ERŞAN SUCUK 19,90 TL
54 Cevap6744 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

17 Mesaj
19 Ocak 2011; 15:44:52 

Arkadaşlar sucuk hakkında iyi bilgisi ve deneyimi olanlar yazsın lütfen. Belli markaları öne cıkarmaya çalışmayalım, sözlerimizi kanıtlayacak verilerde ilave edelimki formdaki tüm arkadaşlarımız faydalansın.

Erşan sucuk migroslarda 19.90 TL Fiyat oldukça uygun kalite,tad olarak nasıl?
veya diğer markalardan kalite tad olarak öne çıkanlar?? Herkese Teşekkürler.

http://www.kangurum.com...011&shopCategoryId=9967

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_29199707/tm.htm][font="Trebuchet MS"]

209 Mesaj
19 Ocak 2011; 15:55:02 

Çağdaş market Ankara da cumhuriyet sucuğun kilosu 26 liraydı. Tadı meşhurdur.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Ocak 2011; 15:59:22 

17 Mesaj
19 Ocak 2011; 16:17:27 

quote:

Orijinalden alıntı: bamboochaa

konu burada tartışıldı http://forum.donanimhaber.com/m_45963791/tm.htm

okonuyu dikkatle okursan tartışılmamış.

637 Mesaj
19 Ocak 2011; 16:30:59 

Erşan ne ya,böyle sucuk markasımı var,erşan kuneri gibi..

Nikon D90 Body + AF-S Nikkor DX 18-105mm VR 1:3.5-5.6G ED + AF Nikkor 50mm 1:1.8 D +AF-S Nikkor DX 55 -200mm VR 1:4 -5.6G ED + Lowepro fastpack 250 black + Sandisk Extreem III 8 Gb SDHC + LG 55LM960 + LG BH9520TW

1259 Mesaj
19 Ocak 2011; 16:37:11 

Birkaç defa aldım...Salamını da aldım...Eti kaliteli...O konuda bir sıkıntı yok benim kanımca...
Fakat benim damak zevkime hitap etmedi...

321 Mesaj
19 Ocak 2011; 17:38:27 

Marka meraklısı değilimdir ama sucuk öyle birşey ki içine ne koyarsan gider. Tavukların kıkırdak, deri vs... hemen her yerini koyuyorlarmış. Bu nedenle %100 dana (gerçi dananın da çer çöp kısımları var) olmadıktan sonra sucuk almayın.

Bilmediğiniz markalara da pek itibar etmeyin bence.

Bim'lerde 400Gr ağırlığında Beşler Kasap sucuk var, %100 dana. Fiyatı 9-11 TL civarında. Yani 25 TL'ye kilosu geliyor. Tadı falan gayet güzel. Kasap sucuğu diğerlerinden koku ve tat olarak çok farklı, bir deneyin derim.

17 Mesaj
19 Ocak 2011; 18:03:36 

http://www.ersanet.com.tr/index.asp?Lang=TR tesisleri ve kalite politikaları iyi

217 Mesaj
19 Ocak 2011; 18:07:25 

http://www.sucugumafyondan.com/asp/index.asp

adresinden Cumhuriyet marka sucuk alırım hep.
Cumhuriyet, sucukta bilinen, beğenilen, güvenilen markaların başında geliyor.
İnternetten satışı yapan da bildiğim kadarıyla Afyon'daki bir girişimcinin firması.
Ürünler düzgün bir şekilde paketlenmiş olarak geliyor.
Şu an kg fiyatı 27.90 TL.
75 TL'yi geçen siparişlerde kargo ücreti almadan kargo ile gönderiyorlar.

