Şimdi Ara

Mortal Kombat 9 - Play as Kratos (Kratos olarak oyna)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
11.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu konu hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum. Sizde benim gibi bunun bir saçmalık olduğunu, veya bir satış politikası olduğunu mu düşünüyorsunuz ?

Oldu o zaman kardeşim bizde Master Chief veya Marcus olarak oynayalım ?

Not: Yanlış anlaşılmasın çok büyük bir god of war hayranıyım ilk 2 oyunu defalarca bitirmişimdir ve kratosuda çok severim artık hayat hikayesini falan anlat desen anlatırım yani. Ancak bu olay hiç hoşuma gitmedi.

İsteyenler için, video:http://www.youtube.com/watch?v=wbwALe_qBaY

İsteyenler için, ps3 boxart:http://img.bolumsonucanavari.com/images/b3bc10bc-9020-444c-b287-7167177f3221.jpg

• Xbox için de özel bir karakter yapacaklar büyük ihtimal
  • xbox için bi karakter olmadı diye okumuştum geçenlerde bsc de
  • Yeterki denilen tarihte çıksın başka birşey istemez.
  • Bence gayet güzel olmuş oyunun orjinalliğindende birşey kaybedeceğini zannetmiyorum çünkü Kratos'un hareketlerine bakarsanız Mortal Kombat taki fatality lerle büyük benzerlikler içerdiğini görürsünüz bence Kratos cuk oturmuş.
  • Bence de saçma sapan bir iş yaptılar.
  • hacı marcusun testeresiyle dalsa , o uyuz tüylü herifinde zinciriyle girişse ne dehşet olr he
  • Soulcalibur'un oyununda da vardı Kratos.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 25 Ocak 2011; 1:47:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WBJoker

Bence gayet güzel olmuş oyunun orjinalliğindende birşey kaybedeceğini zannetmiyorum çünkü Kratos'un hareketlerine bakarsanız Mortal Kombat taki fatality lerle büyük benzerlikler içerdiğini görürsünüz bence Kratos cuk oturmuş.

Konuyu açan arkadaş neden sadece PS3 versionunda var diye şikayet ediyor. Kratos'un olması iyi fakat sanırım Xbox 360 sahibi ve Xbox 360 konsolunda bu karakterle oynamak istiyor. Bende böyle düşünüyorum fakat artık Ps3 de oynicaz
  • kratos kadar saçma bir karakter görmedim hayatımda. birilerinin bunu parçaladığını görmek zevkli olur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

kratos kadar saçma bir karakter görmedim hayatımda. birilerinin bunu parçaladığını görmek zevkli olur bence.

Seni yaşatmazlar.
  • Bir GoW hayranı olarak bende saçma buluyorum Kratosun MK da olmasını
  • MK 'deki karakterler kratostan daha güçlü çoğu tanrı zaten shao kahn ile kratosun kel kafasına balyozu indirmek isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: paypay88

MK 'deki karakterler kratostan daha güçlü çoğu tanrı zaten shao kahn ile kratosun kel kafasına balyozu indirmek isterim

Kratos da milis askeri değil zaten merak etme.
  • iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

quote:

Bence gayet güzel olmuş oyunun orjinalliğindende birşey kaybedeceğini zannetmiyorum çünkü Kratos'un hareketlerine bakarsanız Mortal Kombat taki fatality lerle büyük benzerlikler içerdiğini görürsünüz bence Kratos cuk oturmuş.

Konuyu açan arkadaş neden sadece PS3 versionunda var diye şikayet ediyor. Kratos'un olması iyi fakat sanırım Xbox 360 sahibi ve Xbox 360 konsolunda bu karakterle oynamak istiyor. Bende böyle düşünüyorum fakat artık Ps3 de oynicaz

Yok dostum öyle demek istemiyorum. Dediğin gibi bir Xbox360 sahibiyim ve GoW hayranıyım. Benim şikayetçi olduğum ve yorumlarınızı istediğim konu Kratos'un MK oyununa katılması. Bir arkadaşımızda Kratos'un hareketlerinin, Combolarının MK oyun prensibine uyduğunu söylemiş. Doğrudur fakat Kratos'u bu oyuna katmak nedir yani çok saçma bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GranTurismo

quote:

Orijinalden alıntı: Infection

quote:

Yok dostum öyle demek istemiyorum. Dediğin gibi bir Xbox360 sahibiyim ve GoW hayranıyım. Benim şikayetçi olduğum ve yorumlarınızı istediğim konu Kratos'un MK oyununa katılması. Bir arkadaşımızda Kratos'un hareketlerinin, Combolarının MK oyun prensibine uyduğunu söylemiş. Doğrudur fakat Kratos'u bu oyuna katmak nedir yani çok saçma bence.

dediğin gibi. kratos soulcalibura girer de mk evrenine girmemeli. çünkü yapı itibari ile melee bu eleman. mk da daha çok yumruklar tekmeler havada uçuşuyor e bu adam da sürekli elindeki o iki zincirli kılıcı kullanıyor.bu mantığı nasıl mk ye aplike edecekler merak konusu. haklısın bu konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kubillian -- 25 Ocak 2011; 12:58:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

kratos kadar saçma bir karakter görmedim hayatımda. birilerinin bunu parçaladığını görmek zevkli olur bence.

Benden biri daha işte.
    Gözü dönmüşlükten karısını kızını kesip Ares'e çemkiren embesil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paypay88

MK 'deki karakterler kratostan daha güçlü çoğu tanrı zaten shao kahn ile kratosun kel kafasına balyozu indirmek isterim

Oda savaş tanrısı zaten ne kadar oyunu yakından takiip ettiğin belli oluyor.:)
  • kratos yarı tanrı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.