Şimdi Ara

astramastra 'nın Sinema ve Stereo Sistemi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.777
Cevap
45
Favori
158.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: d.t.s.

Üst seğment

@nickelx 'in dediği gibi...

vsx 2020 'in üstünde ki lx7? / lx8? serisinden birisi olacaktır.

şimdiden net bir model söylemek erken olur.

Öncelik TV 'yi değiştireceğim ,bir problem çıkmazsa yılbaşından önce işi bitireceğim.
  • 999 Euro ile açılış yapan vsx-2021 Almanya' da 799 eruo' ya kadar düşmüş. Düş canım düş.....

http://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/2754379_-vsx-2021-pioneer.html
  • quote:

999 Euro ile açılış yapan vsx-2021 Almanya' da 799 eruo' ya kadar düşmüş. Düş canım düş.....

http://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/2754379_-vsx-2021-pioneer.html

yerini bulmuş...bundan sonra çok fazla düşmeyebilir... vsx 2020 uzun zamandır 700-750 Euro aralığında nerdeyse sabitlenmiş durumda...
  • BDP LX 55 incelemesini okuyan bazı arkadaşlar,MKV de ki Türkçe karakter problemi ile ilgili olarak bir gelişme olup olmadığını
    pm den sorup,merak ediyorlar.

WD Live olduğu için üzerine pek düşmemiştim ama konuyla ilgili Digicom'a ve Pioneer Avrupa ya bir mail attım ,
    maili sabah atmıştım akşamında Pioneer Avrupa mailime cevap yazdı,bir takip numarası verdiler, konuyu mühendislerinin inceleyeceklerini
    ve firmware update ile problemin giderilip giderilmeyeceğine bakacaklarını söylediler.
    Takipteyim. Bakalım Digicom ne zaman dönecek mailime

Cevap mail aşağıda:

Dear Sir/Madam,

Thank you for your email, your enquiry has been registered in our system under reference number:
    Pioneer ticket ref nr: 2327

We will pass this on to the technical engineers to look into this matter.
    They will check if it is possible to correct this with a firmware update.

Please note that it is not possible to reply directly to this message, however, please reply by contacting us at:
    http://www.pioneer.eu/eur/content/support/support/contactform.html
    ensuring that you fill in the reference number, which will allow us to respond more effeciently.

Best regards

Pioneer Europe Customer & Service Support

DISCLAIMER

This response is provided in good faith but Pioneer cannot warrant the accuracy or completeness of information given,its suitability
    for any particular purpose and it may contain technical or typographical errors. All liability of Pioneer howsoever arising is expressly
    excluded to the fullest extent permitted by la
    w.

• Digicom henüz BDP-LX55 i Türkiye ye getirmedi.Dolayısılığıyla cihaz hakkında fazla bilgileri olacağını düşünmüyorum.Size net cevap veremeyeceklerdir.Büyük ithimalle Digicomda Bu konuyu Pioneer Europe a sorup çözüm isteyecektir.
    Birde digicom lx serisi bluray getirmiyor son zamanlarda.En son bilgidğim 5-10 tane bdp-lx54 getirdiler sonrasındada getirmediler.Bu ürünüde Türkiyeye getirmezle sorun için Pioneer çözüm arayışına gitmeyebilir.

Sizden bu durumla ilgili cevaplar geldiğinde paylaşmanızı rica ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

Cihazın ipad/iphone gibi mobil cihazlarla şayet opsiyonel olan AW-SL300 USB adapter temin edilirse iControlAV2 desteği ile
    yönetilebilirliği var.

Cihazı detaylı incelenmenizi tekrra okurken iControlAV2 ile ilgili kısmına takıldım.Bu cihazı iphone ve ipad dan iControlAV2 programıyla kontrol edebiliyorsunuz.Bunun için telefon ve blurayın aynı ağda takılı olması yeterli.Blurayın kablolu yada kablosuz ağa bağlanmasının bu programın çalışmasını engelleyeceğini düşünmüyorum.

Yazdıklarınızdan kabloyla ağa bağlandığınızdan iControlAV2 programının çalışmayacağı şeklinde bir anlam çıkardım.Gerçekten çalışmıyormu ? Yoksa ben mi yanlış yorumladım ?

Bu özelliği deneme imkanınız oldumu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PRODJ

...
    Sizden bu durumla ilgili cevaplar geldiğinde paylaşmanızı rica ediyorum.

Digicom hakkında ki yorumlarınıza katılıyorum...

gelişmeleri buradan paylaşıyor olacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PRODJ

quote:

Cihazın ipad/iphone gibi mobil cihazlarla şayet opsiyonel olan AW-SL300 USB adapter temin edilirse iControlAV2 desteği ile
    yönetilebilirliği var.

