Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (883. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.127
Cevap
187
Favori
2.388.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: n.tun

quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

Turkcell de fenerbahçeye bir stad yapar artık.eşek değil ya. :)

vodafone la anlaşmamız 145 M$ stad 90 M$ a yapılıyor
    ülkerde fenere ülker arenayı yaptı
    vodafone parası stada gitmiyor o daha sonra kâr hanesine geçecek
    stad kendi imkanlarımızla oluyor

ne demek istediğini anlamadım ama sonuçta sponsoru vodafone beşiktaşın.büyük bir firma vodafone.
    turktelekom-vodafone-turkcell üçlüsünden geriye turkcell kaldığı için öyle bir mesaj yazmıştım :)
  • WarrChief kullanıcısına yanıt
    Bu gun cuma yaa:b

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• abi çok iyi yaa
  • o değilde samet aybaba kalsaydı şu reklam filminde o oynayacaktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: forzatunga

ya beyler mağaradan yeni mi çıktınız açın bakın fikret orman'ın ilk seçildiği seçime diğer adaylar resmen laf olsun reyting yapalım diye aday olmuş kazara seçilse ben şaka yapmıştım diyecek adamlar.O zaman neden fikret orman dan başka doğru dürüst aday çıkmadı

Bu klübün bakkala çakkala borcu vardı mübağala değil bakkala borcu vardı klübün.100 küsür dava haciz kapıda beklerken tek derdimiz basketbol takımı idi zaten.
    Ulan daha geçen aralık ayında Iverson alacakları için dava açtı takıma transfer yasağı geldi yine fikret orman yönetimi ödedi parayı.Kağıt üstünde transfer yapıp,para harcamak çok kolay da ödemeye gelince ortalıktan kayboluveriyor bazı insanlar.Ver bana da imza yetkisini Beşiktaş'ın adıyla euroleague i kazanacak takımı kurayım,senetleri sen öde ama ok?

Rekabet ettiğimiz ve başarılı bulduğun takımların fiyasko transferlerini yazsan maliyeti bizim bütün takımın maliyetini bulur.Bu futbolun gerçeğidir transferde %50 başarı oranı tutturmak bile olağanüstüdür, hep böyle oluştur ve bundan sonra da böyle olacaktır istersen alex ferguson yapsın bütün transferleri değişmez.

Sen önce gelir kapısı olan futbolu rayına oturtup ve buna bağlı olarak stadını bitirip tıkırtıkır işletmedikten sonra basketbolmuş,voleybolmuş nal toplamaya devam edersin.fenerbahçede kleiza denen adamın aldığı para senin takımının bütçesine denk buna rağmen geçen sene euroleague de üstünde bitirmişsin.10 da 1 maliyet ile bu çok büyük başarıdır.

Ben anlamıyorum ki hiç mi yokluk darlık görmediniz? hepiniz mi fabrikatör çocuğusunuz? az sabredin be

Süper analiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Geovani

Necmi abi alt kat girişleri nerden olacak çözemedim bi türlü stadta en çok merak ettiğim şeylerden birisi

alt katta olacak

Not:stada girişmi tribüne girişmi
    stada herkes aynı yerden girecek merdivenlerle alt kata ineceksin
    tribünede locların altındaki dolaşım alanından giriş var
  • quote:

Orijinalden alıntı: sutlas

Necmi abi, numaralıda kazıklar kayalık bölgeye kadar çakıldığı için belli bir seviyeden sonra tek perde beton olacak denmişti, şimdi bu değişti mi, en aşağı kadar kuşak mı olacak?

yok perde beton olacak ama öncesinde kayalık bölgeyede kuşak geçebilirler
    bekleyip göreceğiz sonuçta o duvar komple perde beton olacak
  • quote:

ya beyler mağaradan yeni mi çıktınız açın bakın fikret orman'ın ilk seçildiği seçime diğer adaylar resmen laf olsun reyting yapalım diye aday olmuş kazara seçilse ben şaka yapmıştım diyecek adamlar.O zaman neden fikret orman dan başka doğru dürüst aday çıkmadı

Bu klübün bakkala çakkala borcu vardı mübağala değil bakkala borcu vardı klübün.100 küsür dava haciz kapıda beklerken tek derdimiz basketbol takımı idi zaten.
    Ulan daha geçen aralık ayında Iverson alacakları için dava açtı takıma transfer yasağı geldi yine fikret orman yönetimi ödedi parayı.Kağıt üstünde transfer yapıp,para harcamak çok kolay da ödemeye gelince ortalıktan kayboluveriyor bazı insanlar.Ver bana da imza yetkisini Beşiktaş'ın adıyla euroleague i kazanacak takımı kurayım,senetleri sen öde ama ok?