Tek dezavantajı, ürün sirkülasyonunun hızından olsa gerek sucuklar fazla taze oluyor!!!
Sucuğun makbulu ve hesaplısı bir süre askıda beklemiş olanıdır.
(Tazeyken 500 gr olan bir kangal sucuk,
askıda bekleyip kurudukça 400 gr'a kadar düşebiliyor, tadı oturuyor,
gramaj düştüğü için cebinizden aynı kangal için daha az para çıkıyor)

Genel anlamda da ''% 100 Dana'' etiketine aldanmayıp
''%100 Dana ETİ'' etiketini tercih etmek lazım diye biliyorum.

http://resim.donanimhaber.com/m_23488222/mpage_1/f_/key_//tm.htm#23488222

Uzaklaştırılmış
19 Ocak 2011; 20:15:15 

Pastırma reyonunda polonez namet erşan tektek tadına bakarak aldım erşanın pastırması hem lezzet hemde koku olarak çemen vs çok güzeldi daha sonra sucuğunu da aldım yağda ve tost ta çok güzeldi baharaatı eti vs
okadar pimpirikli adamım polonezi kapımdan sokmam mesela pınar şahin namet sucuklarından çok çok daha iyi bir tadı var hem pastırmada hem sucukta tavsiye ederim fiyat ta 26 dan aşa görmemiştim 19.90 gayet güzel fiyat..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar1457 -- 19 Ocak 2011; 20:20:05 >

1441 Mesaj
19 Ocak 2011; 20:20:34 

en iyisi pastırmadır hiç olmassa yedigimiz belli

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

16 Mesaj
19 Ocak 2011; 20:41:53 

tavsiye etmem.. Apikoğlu tavsiye ederim.. İçinde 1gr kıkırdak cart curt parça olmayan tek sucuk bence.. Kilosu biraz pahalı olabiliyor, indirime girerse affetme..

Uzaklaştırılmış
19 Ocak 2011; 20:47:45 

quote:

Orijinalden alıntı: worldismine

tavsiye etmem.. Apikoğlu tavsiye ederim.. İçinde 1gr kıkırdak cart curt parça olmayan tek sucuk bence.. Kilosu biraz pahalı olabiliyor, indirime girerse affetme..

tavsiye etmiyosun da arkadaşım yedin mi neyini beğenmedin ? apikoğlu diyosun indirim erşanda o zman bende sana sucukta cumhuriyet pastırmada beşyıldız diyeyim ne amlamı manası var ?

205 Mesaj
19 Ocak 2011; 21:31:42 

yanturalı sucuk ta oldukça kaliteli. fabrika mağazasında 35tl kg fiyatı

Uzaklaştırılmış
19 Ocak 2011; 21:48:29 

quote:

Orijinalden alıntı: seamaris

tam bir sucuk delisiyim,denemediğim tek bir marka kaldı oda yaturalı(balıkesir)bunların içinde bence en iyi polonezdir.özellikle acılısı.ayrıca lütfen incelemeden önyargılarınızla hareket etmeyin.duyduklarınızı akıl süzgecinizden geçirin polonez ile iligili.

polonezin seçme pastırması çok kötüydü tadını beğenmedim damak tadı sucuğuda keza heryerde gözüne sokuyyolar özellikle carrefour ve realde durmadan polonez satmaya çalışıyorlar ben beğenmedim damak tadı yiyene de afiyet olsun...

1989 Mesaj
19 Ocak 2011; 22:59:36 

Bir Kayserili olarak Şahin sucuklarından ötesini tanımam. Aslında piyasada çok ender bulunan Eti sucuklarının özel satışı var da bulabilirsen tabi...Ancak Şahin sucukları gibi sucuk yok şu anda piyasada. Zaten sucuk %100 dana etinden olmalı gerisi bildiğin saman, başka birşey değil.

Daha geçen hafta Şahin sucuklarını 25tl ye aldık kg'ı.

Öyle uyduruk afyon sucuklarına benzemez, sucuk dedim mi Kayseri malı olacak...

1259 Mesaj
19 Ocak 2011; 23:05:02 

Her gittiğim markette kaç çeşit sucuk tattırması varsa hepsinden yedim,hepsinden aldım...
İçinden tek bir marka damak zevkime uygun geldi...O da Polonez...Tostta da lezzetli,yağda yumurta ile de...

806 Mesaj
19 Ocak 2011; 23:32:00 

quote:

Orijinalden alıntı: seamaris

tam bir sucuk delisiyim,denemediğim tek bir marka kaldı oda yaturalı(balıkesir)bunların içinde bence en iyi polonezdir.özellikle acılısı.ayrıca lütfen incelemeden önyargılarınızla hareket etmeyin.duyduklarınızı akıl süzgecinizden geçirin polonez ile iligili.

quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Her gittiğim markette kaç çeşit sucuk tattırması varsa hepsinden yedim,hepsinden aldım...
İçinden tek bir marka damak zevkime uygun geldi...O da Polonez...Tostta da lezzetli,yağda yumurta ile de...

