Şimdi Ara

NT ile gelene 12ay x KOŞULSUZ 5000 şebeke içi sms hediye!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NT ile gelip 12-19 yaş arası TC numaralarını sisteme tanımlayan kullanıcılara(hat sahibi olma şartı yok),
    YÜKLEME ŞARTI OLMAKSIZIN
    12 ay boyunca 5000 Avea içi SMS hediye!

Üstelik 600dk NT hediyesi de devam.. Gençler yaşadı!

Avea bilgilendirmesi:

21 Ocak 2011- 21 Şubat 2011 tarihleri arasında numarası Avea faturasız tarifelerinden birine taşınan, 12-19 yaş arasındaki faturasız hat kullanıcıları T.C. Kimlik numaralarını 5000 kısa koduna göndererek kampanya kayıt işlemini gerçekleştirmeleri durumunda, yükleme şartı olmaksızın 12 ay boyunca Aveaiçi bedava 5000 SMS kazanacaklardır.

Kampanya, 21.01.2011 - 21.02.2011 tarihleri arasında numarasını Avea'ya taşıyan bireysel faturasız hatlar için geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için; geçişi takip eden 30 gün içinde, 12-19 yaş arasındaki hat kullanıcısının 11 haneli T.C. kimlik numarasının yazılarak 5000'e SMS gönderilmesi ve kayıt yapılması gerekmektedir.

• Kampanyadan 12 yaşından gün almış ancak 20 yaşından henüz gün almamış aboneler faydalanabilecektir..

• 21.01.2011 - 21.02.2011 tarihleri arasında numarasını Avea faturasız tarifelerinden birine bağlı olacak şekilde AVEA’ya taşıyıp, Kampanya kaydını yukarıda belirtilen şekilde gerçekleştiren kullanıcılar kampanyadan 12 ay boyunca faydalanacaklardır. Kampanya kapsamında ilgili hattan her ay Avea yönüne gönderilmek üzere 5000 adet ücretsiz SMS gönderme hakkı kazanılacaktır.

• Kampanya kapsamındaki SMS’ler 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, kullanılmayan SMS’ler 30. günün sonunda silinecektir.

Kalan SMS miktarını öğrenmek için "KALAN" yazıp 5000'e ücretsiz SMS gönderilebilir.

• Kampanyayı sonlandırmak için, IPTAL boşluk T.C. kimlik numarası (kampanya kaydında kullanılan) yazıp 5000'e SMS göndermek gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan ücretsiz SMS'ler, sadece yurt içi Avea yönüne geçerli olacaktır. Söz konusu ücretsiz SMS'ler; sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir; diğer yöneler, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde ve web üzerinden yapılacak SMS gönderilerinde kullanılamaz.

• Yurt içi Avea yönüne gönderilen SMS'ler öncelikle Avea yönüne sunulan 5.000 SMS'ten düşecektir.

• Hediye 5.000 SMS tüketildiğinde gönderilecek her ek SMS abonelerin mevcut tarifelerindeki SMS fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.

• Kampanya kapsamında kazanılan ücretsiz SMS'lerin, üçüncü şahıslara transferi/başka bir hatta transferi mümkün değildir.

• Hattın iptal olması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı bir hatta geçiş yapması halinde hediye SMSler iptal edilecektir.

• Bir başka bireysel faturasız hat tarifesine geçilmesi halinde kalan mesaj bakiyesi kullanılmaya devam edilecektir.

Günlük SMS gönderim limiti yoktur.
    • Abonelerimiz yalnızca bir hat için 5000 SMS Kampanyası’na kayıt talebinde bulunabilir.

Kampanya Avea'nın bireysel tüm faturasız hatları için geçerlidir.

Faturasız numara taşıma kampanyası ‘Her yöne 600 dk hediye!’ den faydalanan aboneler aynı zamanda bu kampanyadan da faydalanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturkemin -- 21 Ocak 2011; 12:03:45 >

• Ha gayret .!!
    Büyük bombayı bekliyoruz AVEA..!!! (tabi varsa..)
  • niye tc kimlik no?
  • Şebeke içi olan TÜM KAMPANYALARA

İsterse 50,000 versin
  • Taraftar Hatlarında da geçerli mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas
    Taraftar Hatlarında da geçerli mi acaba?