Cihazı detaylı incelenmenizi tekrra okurken iControlAV2 ile ilgili kısmına takıldım.Bu cihazı iphone ve ipad dan iControlAV2 programıyla kontrol edebiliyorsunuz.Bunun için telefon ve blurayın aynı ağda takılı olması yeterli.Blurayın kablolu yada kablosuz ağa bağlanmasının bu programın çalışmasını engelleyeceğini düşünmüyorum.

Yazdıklarınızdan kabloyla ağa bağlandığınızdan iControlAV2 programının çalışmayacağı şeklinde bir anlam çıkardım.Gerçekten çalışmıyormu ? Yoksa ben mi yanlış yorumladım ?

Bu özelliği deneme imkanınız oldumu ?

sayın @PRODJ,bahsettiğiniz kısmı okuyunca söylediğiniz gibi yanlış anlaşılabiliyor.O cümle şayet herhangibir kablolu/kablosuz ağa bağlı değilse geçerli.
    uyarınız için teşekkürler,ilgili cümleyi aşağıda olduğu şekilde değiştirdim.

Cihaz herhangi bir kablosuz ağa kablo ile bağlı değilse ,ipad/iphone yada android destekli bir mobil cihazla uzaktan yönetmek için opsiyonel olarak satılan AW-SL300 USB
    adaptör temin edildiğinde ,appstore veya android markette yer alan iControlAV2 uygulaması ile kumandaya gerek kalmadan yönetebiliyorsunuz.
    Şayet evdeki kablosuz modem vasıtası ile home networke dahil edip IP almasını sağlarsanız 45-50 euro verip wi fi adaptörünü almaya gerek
    kalmadan ipad/iphone yada anrdroid destekli bir cihazdan rahatlıkla lx 55 i kumandasız yönetebilirsiniz.Cihazda dahili bluetooth yoktur sadece
    wi fi üzerinden bağlantı kurabilirsiniz

• quote:

BDP LX 55 incelemesini okuyan bazı arkadaşlar,MKV de ki Türkçe karakter problemi ile ilgili olarak bir gelişme olup olmadığını
    pm den sorup,merak ediyorlar.

WD Live olduğu için üzerine pek düşmemiştim ama konuyla ilgili Digicom'a ve Pioneer Avrupa ya bir mail attım ,
    maili sabah atmıştım akşamında Pioneer Avrupa mailime cevap yazdı,bir takip numarası verdiler, konuyu mühendislerinin inceleyeceklerini
    ve firmware update ile problemin giderilip giderilmeyeceğine bakacaklarını söylediler.
    Takipteyim. Bakalım Digicom ne zaman dönecek mailime

Cevap mail aşağıda:

Dear Sir/Madam,

Thank you for your email, your enquiry has been registered in our system under reference number:
    Pioneer ticket ref nr: 2327

We will pass this on to the technical engineers to look into this matter.
    They will check if it is possible to correct this with a firmware update.

Please note that it is not possible to reply directly to this message, however, please reply by contacting us at:
    http://www.pioneer.eu/eur/content/support/support/contactform.html
    ensuring that you fill in the reference number, which will allow us to respond more effeciently.

Best regards

Pioneer Europe Customer & Service Support

DISCLAIMER

This response is provided in good faith but Pioneer cannot warrant the accuracy or completeness of information given,its suitability
    for any particular purpose and it may contain technical or typographical errors. All liability of Pioneer howsoever arising is expressly
    excluded to the fullest extent permitted by la
    w.

Digicom' un bu konu üzerine eğileceğini zannetmiyorum, ha eğilirse de konuyu Pioneer Avrupayada yazdığınız için eğilir.

Zamanında satın aldığım vsx-919'un kutu içeriğinden niye türkçe kullanma kılavuzu çıkmıyor diye sorduğumda, Pioneer'ın Türkiyede satışlarının az olduğunu ve bu yüzden kutu içeriğine eklemediklerini söylemişlerdi. Siz hazırlatın dediğimde ise bir türkçe kılavuzun hazırlanmasının maliyetinin 4000$ olduğunu belirttiler. Türkçe kılavuz kanun geriği olmalı, şu an ayıplı mal satıyorsunuz, Sanayi ve Ticaret bakanlığına şikayette bulunacağım dediğimde de, bize iki hafta müsade edin hemen çalışmalara başlıyoruz hazırlatıp size göndereğiz demişlerdi. Öylece kaldı, hemen sonrada amfiyi satmak zorunda kalmıştım.

Şu an durum nedir. Türkçe kılavuz çıkıyormu.

• quote:

Digicom' un bu konu üzerine eğileceğini zannetmiyorum, ha eğilirse de konuyu Pioneer Avrupayada yazdığınız için eğilir.