171 Mesaj
19 Ocak 2011; 23:49:52 

Erşan sucuk'un yeri Bİlecik Bozüyük yolu arasındadır. Ve uzun yıllardır kendi adları ile satış yapmaktadırlar. Gayet hijyenik bir tesisleri var. Ben bilecikte okuduğum için biliyorum. 2001-2005 arası sucuğunu çok yemiştim Ama İstanbulda çok bulunmuyordu Geçen seneden beri Migros satmaya başladı. Hakikaten çok lezzetli sucuklar yapıyor. 2 hafta önce gene alayım dedim ancak fiyatı 37-TL 'idi malum ekonomik şartlardan almadım. 19-TL'den alabilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ederim. Gerçek sucuk tadını alacağınızdan eminim

Bazı arkadaşlar herşeyi bilip bilmeden yorum yapmasın. Bir firmanın marka olabilmesi için illa Çarşaf çarşaf ilan yapmasına gerek yok. Kaliteli ürün yaparsa zaten marka olur ki Erşan birçok kişi tarafından aranan bir markadır.

Uzaklaştırılmış
20 Ocak 2011; 0:23:27 

quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Bir Kayserili olarak Şahin sucuklarından ötesini tanımam. Aslında piyasada çok ender bulunan Eti sucuklarının özel satışı var da bulabilirsen tabi...Ancak Şahin sucukları gibi sucuk yok şu anda piyasada. Zaten sucuk %100 dana etinden olmalı gerisi bildiğin saman, başka birşey değil.

Daha geçen hafta Şahin sucuklarını 25tl ye aldık kg'ı.

Öyle uyduruk afyon sucuklarına benzemez, sucuk dedim mi Kayseri malı olacak...

şahin sucuğu bende seviyorum hem sıkı kuru beklemiş oluyor sert hemde lezzetli son aldığımda içerisinden kıtır kıtır sinirli parçalar azıma gelince erşanı o ara aldım ondan sonrada erşan almaya devam ediyorum.. gerçekten denemeden atıp tutmayın derim erşan sucuk babamın fabrikasında üretilmiyor güzel bi deneyin derim
polonez sucuğa hiç bir türlü ben ısınamadım arkadaş ne tat olarak ne şekil olarak bayıla bayıla anlatıyolar polonez sucuğu üstüne para versen yemem şu saatten sonra zaten reklamları v.s den deil abi pastırmasını tattım bu polonezin beş para etmezdi...pastırmadan başka herşeye benziyor oakdar ki salam gibi dinlendirilmeden satıyorlar sucuklarıda öle kurumadan yaş sucuklar... bana göre değil

283 Mesaj
20 Ocak 2011; 0:52:52 

Ersan markasini gordugumde aklima kuru et gelir nedense.
Sucugunu hic yemedim ancak kaliteli olduguna eminim.

Gençliğimin Katilisin Göztepe !..

1259 Mesaj
20 Ocak 2011; 9:17:42 

quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

Migros'ta kuru et satılıyor...Şu an Migroskop'ta...100 gr. 7.90 lira...

116 Mesaj
20 Ocak 2011; 10:00:11 

ben de Bilecik' e çok gidip geldiğim için biliyorum, tesisleri ve hijyen açısından güvenebilirsiniz,. Lezzet için birşey diyemem zevk meselesi ama ben kullanıyorum çok da memnunum.

Sevinmek için sevmedik!

223 Mesaj
20 Ocak 2011; 12:18:49 

Arkadaşlar sucuk alırken lütfen içindekiler kısmında yazan sucuk türü kısmına bakarak alışverişinizi yapın. Isıl işlem görmüş sucuk benzeri ürün yerine FermenteSucuk yazan ürünleri tercih edin. Hatta imkanınız varsa Klasik Sucuk alın, ki sadece Pınar'ın ürettiğini gördüm uzun zamandır piyasada.

