Şimdi Ara

Acer'ın 7-inç boyutundaki tablet bilgisayarı 1.2GHz'de çalışan çift çekirdekli işlemci kullanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dünyanın en büyük bilgisayar üreticilerinden Acer, 7-inç boyutundaki Android tabletini kullanıma sunmaya hazırlanıyor. Samsung'un Galaxy Tab modeline rakip olması beklenen yeni tablet, sahip olduğu güçlü özelliklerle dikkat çekecek gibi görünüyor. Qualcomm'un 1.2GHz'de çalışan çift çekirdekli Snapdragon işlemcisinden güç aldığı belirtilen tablet bilgisayar, grafik işlem birimi olarak ta Qualcomm'un yeni nesil Adreno 220 GPU'sunu kullanıyor ve işlem gücü açısından kendi sınıfındaki en iyi çözümlerden birisi olacak gibi görünüyor.

Standart olarak Android 2.3 işletim sistemiyle geleceği belirtilen tablet bilgisayarın, Mart ayında Android 3.0 güncellemesi alacağı belirtiliyor. 7-inç büyüklüğünde ve 1280 x 800 piksel çözünürlüğünde çoklu dokunmatik ekrana sahip olan tablet bilgisayarın, Adobe Flash 10.1 desteği sunduğu ve yüksek tanımlı video oynatma yeteneği ile geleceği belirtiliyor. Üzerinde yer alan HDMI konnektörü ile daha büyük ekranlara bağlantı olanağı da sunan tablet bilgisayarın yakında satışa sunulması beklenirken, fiyatı ise henüz açıklanmadı.

• piyasa iyice kızışıyor, gelsinler bakalım.
  • Bir başka 75 dolar maliyetli ürün, yüksek fiyatlardan kakalamaya çalışcaklar.
  • 75 dolara işlemci + çipseti mi alabilirsin yoksa lcd ekranını mı?
    Sallarken biraz daha destekli sallayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratremix

75 dolara işlemci + çipseti mi alabilirsin yoksa lcd ekranını mı?
    Sallarken biraz daha destekli sallayın.

Aç bak çin piyasasını gör desteği, malzeme aynı olmayabilir ama acer'ın maliyetleride bundan fazla değildir.Başka markaların fabrika çıkış fiyatlarını bildiğim için destekli sallıyorum, en güzel örnek viewpad 100, fabrika çıkışı 300 dolar 1000 adet için, atom işlemcili tabi örnek verdiğim tablet, bin katta üstün bu acer dan.Acer 1000 tane üretmeyeceğine göre, android'in maliyeti gayet düşük olduğuna göre gayet destekli sallamışım.
  • 75 usd ye en çok rockchip 2808 işlemcili resistive ekranlı kalitesiz bir şey alabilirsin, gayet desteksiz sallamışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

75 usd ye en çok rockchip 2808 işlemcili resistive ekranlı kalitesiz bir şey alabilirsin, gayet desteksiz sallamışsın

75 USD ye alabileceğim o, hatta kapasitif yada multitouch resistive bile olabilir, 1adet, peki 1000 adet yada 5000-10000 adet maliyeti nedir?75'e satan adam 1 dolar mı kazanıyor?
    Ne alabileceğimi konuşmuyorum, maliyeti konuşuyorum.Sende gayet desteksiz anlamıssın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Colda -- 21 Ocak 2011; 14:14:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabe

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

75 usd ye en çok rockchip 2808 işlemcili resistive ekranlı kalitesiz bir şey alabilirsin, gayet desteksiz sallamışsın

75 USD ye alabileceğim o, hatta kapasitif yada multitouch resistive bile olabilir, 1adet, peki 1000 adet yada 5000-10000 adet maliyeti nedir?75'e satan adam 1 dolar mı kazanıyor?
    Ne alabileceğimi konuşmuyorum, maliyeti konuşuyorum.Sende gayet desteksiz anlamıssın.

Sen kimsin ki bu fiyatlar hakkında bu kadar desteksiz atıp tutabiliyorsun? Babanın çinde üretim tesisimi var?
    Hayatın boyunca 10bin tane tablet pc mi sipariş verdin? Yoksa elin yabancı forumlarında yazan çöp bilgiyi doğru kabul edip gelip burda ona buna bilmişlik mi taslıyorsun?

• beyler çoluk çocuklamuhattapmı oluyorsunuz?

efendi bu kada ucuzsa getir bize 75 dolardan 100 tane alayım senden? ha getremiyormusun? sus lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: teksalih

beyler çoluk çocuklamuhattapmı oluyorsunuz?

efendi bu kada ucuzsa getir bize 75 dolardan 100 tane alayım senden? ha getremiyormusun? sus lütfen...

• 2 bin tl ye satılan bile 80 dolar maliyeti oldugunu açıklıyor?

peki sadece maliyet 80 dolar bu apple bu donanımların gelmesi üretilmesi fazla mesai yapılması milyolarca cihazın marketlere ulaştırılması bunlar bedavamı arkadaşım?

400 milyara satılan BMW sence 399 milyara mal edilip 400 binemi satılıyor yapmayın lütfen, binlerce maliyet var apple bile açıklamış ip4 sadece 80 dolar maliyeti diye,

o kadar zeki isen lütfen buyur 80 dolardan bize binlerce ip4 getir....

burnuma süt kokusu geldi hadi uyu artık liseli ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.