Şimdi Ara

N.o.v.a. 2 Near Orbit Vanguard Alliance 2 | Yardım & İpuçları..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
6.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibari ile N.o.v.a. 2 oyununu bitirmiş bulunmaktayım.

Acısıyla tatlısıyla birçok günümüz beraber geçti. İlk zamanlar hiç olmayacak gibiydi. Birbirimize pek alışamamıştık. Ama sonra karıncadaki azim misali ve değerli arkadaşlarımında yardımı ile zoru başarmak kolaydan öte değildi..

Finis resimlerini koyuyorum takılan varsa itina ile yardım ederiz

N.o.v.a. 2 Near Orbit Vanguard Alliance 2 | Yardım & İpuçları..  N.o.v.a. 2 Near Orbit Vanguard Alliance 2 | Yardım & İpuçları..  N.o.v.a. 2 Near Orbit Vanguard Alliance 2 | Yardım & İpuçları..  N.o.v.a. 2 Near Orbit Vanguard Alliance 2 | Yardım & İpuçları..  N.o.v.a. 2 Near Orbit Vanguard Alliance 2 | Yardım & İpuçları..  N.o.v.a. 2 Near Orbit Vanguard Alliance 2 | Yardım & İpuçları..

Teşekkürler.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet© -- 31 Ocak 2011; 14:36:40 >

• fikri olan?
  • ortadaki pervaneye dondurucu isindan atip karsiya gececeksin

tabi karsiya gecebilecegin sekilde hizalaman da gerekecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flayzeraynx -- 19 Ocak 2011; 19:23:03 >
  • dondurucu isin hangisi ya?
  • ?
  • tamam kardeş buldum tşk ederim. 1 i oynamadan 2 ye geçince böyle oluyor sanırım :D
  • bu bişi değil ben son bölümde takıldım canavara geçemiyorum bi türlü 1 aydır uğraşıyorum :S
  • yok artık konuya bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: NightMaster21

yok artık konuya bak

orayı geçtim şimdi de bir kapalı alana geldim büyük bir direk var her yarafından ışınlar duvarlardan bu direğe geliyor bu sefer de burada kaldım var mı fikri olan. Hadi ha gayret hep beraber bitiricez bu oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

quote:

Orijinalden alıntı: NightMaster21

yok artık konuya bak

orayı geçtim şimdi de bir kapalı alana geldim büyük bir direk var her yarafından ışınlar duvarlardan bu direğe geliyor bu sefer de burada kaldım var mı fikri olan. Hadi ha gayret hep beraber bitiricez bu oyunu

• dostum ss atmadan anlayamayız nerde olduğnu
  • quote:

Orijinalden alıntı: prooge

dostum ss atmadan anlayamayız nerde olduğnu

haklısın kardeş buyur

N.o.v.a. 2 Near Orbit Vanguard Alliance 2 | Yardım & İpuçları..  N.o.v.a. 2 Near Orbit Vanguard Alliance 2 | Yardım & İpuçları..  N.o.v.a. 2 Near Orbit Vanguard Alliance 2 | Yardım & İpuçları..

• Arkadaşlar peki şimdi ne olacak?

N.o.v.a. 2 Near Orbit Vanguard Alliance 2 | Yardım & İpuçları..  N.o.v.a. 2 Near Orbit Vanguard Alliance 2 | Yardım & İpuçları..  N.o.v.a. 2 Near Orbit Vanguard Alliance 2 | Yardım & İpuçları..

• ??
  • tamamdır geçtim burayı da sanırım sistemsel bir sorundu intihar ettim sonra tekrar başladığında tuşlayabileceğim bir yer çıktı :)
  • ben hala bu bölümü geçemedim dondurma işininide anlamadım lütfen daha açıklayıcı bilgi verirmisiniz............
  • quote:

Orijinalden alıntı: geyikadana

ben hala bu bölümü geçemedim dondurma işininide anlamadım lütfen daha açıklayıcı bilgi verirmisiniz............