1259 Mesaj
20 Ocak 2011; 12:25:57 

quote:

Orijinalden alıntı: berquay

Arkadaşlar sucuk alırken lütfen içindekiler kısmında yazan sucuk türü kısmına bakarak alışverişinizi yapın. Isıl işlem görmüş sucuk benzeri ürün yerine FermenteSucuk yazan ürünleri tercih edin. Hatta imkanınız varsa Klasik Sucuk alın, ki sadece Pınar'ın ürettiğini gördüm uzun zamandır piyasada.

Isıl işlem görmüş ile fermente arasındaki fark nedir?

134 Mesaj
20 Ocak 2011; 12:49:50 

Ben de bir sucuk delisi olarak piyasadaki en ucuzundan en pahalısına tüm sucukları denedim diyebilirim. Bugüne kadar Afyon sucucuklarını beğeniyordum. Ta ki bir akrabam Kırcasalih (Uzunköprü/Edirne)'ten sucuk getirene kadar. Bu sucukta gerçekten et yediğinizi hissediyorsunuz. Diğer sucuklarda hiç yağ koymadan sucuğu pişirdikten sonra çıkan yağı dökmek zorunda kalıyordum (hatta bir keresinde lavaboya döküp lavabonun borusunun tkanmasına neden olmuştum. Boruyu söktüğümde çıkan kalıp gibi yağı unutamıyorum. Demekki damarlarımızı da bu şekilde tıkıyoruz diye düşünmüştüm). Bu Kırcasalih sucuğunda ise yağ hiç çıkmadı. Şimdi bu sucuğu telefon ile sipariş etmeyi deneyeceğim. İsteyen olursa akşam eve gidince etiketteki telefonu buraya yazabilirim. Bu arada Kırcasalihin eti ve restoranları meşhurmuş zaten.
http://www.eksisozluk.c...w.asp?t=k%C4%B1rcasalih

4709 Mesaj
20 Ocak 2011; 13:26:59 

Benim tercihlerim coşkun, apikoğlu, beşler ve özlem..

291 Mesaj
20 Ocak 2011; 13:42:09 

ERŞAN sucuğu geçen migrosta indirimdeyken almıştım yine 19.90 dı 1 kangal aldım acılı tadı çok güzel beğenmiştim tavsiye ederim 2 yaşında kızım var o bile acılı yedi "güjel baba güjel" deyip duruyordu.
ama şahsen cumhuriyet sucuğunun tadı hiç bir sucukta yok derim.

sadece BESIKTAS

2043 Mesaj
20 Ocak 2011; 15:23:28 

Gıda mühendisi olarak kısaca anlatayım, gerçek türk sucuğu fermente Sucuk tur.
Sucuk benzeri ürünler daha hızlı üretildikleri içinüretici tarafından tercih edilir.

Sucuk da , sucuk benzeri ürün de % 100 dana etinden yapılabilir, dana-tavuk karışımı ürünler fermente türk sucuğu da olabilir sucuk benzeri
ürün de olabilir. Fermente türk sucuğunun kendine has lezzeti vardır, ısıl işlem görmüş sucuk benzeri ürünleri üretmek daha kolaydır ve
ısı gördüğü için içerisindeki mikropların yok edilmesi daha basittir.

quote:

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

1259 Mesaj
20 Ocak 2011; 15:37:59 

quote:

Orijinalden alıntı: lervolerto

Sucuk benzeri ürünler daha hızlı üretildikleri içinüretici tarafından tercih edilir.

Sucuk da , sucuk benzeri ürün de % 100 dana etinden yapılabilir, dana-tavuk karışımı ürünler fermente türk sucuğu da olabilir sucuk benzeri
ürün de olabilir. Fermente türk sucuğunun kendine has lezzeti vardır, ısıl işlem görmüş sucuk benzeri ürünleri üretmek daha kolaydır ve

quote:

Çok teşekkürler...

4709 Mesaj
20 Ocak 2011; 15:54:42 

quote:

Orijinalden alıntı: lervolerto

quote:

% 100 dana etinden yapılmış ve ısıl işlem görmiş bir sucuk ile % 100 dana etinden yapılmış fermente sucuk arasında tad farkı mı var sadece..

