Şimdi Ara

Saç Şekilleri Videolu 70-80 Şekil mevcut. (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
158
Favori
98.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=8m4F2RD__ns bu videodaki kullandıgı waxı buldum ve aldım fönsüz şekil verebilmek için saçım yıprandı hergün dön çekmekten .d Bazı arkadaşlar bu adamın kullandıgı waxı nerden bulabilirz yazıyordu markası toni&guy
  • konu güzel , saçıma hiç bir şekillendirici sürmedim daha her zaman fön ile şekil veririm , burdaki videolardanda yararlanılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wingsaber

yada brad amcanin uzunluk gibi

Saç Şekilleri Videolu 70-80 Şekil mevcut.

Berbere bu resmi göstersem yapabilir mi harika tam bana göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orbjk

quote:

yapamaz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Orbjk

quote:

yapamaz

Niye hocam heveslendim cidden fotoğrafı çıkartıp yarın berbere gidicem Her zaman gittiğim berber yapamayabilir ama ali gür e de 70 lira vermek koyar ya

• Benim saçlarımda yıkadıktan sonra hemen kabarıyor ve elektrikli. Bunu nasıl düzeltiriz bilgisi olan varmı
  • mesajim yayilsin biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skywalke®

quote:

Orijinalden alıntı: Tezeraki

beyler bu saç ne tür birşey gider

allah aşkına şu tipe bak ya bu tipe istediğin saçı yap kardeşim senin tipin tipin değişcekmi. bu gençleri anlamıyorum saç yapınca neyin değiştiğini sanıyolarki? eli ayağı düzgün olan adamın zaten bu tür şeylerle uğraşmasına gerek yoktur adam her türlü yakışıklı olur.

• Birde yarın wax almayı düşünüyorum fakat bir marka yok aklımda.Öneri var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: un momento

quote:

Orijinalden alıntı: Skywalke®

quote:

Orijinalden alıntı: Tezeraki

beyler bu saç ne tür birşey gider

allah aşkına şu tipe bak ya bu tipe istediğin saçı yap kardeşim senin tipin tipin değişcekmi. bu gençleri anlamıyorum saç yapınca neyin değiştiğini sanıyolarki? eli ayağı düzgün olan adamın zaten bu tür şeylerle uğraşmasına gerek yoktur adam her türlü yakışıklı olur.

yanlıs düşünüyosun eli ayagı düzgün olsada bakımlı olmassa yine kötü görünür. Bence saçına , giyimine gibi şeylere dikkat ederse daha iyi olcaktır elbet.

• Çok güzel bi saç şekli eklenmiş bakmanız da yarar var.

Bu şekli yapmak istemiş

• mesajım bulunsun güzel konu
  •  Saç Şekilleri Videolu 70-80 Şekil mevcut.

En güzeli.
  • mesajım gezsin buralarda 🚶
  • quote:

Orijinalden alıntı: EinsteinBaran16

En güzeli.

+1453

kirli sakalda şart tabi. yoksa sübyan gibi durur

sikofield reiz hariç ama buna sakalsızda yakışıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: alprn-yldrm

Benim saçlarım normalde düz fakat uzayınca kıvırcıklasıo git gide yani dalgalı ve uzarken çok kötü duruyo fön de atamıyorum Fakat şunu gördüm adamlar saçlarını yaparken fön yapmıyorlar füzgün bir wax işlerini görüyor saçlarıda yıpranmaz bunların. Bende yeni yeni saçlarımı her gün yapmaya başladım kız işleri olunca fön çekşyorum ama yıpratıyomuş diyolar saçları bunların kullandıgı gibi bir wax lazım fakat millet osis filan diyor 50 60 tl de çok bir öğrenci için :(

Zaten saçlar kısayken genelde düz gibi durur. 3 santimken saçların, düz ise o zaman o saç dalgalıdır. Ama beckham gibi buzz-cut yapıp 1 hafta sonra kafanda saçlar kıvırcıklaşmaya başlıyorsa o zaman o saç kıvırcıktır. Çok gür ve kalın telli saçlar düz saç-kıvırcık saç arası gibidir ve dalgalı saçla karıştırılır. Dalgalı saç dalgalıdır, öbürü ise afro tabir edilen saçtır. Saçtaki sülfüre benzer bir yapıya bağlı olarak saç düz ya da kıvırcıklık eğilimi gösterir.

Hem afro hem ince saç olmaz, kalın tele afro saç olur ancak saçlar birbirine girdiği için bu anlaşılmaz. Afro saç, zenci saçı tabir edilen saçlardır.

Şunu da ekleyeyim: memleketimizde düzgün bir kuaför yok. Berber ile kuaför farklı kavramlar. Ama güzel kesen berber de var, kötü kesen hatta saçı kuş yuvası yapan kuaför de var. Berber deyip geçmeyin, ama şans meselesi bu. İşi şansa bırakmak istemeyen 50-70 liraya kıyacak.

