Şimdi Ara

2+1 bilgisayarın hoparlörünü arabaya nasıl bağlarım? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
37.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • gereksiz fazla güçlü bu.. 1500watt yazıyor orda. hem bu paraya tural arkadasinda dedigi gibi oldukça iyi bir araba teybi alabilirsin yanında 4 tanede kaliteli hoparlör alırsın, arabaya koyacağın logitech in evdeki gibi çalmadığını göreceksin. en azından araba teybi ile hoparlörleri seni tatmin edecek seni vericektir. bütçeyi birazdaha geliştirerek anfi ve subwooferda ekleyebilirsin
  • aslında bütçeyi geliştirmesine gerek yok teyp+sub+amfi+1 takım compenent 800 liraya alınıyo visor arkadaşımızın hoparlörü 400 lira zaten diğer aleti de alırsa 800 eder mp3 çaları söylemiyorum bile.
    benim daha önce açtığım bi konu var, orda arkadaşlar sağolsunlar fiyatlar konusunda yardımcı olmuşlardı, link burda;
    http://forum.donanimhaber.com/m_27240795/mpage_1/key_//tm.htm#27240795

ben bunun üstüne biraz daha araştırdım daha güzel teyp de alınabiliyo, aynı fiyata maal edilebiliyo.

saygılarımla...
  • AGA NE BİLGİSAYARIN ŞEYİYLE UĞRAŞIYON BENDEN SANA TAVSİYE JBL 300LÜK OLANINI ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM... TEYBİN ÇIKIŞLARI İYİYSE MÜKEMMELL
  • hort
  • Çok basit ben toros a para harcamamak için yapmıştım eğer adaptörü dışarıdaysa kes at kabloyu direk elektirik alabileceğin biryerden bağla yoksa akünün + kutbundan çekebilirsin - daha kolay kaportanın herhangibir yerinden alabilirsin orjinalliği bozulmasın diyorsan ucuz telefon şarj aletlerinden al araç için olanlardan içini sök kablolamayı yap kapat tak çakmağa çalışsın bunu hallettikten sonra ses nasıl alırım diyorsan diğer arkadaşlarında söylediği gibi teyibinde aux çıkış varsa tak jak ı olay tamam yoksa mp3 çalar cep telefonu gayet güzel işini görür ben laptopla bile kullandım :D çok komik oluyor
  • tedmiller kullanıcısına yanıt
    Kardeş bu bas'ın devresi lazım bana, lütfen devresini çıkartıp verirmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Claymore

Ben ce sen bir doktora görün...Ben de debriyaj balatasını nasıl bilgisayarıma takarım diye düşünüyodum..İyi oldu üstüne geldi..

Sabah moralim bozuk uyandım, bugün haramdı bana ama güldürdünüz vallahi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IslakFasulye

quote:

Ben ce sen bir doktora görün...Ben de debriyaj balatasını nasıl bilgisayarıma takarım diye düşünüyodum..İyi oldu üstüne geldi..

O mesajın tarihine baktın mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

quote:

Orijinalden alıntı: IslakFasulye

quote:

O mesajın tarihine baktın mı?

Yok ama güldüm.

• türk milleti değilmi araba sistemini eve kurar ev sistemini arabaya kurar

bu arada olmaz diye bişey yok istedikten sonra yapabilirsin bak videoları bile var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extrem_015 -- 23 Haziran 2013; 15:25:02 >
  • Konu hortlamış :D gereksiz.. amaçsız.. maliyetli..

Günümüzde girecek biri olursa konuya, bence vazgeçsin bu hevesten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaRToX

Konu hortlamış :D gereksiz.. amaçsız.. maliyetli..

Günümüzde girecek biri olursa konuya, bence vazgeçsin bu hevesten...

aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu hortlatıyorum ama ben denedim çalışıyor. arka left e 2+1 in bass ını right a uyduları bağladım çok da güzel oldu ve sorunsuz çalışıyor
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.