Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (1708. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.126
Cevap
187
Favori
2.388.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17061707170817091710
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Negatiwe

Yorumsuz

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]

Vay arkadaş bu nedir ya. Loca ayağına koca bir tribün gitmiş.
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Şaşırılacak bir şey değil. Ben daha Ts stad projesini gördüğüm birinci gün beğenmedim. Yapılmakta olan en kötü proje olduğunu düşünüyorum. Projenin denizi doldurularak yapılıyor olması dışında hiç bir özelliği olmayan bir proje. Bu projeyi denizi doldurmadan yapsalardı emin ol Ts bile bir çoğu bu projeyi beğenmezlerdi. Sırf denizin doldurularak yapılması sebebi insnaların gözünü boyadılar. Stadın çatı ve dış cephe kaplaması hiç güzel olmayacak. Projeden bu belli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Şaşırılacak bir şey değil. Ben daha Ts stad projesini gördüğüm birinci gün beğenmedim. Yapılmakta olan en kötü proje olduğunu düşünüyorum. Projenin denizi doldurularak yapılıyor olması dışında hiç bir özelliği olmayan bir proje. Bu projeyi denizi doldurmadan yapsalardı emin ol Ts bile bir çoğu bu projeyi beğenmezlerdi. Sırf denizin doldurularak yapılması sebebi insnaların gözünü boyadılar. Stadın çatı ve dış cephe kaplaması hiç güzel olmayacak. Projeden bu belli oluyor.

Evet çatıyı normal membran yapacaklar sanırım bir albenisi yok. Gerçi Trabzonspor için yeterli bir stad. Belki de ben kendi taraftarlarımızı düşünerekten beğenmedim ama Trabzonspor'un rakibi baskı altına alıp 90 dakika boyunca destek veren büyük bir taraftar kitlesi de yok.

• karadenizli müteahhitler apartman dikmeyi seviyor. kendilerini tutamayıp 3 katlıyı kondurmuşlar. inşallah bitince daha güzel gözükür.
  • Önleyici bariyer örneği...
    @Bjk_Mabet twitter
  • Vodafone Arena’da Kurban Kesme Töreni Yapıldı

Vodafone Arena’nın çatısının direklerinin dikilmeye başlanması nedeniyle Başkanımız Fikret Orman’ın da katıldığı bir kurban kesme töreni gerçekleştirildi.

Vodafone Arena’da düzenlenen törene Başkanımız Fikret Orman’ın yanı sıra; İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanımız Ahmet Nur Çebi, Genel Sekreterimiz Ahmet Nur Çebi, As Başkan, Yeni Stat ve Yeni Stat Sponsorluklarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Umut Güner, Kartal Yuvası'ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Emre Kocadağ, Genel Koordinatörümüz Levent Çifter ile Vodafone Arena inşaatında çalışan işçiler katıldılar.

Tören okunan dualarla başladı. Duaların edilmesinden sonra kurban kesme töreni gerçekleştirildi. Hayır duasının edilmesiyle tören sona erdi.

Vodafone Arena’da düzenlenen törenin ardından açıklamalarda bulunan Başkanımız Fikret Orman şunları söyledi:

“Yaklaşık 1 yıl önce temelini attığımız Vodafone Arena’nın artık kaba inşaatını tamamlayıp çatı imalatına başladık. İlk etapta kolonlar dikilecek. Bugün de onunla iglili bir tören yapmak istedik. Hayırlara vesile olur İnşallah. Allah hepimize Türk sporseverlere Beşiktaşlılara Vodafone Arena’yı teslim etmeyi bize nasip etsin.

Hızlı şekilde çatı imalatı başlıyor. Ondan sonra da çim imalatı başlayacak. Çok zorlansak da hissettirmemeye çalışsak da takımları finanse etmek, geçmişten gelen ödemeleri yapmak ve stat yatırımı yapmak çok zor bir süreç.

Bütün kulüpler mali sıkıntı içinde. Bizden başka büyük yatırım yapan kimse yok. Onların tüm yatırımlarını devlet finanse ediyor. Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımla büyük çaba sarf ediyoruz. Hepsinin bireysel olarak büyük katkıları var. Tam rakamı bilmiyorum ama 100 milyonu geçti yatırım miktarımız. Umut Güner’in çok emeği var. Ortalarda gözükmese de üzerimizden birçok yükü alıyor.

Stadı en kısa sürede tamamlamak istiyoruz. Tarih vermek istemiyorum. Kafamızda bir tarih var. Kamuoyu bu güzelliği konuşmak yerine tarih konusunu konuşuyor.

26 Aralık gibi temel atmaya başladık. 1 senede kaba inşaatı bitirdik, daha hızlı yapabilirdik. Her şeyi eş deger olarak yapmak zorundayız. Transfer yapmak, oyuncuların parasını vermek, Ferrari’nin parasını vermek gibi. Kredilerimiz var onları da ödemek zorundayız.

Konya hepimizi heyecanlandırdı. Stat bittiğinde 40 bin kişiye tamamen dolu tribünlere oynarız diye düşünüyorum. Kombinelere gelen talepler de onu gösteriyor.”

İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanımız Ahmet Nur Çebi, hücum oyuncularımızın sakatlanmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi:

“Kadromuz çok iyi. 3 tane hücum oyuncumuz var. İkisi sakatlık sorunu yaşıyor. İnanıyorum ki üçüncü oyuncumuz görevini yerine getirecektir.”

