Şimdi Ara

IPhone orijinal olup olmadığını nasıl anlaşılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
6.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iyi, ben bir arkadaşımdan iphone aldım, henüz ödenmediği, o bir bilgisayar mağazası sahibi ve sadece orijinal ya da değil, biri bana yardımcı olabilir bilmiyorum bana iyi bir fiyat yaptı?
    http://www.BrandsDragon.com/wj_r.asp?lid=765

• emin değilsen imeisini kontrol et.ama adreste verdiğin zaten çin malı.
  • O ADRESTE VERDIGIN CIN MALI EN KOLAY YOLU BI ELINE ELDIVEN GIY VE EKRANI KONTROL ETMEYE CALIS EGER KONTROL EDEBILIYORSAN ELDIVENLE CAKMADIR YANI RESIDIF EKRANI VARDIR ORJINAL IPHONE EKRANI KAPASITIFTIR YANI SADECE PARMAGINLA DOKUNDUGUNU ALGILAR TIRNAGINLA DOKUNMANI ALGILAMAZ KAPASITIF
  • hocam işletim sisteminden direkt anlarsın zaten malzeme kalitesi vs. herşeyi ile ele verir kendini...
  • mavit senin yaptığın deney saçma çinlilerde kapasitif ekran kullanırlarsa ne olacak?? ve galiba zaten kapasitif ekranlı çakmalar var
  • En kolay yolu kilidi açın yağ gibi kayıyor ve çok hassassa orjinaldir.Kilit açılınca menü simgelerinin kalitesine yazıların kalitesine bakın anlaşılıyor zaten.Gene anlayamazsanız telefonda tv , hafıza kartı , çift hat , radyo , kalem vs varsa kesinlikle çakmadır.Genemi olmadı fiyatına bakın 200-300 tlye iphone 3G 4 falan alıyosanız kesinlikle çakmadır 2G alıyosanız kesin orjinal olsa bile sorunludur. Gene anlayamadıysanız kesin ve garanti yolu telefoncuda pc vardır sanırım söylesin iphonu itunese bağlasın tanıyosa orjinaldir tanımıyosa sahtedir.

Not: Verdiğin linkteki telefon çakma orjinal değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedric... -- 25 Ocak 2011; 11:05:50 >
  • Appstore a baglan. Program indirebilirsen orjinaldir en saglam bu.bide 100 metre oteden iphone olup olmadigi anlasilir.resimlere gel ve iki parmagini ac kapa resim buyuyp kuculurse iphone dur bu iki yolu dene sasmaz
  • ÇİN MALLARININ EKRAN RESİSTİVE OLUYO VE EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜKLERİ DÜŞÜK OLUYO

• Of bir akıllı ben miyim yoksa numara mı yapıyorsunuz adam çinli googledan çeviri yapmış.Sitesinin reklamını yapıp telefon satmaya çalısıyor.Millette ciddi ciddi yorum yazmış

• quote:

Orijinalden alıntı: NDS

mavit senin yaptığın deney saçma çinlilerde kapasitif ekran kullanırlarsa ne olacak?? ve galiba zaten kapasitif ekranlı çakmalar var

bugune kadar hıc kapasıtıf ekran kullanan bı cakmaya rastlamadım cunku kapasıtıf ekranın malıyetı su an sattıkları fıyattan fazla yanı adam ona kapasıtıf ekran koysa bı tek gerıye ısletım sıstemı kalır zaten benımkı ılk ele aldıgında bakabılecegın bısey ısletım sıstemıdır malzemedır felan onlarada bakacaksın tabı
  • quote:

Orijinalden alıntı: oranj001

Of bir akıllı ben miyim yoksa numara mı yapıyorsunuz adam çinli googledan çeviri yapmış.Sitesinin reklamını yapıp telefon satmaya çalısıyor.Millette ciddi ciddi yorum yazmış

merak etme reis bız ıphone gıbı bı telefonu zaten goruntusu ıcın almayız neyın ne oldugunu bılıyoruz kısaca gıtsın bebelerı kandırsın çin malına karsıyız

• quote:

Orijinalden alıntı: oranj001

Of bir akıllı ben miyim yoksa numara mı yapıyorsunuz adam çinli googledan çeviri yapmış.Sitesinin reklamını yapıp telefon satmaya çalısıyor.Millette ciddi ciddi yorum yazmış

Onu da geç kimse linke bakıp AİRPHONE yazısını da görmemiş

• Arkadaslar zaten this is not an Apple iPhone diyor. Başka söze gerek yok.
  • ya gidi yaaaaaaaaaaaaaaa ne insanlar var
  • quote:

Bende çinli sandım millet ciddi cevap verince gerçek sandım
  • oha bu adam çinli mi şimdi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.