Şimdi Ara

E46 BMW AKÜ ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
8.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6 sene sonunda aracın aküsü ömrünü doldurdu nihayet. Hangi marka akü alınmalıdır sizce? İnci ve Mutlu dan uzak durun dediler, önerileriniz var mı? 80 amper..

• İnci ve Mutlu'dan uzak dur diyen aklıevveller neye göre uzak durun dediler çok merak ettim, açıklarsanız sevinirim!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 24 Ocak 2011; 22:07:16 >
  • Devamlı mutlu kullananlar artık eski kalitesinin olmadığını söylüyorlar,bende o şekilde duydum gene kullanlar daha iyi bilir, ben varta tavsiye edicem BMW de orjinal akülerini vartaya yaptırıyıor mennun kalırsınız
  • bende bu tip bir şey duymadım.. yılların mutlu aküsü kalkıp kalitesinden ödün verecek değil sanırsam.. BMW için bende VARTA öneririm ancak Türk sermayesine kazandırmak daha anlamlı değil mİ?? sonuçta ikiside aynı işi yapacak..
  • Araştırmalarım sonucu aşağıdaki aküye yöneldim..

http://www.boschaku.com/12-Volt-80-Amper-S4-Silver,PR-53.html

inşallah doğru bir seçim olmuştur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

bende bu tip bir şey duymadım.. yılların mutlu aküsü kalkıp kalitesinden ödün verecek değil sanırsam.. BMW için bende VARTA öneririm ancak Türk sermayesine kazandırmak daha anlamlı değil mİ?? sonuçta ikiside aynı işi yapacak..

Evet bende Türk malı kullanılmasından yanayım fakat denildiği gibi kalitesi düştüyse tercih etmem
  • kalitesinin düştüğünü sanmıyorum fakat Varta gibi markalar kadar uzun ömürlü olduğunu da sanmıyorum tabiiki.. fakat bu kalitesiz olduğu anlamına gelmiyor..
  • quote:

kalitesinin düştüğünü sanmıyorum fakat Varta gibi markalar kadar uzun ömürlü olduğunu da sanmıyorum tabiiki.. fakat bu kalitesiz olduğu anlamına gelmiyor..

İnci aküyü 9 sene kullanan biliyorum,Mutlu aküsünün kalitesini onu devamlı kullananlar daha iyi bilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: seffaf1

quote:

kalitesinin düştüğünü sanmıyorum fakat Varta gibi markalar kadar uzun ömürlü olduğunu da sanmıyorum tabiiki.. fakat bu kalitesiz olduğu anlamına gelmiyor..

İnci aküyü 9 sene kullanan biliyorum,Mutlu aküsünün kalitesini onu devamlı kullananlar daha iyi bilir

yaw arkadaş 150 200 liralık bir şey öfff.. bitince değiştir gitsin neyi tartışıyoruz... deeeemi? heççç..

• Evet zaten arkadaş kararını vermiş zaten bizede hayırlı olsun düşer
  • Bosch da güzel diyorlar hatta arkadaşın rage sportun aküsünde problem çıktı bosch almıştı sanırım range sportun orjinal aküsünden daha iyiymiş (tam hatırlayamadım ama bosch tu sanırm)
  • Aküyü taktırdım bugün, canavar oldu canavar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.