Şimdi Ara

LG'den 4G'li, Android 3.0'lı ve gözlüksüz 3D destekli tablet: G-Slate

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
4.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alt="LG'den 4G'li, Android 3.0'lı ve gözlüksüz 3D destekli tablet: G-Slate"

Güney Kore merkezli elektronik üreticisi LG'nin üreteceği tablet sahip olduğu özelliklerle piyasaya çıkmadan adından söz ettirecek gibi görünüyor.

LG'nin CES2011'de duyurmuş olduğu G-Slate, kullanıcılara 4G teknolojisini sunacak. Google'ın tabletler için duyurduğu Android 3.0 Honeycomb işletim sistemiyle üretilecek olan G-Slate tablette, 8.9 inç'lik ekrana, çift çekirdekli NVIDIA Tegra 2 işlemciye, HDMI ve USB portlarına yer verilmesi bekleniyor.

LG'nin Android 3.0 destekli tableti G-Slate'in en dikkat çekici özelliği ise sahip olması beklenen gözlüksüz 3D ekranı olacak. Piyasaya çıkış tarihi hakkında herhangi bir açıklamaya yapılmayan G-Slate, sahip olduğu teknik detayları herhangi bir değişiklik olmadan piyasaya çıkarsa, piyasanın en başarılı ürünlerinden biri olacak gibi görünüyor.

• ipad is dead
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerergul

ipad is dead

ipad is pert
  • reserved

mükemmelmiş ama bence en büyük sorun dokunmatik apple gibi bi kalite hiçbişeyde göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePage -- 24 Ocak 2011; 18:28:01 >
  • tablet tasarlarken ust ve alt sıfır derece yakınlıkta ekranı sığdırsalar ne olur tasarım ve estetik olarak daha hoş olurdu bu tasrıma ve estetiğe hiç önem vermedikleri belli
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

reserved

mükemmelmiş ama bence en büyük sorun dokunmatik apple gibi bi kalite hiçbişeyde göremedim

Bence dokunmatik ekran konusunda apple artık eskisi gibi diğerlerine fark atacak kadar ileride değil. yada diğerleri artık apple'ın seviyesine yetişti diyelim. samsung ve htc başta olmak üzere diğer telefon üreticileride dokunmatik hassasiyeti konuusnda oldukça iyi, nokia hariç :)

LG 4G ve gözlüksüz 3D ile diğer tabletlerden biraz daha ileride gözüküyor. ayrıca ekran boyutu olarakta diğerlerinden farklılık yaratmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aspirin_00

tablet tasarlarken ust ve alt sıfır derece yakınlıkta ekranı sığdırsalar ne olur tasarım ve estetik olarak daha hoş olurdu bu tasrıma ve estetiğe hiç önem vermedikleri belli

dostum bunlar sıfır olmaz, sen kullanmadın herhalde tablet pc. tableti ele alınca kenarları avucuna gelir ve sıfır olursa dokumatiye basar
  • Valla Özellikler çok iyi, Honeycomb arayüzü müthiş zaten bu sene android yılı olacak ama İpad 2 çıksın onu da görmeden yorum yapmayalım. Bir de şu LG'ye ısınamadım gitti arkadaş. Tüm özellikleri barındırsa da bi uzaktan bakıyor insan ...
  • Kuvvetle muhtemel 1.2ghzlik "Tegra 2 3d" ile gelecektir.
  • Güzel güzel böyle rekabeti kızıştırmak lazım bu fiyatı ipad'e göre daha uygun olursa niye tercih edilmesin ki
  • Windows 7 olsun gerisini salla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aspirin_00

tablet tasarlarken ust ve alt sıfır derece yakınlıkta ekranı sığdırsalar ne olur tasarım ve estetik olarak daha hoş olurdu bu tasrıma ve estetiğe hiç önem vermedikleri belli

O zaman ekrana dokunmadan nasıl tutacaksın tableti???
  • gözlük gerektirmeyen 3d ekran göremedim gitti.. çok merak ediyorum.. gerçi görende fazla kişi olduğunu zannetmiyorum.. ekran her ne kadar 3d desteklesede yazılımlar desteliyor mu birde o var...!!!
  • hangi birini takip edicez biz læ iyi ama piyasada aynı tür ürünleri olması rekabeti arttırır fiyatlarda olumlu etki olur umarım
  • Kullanımda takılma vs felan olmazsa akıcı olursa ve dokunmatiğide iyi olursa bu özelliklerde ipad ölüdür bundan sonra. Tabiki fiyatta cok önemli
  • markadan kaybediyor..
  • ben geçen istinyepark'ta gördüm bir vitrinde. Gözlüksüz 3d oynatıyordu tv. Vesteldi sanırım yanlış hatırlamıyorsam. Derinlik hissi mükemmeldi. Aklıma takılan şimdi bu 3d ekranlı olsa bile bu şekilde ne izleyebileceğiz. Bu teknoloji gelişsin süper olacak. Gerçek 3d o zaman olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

reserved

Göremezsin de çünkü patenti apple'in kendisine ait
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

gözlük gerektirmeyen 3d ekran göremedim gitti.. çok merak ediyorum.. gerçi görende fazla kişi olduğunu zannetmiyorum.. ekran her ne kadar 3d desteklesede yazılımlar desteliyor mu birde o var...!!!

aynen nasıl merak ediyorum.. ve lg mobil de bence biraz kötü. 2 urun kullandım lg cookie , lg kt 520 ikisindede sorun yaşadım ama kullandığım ekran lg şükürler olsun hiç sorunum olmadı
  • Yine öldü iPad.

iPad hiç bir değişiklik yapmasa bile yine tüm rakiplerinin toplamı kadar satar. Apple ürünlerinin daha teknolojik özellikler ile geçilemeyeceğini öğrenemediniz gitti bir türlü.

iPhone 4 katili Galaxy S'in 6 ayda 10 milyonluk satışa ulaşmasına karşılık iPhone4 aynı sürede 30,34 milyon adet satış yapmıştı.

Yani neymiş? Donanımsal hiç bir özellik Apple ürünlerinden daha başarılı bir ürün olmanızı sağlamıyormuş. Tabii benim burada başarıdan kastım üretici firma açısından. Tüketici açısından değil.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.