Şimdi Ara

Nvidia Tegra 2'li LG Optimus 2X, Danimarka'da 483 Euro'dan ön sipariş listesine girdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
4.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG Mobile'ın Android işletim sistemli en güçlü cep telefonu Optimus 2X, Danimarka'da da ön sipariş listelerine girdi.

Quadband GSM / HSDPA şebekesi desteği, Android 2.2 işletim sistemi (2.3'e güncellenebilir), 4.0 inç boyutlu 480x800 piksel (WVGA) dokunmatik ekran, ivme ve mesafe sensörleri, Nvidia Tegra 2 platformu (Çift çekirdekli işlemci), 8 GB dahili bellek, 32 GB'a kadar microSD kart girişi, Wi-Fi 802.11n, aGPS, Bluetooth, 8 megapiksel kamera, 1080p video kaydı gibi başarılı özellikleri bünyesinde barındıran telefonun sim kilitsiz ön sipariş fiyatı 3.599 Danimarka Kronisi (~483 Euro), stoklara giriş tarihi 25 Şubat olarak görünüyor.

• beni her gördüğümde cezbeden bir telefon
  • bu telefon tahmini türkiye ye kaç paraya gelir? bu artık benimde listeme girdi. inş. alacağım
  • Benim tahminim 1350Tl civarı olacağı yönünde
  • o fiyata ise kesin alırım ama 1500 ü geçerse alamam
    çok güzel telefon
  • Android 2.2 , 8mp kamera gibi özelliklere bakılırsa 1500TL'yi geçmesi muhtemel
  • umarım geçmez geçmezse bu satışlarınada yansır.
  • ben söyliyim bu telefon 2000 tl ye yakın bir değerden piyasamıza girer :(
  • Tasarım süper 1080p de var olayın icinde bir de firma yükselmek icin büyük ihtimal yazılım destegide verir saten 2.3e yükselmesi büyük bi olası. 8gb gibi fena olmayan hafızası var 4 inc de boyut tek sorun ekran heralde onun hakkında tam bilgimiz olsa süper amolede felan yakın olursa 1500 2000 e felan rahat deger :D
  • Türkiye'ye de dünyada tegra 4 lü telefonlar çıktığında gelir bu telefon artık.. bu distribütörlere ve fiyat uygulamalarına çok sinir oluyorum ...
  • Telefon çok güzel ama öne kamera koymak çok masraf oluyor sanırım firmalara o yüzden koymuyorlar. Çok mu zor önde kamera yav ?
  • çok güzel görünüyor epey iş yapacaktır lg bu modeliyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amras

Telefon çok güzel ama öne kamera koymak çok masraf oluyor sanırım firmalara o yüzden koymuyorlar. Çok mu zor önde kamera yav ?

20 dolarlık bir getiri ön kamerayı koymak...böyle tam teşekküllü bir cihazdan bunu esirgemelerinin mantığını sadece onlar biliyor...
  • şimdi ufak bir araştırma yaptım, tegra 2; Samsung S5PC110 ve PowerVR SGX540 ikilisinden iyi değilmiş.http://smartphonebenchmarks.com/forum/index.php?/topic/85-nvidia-tegra-2-tegra-250-dual-core-processor-smartphones-are-they-going-to-be-fast/
    meizu m9 getirtsem mi diye ufak bir kararsızlığım vardı, artık kesin getirtiyorum...
  • Arkadaşlar sizce IPHONE 4 mü Yoksa bunu Almalıyım ?
  • 1OOOTL + 1000TL%25 = 1250 TL DEN GELİRSE ALINABİLİR
    ANCAK 1500 TL OLUCAĞINI DÜŞÜNMEKTEYİM
  • Ama böyle güçlü bi cihazı Android Marketsiz satarlar Türkiyede o zaman ne işe yaradı o güç...
  • quote:

Orijinalden alıntı: salagil

şimdi ufak bir araştırma yaptım, tegra 2; Samsung S5PC110 ve PowerVR SGX540 ikilisinden iyi değilmiş.
    http://smartphonebenchmarks.com/forum/index.php?/topic/85-nvidia-tegra-2-tegra-250-dual-core-processor-smartphones-are-they-going-to-be-fast/
    meizu m9 getirtsem mi diye ufak bir kararsızlığım vardı, artık kesin getirtiyorum...

orayi referans almamanizi tavsiye ederim.quadrant score una gore yorum yapmislar.quadrant sadece single core u test edebiliyor kaldi ki listedeki PowerVR SGX540 GPU lu telefonlar ayrica %30 civari overclocklu.

default android 2.2 de samsung ortalama 1600 aliyordu hatirladigim kadariyla.overclock optimizasyon ile o listede 2500 almis.tegra 2 nin single core unun ise 2400 civari puan aliyor. dual core unun overclock ve optimizasyon ile kac alacagini artik siz tahmin edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kirmizibulten -- 21 Ocak 2011; 12:15:26 >

• kirmizi bulten arkadasa katılıyorum
  • Cihazın RAM - ROM bilgisini göremedim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.