15 yaşındaki liseli kız 16 yaşındaki sınıf arkadaşından hamile kaldı. Bebeğini çöpe
34 Cevap5281 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

4240 Mesaj
21 Ocak 2011; 7:32:25 

Liseli kız doğurduğu bebeği çöpe attı
Beykoz'da bir lise öğrencisi, aynı sınıftan arkadaşından olan bebeği doğurduktan sonra çöpe attı. Doğduğunda hayatta olduğu öğrenilen bebeğin cesedi çöp kamyonunda bulunurken 15 yaşındaki kız gözaltına alındı.

Doğduğunda hayatta olduğu öğrenilen bebeğin cesedi çöp kamyonunda bulunurken, bebeğin babası olduğu öne sürülen 16 yaşındaki lise öğrencisi de gözaltına alındı.

Korkunç olay iddiaya göre şöyle gelişti; 9 aylık hamile olan Beykoz Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi 9. sınıf öğrencisi H.K. (15), bu sabah evde tek başına olduğu sırada doğum sancıları başladı. Ses çıkarmamak için yastığı ısıran liseli kız, bir erkek bebek dünyaya getirdi. Doğduğunda hayatta olan bebeğini evinin yakınındaki bir çöp konteynırına atan H.K., daha sonra eve geri döndü.

Kanaması durmayan H.K., yakınlardaki bir tıp merkezine gitti. H.K.'yı muayene eden doktor, liseli kızın doğum yaptığını anladı. Bunun üzerine liseli kız doktora, "Lütfen doğurduğumu kimseye söylemeyin" dedi. Polisi arayan doktor durumu bildirerek tıp merkezine gelmelerini söyledi.

Tıp merkezine gelen polis liseli kızın ifadesini aldı. Olayı itiraf eden H.K., gözaltına alınırken, bebeğini attığı konteynırın yerini polise tarif etti. Liseli kızın evinin yakınındaki çöp konteynırını inceleyen polis bebeğin burada olmadığını fark etti. Bunun üzerine çöpleri alan kamyonun plakası belirlenerek, Beykoz Belediyesi'ne ait çöp toplama merkezine çağrıldı. Kamyondaki çöpler boşaltıldıktan sonra bebeğin cesedi bulundu. Bebeğin cesedi Paşabahçe Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Gözaltına alınıp Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amirliği'ne getirilen H.K., bebeğin babasının aynı okulda okuyan 16 yaşındaki C.Ş. olduğunu öne sürdü. Bunun üzerine okula giden polis, liseli genci gözaltına alarak Çocuk Büro Amirliği'ne götürdü. İfadesi alınan H.K., bir süre sonra şubeden çıkartılarak bebeğinin cesedinin kaldırıldığı Paşabahçe Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Kadın polis eşliğinde şubeden çıkan liseli kız, basın mensuplarını görünce yüzünü kapattı. Polis, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

İHA
http://www.haber7.com/h...gu-bebegi-cope-atti.php

4240 Mesaj
21 Ocak 2011; 7:38:11 

Kesin bu çağdaş diziyi izlemişlerdi

Artık o otobüste alkışlayanlar bu haberi ne kadar büyük bir sevinç gösteri ile karşılayacaklarını merak ediyorum.
http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#46010813

9155 Mesaj
21 Ocak 2011; 7:40:40 

quote:

Orijinalden alıntı: teknikkonular

Artık o otobüste alkışlayanlar bu haberi ne kadar büyük bir sevinç gösteri ile karşılayacaklarını merak ediyorum.

bence cocuk hüseyin üzmezi örnek almıstır...

4240 Mesaj
21 Ocak 2011; 7:44:31 

quote:

Orijinalden alıntı: popeye85

Hüseyin Üzmez bunu çirkin bir iftira olduğunu söylüyor. Kimilerine göre bunun çağdaşlığın bir göstergesi olduğunu savunmuyor

Artık bu haltı yemiş mi bilemem ona mahkemeler karar verecek.