Rekabet ettiğimiz ve başarılı bulduğun takımların fiyasko transferlerini yazsan maliyeti bizim bütün takımın maliyetini bulur.Bu futbolun gerçeğidir transferde %50 başarı oranı tutturmak bile olağanüstüdür, hep böyle oluştur ve bundan sonra da böyle olacaktır istersen alex ferguson yapsın bütün transferleri değişmez.

Sen önce gelir kapısı olan futbolu rayına oturtup ve buna bağlı olarak stadını bitirip tıkırtıkır işletmedikten sonra basketbolmuş,voleybolmuş nal toplamaya devam edersin.fenerbahçede kleiza denen adamın aldığı para senin takımının bütçesine denk buna rağmen geçen sene euroleague de üstünde bitirmişsin.10 da 1 maliyet ile bu çok büyük başarıdır.

Ben anlamıyorum ki hiç mi yokluk darlık görmediniz? hepiniz mi fabrikatör çocuğusunuz? az sabredin be

harika bir yorum, gecen sene holmen adi cikti holmen kim dendi fb alinca beceriksiz yonetim alamadi dendi. Unutmayin Baskan hala bir onceki yonetimin borcunu oduyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: n.tun

quote:

Turkcell de fenerbahçeye bir stad yapar artık.eşek değil ya. :)

vodafone la anlaşmamız 145 M$ stad 90 M$ a yapılıyor
    ülkerde fenere ülker arenayı yaptı
    vodafone parası stada gitmiyor o daha sonra kâr hanesine geçecek
    stad kendi imkanlarımızla oluyor

ne demek istediğini anlamadım ama sonuçta sponsoru vodafone beşiktaşın.büyük bir firma vodafone.
    turktelekom-vodafone-turkcell üçlüsünden geriye turkcell kaldığı için öyle bir mesaj yazmıştım :)

zaten bizi kimse anlamıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: fthkzgn

quote:

Süper analiz

Analiz süperde arkadaş yemezler yani...Beşiktaşın mali gerçeğini kimse inkar etmiyor buda belki olasılıkları kısıtlıyor olabilir buraya kadar tüm Beşiktaşlılar aynı fikirdeyiz zaten ama birde bu durumu ustaca yönetmek var kendi şahsıma konuşuyorum....Fikret Orman bu büyüklükte bir yapıyı yönetecek kapasiteye sahip değildir. Yaptığı hamlelerin tamamında hata yapmıştşr ve halen yapmaya devam etmektedir. Bütün dünyanın bildiği bir gerçek vardır önce küçükten başlarsın çalışır didinir büyürsün tecrübe kazanırsın ve büyük işlere imza atarsın ama Fikret Orman bugüne kadar hangi başarıyı sergilemiş, hayatta ne yapmışta milyonluk işlemleri olan bir klubün başına geçmiş allah aşkına....Bana kise Fikret Ormanı savunmasın bakkal dükkanı gibi koca Beşiktaş yönetilmez....Her gördüğün kameraya demeç verilmez Beşiktaş küçültülerek demogoji yapıp yanlışların üstü örtülemez....Bu adamın vizyonu Beşiktaşı yönetecek kapasitede değildir. Anlayın artık yok onla uğraşıyor bunla uğraşıyor edebiyatını geçin....

He birde bu arada Fikret Ormanın ilk seçildiğinde ki adaylardan bahsetmişsin istersen biraz araştırda öyle yorum yap Serdar Adalı o seçimde de aday olacaktı ki Süleyman Seba Fikret Ormanı işaret etti diye seçime katılmadı....Şimdi Adalıyı mı destekliyorsun felan edebiyatına da girme bunu sadece son seçimde tek rakibi o olduğu için ve onun icraatlerine henüz tanıklık etmediğimiz için söyledim. Ayrıca onun bile bir referansı var Beşiktaşı yönetebilmek için en azından adam enkazdaki TJK'yı ayağa kaldırmış 2milyarlık bir oluşumu yönetmiş...En azından genel kurul onu seçebilirmiş o zaman adam başarısız olsada denedik olmadı derlerdi ama Fikret Orman ne yapmışda bu takıma başkanlığa layık görülmüş...Kocaman soru işaretleri, tek elden yatırılan üyelik paraları sinek küçüktür ama mide bulandırır bu sebeple bu adam hiç bir zaman benim başkanım olmayacak.....

