Şimdi Ara

AMD Fusion Asus Eee PC 1215B Netbook

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
5.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus Eee PC 1215B (12.1-inç/ 1366 x 768) isimini taşıyan modelde yer verilen işlemci AMD'nin 1.6GHz hızında çalışan çift çekirdekli E350 modeli. Bildiğimiz gibi işlemci beraberinde bütünleşik formda ve DX11 desteğine sahip Radeon HD 6310 grafik ünitesini barındırıyor. 2/4GB bellekle tedarik edilebilecek olan netbookun sabit disk seçenekleri ise 250 yahut 320GB büyüklüğe sahip. Diğer özellikler ise bilindik, yani Ethernet/W–Fi/Bluetooth 3.0 bağlantıları ile çoklu kart okuyucu, web kamerası gibi standartlar. Windows 7 önyüklü biçimde gelecek. Arkadaşlar bu modelin yada AMD Fusion ların ne zaman geleceği hakkında bilgisi olan varmı?

• Kimsenin bilgisi yok şu anda. Vatan Bilgisayar gibi firmalara e-posta gönderebilirsin. Belki söyleyebilirler olası geliş tarihlerini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Kimsenin bilgisi yok şu anda. Vatan Bilgisayar gibi firmalara e-posta gönderebilirsin. Belki söyleyebilirler olası geliş tarihlerini.

Kardeş Asus Türkiye bilirmi? Birde bu netbook ları Çizgi Elektronik mi getiriyor Disbürutörü kim bunların?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emurat -- 23 Ocak 2011; 17:55:53 >
  • Bilmiyorum. Arayıp sorabilirsin.
  • makina güzele benziyor. benim asus1201n yi bakalım neyle değişeceğim. gerçi Allah var çok memnunum makinadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emurat

quote:

Kimsenin bilgisi yok şu anda. Vatan Bilgisayar gibi firmalara e-posta gönderebilirsin. Belki söyleyebilirler olası geliş tarihlerini.

Kardeş Asus Türkiye bilirmi? Birde bu netbook ları Çizgi Elektronik mi getiriyor Disbürutörü kim bunların?

Sadece Çizgi Elektronik değil Başarı, Boğaziçi Bilgisayar felan da Asus getiriyor sanırım elektronik cihaz sınıfına göre firmalar ayrılmış biri sadece notebook getiriyor biri PDA...

Sitesinde iletişim bölümü göremedim ama destek@asus.com adresine bir mail atabilirsin...

• Halen gelmei mi acaba?
  • yok bekliyoruz..

quote:

Orijinalden alıntı: engins

Halen gelmei mi acaba?
  • Arkadaşlar Sony'nin E-350 işlemcili modeli indirime girmiş;

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125031478&CS_Category=_NOTEBOOK63&CS_Catalog=_BILGISAYAR

Bu mesajı yazarken 888 lira 12 taksitli fiyatı vardı. Değişirse bilemem ama fiyat uygun marka ve ekran boyutu düşündüldüğünde.
  • jay jay

hangisi daha iyi asus daha iyi degilmi.
  • Çok fark yok hocam. Ben olsam fiyata bakardım. Asus daha ucuz olurdu herhalde gelseydi. O yüzden Asus alırdım. Cihazın yapacağı iş belli sonuçta.
  • teşekkürler. asusda usb 3 var yalnız. harici hartdiski olanlar için önemli olabilir. asus umarım çabuk gelir.

quote:

Çok fark yok hocam. Ben olsam fiyata bakardım. Asus daha ucuz olurdu herhalde gelseydi. O yüzden Asus alırdım. Cihazın yapacağı iş belli sonuçta.
  • hala gelmedi bu alet
  • Fusionlar daha çok bekletecek gibi modeller yavaş yavaş geliyor. Sabır işi oldu olay. Asus hp acer gibi firmalar ürünler getirse bi rekabet görsek.
  • inş ne diyelim.

quote:

Orijinalden alıntı: colins547

Fusionlar daha çok bekletecek gibi modeller yavaş yavaş geliyor. Sabır işi oldu olay. Asus hp acer gibi firmalar ürünler getirse bi rekabet görsek.
  • basim agrimasin diyorsan ati den uzak durun örnegin driver, stabilite sorunlari gibi . intel ,nvidia sorun yok yola devam
  • quote:

Arkadaşlar Sony'nin E-350 işlemcili modeli indirime girmiş;

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125031478&CS_Category=_NOTEBOOK63&CS_Catalog=_BILGISAYAR

Bu mesajı yazarken 888 lira 12 taksitli fiyatı vardı. Değişirse bilemem ama fiyat uygun marka ve ekran boyutu düşündüldüğünde.

ne kadar süredir bekliyorum bi türlü indirime girmedi. Dolar düşüyor fakat ürün etkilenmedi. Halen havele ile 1055 tl. Fiyati 888 olmadi olsa hemen alirdim.

• halen bi haber yok mu?

EDIT:: Asus Türkiyeden aldığım yanıt

"ASUS 1215 Eee PC 10’’ ve AMD işlemciye sahip modelimiz Haziran ve Temmuz aylarında Türkiye’de satışa sunulacaktır.

ASUS 1215 Eee PC 12’’ modelimiz ise Eylül ayında Türkiye’de satışa sunulacaktır.

ASUS ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgi için tekrar teşekkür ederiz."

1015b ve 1215b için cevap gelmiş.

Forumun bilgisine..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagriii -- 2 Mayıs 2011; 21:09:56 >
  • persembe yada cuma 1215B fusion elimde insallah siparis verdim, mamül norvec e gelmistir .

Radeon HD6310,AMD E-350,4GB RAM,500GB HDD,kamera,BT,57 Wh batteri,W7 Home 64
    http://www.komplett.dk/k/ki.aspx?sku=626148
  • 1215 buB gün geldi ilk izlenimlerim cok iyi sessiz hizli ,ses kalitesi iyi simdi windows güncellemsi yapiyorum 1080 ve 720p filmleri deneyecegim aksam yazarim
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.