Şimdi Ara

DT 9102 HD ARIZA YAPTI !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
9.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar dün gece Beşiktaş'ın maçının tekrarını izledikten sonra Kutuyu kapattım.Sabah uyandığımda saati göstermesi yerine ekranda hiçbişy yazmıyordu.
    Fişi çıkarıp taktım.Sonrada garip harfler gidip gelmeye başladı.Digiturk'u aradım.Isınmadan kaynaklanıyor olabilir dedi bir kaç adımda yol gösterdi ama gene aynı.
    Garip çift haneli harfler gelip gidiyor. ın it gibi şeyler.Hala açılmadı 1 saattir bekliyorum.Sizce ne yapmalıyım ?

Ayrıca normalde kullanırken hiçbir zaman fişten çekmiyorum hep Stand By durumunda bırakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engingyln -- 22 Ocak 2011; 15:52:19 >

• Sorunu çözdük.Digiturk teknik bayiine kendim gittim.Yakın zaten 2 sokak arkası.(Onlar gelse 20 tl cart ).Kutuyu birebir değiştiler.Sonra 4-5 saat kutu kart eşleşmesi bekledim.Dün geceden beri izliyorum.
    Sorunda şuymuş : Makine çok ısınmış içi yanmış.Hem hep stand by durumunda bırakın , fişten çekmeyin diyorlar.Şimdide hep fişe takılı olduğu için yanmış diyorlar.
    Eğer sizdede böyle bir sorun olursa hiç uğraşmayın direk gidin yeni kutuyu alın
  • Aynı sorun bendede oldu Cihazı akşam yatmadam önce stand-by konumuna adım sabah fişten çekip işe gittim öğleleyin açayım dedim gösterge panelinede birileri kovalamaca yapıyor ki ne kovalamaca yani cihaz kafayı sıyırmış öğleden sonra aldım cihazı dijitürke götürdüm değiştirdiler peki dedim birdaha aynı sorunu yaparsa dedim ne olacak değiştiririz dedim eee peki bidaha yaparsa dedim yine dğiştiririz dediler bende iyi dedim hayırlı işler dedim attım kendimi eve...
  • Not ben cihazı 16.02.2011 tarihinde aldım yeni üye oldum bu arada değiştirme tarihi ilginçtirki 24 saat bile olmadı 17.02.2011'de yeni cihazı aldım.....
  • aynı problem bende de oldu...garip gurup harfler rakamlar işaretler sonra da müşteri hizmetlerini önce servis talebi oluşturdular 20 tl..sonra vazgectim servisten tekrar aradım arıza işlemlerinden e30-4 hatası alıyorsanız 3 e basın şeklinde bir ibareyi dinleyip 3 e bastım 5 dk bekledim ve düzeldi...bence bu tamamen digiturkun 20 tl servis bedeli almak için yaptığı bir düzmece...gözümden çok düştü digiturk...boşu boşuna 20 tl ödiycektim...siz de düdüklettirmeyin kendizi...uyanın ey TÜRK milleti
  • bu uydu alıcısının allah belasını versin ulusal hd sinyalini görmüyor kutu bok gibi değiştircem aldığıma bin pişman oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: fliali

bu uydu alıcısının allah belasını versin ulusal hd sinyalini görmüyor kutu bok gibi değiştircem aldığıma bin pişman oldum

Hocam bende de hd yayınlarda sıkıntı var siz ne yaptınız hallettiniz mi sorununuzu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.