Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (886. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.127
Cevap
187
Favori
2.388.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yorumum silinir ama yazıcam:D

hasan arat derim gerisi trass:D
  • mabet yayın vodafonearena.com damı yoksa Beşiktaş resmi sitesinde mi olacak bellidir artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otokuc

Arkadaslar konu dışı tartışmalar açan troller kadar bunlara cevap ceren arkadaşlar da suçlu.
    Son birkaç gündür forum sayfalarca okumadan geçilen bir hale geldi burayı sadece stad hakkında bilgi almak adına takip edenler için.

Haklısın arkadaşım, inanın yazmadım yazmadım ama, subjectif yorum yazilinca, beşiktaş için emek veren kişilere üzülüyorum. Bu yüzden yaziverdim.

• mabet çatı ihalesi haftayamı olacak?
    prekastların ortalama geldikten sonra kapalıda tamamen bitmesi ne kadar süre alabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pençe1903

Dün gece gördüğüm rüya gördüm ilk başta kalpten gidecektim.
    Kombineleri almışız. İlk maç oynanacak Vadofone arena'da. Heyecandan Beşiktaş'a gittiğim vapur sanki yerinden hareket etmiyor gibi. Neyse mabete geliyorum. Bi bakıyorum stadın orası park olmuş. İki gözüm iki çeşme ağlıyorum hem de "ulan diyorum burada stad olacaktı. O kadar inşaatın fotoğraflarını gördük, inşaatı izledik, nereye götürdünüz lan stadı" diye bağrıyorum. Sonra birden gök gürültüsü şeklinde bir ses geliyor kulaklarıma. Park tam ortadan yanlara doğru ayrılmaya başlıyor, alttan da bizim stad çıkıyor.
    İçimden vay be diyorum, gerçektende akıllı stad yapmışlar. Dünyada eşi benzeri yok diyip stada doğru yönelirken, kan ter içinde uyanmışım.

Valla her gün her saat inşaatı takip ederken devreleri yakmaya başladım galiba

Okurken kendimi bilim kurgu filminde zannettim

• mabet kapalının iki köşedeki iskeleler çok dipte duruyor.. aman dikkat! kaza olmasın.. orası çok yüksek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sup3rNatural

mabet yayın vodafonearena.com damı yoksa Beşiktaş resmi sitesinde mi olacak bellidir artık

yayın vodafonearena.com yapılacak...
    çatı için ihale süreci bitmeye yaklaştı...
    ilk prekast lar (gecici olarak bile olsa) görmemiz belk bu gün belki bugündende yakın....
  • Mabet, numaralı hafriyatı ne kadar sürer?

Ayrıca eski açık yol bağlantısı ne kadar sürer?
  • bjk_mabet kullanıcısına yanıt
    Merdiven paylaşılınca ben hep bursaaanın.. diye başlıyorum merdivendeeeen yukayarıya..diye devam ediyorum..)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozan062 kullanıcısına yanıt
    Fikret Orman taraftarı olarak Hasan Arat' a hayır demem. Çünkü onun da Seba ve Orman geleneğinden geldiğine inanıyorum. Haber1903 çüler gibi davranıp Adalı' yı kötüleyecek değilim. Adalı' ya gıcık ta değilim. Fakat ben "zengin, sadece para ve emir veren, reklamı ve egosu için günübirlik başarı peşinde koşan, uzun vadeli düşünmeyen" başkan imajı uyandıracak hiçbir başkan istemiyorum. Fikret Orman' ı ölümüne savunmam, bir gün tekrar YD gibilerinin başkan olmasından korktuğum içindir. Bu yüzden Fikret Orman' a yapılan her saldırıya haklı da olsa haksız da olsa uyuz oluyorum ve olacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk_mabet

canlı yayın kamerasının çok kısa sürede yayına girmesini bekliyoruz...

mabet özlettin kendini yusufta merak etmiş bana soruyordu mabet iyimi diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk_mabet

quote:

