Şimdi Ara

ekranda noktalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    benim 32mb asus v7100/T ekran kartım var(şimdi diyceksiniz sen hala
    ordamısın,eh ekonomik durum neyse)sorun şu:
    Video izlediğim zaman ekran da noktalar çıkıyo ,titrek ama simetrik yani belli aralıklarla bununla kalmıyo ;direct 3d oyunları yada opengl oyunlardada bu noktalar çıkıyo.Bu sefer titrek değil sabit ve simetrik.teknik servise gönderdim(eksen aracılığıyla asus distbritörü Çizgi firmasına) 11 gün sonra problem yok diye geri gönderildi.Ben şimdi ne yapayım.Çizgi elektronik beni mağdur etti.
    bu eleştiriydi.uraniuma satayım dedim e tabi adam noktayı görünce testi yarıda kesti.bu noktalar neden çıkabilir ,yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• ekran kartın ısınıyodur üstünde heatsinnki değiştirmeyi dene veya kasayı kapağı açık olarak kullan veya speed fandı galiba asus ların sıcaklığını ölçebiliyodu onu dene bak bakalım ne çıkacak sıcaklık
  • yapacak başka bir şeyin yok çizgiye tekrar gönder ve ısrar et
  • Üzerine bir fan koydum zaten ısınma problemi yok .yani soğutucuyu elliyorum sıcak ılıkdanda az denebilir.
    Ama hala aynı şeyi yapıyo overlock bile ediyorum bu aralar ne olursa olsun.250 ye 220 mhz yapıyorum ,ama ısınmıyo yinede...
  • eger gpu veya ramlere fziksel bir zarar verdiysen takip cikarma sirasinda bundan olabilir
  • Kusura bakma kardeşim bazen oluyor böyle. Önce seri numarası ile ürünü kontrol et bakalım gerçekten bizim mi ? Bazen bize hiç gelmeyen ürünler de bile bayiler sallıyor. Sen bizden Cüneyt beyi ara. Direk ara. Durumu anlat ve kartını bize sen getir. Elimizde zaten o kartlardan çok var bir tanesi ile değiştiriler. Bu mesajı da ona göster.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.