Evet, geçerli..
  • quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

quote:

Evet, geçerli..

Bir hattımı gs mobile'a taşıyıp katılayım o zaman :)
  • quote:

quote:

Evet, geçerli..

Taraftar hatlarında da geçerliyse süper gerçekten. Daha 2 gün önce turkcell hattımı fenercell e taşımak için başvurmuştum. Bilgilendirme için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Şebeke içi olan TÜM KAMPANYALARA

İsterse 50,000 versin

• quote:

Orijinalden alıntı: volkanbaba

niye tc kimlik no?

Kaç yaşında olduğunu anlayabilmeleri için.
  • Her yöne 500 verse de geçsem
  • ben az önce kayıt oldum... hattıma 5000 sms yüklendi... haber verdiğin için teşekkür ederim...
  • Çok iyiymiş bu iki arkadaşım taşıdı. Yaşları uymuyor ama kardeşleri var ikisininde onların tc leri ile katılsınlar bakalım...
  • Her yone yapsaydı tadından yenmezdi.
  • Biraz önce bende baldızın tc kimliği ile faydalandım. çok kullanmıycam ama olsun. aveaya bir tebrik gönderiyorum. aferim
  • Artık şebeke içi mantığı bitmiştir,artık heryöne olmayan tarifelere ilgi fazla olmaz.Bu tür kampanya ve tarifeler ancak sevgili gibi 2 kişi arasında sürekli konuşma yazışmalar için işe yarar,ama artık herkesin birden çok sevgilisi var.Hangi birini kendi operatöründe tutabilirsin :)

Yalnız bu kampanyayı iyi analiz edin,pazarlama uzmanı olan varsa ve işinde profesyonelse taktiği anlar aslında.Burda Avea abone kapma amacında değil,yaş aralığına dikkat edin.Kaç abone gelebilir,o yaşta GSM kullanan kaç abone var,kaçı gelir ve Avea'ya faydası ne olur.Aslında Avea,öyle bir kampanya yapayım ki,herkes ohaaa desin,vay be Avea en iyisi desin ama az kişi yararlansın ki meşgul olmıyayım.

Şimdi ben duydum,sen duydun ve dedin ki;vay be,yükleme şartı yok adam her ay 5000 SMS veriyor,tam gireceksin işin içine,yaş kuralı çıkıyor.Ya üstündesin ya altında.
    Avea'ya kızmıyorsun sonuçta,diyorsun ki o istediği kuralı kor,bak gençlere yardımcı olmak için yapmış dersin,ama kafanda da Avea en avantajlısı diye bir imaj oluşur sırf bu kampanyadan dolayı.Ne olur bu şekilde,senin avea ya sempatin artar ve birgün başka bir avea tarifesine atlar gelirsin,fazla kurcalamazsın bile,çünkü Avea en iyisi be abi,diğerleri pahalı dersin.
    Bazı pazarlamalarda amaç imaj oluşturmak ses getirmek,gündemde kalmaktır.

Mesela coca cola kışın o bçim soğukta reklam yapar reklam verir,reklamın masrafı bile çıkmaz reklamın etkisiyle olacak satışlardan ama coca cola ismini markasını gündemde tutmalıdır.

• Guzel kampanya ama dedikleri gibi her yone olsa daha iyi olurdu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeliaSonera
    Bende diyorum bu Avea bayilerinin önü neden bu kadar kalabalık. :)

Kampanya bitti sanırım ama devam ederse daha çok kişiyi Avea'lı yapar.

Süper kamu için onlar. Bence uzar geçişler 1 ay
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Geçişler uzamadı. Kesin bilgi geldi..
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Geçişler uzamadı. Kesin bilgi geldi..

Uzasaydı iyi olurdu.

35 tl olarak devam etsin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.