Öte yandan Başkanımız Fikret Orman, Vodafone Arena’da İngiliz basın mensuplarıyla bir söyleşi gerçekleştirdi.

Haber Kaynağı: Beşiktaş JK

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]

• bizim başkan herkesten numune ala ala bedavaya getirecek koltukları falan
  • kaba inşaatı bitirdik demiş daha en az iki ay var bence
  • BlackEagle kullanıcısına yanıt
    hocam haber ve fotolar için teşekkürler

bu fotoda başkanımızn karşısındakiler kim? bilginiz var mı
  • basın mensubu mu yoksa inşaat veya çatıyla ilgili firmadan kişiler mi onu merak ettim.
  • Muhtemelen haberde bahsi geçen ingiliz basın mensupları.
  • BlackEagle kullanıcısına yanıt
    evet hocam ses kayıt cihazı var masada yeni farkettim
  • Başkan her açıklamasında (bugunkü hariç) hep bir tarih veriyor. "Ağustos'ta bitecek, aralıkta kaba inşaat bitecek, son maçımızı stadımızda oynarız" gibi açıklamalar yapıp kamuoyunda beklenti yapıyor, bugün de "artık tarih vermicem, hep tarih konuşuluyor." demiş. Sen millete laf verirsen, onlar da tarihi konuşur tabiki. Stad inşaatı hız olarak çok iyi gitmesine rağmen, sırf bu beklentilerden ötürü kötü bir imaj çiziyor bazılarının gözünde.
  • Başkanın tarih vermesinin sebebi sanırım satışa çıkarılan loca ve kombineleri bir an önce satıp kulübe sıcak para girişini sağlamak..
  • f-a-t-i-h kullanıcısına yanıt
    Yalnız bu davranış yarın bir gün başkanınızın ve kulubün başına iş açmasın. Bu tür bir açıklama hukiki olarak yarın bir sıkıntı yaratabilir. Örneğin loca veya kombine alan bir taraftar çıkıp ben şu tarihte açılacak dendiği için erkenden aldım ve beni tarih vererek yanıttınız diyerek davacı olabilir. Gerçi kulübune bağlı bir taraftarın bunu yapmaması gerekir ama yapan biri çıkarsa çok büyük sıkıntı yaşarsanız çünkü yasal olarak başkanızının bu şekidle resmi ağırzan tarih vermesi tüketiciyi yanıltma eylemine girmekte. Taraftar şunu diyebilir benim bankada param vardı ve belli tarihden önce çekmemem gerekiyordu ama kombine için çektim ama zarar uğradım diyebilir.

Sonuç olarak insanlar para harcarken bu tür şeylere dikkat ederler ve sen tarih veripde sözünde durmazsan haklı olarak o insan senden şikayetçi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Yalnız bu davranış yarın bir gün başkanınızın ve kulubün başına iş açmasın. Bu tür bir açıklama hukiki olarak yarın bir sıkıntı yaratabilir. Örneğin loca veya kombine alan bir taraftar çıkıp ben şu tarihte açılacak dendiği için erkenden aldım ve beni tarih vererek yanıttınız diyerek davacı olabilir. Gerçi kulübune bağlı bir taraftarın bunu yapmaması gerekir ama yapan biri çıkarsa çok büyük sıkıntı yaşarsanız çünkü yasal olarak başkanızının bu şekidle resmi ağırzan tarih vermesi tüketiciyi yanıltma eylemine girmekte. Taraftar şunu diyebilir benim bankada param vardı ve belli tarihden önce çekmemem gerekiyordu ama kombine için çektim ama zarar uğradım diyebilir.

Sonuç olarak insanlar para harcarken bu tür şeylere dikkat ederler ve sen tarih veripde sözünde durmazsan haklı olarak o insan senden şikayetçi olabilir.

hocam Türkiye'de yaşıyoruz, bırakın lütfen. Söylediğiniz doğru lakin Türkiye'de çalışmaz.
    Adam stada temel atılmadan kombine satmaya başladı, bundan mı korkacak?
    Eski başkaban yeni osmanlı sevdalısı vatandaş her temel atma töreninde buraya misal Aralık 2016 açılış tarihi diyorlar ama ben bakanımla, mühendisimle, kılımla, tüyümle konuştum burayı misal Mayıs 2016'da açmak için söz aldım, burayı daha erken açacağız diye demeç veriyor.
    Ki bu ne demek? Bırak resmi ağızdan sıkıntıya sokmayı, yüklenici firmayı acele ettiriyor, 2 gün geç olsun ama sağlam olsun düşüncesini yerle bir ediyor ve hızlı bitmesi için kontrolsüz çalışılmasını sağlıyor.
    O yüzden sen Fikret Orman'ın demeçlerinden yargıya ulaşmayı hedefleme, balık baştan kokmuş durumda

• Hukuki yazacağıma Hukiki yazmışım.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Elinde yazılı bir belge varsa tabii ki dediğiniz gibi sıkıntı olur. Ancak başkan sadece dile getiriyor bu durumu bir nevi algı operasyonu
  • Vodafone Arena seyir tepesi...
    @GkhnTRKMN7 twitter
  •  Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]
  • 
Sayfa: önceki 17061707170817091710
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.