Antalyada tekvando salonu tavsiyesi
12 Cevap1718 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

4255 Mesaj
21 Ocak 2011; 18:14:55 

Tekvando'ya başlamayı düşünüyorum meydan civarlarını araştırdım fakat bulamadım.Antalya'da önerebileceğiniz spor salon-ları varmı?

4255 Mesaj
21 Ocak 2011; 18:29:11 

fazladan açılmış diğerleri silinebilir

4255 Mesaj
26 Ocak 2011; 22:04:59 

güncel

1285 Mesaj
26 Ocak 2011; 22:06:27 

3 ay gittim taekwondoya bence boşuna gitme kickbox a git

217 Mesaj
26 Ocak 2011; 22:09:50 

bırak tekvandoyu. ben sana nunçaku öğretim. imzama bak

"Bi dakka dur yazma bunu" - Sokrates

1285 Mesaj
26 Ocak 2011; 22:11:19 

taekwondo salon sporudur dışarda bişey bekleme ha iyi bi sporcu olursun tekmeyı kodunmuda oturtursun adamı ama elle vurmak yasak ben napıyım böyle sporu.kickbox a git antalyada bi sürü kickbox salonu var

4255 Mesaj
26 Ocak 2011; 23:41:52 

tekvando salonu bulamassam kick box çalışmayı düşünüyorum.bunu yapmamın nedeni kafam estiğinde önüme gelene zarar vermek değil amaç spor yapmak.

1285 Mesaj
26 Ocak 2011; 23:47:36 

quote:

Orijinalden alıntı: h4n9m4ntr

tekvando salonu bulamassam kick box çalışmayı düşünüyorum.bunu yapmamın nedeni kafam estiğinde önüme gelene zarar vermek değil amaç spor yapmak.

bende o amaçla söylemedim zaten kardeş.Amaç sporsa taekwondada uygun ama kickbox daha iyi bence.Mahalleni yazarsan sana yakın uygun olan salonu yazarım.Bu arada benım gittiğim taekwondo salonuda ışıklardaydı tekin sport center.dünya şampiyonu taekwondocu abla kardeşler orada çalışıyordu
Bahri Tanrıkulu

4255 Mesaj
27 Ocak 2011; 0:34:45 

quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

bende o amaçla söylemedim zaten kardeş.Amaç sporsa taekwondada uygun ama kickbox daha iyi bence.Mahalleni yazarsan sana yakın uygun olan salonu yazarım.Bu arada benım gittiğim taekwondo salonuda ışıklardaydı tekin sport center.dünya şampiyonu taekwondocu abla kardeşler orada çalışıyordu
Bahri Tanrıkulu

mahalle meydan kavağı olarak geçiyor. ışıklardaki salona haftasonu gideceğim Bahri Tanrıkulu'n sitesinde sorun var heralde açılmadı.

2171 Mesaj
27 Ocak 2011; 0:37:01 

Hüseyin ak ilköğretim okulu yanı.

Dokuma C.tesi pazarının alt taraflarında bir salon var. orayada bakabilirsin temiz yerdir body building yapmıştım ancak tekvando hocası nasıldır bilemem.

731 Mesaj
27 Ocak 2011; 0:48:43 

quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

Bahri Tanrıkulu

bahri tanrıkulu ile kardesi vardı sanırım oda tekvandocuda burda salonlarımı var ilk defa duydum

Eğitim Birliği 15'İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL./AMASYA MERKEZ

Esas Birliği 7'NCİ KOR. 107'NCİ TOP.A. ÖLÇME VE HEDEF TESPİT BL./ŞANLIURFA SİVEREK

1285 Mesaj
27 Ocak 2011; 0:56:31 

quote:

Orijinalden alıntı: erfc20

bahri tanrıkulu ile kardesi vardı sanırım oda tekvandocuda burda salonlarımı var ilk defa duydum

salonları yok oraya gidiyorlardı ben görmüşdüm 1 keresinde konuşmuşduk biraz.

4255 Mesaj
27 Ocak 2011; 1:03:44 

quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

Hüseyin ak ilköğretim okulu yanı.

Dokuma C.tesi pazarının alt taraflarında bir salon var. orayada bakabilirsin temiz yerdir body building yapmıştım ancak tekvando hocası nasıldır bilemem.

haftasonu burayıda ziyaret edeceğim teşekürler.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Antalyada tekvando salonu tavsiyesi
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359