134 Mesaj
20 Ocak 2011; 16:15:57 

Isıl İşlem:
sucuk yapılırken ürünün belirli bir süre güneşte kurutulması gereklidir. iklim koşulları, ürün çokluğu veya işlemin hızlandırılması amacıyla fırınlarda kurutulan ürünlere kanuni mecburiyetten dolayı bu isim verilmektedir. ürünün kalitesi ile doğrudan bir ilgisi yoktur.

2043 Mesaj
20 Ocak 2011; 17:37:17 

>xweser

evet, "gıda güvenlik yönetim sistimi" ne sahip firmaların üretmiş olduğu sucuk yada sucuk benzeri ürün güvenle tüketilebilir.

Önemli olan neye para verdiğimizin bilincinde olmak.

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

6910 Mesaj
20 Ocak 2011; 17:49:07 

en güzeli bizim yanımızdaki kasabın sucuğu

Eski kullanıcı adı: red a!ert

765 Mesaj
20 Ocak 2011; 18:06:59 

quote:

Orijinalden alıntı: yasaryasaryasar

İnternetten satışı yapan da bildiğim kadarıyla Afyon'daki bir girişimcinin firması.

Tek dezavantajı, ürün sirkülasyonunun hızından olsa gerek sucuklar fazla taze oluyor!!!

bugün sipariş verdim 2 saat sonra sevk edildi maili geldi bakalım nasıl çıkacak.

"Biz,bize gerici diyenlere 'deh' demek için gerideyiz".

429 Mesaj
20 Ocak 2011; 21:43:48 

quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

quote:

Orijinalden alıntı: yasaryasaryasar

bugün sipariş verdim 2 saat sonra sevk edildi maili geldi bakalım nasıl çıkacak.

ulaşınca bilgi verebilirseniz görünümü tadı vs açısından seviniriz

SONY F22M1E/B CORE İ7-2630QM 2.0GHZ-6GB-640GB-16.4''-DVD/RWBR-1GB GT540M-BT-CAM-W7PRE

201 Mesaj
22 Ocak 2011; 0:56:17 

valla ucuz diye aldım ama hayatımda yedigim en kötü sucuktu..ki evden sucuk eksik olmaz..
arkadaş hiçmi bandırmak için yag olmaz eti lastik gibi bimde coşkun satılıyor en iyisi o abicim,bildiginden şaşmayacaksın.

Geçimini mertçe kazanmaya çalış. Nefsini alçaklıktan koru ki, fakir olsan bile şerefli kalasın.
Hz.ALİ

652 Mesaj
22 Ocak 2011; 11:34:46 

valla yağsız olması benim gibiler için bulunmaz bir özellik.ben apikoğlu kadar baharatlı olmasada beğendim.yağlı sucuklardan hoşlanmayanlar için birebir.
Bence acılı olanı güzel.bu fiyata yarısı yağ sucukları satıyorlar.ilk kez alanlar pişman olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4755 Mesaj
23 Ocak 2011; 23:19:10 

Memleket o hale gelmişki, ne anlı şanlı markalara ne de komşu dediğimiz kasaplarımıza güven kalmadı.
Ben sucuk ve sosois grubunu Almanyadan düzenli gelen 1. ve 2. dereceden yakınlarıma (ebeveyn - kardeşlerim ve baldız vs.)
getirtiyorum. Sucuk konusunda EGETÜRKten ötesi yalan benim için. Yayla Tamtürk vs. marka Almanya orjinli diğer markalar olsa da
Egetürk bir yana, diğer tüm markalar bir yana benim için.Alman gıda üretim prosedürlerine uyduklarından hem içerik hem hijyen olarak
güvenim tam ve lezzeti yerinde.

www.baliksevdam.com
2013 Chevrolet Cruze Sedan 1.4 LTZ Siyah.

17 Mesaj
24 Ocak 2011; 12:03:07 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

Migros'ta kuru et satılıyor...Şu an Migroskop'ta...100 gr. 7.90 lira...

Kuru ette erşandan başkasını tanımam gerçekten, tadı süper. Apikoğlu alırdım içeriğini değiştirdiği için tercih etmiyorum artık.

