Şimdi Ara

astramastra 'nın Sinema ve Stereo Sistemi (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.777
Cevap
45
Favori
158.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok şık olmuş , güzel günlerde kullanmak nasip olsun
  • Mükemmel duruyor keyifle kullan abi
  • Teşekkürler Ersin,Yüce

Yüce dynaudioları ne zaman aldın
  • Abi geçen hafta aldım lakin muzdarip oldun mu bilmiyorum center sıkıntısı var bu dynaudio da onu ne yapacağım bilmiyorum. Diğer yandan Energy leri satmayacağım yazlığa gidecek lakin center bir müddet daha misafir gibi Aktuel'in sayesinde adamlar distribütörlüğü mü bırakacak ne ödeme yapayım dedim beklerim onada yanaşmadılar
  • Delerıum kullanıcısına yanıt
    ben SR lerden muzdarip olmuştum center tesadüf bir şekilde frontlardan hemen sonra denk gelmişti.Sana tek yol yurtdışı, beraberinde getirecek bir tanıdık lazım.

AP muhtemelen bırakacak,kalanları son bir yıldır eritmeye çalışıyordu bir şey kalmadı sanırım.Neyse hayırlı olsun performansını beğendiysen sıkıntı yok.
  • bizde evimizde ses sistemimiz var diye konuşuyoruz:)
    hayırlı olsun iyi günlerde kulanın inşallah.
  • Teşekkürler Serdar abi aklıma yatan başka modeller de oldu lakin alan sıkıntı idi ayrıca dynaudio da kötü çalan bir modele kendimce denk gelmedim bu modelde kafama yattı ve durumu neticelendirdim center da ne yapacağız bakalım başka alternatif yok gibi şu aşamada
  • Serdar bomba gibi olmuş ...güzel günlerde kullan... Görüntünün sağdan soldan taşma durumu ile sen perdenin boyut farkı yok dedikten sonra ilgilendim baya insanı uğraştırıyormuş anladığım kadarıyla....
  • @sarpcore teşekkürler,bizde bugünlere yavaş yavaş geldik, eskiden daha iyi bir sistem dinleyip eve geldim mi iki gün sistemi dinlemezdim :)
    o nedenle elinde ki ile mutlu isen boşver devam et.

Yüce acele etme karşına çıkar yada nazını çekecek birini bulursun getiren,Excite ların hem sinema hem stereo keyfi iyidir.

teşekkür ederim Altuğ,valla montaj ve ayar çok bilinmeyenli denklem gibiydi :)
  • Serdar abi güle güle kullan cinewhite ı spectadan daha başarılı bulacağına emindim bir iki seneye projectoru da upgrade edersin artık selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • astramastra kullanıcısına yanıt
    Yakışır abime gule gule kullan

• Teşekkürler Cem, kalite farkını zaten biliyordum defalarca demo etmişliğim var cinewhite ı ama upgrade için daha farklı bir şey olsun istemiştim,aradığımı buldum :)

eyvallah Tuğrul,saolasın.
  • Hayirli olsun Serdar :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serdar biraz daha yukarı konumlandırman iyi olmuş, tekrar hayırlı olsun
    curved perde işi geçen sene malum projeksiyon/perde işine gireceğim zaman beni de çok meşgul eden konu oldu.
    O dönem Türkiyeden temin etmek imkanı olmadı. Keni imkanlarımızla da hacminden dolayı getirtmek mümkün olmadı vs..

Yüce sana da hayırlı olsun yeni hoparlörlerin. Yakaladın anlaşılan uygun fiyatlı affetmedin hııı
    center için de aceleye mahal yok nasılsa bir şeyler denk gelir.
  • astramastra kullanıcısına yanıt
    Harika olmuş. İyi günlerde kullanmak nasip olsun.
  • Temini ve kurulumu hazmetli olmuş ama sonunda değmiş.İyi günlerde keyifle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: aticus3

Yüce sana da hayırlı olsun yeni hoparlörlerin. Yakaladın anlaşılan uygun fiyatlı affetmedin hııı
    center için de aceleye mahal yok nasılsa bir şeyler denk gelir.

Teşekkürler Atilla abi

Alan sıkıntısına alternatif ve kafama yatmış bir modeldi fiyat konusuna gelince dediğin gibi kaçınılmaz oldu bunlar

Center da acelem yok lakin dışarıdan halletmeye çalışacağız gibi gözüküyor şu aşamada.

• fantastik gorunuyor . gule gule kullanin . nazara gelmez insallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gercekten cok başarılı olmus iyi gunlerde kullanın

• Çok güzel olmuş güle güle kullanın.
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.