Zamanında satın aldığım vsx-919'un kutu içeriğinden niye türkçe kullanma kılavuzu çıkmıyor diye sorduğumda, Pioneer'ın Türkiyede satışlarının az olduğunu ve bu yüzden kutu içeriğine eklemediklerini söylemişlerdi. Siz hazırlatın dediğimde ise bir türkçe kılavuzun hazırlanmasının maliyetinin 4000$ olduğunu belirttiler. Türkçe kılavuz kanun geriği olmalı, şu an ayıplı mal satıyorsunuz, Sanayi ve Ticaret bakanlığına şikayette bulunacağım dediğimde de, bize iki hafta müsade edin hemen çalışmalara başlıyoruz hazırlatıp size göndereğiz demişlerdi. Öylece kaldı, hemen sonrada amfiyi satmak zorunda kalmıştım.

Şu an durum nedir. Türkçe kılavuz çıkıyormu.

Bırakın Türkçe kullanım kılavuzunu, bence sanayii bakanlığının üzerinde yazılım olan her türlü elektrik/elektronik cihazların ithalatına izin vermesi için kullanım dili
    seçeneklerinde Türkçe dil seçeneği bulunma mecburiyeti getirmeli ,bak bakalım o zaman böyle tüketici nüfusu yüksek olan bir ülkede mallarını satmak için nasıl tıpış
    tıpış Türkçeyi eklerler.

Pioneer topiğinde şöyle bir konuşam geçmişti "ozge.yilmaz@digicom.com.tr adresinden 921 in türkçe kullannma kılavuzunu temin edebilirsiniz "
    demek ki bir şeyler yapmışlar ama ne kadar detaylıdır bilemem.

• Yarın isterim digicomdan. Tşk. Pioneer'ın sağlam bir distribütöre ihtiyacı var. 5000 tl. ye ürün alıyorsun, kılavuz yok.

Geçenlerde denon 710 cd çalar aldım. Uyduruk ta olsa Ertekin Elektronik bir kılavuz koymuş, tebrikler.....
  • Dogru.
    İthalatci firmanın onemle bu konu uzerinde durmasi gerekir.
    Fakat Turkiye pazarina mal satan Pioneer in hic mi sucu yok?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rgokdemir -- 17 Aralık 2011; 9:34:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rgokdemir

Dogru.
    İthalatci firmanın onemle bu konu uzerinde durmasi gerekir.
    Fakat Turkiye pazarina mal satan Pioneer in hic mi sucu yok?

Elbette var sayın @rgokdemir ,fakat siz kıstaslarınızı koymazsanız onlar kendilerini buna zorunlu hissetmezler,buna ister ideolojik deyin
    ister maliyet...Yurtdışında bir çok ürünün garanti süresi 1 yıldır mesela ama yasa gereği TR de 2 yıl garanti vermek zorundalar,
    bende bundan bahsediyorum aslında ,Türkçe dil desteğinide de böyle bir yasa ile zorunlu tutabilirler ,söylediğim her sektör için geçerli.
    Kullanım kılavuzu,ürün TR de satılıyorsa zorunlu ama bakıyorsunuz orjinal kılavuz 100 sayfa bizim ithalatcı hazırlatmış 5 sayfa,
    fotokopiden çakma, nerdeyse broşür gibi bir kağıt parçası koyuyorlar kutuya.
    Bakın Sony yıllar sonra artık oyunlara ,Türkçe dublaj ve altyazı desteği vermeye başladı,umarım bunu diğerleri de bir şekilde takip eder.

• quote:

999 Euro ile açılış yapan vsx-2021 Almanya' da 799 eruo' ya kadar düşmüş. Düş canım düş.....

744 euro oldu, hala Türkiye' ye giriş yapacak.....
  • burda 2744 eur olur kesin zengin milletiz ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

burda 2744 eur olur kesin zengin milletiz ya

• beyler bende ps3 den lx 55 terfi etmek istiyorum ama nerden alıcaz yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUSTANG GT500

beyler bende ps3 den lx 55 terfi etmek istiyorum ama nerden alıcaz yahu

maalesef Türkiyede satılmıyor,muhtemelen de gelmez,lx54 bile çok az geldi satıldı.Ben Londradan aldım.
    Almanyada tanıdık varsa aşağıdaki linkten takibini yapıp gelen birisine aldırabilirsiniz.
    http://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/2771489_-bdp-lx55-pioneer.html
  • dostum bağdat caddesindeki pioneer showroomda lx 54 buldum ama sacd okumuyo ve tek hdmı çıkışı var ben sacd player olarakta kullanıcam sendeki hdmi çıkışlarının birisi sadece ses için görüntü göndermiyo odyofiller için yapılmış bi cihaz sana tavsiyem 1 tane sacd satın al ve cd ile aradaki farkı gör ve şok geçir harika bi cihaz hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.