146 Mesaj
24 Ocak 2011; 12:25:02 

quote:

Orijinalden alıntı: realgs

Memleket o hale gelmişki, ne anlı şanlı markalara ne de komşu dediğimiz kasaplarımıza güven kalmadı.
Ben sucuk ve sosois grubunu Almanyadan düzenli gelen 1. ve 2. dereceden yakınlarıma (ebeveyn - kardeşlerim ve baldız vs.)
getirtiyorum. Sucuk konusunda EGETÜRKten ötesi yalan benim için. Yayla Tamtürk vs. marka Almanya orjinli diğer markalar olsa da
Egetürk bir yana, diğer tüm markalar bir yana benim için.Alman gıda üretim prosedürlerine uyduklarından hem içerik hem hijyen olarak
güvenim tam ve lezzeti yerinde.

valla bende EGEtürk'e hastayım. Şimdi söyledin canım çekti. Bi daha ki ay enişte gelecek ona getirteyim 1-2 kilo

899 Mesaj
24 Ocak 2011; 12:39:48 

Erşan sucuk mu ? Donanım haber sitesinde illa teknolojik cihazlar tartışılacak diye bir kural yok ama
konu başlığı kişisel fikrim şaka gibi olmuş, ERŞAN SUCUK 19,90 TL bunun neresi sıcak fırsat Allah aşkına ?

705 Mesaj
24 Ocak 2011; 18:59:10 

arkadaşlar benim gibi biraz araştırırsanız sucugun 3 kalitede üretildiğini(etiketlere bakınız) 3 sınıf yada kalite yüzde 40 yağ oranı 2 .sınıf ise yüzde 32 yağ oranı 1 .sınıf ise yüzde 25 yağ oranı ile elir..Tabikii yüzde yüz dana eti sucuk olcak..şimdi bu durumdada fiyatların 3 sınıfta olması kaçınılmaz..Şöyleki. 3.kalite sucuk 18-22 2.kalite sucuk 22-27 1.kalite sucukki bu marketlerde satılmaz..28-35 civarı satılır..araştırın bakalım doğru oldugunu göreceksiniz..Sucuk 1.sınıf yenir öteside hikayedir..

AMD Athlon XP 2500+@3200+ / EPOX EP-8RDA+corsair 1.5 GB DDR400 / WD-CAVIAR 80GB 7200 RPM / POWERCOLOR 9800 PRO(378/337@) 22" VIEWSONIC vg2230 / feel hurRicane ve thermaltake 480 watt power

7132 Mesaj
25 Ocak 2011; 1:40:40 

Cüneyt Arkının bi filmi vardı, osmanlılar olarak önemlli pozisyondaki kalelerimizden birini savunuyorduk ama elimizdeki imkanlar sınırlıydı. düşman askerlerince durumumuzun iyi olduğu sanılsın diye kalede her gece mehter takımı şarkı,marş çalardı.

yine bi sahnede osmanlılar olarak durumumuzun iyi olduğunu anlatmak adına, cüneyt arkın kaleye bir düşman askerini davet eder ve önce ona kilerdeki yiyecekleri gösterir ve yine o askere sucuk ve diğer yiyeceklerden ikram eder. o askerin pişmemiş sucuğu sanki baget ekmekmiş gibi dişleriyle koparıp koparıp yediği bir sahne vardır AHH ahh , bak yine içim gitti, nasıl bir sahnedir o, nasıl bir sucuktur o öyle!!! gofret yer gibi ısırıp koparıp yenen sucuk istiyorum ben, o filmdeki sahne hep aklıma gelir konu sucuktan açıldığında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi face1tr -- 25 Ocak 2011; 1:43:34 >

326 Mesaj
25 Şubat 2011; 17:23:12 

Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama Erşan sucuk hakkında yorum bekliyorum arkadaşlar. Migros'un 24.02.2011-09.03.2011 kataloğunda 1 kangalı 10,90 TL ve 10 TL'si money visa kartı olana puan olarak yükleniyor.

DÜKKANIM !

1441 Mesaj
25 Şubat 2011; 18:14:52 

bugün 2 migrosa baktım yoktu erşan demek daha gelmemiş ,zaten ev sucuk doldu money sayesinde

369 Mesaj
25 Şubat 2011; 18:23:38 

quote:

Orijinalden alıntı: diabolical

Marka meraklısı değilimdir ama sucuk öyle birşey ki içine ne koyarsan gider. Tavukların kıkırdak, deri vs... hemen her yerini koyuyorlarmış. Bu nedenle %100 dana (gerçi dananın da çer çöp kısımları var) olmadıktan sonra sucuk almayın.