• quote:

Orijinalden alıntı: Bjk_Klass

quote:

Orijinalden alıntı: mabetebeşkala

bana atabilirsin

Sayın Fikret Orman'ın Beşiktaş'a kattığı değerleri önümüzdeki yıllarda herkes görecektir. 10 yıldır maketini gördüğümüz stadın gerçeğini yapıyor. Hem de kulübün kendi imkanlarıyla. Yaptıkları sponsorluklar ortada.

evet hocam aynı şeyi savunuyoruz ama yanlış kişi alıntıladın galiba

• ziyasevik twitter alıntıdır
     Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]
  • 2gundur takip edemiyordum reklam filmi mubabbeti ne birseymi yayinlandi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cool1903

quote:

Orijinalden alıntı: fthkzgn

quote:

Süper analiz

Analiz süperde arkadaş yemezler yani...Beşiktaşın mali gerçeğini kimse inkar etmiyor buda belki olasılıkları kısıtlıyor olabilir buraya kadar tüm Beşiktaşlılar aynı fikirdeyiz zaten ama birde bu durumu ustaca yönetmek var kendi şahsıma konuşuyorum....Fikret Orman bu büyüklükte bir yapıyı yönetecek kapasiteye sahip değildir. Yaptığı hamlelerin tamamında hata yapmıştşr ve halen yapmaya devam etmektedir. Bütün dünyanın bildiği bir gerçek vardır önce küçükten başlarsın çalışır didinir büyürsün tecrübe kazanırsın ve büyük işlere imza atarsın ama Fikret Orman bugüne kadar hangi başarıyı sergilemiş, hayatta ne yapmışta milyonluk işlemleri olan bir klubün başına geçmiş allah aşkına....Bana kise Fikret Ormanı savunmasın bakkal dükkanı gibi koca Beşiktaş yönetilmez....Her gördüğün kameraya demeç verilmez Beşiktaş küçültülerek demogoji yapıp yanlışların üstü örtülemez....Bu adamın vizyonu Beşiktaşı yönetecek kapasitede değildir. Anlayın artık yok onla uğraşıyor bunla uğraşıyor edebiyatını geçin....

He birde bu arada Fikret Ormanın ilk seçildiğinde ki adaylardan bahsetmişsin istersen biraz araştırda öyle yorum yap Serdar Adalı o seçimde de aday olacaktı ki Süleyman Seba Fikret Ormanı işaret etti diye seçime katılmadı....Şimdi Adalıyı mı destekliyorsun felan edebiyatına da girme bunu sadece son seçimde tek rakibi o olduğu için ve onun icraatlerine henüz tanıklık etmediğimiz için söyledim. Ayrıca onun bile bir referansı var Beşiktaşı yönetebilmek için en azından adam enkazdaki TJK'yı ayağa kaldırmış 2milyarlık bir oluşumu yönetmiş...En azından genel kurul onu seçebilirmiş o zaman adam başarısız olsada denedik olmadı derlerdi ama Fikret Orman ne yapmışda bu takıma başkanlığa layık görülmüş...Kocaman soru işaretleri, tek elden yatırılan üyelik paraları sinek küçüktür ama mide bulandırır bu sebeple bu adam hiç bir zaman benim başkanım olmayacak.....

ne yapmış dediğin adam stad yapıyor geçmişte ne yapmış ne yapmamış bakma ihtiyacı bile duymam
    en azından Beşiktaşın adını kirletmedi
    burası stad başlığı biraz mantık sahibi olsanız gelipte burayı kirletmezsiniz zaten
    yemem diyorsunda merak etme hepsini yiyeceksin yakındır
    stad başlığında Fikret orman ne yaptı demek aymazlıktır ve bunu söyleyenleri ben artık Beşiktaşlı olarak kabul etmiyorum cevapta yazmayacağım

• Necmi abi alt kat tribün girişleri demek istemiştim turnikeler falan teşekkür ederim abi
  • mecburen fenerli olucam

bunu paylasmam gerek çnk:)

http://www.dailymotion.com/video/x1paro5_vodafone-arena-kamera-arkasi_sport

kamera arkası fenaa:D
  • 1903ToLgA1903 kullanıcısına yanıt
    Yağmurdan dolayı çalışma yok galiba. İşçiler gözükmüyor inşaat alanında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suan öģlen arasi oyuzden yoklar

• Pençe1903 kullanıcısına yanıt
    efe abininde dedigi gibi öglen vaktinde çekilmiş bir foto
    çalışma olmuş radye temel başlamış yeni açıkda
    çalısmalar devam ediyor yani
  • Efe Elaldı E kullanıcısına yanıt
    Doğru yaaaaa hiç saate bakmamışım.
    Ben de çıkayım öğle yemeğine bari

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.