Orijinalden alıntı: hbircan

sevgili arkadaşlarım

sizleri malum forumdan beri takip ediyorum
    mabet bu tarafa geçince bende geçtim

açık ve net olarak belirteyim son 5-6 sayfadan beri görüyorum ki sayfamıza haber1903 mudavimleri gelmeye ve ortalığı karıştırmaya başlamıştır.
    haber1903 ü açıldığından beri takip ederim ama ne zaman başkan adayları arasında taraf tuttu o zaman şüphelendim ve takip etmeyi bıraktım

en son baktığımda ise site ve içindeki kullanıcılar tamamiyle adalı söylemlerini tekrarlıyorlar

sizden ricam ; konumuz stad... çok bilgi kirliliği oluyor
    5-6 sayfadan beri kimse merak etmiyor bjk_mabet nerde diye !!!!!

bu arkadaşlara laf anlatamazsınız boşuna uğraşmayın
    bizde 3,750 ... kebabı yapan fakat kendi ülkesinde 750 ine kıçını yırtan adama sempati ve saygı duyan , aynı durumun tekrarlanacağı hemfikir olduğumuz fernades için bu topçuları satanı bizde satarız diyen beşiktaşlının beşiktaşlılığını sorgularım

arkadaşlar unutmayın

bu topçuların dedeleri vitaminken beşiktaş vardı.

saygılar

NOT = nerdesin mabet

stadın konuşulduğu heryerde varım ... sadece stadın konuşulduğu ama geri kalan zamanda sadece gözlemlerim ...ben stad yapmayı ve çay demlemeyi biliyorum birtek çünki ;)))

• adil arif kullanıcısına yanıt
    "Haber1903 çüler gibi davranıp Adalı' yı kötüleyecek değilim." cümlesini yanlış kurdum. Onlar Adalı' yı kötülüyormuş gibi bir anlam çıktı. Kastım odur ki onlar Adalı seçimi kazansın diye Fikret Orman' ı çok kötülediler. Ben onlar gibi davranıp Adalı' yı kötülemeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scape_bjk

quote:

Orijinalden alıntı: Pençe1903

Dün gece gördüğüm rüya gördüm ilk başta kalpten gidecektim.
    Kombineleri almışız. İlk maç oynanacak Vadofone arena'da. Heyecandan Beşiktaş'a gittiğim vapur sanki yerinden hareket etmiyor gibi. Neyse mabete geliyorum. Bi bakıyorum stadın orası park olmuş. İki gözüm iki çeşme ağlıyorum hem de "ulan diyorum burada stad olacaktı. O kadar inşaatın fotoğraflarını gördük, inşaatı izledik, nereye götürdünüz lan stadı" diye bağrıyorum. Sonra birden gök gürültüsü şeklinde bir ses geliyor kulaklarıma. Park tam ortadan yanlara doğru ayrılmaya başlıyor, alttan da bizim stad çıkıyor.
    İçimden vay be diyorum, gerçektende akıllı stad yapmışlar. Dünyada eşi benzeri yok diyip stada doğru yönelirken, kan ter içinde uyanmışım.

Valla her gün her saat inşaatı takip ederken devreleri yakmaya başladım galiba

Okurken kendimi bilim kurgu filminde zannettim

Bu nasıl bir hayalgücüdür.

• mabet iş planına göre yeni açıktaki yol ne zaman kalkabilir?
    hafriyatın bitmesi haftaya olabilir mi?
    şu ana kadar kaç kamyon hafriyat döktü?

cevapların için çok teşekkürler.
  • yeni acık yolu için mayıs sonu tum hafriyatin bitimi içinde mayıs bası diyelim:)) belki hepside birer hafta oynar ama budur yani olacak bu arada hafta sonu sınav varmıs girecek olanlara basarılarr
  • fthkzgn kullanıcısına yanıt
    Benim rüyalarım hep böyle. Absürd ve bilim kurgu içerikli.
    Şaka bir yana, böyle giderse yakında işten kovulacağım. Yarım saatte bir foruma girmezsem rahat edemiyorum
    Bilinç altımda büyük yer etti bu inşaat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozan062 kullanıcısına yanıt
    yeni acık mayıs ortası diyelim o yol içni yanlıs soylemişim:Dyada onada bayıs bası diyelim sizimi kırıcam:D (ben kimim ki)
  • Obitaş bu köşeyi 1 ay da anca halleder. Çiçekler bile 15 günde anca toparladı.
     Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]
  • Bu arada İnönü Stadının yeni açık tribününün yüksekliği kaç metreydi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.