Şimdi Ara

HP Pavilion Serilerinin Tümü...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.138
Cevap
0
Favori
190.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yarın bu notebooku Bimeksten alacağım.Sizce nasıl bir notebook?Lütfen almam yönünde teşvik edecek şekilde eleştirin...
    Özellikleri
    İşlemci Intel mobil Centrino M740 1,73 GHz 533MHz 2 Cache
    Sistem Belleği 512 MB DDR-II 533 MHz 2 DIMM
    Sabit Disk 80 Gb
    Grafik Kartı ATI Mobility Radeon X700 128 MB
    Ekran 15,4'' WXGA parlak ekran (1280x800)
    Optik Sürücü DVD-RW (+/-)
    Ethernet Kartı Entegre 10/100 Ethernet
    Modem Entegre 56K modem
    Ses 3D Sound Blaster Pro uyumlu ses-16 bit tümleşik Altec Lansing speaker
    Mouse TouchPad
    İşletim Sistemi MS Windows XP Home TR/ENG
    Ağırlık 2,97 kg
    Sürücü Yuvası 6 sı 1 arada kart okuyucu
    Diğer Özellikler Wireless 802,11b/g, /Bluetooth/
    Bide alırken 512 ddr2 533 ram taktıracam.Fiyat kdv dahil 76 $ dediler bu fiyat nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfun000 -- 24 Kasım 2005, 0:23:02 >

• daha öncede söylediğim gibi arkadaşım çok iyi bir notebook netten de bu modelleri araştırabilirsin açıkcası şimdiye kadar gördüğüm tek kötü yorum pil süresinin az olmasıydı onuda x700 ekran kartı ve yüksek performansa bağlamışlar gerçi yanılmıyorsam en üst model için geçerliydi bu söylediklerim...

daha uzun süre giden pilleri varmış 12 hücreli falan ama malesef hp türkiyede böyle bir aksesuara rastlamadım

kısmet olursa bende en yakın zamanda karar verip almak istiyorum bu notebooku yada bir üst modelini en azından acer 1694 gibi stoklarda bitmeden

arkadaşım birde rica etsem teknosa da ilk kez bu ilanı gördüğümde tüm versiyonlarında lightscribe özelliği olduğu yazıyordu fakat bimeksin internet sitesinde sadece en üstün versiyonunda var olduğu yazıyor...

hangisi dooru acaba yoksa bimeks deki ve teknosada ki ürünler farklı mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dou147 -- 5 Kasım 2005, 0:40:39 >

• Bimeksten aldığım katalogta Lightscribe özelliği ile ilgili birşey yazmıyordu.Ama en üst modelinkinde yazıyor.Demekki yok bu modelde..Yarın ürünü aldığımda merak ettiğiniz soruları cevaplayabilirim...

Bide şu ram fiyatı hakkında bişey söylerseniz sevinirim..(512 ddr2 533 ram kdv dahil 76$)
  • bu arada arkadaşım yanlış bilmiyorsam bu modelde 2*256 mb ram var..

sen bu 512 mb ramı onlardan birinin yanına mı alacaksın yoksa onların yerine 2 tane 512 mi alacaksın ?
  • Valla 2 slot varsa öyle yapacaz.Onu yrn orada soracam olmazsa 512 kullanacağım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfun000 -- 5 Kasım 2005, 0:52:54 >
  • merhaba ,
    Dün bimeksten pavilion dv4289ea modelini satın aldım 1gb ram m750 100gb ilk izlenimlerim cihaz sessiz 3dmark testlerinde gürültü çok olmasada artıyor.ısınma sorunu yok plastik işçiliği kaliteli touch pad 2mm aşağıda olduğundan yazı yazarken eliniz çarpmıyor klavyesi oturaklı kasıntı yapmıyor şarjı tam test edemedim uzaktan kumandası var ve makinayı açıp kapatabiliyorsunuz istediğiniz uygulamayı açabiliyorsunuz.Ekran kartı 330/360mhz'te çalışıyor 3dmark03=5665 3dmark=05=2436 puan aldı.ses sistemi altec lansing biraz tiz ama ses kalitesin çatlama yapmıyor.cihazın her iki yanında 2 usb var.cihazın kutusundan 1 adet lightscribe disk çıkıyor.
  • yok malesef 2*256mb
  • empra senin bench de düşük çıkmış pcmag in yaptığında 2483 çıkmıştı

nereden baksan 47 puan fark var
  • Bu modeli Bimeksten kdv dahil 2148 ytlye aldım.Henüz fazla kullanmadım ama merak edenlerin sorularını cevaplayabilirim...
  • hayırlı olsun.bilgisayarın üstü touchpad kısmı ısınıyormu.haporlerin kalitesi nasıl denildigi kadar kaliteli ses veriyormu.ekranıyla ilgili düşüncelerini yazarsan sevinirim.pili ne kadar dayanıyor.birde indirimlimi aldın.
  • typhoon000 arkadaşım hayırlı olsun güle güle kullan darısı herkesin başına...

bende nihayet bugün gidip gördüm gerçekten çok hoşuma gitti gayet güzel ve kaliteli yalnız tuşların üzerindeki mavi renkli baskılar biraz dandik gibi durdu gözüme...

ekranı da çok güzel sadece dikey görüş açısı biraz az gibi geldi bana gerçi bir kaç yabancı forumda da bahsedilmişti bu konudan ama üzerine düşülecek bir konu değil...

hem teknosa ya hemde bimeks e bakma şansım oldu teknosa kendi 4266 larında lightscribe özelliği olduğunu savunuyor her ne kadar ispat edemesede bimeks de ise öyle bişey olmadığını sadece en üst modelde olduğunu söylüyor acaba teknosa yanlış mı biliyor bir gün yanımda everst programı ile gidip test etmek istiyecem inşallah anlaşılıyordur...

bu arada ram işini ne yaptın arkadaşım değiştirdin mi ?

bende artık 200 ytl lik indirim kuponu bulmayı bekliyorum

• Sağol ram işi kaldı 512 aldım.Ama sonra yetmezse 256ları satıp 2 tane 512 almayı düşünüyorum.Bende daha yeni kullanmaya başlayacağım bakalım nasıl olacak...
  • neyse artık ilerde değiştirirsin kısmet olursa..

tekrardan güle güle kullan... umarım tüm izlenimlerin olumlu olur arkadaşım...

bu arada eğer 200 ytl lik kuponunu kullanmayacaksan talip olabilirim
  • Kupon 150 ytllik valla ben daha önce sormuştum isteyen varsa Ümraniye Bimekse bırakabilirim diye ancak şimdi şehir dışına çıkacağım içim imkansız gibi gözüküyor kusura bakma bence gene verirler o kupondan...
  • neyse kısmet değilmiş...

inşallah verirler..bu kupon perşembe günü hürriyetin e-yaşam eki ile veriliyordu değilmi ?
  • Cuma günü Hürriyetin verdiği E-Yaşam ekinin içinden çıkan Bimeks gazetesinde veriyolar...Bu cuma vermediler herhalde bayram diye umarım önümüzdeki cuma verirler...
  • umarım
  • ya arkadaşlar bu pavilion modelinin hardisc'i 4200 RPM diye duydum.doğru mudur?bi de pavilion'un 1.8 ghz'lik modelinin RPM'i kaç bunu nasıl öğrenebiliriz?
  • www.bimeks.com.tr

burda HP pavilion un 3 modelini de karşılaştırabilirsin.
  • HDD 5400rpm'mi?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.