9155 Mesaj
21 Ocak 2011; 7:46:44 

quote:

quote:

Hüseyin Üzmez bunu çirkin bir iftira olduğunu söylüyor. Kimilerine göre bunun çağdaşlığın bir göstergesi olduğunu savunmuyor

adam 30 yasında ki genç eşinin üstüne ikinic eş almaya niyetim vardı ailesini haber vardı diyor, malum gazetedeki arkadaşlarıda dinen caizdir diyor....

4240 Mesaj
21 Ocak 2011; 7:50:14 

Onu bilemem, ben toplumu göreve çağırıyorum. Türkiye'de bu manzaralar artmadan bu tür dizilere tepkimizi gösterelim.

9155 Mesaj
21 Ocak 2011; 7:51:41 

quote:

Onu bilemem, ben toplumu göreve çağırıyorum. Türkiye'de bu manzaralar artmadan bu tür dizilere tepkimizi gösterelim.

güldüre beni... tv icat edilmeden önce bile bu görüntüler var..olayı daha da dini boyutlara kaydırmak istemiyorum..azıcık zorla kafayı...

1269 Mesaj
21 Ocak 2011; 7:55:25 

Bu haber fake

4240 Mesaj
21 Ocak 2011; 7:58:23 

quote:

quote:

güldüre beni... tv icat edilmeden önce bile bu görüntüler var..olayı daha da dini boyutlara kaydırmak istemiyorum..azıcık zorla kafayı...

Herhalde erken yaşta evlendirmelerden bahsediyorsun bu tür dizilerin kaldırılması bunu tetiklemez merak etme.

4240 Mesaj
21 Ocak 2011; 8:00:41 

quote:

Orijinalden alıntı: ReWeLLeR

Bu haber fake

Varsa bilgin paylaş. Bu haber çok değişik medya kuruluşlarında da yer aldı.

9155 Mesaj
21 Ocak 2011; 8:05:31 

quote:

quote:

quote:

Herhalde erken yaşta evlendirmelerden bahsediyorsun bu tür dizilerin kaldırılması bunu tetiklemez merak etme.

tetiklemesine gerk yok..zaten var olan bir durum... dizilerin yayından kladırılmasıda genc yasta hamile kalmaları önlemez.... illa adam gibi ahlak arıyorsan ilk önce git genelevleri protesto et..

691 Mesaj
21 Ocak 2011; 8:07:53 

liseli işte ne beklersin?

4240 Mesaj
21 Ocak 2011; 8:09:36 

quote:

quote:

quote:

quote:

tetiklemesine gerk yok..zaten var olan bir durum... dizilerin yayından kladırılmasıda genc yasta hamile kalmaları önlemez.... illa adam gibi ahlak arıyorsan ilk önce git genelevleri protesto et..

Önler, diğer konuda zaten bunu tartıştık genç yaştaki öğenciler bu tarz ilişkileri bu dizilerle dayatılıyor. Yine bu konuda tartışmamıza gerek yok.

3781 Mesaj
21 Ocak 2011; 8:13:31 

hı hı her sene milyon kere çıkan bebeğini çöpe attı haberlerinden bıkmadı bu medya
ama niye bıksınlar yiyen milyonlarca 'insan' var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 21 Ocak 2011; 8:15:56 >

1252 Mesaj
21 Ocak 2011; 8:16:39 

9 aylık hamile kızını ana baba farketmedi

9155 Mesaj
21 Ocak 2011; 8:17:02 

quote:

quote:

quote:

quote:

Önler, diğer konuda zaten bunu tartıştık genç yaştaki öğenciler bu tarz ilişkileri bu dizilerle dayatılıyor. Yine bu konuda tartışmamıza gerek yok.

