Şimdi Ara

LG Optimus Black'in arka kapağı, kullanıcı zevkine göre değiştirilebilecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Google'ın mobil işletim sistemi Android ile beraber yükselişe geçenler kervanına katılan LG Mobile'ın, Optimus serisi dahilindeki yeni Black modelinin arka kapağının kullanıcı zevkine göre değiştirilebileceği ortaya çıktı. Akıllı telefonların birbirine fazlasıyla benzerliği öne sürülerek böyle bir özelliğin getirildiği ifade edilirken, kullanıcıların Black'i istedikleri gibi kişiselleştirebilecekleri belirtiliyor.

Dünyanın en ince tasarımlı akıllı telefonu LG Optimus Black, Android 2.2 ''Froyo'' işletim sistemiyle (2.3 Gingerbread'e güncellenebilir), kullanıcılara hızlı internet bağlantısı olanağı sağlayan HSDPA şebekesi desteğiyle, Wi-Fi 802.11n ve GPS bağlantısıyla ön plana çıkıyor. Telefonun dikkat çekici özelliklerinden birisi ise LG'nin ''Nova'' olarak isimlendirdiği 4.0 inç 480x800 piksel dokunmatik ekranı. Ekranın 700 nit parlaklık seviyesine ulaştığı belirtilirken telefonun, 2011 yılının ilk yarısında boy göstermesi bekleniyor.

• lg farklı kapaklara ait resim yayınlamamış mı yani

ayrıca bir tek yazıların yeri değiştirilirse ne anlamı kalır ki

farklı tasarım yapılırsa da dünyanın en ince akıllı telefon profili imajı zedelenebilir
  • bu arka kapak değişme özelliği birçok akıllı telde var zaten ne demek istemis tam anlayamadım çoğunda var bizdedemi olsun demek o ne demek?
  • Demek istedikleri belki de farklı kapakların kutu içeriğine dahil ettikleridir.
  • adam da zevk denen bişey yoksa nolcak way telefonun haline
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.