Şimdi Ara

Test Drive Unlimited 2 - Mercedes Trailer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Test Drive Unlimited 2'de yer alan Mercedes marka araçlar için yayınlanan tanıtım videosu

Minimum sistem gereksinimleri:
    İşletim Sistemi : Windows XP SP2, Vista SP2, Windows 7
    İşlemci : Intel Core 2 Duo 2.2GHz / AMD Athlon X2 4400+
    RAM : 2GB
    Ekran Kartı : Nvidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3870
    HDD : 14 Gb

Önerilen sistem gereksinimleri:
    İşletim Sistemi : Windows XP SP2, Vista SP2, Windows 7
    İşlemci : Intel Core 2 Duo 2.2GHz / AMD Athlon X2 4400+
    RAM : 2GB
    Ekran Kartı : Nvidia GeForce GTX 280 / ATI Radeon HD 4870
    HDD : 14 Gb

• Grafikler ne öyle ya?
  • ben boyle vasat grafık gormedım ya Starling Moss 'un jantlarına bakın gıderken nasıl duruyo hıc ustune düşmemişler ilkinin üzerine hiçmi bişey koyamazlar ya yazık valla ..
  • çalan müzigin adını bilen varmı ?
  • gt5'in arabalardaki jantları çok mu güzel sanki...yaa bırakın şu işleri..3000 mi uzunluğunda yolu olan bir haritanın çapı nedir bilirmisin sen arkadaşım?! söyleyeyim sana 600 km (kare)...hayal edebiliyomusun..haa şimdi söle bakim gt5 yada nfs gibi grafikleri olsa bu oyunun en az kaç gb olur du?! dur onuda söyleyeyim..en az 150gb.. grafiklere bakıp ığğ kötü olmuş yok bu oyun kötü demek akıl işi değil...beğenmiyorsan oynamassın bu kadar basit..eleştirirken biraz daha mantıklı olalım..
  • oynucak kım zaten ustune para verseler oynamam ya tamam gt5 dede öyle ona bişey demiyorum nfs hot pursuıt i bitirdiysen söyle aralarında dağlar kadar fark war bn o oyundakı kadar gerçekci grafıkler gormedım en azından ona rakip sayabılırdım ama onunda altında adamlar ustune düşeni yapmıyosa ben ne yapayım? bn sadece gördüklerimi söylüyorum abartma istersen 150 gb olurmuş iyi gta4 de 500 gb dı zaten, ufak hatalar bunlar anti-alising yanı bır webmaster olarak ilk gözüme bunlar çarpıyo doğal olarak aynı şey bugatti veyron ss içinde geçerli genel olarak böyle aradan 2 yıl geçti 1.oyunun üstünden 2 senede üstüne bunları koyabilmişler işte arabaları güncelle ew dekarasyonunu yenıle avatarını seç aynı şeyler üstüne bunları değiştirip koy çoluk çocuk oynasınn işte nolcakk..
  • sanırım tdu:2 de motorsiklet süremiyoruz :(
  • Güzel olcak gibi bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.