şimdi sorun ne onu anlamak lazım..
gen yasta ilişki mi..
çünkü dinen baktığında bunda bir sakınca yok...evli oldukları müddetce..dememkki bu liselinin sucu diziden etkilenip genc yasta ilişkiye girmesi değil..evlilik dısı bir ilişkiye girmesidir..
ayrıca bu tür diziler yayınlanmadan öncede liseliler hamile kalıyordu... dizi değil hormonlar tetikliyor gencleri... kac milyon liseli izliyor bu dizileri kacı hamile kalıyor...bir istatistik yap... hala boş işlerle uğrasıyorsun.. ciddiyim... genelevleri prtesto et... en azındna daha mantıklı bir iş için caba harcamız olursun... hem bende desteklerim...

3781 Mesaj
21 Ocak 2011; 8:21:50 

quote:

toplumu göreve cagıracak zekaya sahip değilsin o yüzden yorma o güzel kafanı ve şakirt saçmalıklarını başka platformda yay bebeğim

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Ocak 2011; 8:39:28 

kız da çocuk da isteyerek beraber olmuş, sevmişler birbirlerini. yıkmayın bu yuvayı! yıkmayın!

372 Mesaj
21 Ocak 2011; 9:00:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Ezik Man

kız da çocuk da isteyerek beraber olmuş, sevmişler birbirlerini. yıkmayın bu yuvayı! yıkmayın!

kızı sana alalım madem

Uzaklaştırılmış
21 Ocak 2011; 9:41:47 

Eğitimsiz çevre baskısı olmasa bu tür olaylar zerre yaşanmaz.

Uzaklaştırılmış
21 Ocak 2011; 9:45:47 

ya buna inananlar salak mı?

15 yaşında kız nasıl bebeği tek başına doğura bilir. Hadi doğurdu kimse mi hamile olduğunu farketmedi

1217 Mesaj
21 Ocak 2011; 10:34:04 

quote:

Orijinalden alıntı: DrunKeNN PunK

15 yaşında kız nasıl bebeği tek başına doğura bilir. Hadi doğurdu kimse mi hamile olduğunu farketmedi
onu bende anlamadımda böyle bir olay bizim sınıftada olmuştu.kız lise 2 de evlendi.şimdi 3 tanemi ne çocuğu var.kız çok çalışkan ve geleceği olan biriydi.evlenince okulu falanda bıraktı tabi.

E6300 1.86 ghz|Gigabyte 945P S3|2*1 gb Kingston 667 mhz|PALİT 8800GT 512 MB|250gb Seagate+500 gb Western Digital|LG DVD RW|SyncMaster Samsung226BW|Logitech G5|CoolerMaster 500 W|CoolerMaster RC-690

4240 Mesaj
21 Ocak 2011; 12:54:11 

quote:

şimdi sorun ne onu anlamak lazım..
gen yasta ilişki mi..
çünkü dinen baktığında bunda bir sakınca yok...evli oldukları müddetce..dememkki bu liselinin sucu diziden etkilenip genc yasta ilişkiye girmesi değil..evlilik dısı bir ilişkiye girmesidir..
ayrıca bu tür diziler yayınlanmadan öncede liseliler hamile kalıyordu... dizi değil hormonlar tetikliyor gencleri... kac milyon liseli izliyor bu dizileri kacı hamile kalıyor...bir istatistik yap... hala boş işlerle uğrasıyorsun.. ciddiyim... genelevleri prtesto et... en azındna daha mantıklı bir iş için caba harcamız olursun... hem bende desteklerim...

Öyle bir şey söylüyorsun ki sanki sadece iki seçenek var.
Bir çocuğun 15 yaşında gebe kalmasının nesi doğru.Evlilik dışı elbetteki daha kötü, diğer tarafta en azından çocuğun babası belli.

Ama ben yine de erken yaşta evlilikler karşıyım diyorum. Sen de sanki 15 yaşındaki kızın hamile kalması hoşuna gitmiş doğal bir olay gibi tavır alıyorsun...