N.o.v.a. 2 Near Orbit Vanguard Alliance 2 | Yardım & İpuçları.. Bu bölümden bahsediyorsan eğer;

Ok ile gösterilen tuş ile pervaneyi dondurabilirsin ama pervaneyi öyle ayarlaki sana karşıya geçmen için yol olsun. Yani iyi bir zamanlamada dondur ve karşıya hemen geç çünkü tekrar çözülüyor

•  N.o.v.a. 2 Near Orbit Vanguard Alliance 2 | Yardım & İpuçları..  N.o.v.a. 2 Near Orbit Vanguard Alliance 2 | Yardım & İpuçları..
    Dün bu canavarı geçtim çok zor ya 2 vuruşta öldürüyor sağ sol yaparak kaçarak kurtulabiliyorsunuz tabi kaçabilirseniz.

Şimdide aşağıdakinde takıldım 2 kez öldü ama yine doğuyor 3.üde dönüşü muhteşem oluyor nerdeyse imkansız gibi hem güdümlü yolluyor ardından da bi güzel tarıyor duvarın arkasına saklanıyorum duvar havaya kalkıyor altında kuyu var oraya düşüreyim diyorum girmiyor öldürüyorum tekrar doğuyor ne yapıcam anlamadım

• quote:

N.o.v.a. 2 Near Orbit Vanguard Alliance 2 | Yardım & İpuçları..  N.o.v.a. 2 Near Orbit Vanguard Alliance 2 | Yardım & İpuçları..
    Dün bu canavarı geçtim çok zor ya 2 vuruşta öldürüyor sağ sol yaparak kaçarak kurtulabiliyorsunuz tabi kaçabilirseniz.

Şimdide aşağıdakinde takıldım 2 kez öldü ama yine doğuyor 3.üde dönüşü muhteşem oluyor nerdeyse imkansız gibi hem güdümlü yolluyor ardından da bi güzel tarıyor duvarın arkasına saklanıyorum duvar havaya kalkıyor altında kuyu var oraya düşüreyim diyorum girmiyor öldürüyorum tekrar doğuyor ne yapıcam anlamadım

dostum ben burda 1 aydır takıldım son bölüm zaten onu öldürünce oyun bitiyor. çok zor yapmışlar bu kadr zor olmasına gerwek yoktu

ama ben çözümü biliyorum ama tabi yapamıyorum.

canavarı ilk öldürdüğünde biyere gidip enerji dolduruyor ya sen o sırada diğer taraftakı enerji doldurma yerine gidip 5 tane mayını döşiceksin sonra canavar yine gelip yine öldürüceksin canavar yine oraya gidip güç doldrurken mayınları patlaıcaksın ve oyun biticek :) bunu yapabilirsen helal olsun ben yapamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: prooge

quote:

N.o.v.a. 2 Near Orbit Vanguard Alliance 2 | Yardım & İpuçları..  N.o.v.a. 2 Near Orbit Vanguard Alliance 2 | Yardım & İpuçları..

dostum ben burda 1 aydır takıldım son bölüm zaten onu öldürünce oyun bitiyor. çok zor yapmışlar bu kadr zor olmasına gerwek yoktu

ama ben çözümü biliyorum ama tabi yapamıyorum.

canavarı ilk öldürdüğünde biyere gidip enerji dolduruyor ya sen o sırada diğer taraftakı enerji doldurma yerine gidip 5 tane mayını döşiceksin sonra canavar yine gelip yine öldürüceksin canavar yine oraya gidip güç doldrurken mayınları patlaıcaksın ve oyun biticek :) bunu yapabilirsen helal olsun ben yapamıyorum

ehehe heyecanlandırdın beni şimdi

Evet gerçekten çok zor yapmışlar ama bende zoru severim :))

Şimdi anladığım kadarıyla mayınları dizdiğimiz yer ile canavarın güç doldurma yeri eşleştiğinde mayınları canavar güç doldururken patlatıcaz bu şekilde öldürücez. Yani 2 kez veya 3 kez daha güc doldurmaya yollamamız gerekiyor :((

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.