Şimdi Ara

bios ayarı???MSI KT4-AV(MSI 6712)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • printer tanıtıcam.kablosunu takınca yeni donanım bulundu uyarısı vermesi lazım ama vermiyor.bunun biostan bi ayarı vardı.bilen varmı arkadaslar? biosun pilini sokmustumde....:(( tum ayarlar gitti heralde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi katsumoto -- 6 Kasım 2005, 16:51:59 >

• USB'mi PARALEL'mi?
  • 6 tane usb girişim var. 4 ü anakart uzerinde ,2 tanesi ayrı kart olarak...
  • Biosda default ayarları yükleyin. Zaten usb ise yazıcınız direkt tanıyıp sürücü cdsini isteyecektir; paralel ise zaten sizin tanıtmanız gerek sürücü cdsinden.
  • sürüü cd sinden tanıtmaya calısıyorum zaten. simdi baglantı kablosunu takın diyor.takıyorum algılamıyor...
    ne seri nede paralel usbden gormuyor...biosun pilini cıkarmak zorunda kalmıstım.ondan oldu bence ama nerden bunun ayarı biostan_bilen yok mu arkadaslar_?
    ayrıca işlemcimide 1.25 ghz olarak gozukuyor. aynı anakartı kullanan kimyok mu arkadaslar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi katsumoto -- 6 Kasım 2005, 16:52:19 >
  • Bütün USB portlarını yakma ihtimalinin az olduğunu düşünecek olursak,anakartta elektriksel bir arıza var gibi görünüyor. Umarım sistem kapalıyken bios pilini sökmüşsündür.Kasanın fişini çek ve iletken bir çubukla pil yuvasındaki uçları birleştirip aynı anda power düğmesine bir kaç kez bas. Büyük bir ihtimalle düzelecektir.
    Bu arada Bios ayarları içerisinden USB ler enable olduğunu varsayarak yazdım yukarıdakileri önce bunu kontrol et bence
    Kolay Gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: CİNALİS

Bütün USB portlarını yakma ihtimalinin az olduğunu düşünecek olursak,anakartta elektriksel bir arıza var gibi görünüyor. Umarım sistem kapalıyken bios pilini sökmüşsündür.Kasanın fişini çek ve iletken bir çubukla pil yuvasındaki uçları birleştirip aynı anda power düğmesine bir kaç kez bas. Büyük bir ihtimalle düzelecektir.
    Bu arada Bios ayarları içerisinden USB ler enable olduğunu varsayarak yazdım yukarıdakileri önce bunu kontrol et bence
    Kolay Gelsin

sagolasın.peki işlemci hızı için bi cozum varmı .1.67 lik işlemciyi suan 1.25 goruyor..
  • Bios default ayarlarına getirildiğinden fsb 100Mhzdedir şu an. Onu 133Mhz yapın çarpan da 12,5 olursa 1,67Ghz olur hızınız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: NOREMORSE

Bios default ayarlarına getirildiğinden fsb 100Mhzdedir şu an. Onu 133Mhz yapın çarpan da 12,5 olursa 1,67Ghz olur hızınız.

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: NOREMORSE

Bios default ayarlarına getirildiğinden fsb 100Mhzdedir şu an. Onu 133Mhz yapın çarpan da 12,5 olursa 1,67Ghz olur hızınız.

tesekkurler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.