Ayrıca genelde herkes kısa kesim yapar ve uzun saç hoş karşılanmıyor (hala, yıl olmuş 2012). O yüzden insanlar saçının düz olduğunu sanıp uzatmaya başladıklarında dediğim dalgalanma ve kabarma olayı olunca hüsrana uğruyorlar.

İmkanım olursa saçımı bir yataktan kalkıp, bir de ıslattıktan sonraki haliyle çekip koyacağım buraya. Ama o kadar kaliteli çeken cihazım yok.

Saçım düz gibi çıkar, 2.5-3 santim arasında hemen her türlü şekli verebilirim. 5 ve sonrasında önlerde belli olur kıvırcıklık. Arkadaki saçlar o kadar kabarır ki kafa arkası iğrenç gözükür. Ama uzatıp yukardan arkaya doğru verip kafa arkasını kapattıkça sorun olmuyor. Kafamın arkasında saçın döndüğü nokta var ya, işte o belli bir zaman sonra belli olmuyor. Hatta çok kısayken bile belli olmuyor fazla çünkü kafamdaki ailede hiç kimsede bulunmayan, bir tek benim sahip olduğum Türk Kemiği dıngıltısı yüzünden.

Saçım 10 santime yaklaştıkça Tsubasa gibi oluyor saçlarım. Hatta tsubasa nın reenkarnasyonu gibi. Ama wax ve sprey olmadan asla şeklini korumuyor.

Islattığımda ayırabiliyorum, yatırabiliyorum. Kaldırdığımda kıvırcık olduğu için hemen sağa sola arkaya düşüyor kaldırdığım kısım.

En kötü görünen yer kafa arkası ve ardından ense. Onun dışında omza kadar getirebileceğim güzel ve sık saçlarım var. Ünye'de tanıştığım bir kuaförün saçlarını gördüm ve nasıl yaparım o şekli dedim. o da bana saçın çok dalgalı 3korner hayatta yapamazsın böyle dedi. Ama kalıcı düzleştirme ile olur dedi. Ben de dedim ki biraz düzleştirsek yeter fazlasında gözüm yok dedim. Gel ben sana bi ayar yapacam takma onları dedi. Güzelce arkaya yatırdı, yanları 3 numaraya yakın yaptı, ense komple gitti. 2 hafta güzelce kullandım sonra yine kabarmaya başladı bu sefer eşitledim.

Sonuç: düz saçınızın olduğunu anlamak için en az 1.5 ay uzatmanız lazım. Herkesin saçı aynı uzamaz. Benimki ayda 1.5-2 santim gibi über rakamla uzuyor, ama arkadaşlarımın saçları 3 ayda 1 santim ya da hiç uzamıyor. Adam 1 sene aynı saçla gezdi nerdeyse. Kafanın gür-sık ya da seyrek olmasıyla alakalı değil tamamen genetik dostlar.

Off ne kadar yazdım bea Parmak kası yaptım, yakında baklavalar çıkacak ellerimde avuçlarımda. Ama yazmaktan değil

editsel büdütasyon: Saçlarımı ıslattığımda saçlarım şu şekle girebiliyor. Ama bu çok uzun benimkinin 3 katı falan herhalde.

http://mynexthair.files.wordpress.com/2010/08/025-kevin-jonas-curly-hair-style.jpg

Wax hiç kullanmadım. Herhalde waxlarsam Johny Depp ya da Robert Jr. gibi bir kıvama erişebilirim. Ne dersiniz

editsel büdütasyon VOL2:http://ucesy-sk.happyhair.sk/celebrity_img/jonas1a1310.jpg OHA AYNI BEN!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3Korner1Penaltı -- 11 Mart 2012; 5:46:45 >

• takip
  • quote:

http://www.youtube.com/watch?v=8m4F2RD__ns bu videodaki kullandıgı waxı buldum ve aldım fönsüz şekil verebilmek için saçım yıprandı hergün dön çekmekten .d Bazı arkadaşlar bu adamın kullandıgı waxı nerden bulabilirz yazıyordu markası toni&guy

Menkoi - matte wax diye geçiyordu bi videosunda.
  • reserved.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ispirstyle

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=8m4F2RD__ns bu videodaki kullandıgı waxı buldum ve aldım fönsüz şekil verebilmek için saçım yıprandı hergün dön çekmekten .d Bazı arkadaşlar bu adamın kullandıgı waxı nerden bulabilirz yazıyordu markası toni&guy

Menkoi - matte wax diye geçiyordu bi videosunda.

limangodan bi wax spiarş vercektim başka markadan bide toni&guya bakim dedim kutusu tıpa tıp aynı direk sipariş verdim.https://pink.limango.com.tr/shop/index.php

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.