Bu diziler toplumun kültürünü değiştiriyor, her ne kadar bunun

quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

toplumu göreve cagıracak zekaya sahip değilsin o yüzden yorma o güzel kafanı ve şakirt saçmalıklarını başka platformda yay bebeğim

Şakirtler kovalasın seni
Zeka konusuna gelecek olursak o kadar zekaya sahip olduğumu bilemem ama en azından senden zeki olduğumu kesin, bu sebeple seni göreve çağırıyorum

quote:

İmkansız değil...

1829 Mesaj
21 Ocak 2011; 12:57:24 

quote:

Dağılabiliriz...

Nokia Lumia 820 WP 8
SAMSUNG Galaxy S4 i9500 16GB
Eupheria anArchyGold III

1019 Mesaj
21 Ocak 2011; 13:03:00 

quote:

Orijinalden alıntı: KaptanMirliva

liseli işte ne beklersin?

Biz böyle değildik

Tempus fugit, aeternitas manet.
Zaman uçar, sonsuzluk kalır.

1182 Mesaj
21 Ocak 2011; 13:06:11 

quote:

quote:

Mustafa İslamoğlu : Tecavüz ettiğim küçük çocuk ergenekoncuydu

quote:

Bir çocuğun 15 yaşında gebe kalmasının nesi doğru.Evlilik dışı elbetteki daha kötü, diğer tarafta en azından çocuğun babası belli.

bu yüzden isveçteki medeni yasayı kendimize göre uyarlayıp getirdik . 18 yaş sınırı, tek kadınlı evlilik, kadına seçme ve seçilme hakkı vb...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluedevil86 -- 21 Ocak 2011; 13:08:51 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

976 Mesaj
21 Ocak 2011; 13:07:27 

Gerçek olmasada eskiden bizim okulda para topluyolardı kız için kürtaj olcak 500 TL lazımdı allahım ne günlere kaldık yarrabbim elin or.....su giidiyo adamlarla yatıyo gelmiş bide para topluyo rezillik

BF3=eMo61
BC2=..eMo..

1161 Mesaj
21 Ocak 2011; 13:13:31 

quote:

İç gebelik denen bi olay var arkadaşım.

3059 Mesaj
21 Ocak 2011; 13:21:10 

quote:

Best of the şakirt öldünü arkadaşa veriyoruz buyur madalyan

Nası bir saçmalık ya dizide 25 yaşında kendi başına karar verebilen adamların yaşadıkları anlatılıyor.
Sen 15 yaşında ki çocuğun yaptıkları nasıl dizide ki 25 yaşında bir karakterin yaptıklarına bağlarsın? Akıl var mantık var,ezberden konuşma.

O zaman Aydemir Akbaşların,Çoşkunların döneminde her köşe başında adam mı öpüyolardı
Hülya Avşarın mastürbasyonlarını izleyenler günde 7 kere çavuş mu tokatlıyordu
hadi bir kaybol ya

Bir tecavüz olayı çıkar hemen Fatmagül'ün suçu ne koyulur hadi ona alıştıkta bu gerçekten ne alaka yav.
Or...luk insanın içinde olur öyle diziyle filan olmaz.Bizde geçtik lise sıralarından ama böyle değildik.Kız erkek karışık Amerikan pastası izlerdik,kimse birbirinin zayıf anını arayıp şuna bir çaksam diye bakmazdı.Gece 8 kişi yatıyorsak sabahta 8 kişi uyanmasını bilirdik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 21 Ocak 2011; 13:30:42 >

Slaven Bilić

4301 Mesaj
21 Ocak 2011; 13:29:39 

quote:

Orijinalden alıntı: yunus88

9 aylık hamile kızını ana baba farketmedi

Aynen benimde garibime gitti bu fake gibi bu haber.

9101 Mesaj
21 Ocak 2011; 13:51:21 

kız yanlız mı yaşiyormuş ? bırakın Anne babayı okulda kimse şüphelenmedi mi

Lenovo IdeaPad Y510P / Logitech Z5500 / Buffalo LinkStation 1 TB

2002 Mesaj
21 Ocak 2011; 15:16:43 

quote:

Orijinalden alıntı: turn the page

quote:

Orijinalden alıntı: Bluedevil86

bu yüzden isveçteki medeni yasayı kendimize göre uyarlayıp getirdik . 18 yaş sınırı, tek kadınlı evlilik, kadına seçme ve seçilme hakkı vb...