Bilmediğiniz markalara da pek itibar etmeyin bence.

Bim'lerde 400Gr ağırlığında Beşler Kasap sucuk var, %100 dana. Fiyatı 9-11 TL civarında. Yani 25 TL'ye kilosu geliyor. Tadı falan gayet güzel. Kasap sucuğu diğerlerinden koku ve tat olarak çok farklı, bir deneyin derim.

+ kıymanın kilosu belli 25-30 lira varın hesabını siz yapın sucuk baharatını ekledinmi kimse anlayamaz

100 YIL

"Zafer, benimdir." diyebilenin, başarı, "Başarılı olacağım" diye başlayanın ve "Başarılı oldum" diyebilenindir.
Gazi M.Kemal Atatürk ...

326 Mesaj
25 Şubat 2011; 18:28:44 

quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

bugün 2 migrosa baktım yoktu erşan demek daha gelmemiş ,zaten ev sucuk doldu money sayesinde

Bulunduğum ilçedeki Migros'ta dünden beri vardı.

DÜKKANIM !

1441 Mesaj
25 Şubat 2011; 19:22:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Eskici

quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

Bulunduğum ilçedeki Migros'ta dünden beri vardı.

ok ,yarında ankamall daki 5 m e bakacagım orada yok olmaz heralde

116 Mesaj
26 Şubat 2011; 2:23:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Eskici

Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama Erşan sucuk hakkında yorum bekliyorum arkadaşlar. Migros'un 24.02.2011-09.03.2011 kataloğunda 1 kangalı 10,90 TL ve 10 TL'si money visa kartı olana puan olarak yükleniyor.

BU ERŞAN SUCUKTAN 4 ADET alan Gold money kredi kartlı arkadaşıma 4 adet X 10 money =4 0 TL money hala yansıtılmamış
son kullanma tarihleri 28.02.2011 yazıyordu üstelik.almış tanesi 0,90 kuruşa geliyor diye mikrostan

11369 Mesaj
27 Haziran 2011; 12:34:37 

Dün Metro marketten aldım 2 kangal. Şu anda da yiyorum hatta. Kalite konusunda kesinlikle tereddüte düşmenize gerek olmayan bir marka Erşan. Salam olarak da bu markayı alıyorum. Tadı bence harika.

Konuyu da hortlatmış olayım.

36 Mesaj
30 Mart 2012; 14:06:25 

gün itibariyle, izmir gaziemir optimum alışveriş merkezindeki migros'da açılışa özel kg 22.90 satılmakta.

3366 Mesaj
30 Mart 2012; 14:21:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Utku

Dün Metro marketten aldım 2 kangal. Şu anda da yiyorum hatta. Kalite konusunda kesinlikle tereddüte düşmenize gerek olmayan bir marka Erşan. Salam olarak da bu markayı alıyorum. Tadı bence harika.

Iyide kaça aldın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1127 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
terbüyesüzcanavar
30 Mart 2012; 14:26:58 

hort konu diye başa yazacak arkadaş bisaat oku sonra hort gör zort ol

Hizmet ediyorum insanlara hayvanlara doğaya. Kağıtları camları dışarıda dahi sağa sola atmayıp elimden geldiğince ayrı poşetleyip toplu çöpün yanına koyuyorum ki başkalarına para kazandırıyorum. Biten pilleri atık pil kutusuna atıp doğaya zarar vermiyorum. Yediğim etin kemiğini kedi köpeğe yiyemeyeceğim bayat ekmeği kuşlara veriyorum. Tükettiğim meyvelerin çekirdeklerini doğaya dikemezsem uygun gördüğüm yerelere serpip hiç yoktansa o tohumlara bir şans tanıyorum. Hiç zor değil inan çok mutlu oluyorum. ************* En Komik Video ve Resimler ************* beruby,nakitkazan sitelerinden uzak durun.

36 Mesaj
30 Mart 2012; 14:40:56 

quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

quote:

Orijinalden alıntı: Utku

Iyide kaça aldın

yanlış alıntıya cevap vermişsin bir altını okuyacaktın :)

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.233