Şimdi Ara

Turkcell T10 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
35.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Turkcell'in Android işletim sistemli cep telefonu T10'u inceledik. Android işletim sistemli T10 ile ilgili merak ettiğiniz herşey bu videoda.

• Arkadaş ben bu işi anlamıyorum. 2500 civarı uygulamaya sahip Samsung Apps'a yetersiz ve eksi olarak denirken 150 basit uygulamaya sahip Turkcell uygulama servisine yeterli denmesi nasıl bir çelişkidir biri bana açıklasın..
  • telefon hiç güzel deyil bence
  • Kısaca rezalet bir telefon ama bizede verdiler inceleme için daha fazla kötü yönünü gösteremiyoruz utanma payı olarak diyorsunuz :)
  • İnceleme için teşekkürler.
    O ferrari laptop ne zaman değişicek çok merak ediyorum. :D
  • Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wesley Sniper -- 5 Şubat 2021; 18:5:2 >
  • Pekii bu telefonu sadece Turkcell sim kart ile mi kullanabiliyoruz ?
  • samsung star wifi bundan kat kat daha ıyı aynı fiyata
  • nerden baksan bi 5800 kadar olmuş yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpa07

samsung star wifi bundan kat kat daha ıyı aynı fiyata

star wifi de 3g varmi android varmi? öğrende gel koçum.
  • sanırım tek ve en büyük sorunu ekranı olmuş.1000 tl ye iphone 4 aldık.Takdir sizin????
  • fiyatı ne kadar acaba?500 liraya felan denk geliyosa 100 liradaha katım wildfire almak çok daha mantıklı
  • Harika bir f/p telefonu. 'Google Sesli Arama' yüklü gelen ilk telefon. SIM kilidi yok. İstenirse peşin ya da çeşitli seçeneklerle kontratlı alınabiliyor. Beyaz rengi de var ve Bimeks sadece bunu satıyor. Rezistif ekran olmasına rağmen tepkileri oldukça hızlı. Bunun avantajları da var. Hem daha ucuz hem de enerji tasarruflu. Telefon varsayılan CPU hızında yeterince hızlı. Yalnız oyunlarda yavaş olduğunu okumuştum. Angry Birds çok yavaş çalışıyormuş. İşlemcisi 633 MHz'e kadar rahatça hız aşırtılabiliyor. 691'i, 714'ü görenler de olmuş ama o hızda bazı uygulamalar kararlı çalışamıyormuş. 'The Celestial Teapot RLS4d' ROMunu kurduğunuzda telefonun özellikleri arasına Android Market ve Radyo da ekleniyor. Tabi cihazdaki birçok uygulama da son sürümlerine güncelleniyor. Şu andaki tek eksiği Android 2.2. O da ilerki sürümlerde desteklenir. Ayrıca Turkcell Android 2.2 ile gelen yeni bir akıllı telefon da çıkaracakmış.

Turkcell Uygulama Mağazası'nın çok eksiği var. Ücretsiz uygulamalar bir işe yaramıyor, ücretliler de kimi zaman aylık abonelik dahi isteyebiliyor. 6 ay içinde 2000'i aşkın uygulama içerecekmiş. Bu konuda diğer op.lar da girişimde bulunurlarsa gelişmeler daha hızlı olur.

Özetle, telefon akıllı telefonlara giriş için mükemmel bir seçim.

• Arkadaşlar çok fazla eleştirmişler telefonu,

evet eksiklikleri var ama özelliklerine birde fiyatına baktığımızda, gerçek bir f/p ürünü oluyor, kardeşime 310 TL ye aldım.

aynı işlemci aynı ekran çözünürlükte (sadece 5mp kamera var) HTC Wildfire 700 tl,
    350 TL samsung star wifi satıyorlar. starda ne 3G ne GPS, nede Android OS var.
    Android işletim sistemli bir telefon kullandıktan sonra standart bir işletim sistemi çok yavan geliyor arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi my54 -- 19 Ocak 2011; 23:40:10 >
  • Son zamanlarda vidyolarınızda çok fazla takılmalar yaşıyorum. Bu sorun sadece bana mı ait yoksa sunucu problemleri mi oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: my54

Arkadaşlar çok fazla eleştirmişler telefonu,

evet eksiklikleri var ama özelliklerine birde fiyatına baktığımızda, gerçek bir f/p ürünü oluyor, kardeşime 310 TL ye aldım.

aynı işlemci aynı ekran çözünürlükte (sadece 5mp kamera var) HTC Wildfire 700 tl,
    350 TL samsung star wifi satıyorlar. starda ne 3G ne GPS, nede Android OS var.
    Android işletim sistemli bir telefon kullandıktan sonra standart bir işletim sistemi çok yavan geliyor arkadaşlar.

+1 kardeş
  • Ucuzmuş ama.
  • Ekran çözünürlüğü berbat. Modası geçmiş bir Telefon. Tabi biz Türkler olarak hep sondan gidilmeye alıştırılmışız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: futureng06

Ekran çözünürlüğü berbat. Modası geçmiş bir Telefon. Tabi biz Türkler olarak hep sondan gidilmeye alıştırılmışız.

Aynen. iPhone 5 çıkacak ama biz hala iPhone 4 sırasındayız. Şu lafı da amma kullandım.
  • Keşke 2.2 ' ye yükseltip flashları nasıl oynattığını da gösterseydiniz.. Yine de elinize sağlık..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.