutlaka o tarihe kadar bitirilmeli ve ben bitirilecegine inanıyorum. Tabi bunun için bu ay sonunda kadar çatının kalkması lazım. Çimin yapi mi 2.5 ay surecrk. Bu süreçte koltuklar takılır çatının inşaatı devam eder.

Çok iyimser bir yaklaşım maalesef şubatı bulacak gibi.
  • Stat 2016'dan önce bitmesi imkansız bu yavaşlıkla.=(
  • http://www.mustafavmms.com/besiktas/vodafone-arena/agustos-2015/

5 agustos itibariyle çatının yıkılan bölümlerinin henüz tam anlamıyla kalkmadıpını görüyoruz .

ilk yarı maçları kesinlikle dışarıda oynanacaktır . 2. yarıya Allah kerim .
  • 5 Ağustos 2015

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]
  • canlı yayın bıle kapanmıs 2-3 kişimi çalışıyo yoksa içerde
  • ancak gelecek sezon geçeriz stada.

• Abi çok kötü oldu bu çatı celiklerinin yıkılması :(

• 2 hafta önce falan çoğu türk işçilerinin beceriksizliği hakkında yorum yapmıştım burada ama Türkiye inşaat sektöründe 1 numara falan diye karşı çıkmışlardı. Sırf işçi sayısı, yapılan inşaat sayısı fazla diye bu 1 numara olduğun anlamına gelmez. Sen işini düzgün yapmadığın sürece ne önemi var? Yıl olmuş 2015, inşaatların yapım aşamasında hala tuğlalar kırık dökük, duvar köşeleri simetrik değil, oradan buradan su kaçırır, ses yalıtımı olmaz vs. Gelişi güzel yapıyorlar öyle.

Bu stada gelecek olursak; 1 hafta geçti hala düzeltemediler şu yıkılan çatı demirlerini. Bu kadar da vurdum duymazlık bu kadar da beceriksizlik olmaz ya. Avrupa işçileri olsa ertesi günü düzeltmişlerdi o yeri, adım gibi eminim.
  • Assassino! kullanıcısına yanıt
    Keşke o kadar basit olsa. Devrilen çatı demirlerinden ziyade, ters dönen çelik halatların zarar görmesi gibi ciddi bir ihtimal var. Bunlar öyle ha deyince düzeltilecek, tamir edilecek, söküp takılacak türden malzemeler değil. Yapılan ön hasar tespitinde halatların zarar görmediği düşünülse de, kesin sonuçlar yurtdışından geleceği söylenen ekipmanın kontrolü ile belli olacak. Şuan hasar alan bölgedeki çatı ekipmanlarının sökümü yapılıyor. Yapılacak kontroller sonrası herhangi bir sorun tespit edilmezse kaybedeceğimiz sürenin ortalama 1 ay olacağı bilgisi var. Aksi bir durumda sezonun büyük bir kısmını, hatta tamamını pas geçmemiz işten bile değil.
  • Bu sezonda şampiyonluk yalan olacak göçebe gibi dolanmaya devam. =/
  • Umarım bu sezon da geçen seneki gibi stad yuzunden şampiyonluk yarısından geri kalmayız. Malum yine bütün ic saha derbileri ilk yarıda, tesaduf işte.(!)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bursa 20 haziranda başladığı çim ekme işini tam anlamıyla bitirdi sayılır. Yani ayın sezonun ilk maçına hazır hale gelmesi 2 ayı buldu. Biz çatı bittikten sonra en az 2 3 ay daha eklemeliyiz.

Şuanda 2 ay eklesek ekim 10 yapıyor. Düşünün yani.
  •  Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]
  • son günlerde hiç ilerleme yokmuş gibi gözüküyor umarım en kısa sürede biter
  • İlerleme yok zaten hasar tespiti için mi ne bekleniyordu sanırım. =/
  • 2 gün önceki resimler bugünkü arasında demir oynamamış hiçbir fark yok. sayın başka stad da yatıp kalkmakla malesef olmuyor bu işler, eğer bir hata kusur kaza olduysa bunu düzeltmek için daha çok çalışmak gerekli. BJK nin öncelikli işi transfer değil stad dır..
  • Çatı demirlerinin yeni açık kapalı bağlantısı kesilmiş.

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]
  • Bizim stadın tirbunleri timsah arenadan daha mı dik olacak?
  • 
Sayfa: önceki 17781779178017811782
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.