Bu konudaki en mantıklı cevaplar.

@teknikkonular sürekli bu tür konular açıyorsun.Provokatörlük yapma bence.Seninle başka bir konuda konmuştuk diye hatırlıyorum.Tamam sen değiştin ama bırakta biz kendimiz karar verelim.Saçma sapan başlıklar açarak,tutarsız yorumlar yaparak yaşı küçük olan arkadaşları etkilemeye çalışma,kendinide rezil etme.

4240 Mesaj
21 Ocak 2011; 16:54:35 

quote:

Orijinalden alıntı: MyPLanet

Gerçek olmasada eskiden bizim okulda para topluyolardı kız için kürtaj olcak 500 TL lazımdı allahım ne günlere kaldık yarrabbim elin or.....su giidiyo adamlarla yatıyo gelmiş bide para topluyo rezillik

Anlattığın olay gerçekse durum daha da vahim.

quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

Nası bir saçmalık ya dizide 25 yaşında kendi başına karar verebilen adamların yaşadıkları anlatılıyor.
Sen 15 yaşında ki çocuğun yaptıkları nasıl dizide ki 25 yaşında bir karakterin yaptıklarına bağlarsın? Akıl var mantık var,ezberden konuşma.

O zaman Aydemir Akbaşların,Çoşkunların döneminde her köşe başında adam mı öpüyolardı
Hülya Avşarın mastürbasyonlarını izleyenler günde 7 kere çavuş mu tokatlıyordu
hadi bir kaybol ya

Bir tecavüz olayı çıkar hemen Fatmagül'ün suçu ne koyulur hadi ona alıştıkta bu gerçekten ne alaka yav.
Or...luk insanın içinde olur öyle diziyle filan olmaz.Bizde geçtik lise sıralarından ama böyle değildik.Kız erkek karışık Amerikan pastası izlerdik,kimse birbirinin zayıf anını arayıp şuna bir çaksam diye bakmazdı.Gece 8 kişi yatıyorsak sabahta 8 kişi uyanmasını bilirdik

Sen diyorsun ki bu gençlik dizilerden hiç bir genç etkilenmiyor. Eğer buna gerçekten inanıyorsan bu ödülü sana vermek istiyorum.

Ayrıca Aydemir Akbaş ve onun versiyonların filmlerinin Türk toplumuna verdiği hasarı bilmiyorsan araştırmanı öneririm.

quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: turn the page

quote:

Orijinalden alıntı: Bluedevil86

Bu konudaki en mantıklı cevaplar.

@teknikkonular sürekli bu tür konular açıyorsun.Provokatörlük yapma bence.Seninle başka bir konuda konmuştuk diye hatırlıyorum.Tamam sen değiştin ama bırakta biz kendimiz karar verelim.Saçma sapan başlıklar açarak,tutarsız yorumlar yaparak yaşı küçük olan arkadaşları etkilemeye çalışma,kendinide rezil etme.

Kusura bakma, ama Türk kızları neden zor veriyor, bu kız bana yazıyor mu gibi konuların yanında böyle konular olsun. Gençler bunu takar veya takmaz o onların bileceği iş...

2775 Mesaj
21 Ocak 2011; 17:00:18 

lan al prezarvatif sabah akşam kay kıza cahillik abi

Bazıları takım "tutar", bazıları ise takım tutar.

http://www.youtube.com/watch?v=nv0ORkLX7sQ

9155 Mesaj
21 Ocak 2011; 17:09:56 

cahillik değil liselilik

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » 15 yaşındaki liseli kız 16 yaşındaki sınıf arkadaşından hamile kaldı. Bebeğini çöpe
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203