Şimdi Ara

HP 500B-MT giriş seviyesi masaüstü bilgisayar video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
11.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TTNET'in bilgisayar kampanyasında yer alan HP modellerini incelemeye devam ediyoruz. HP'nin giriş seviyesi masaüstü bilgisayarı 500B-MT test konuğumuz.

• HP'nin kasalarda her zaman bir yenilik bulmak mümkün ancak kasaları boyutları ilerde güncellemeler için yetersiz. büyük ekran kartları sığmayabilir.
  • güzel bir inceleme.. teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MxFxOx

HP'nin kasalarda her zaman bir yenilik bulmak mümkün ancak kasaları boyutları ilerde güncellemeler için yetersiz. büyük ekran kartları sığmayabilir.

zaten milletinde o kasay GTX 295 sıgdırma gibi bi derdi yok,Giriş Seviyesi Pc..
  • bu aralar incelemeler nedense ttnetin halka satmak istediği pcler üzerine oluyor..

"film izlemek " yerine video izlemek dersek daha doğru bir tabir olmuş olur..

donanımhaber ile türk telekom arasındaki bu anlaşma sonucu birde forumu türk telekom yetkilisi atayabilseniz..daha güzel olur...
  • Teknik özelik tablosounda mainboardı göremedim ben zatan pek keliteli bi boarda benzemiyor açıkçası görünüş olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: kittyMiE

bu aralar incelemeler nedense ttnetin halka satmak istediği pcler üzerine oluyor..

"film izlemek " yerine video izlemek dersek daha doğru bir tabir olmuş olur..

donanımhaber ile türk telekom arasındaki bu anlaşma sonucu birde forumu türk telekom yetkilisi atayabilseniz..daha güzel olur...

internetten anlayan telekom yetkilisi mi var ki???
  • anlayan olsaydı sorunları çözerlerdi düzgün kampanya yapıp piyasayı toplarlardı ucuza verip sürümden çok fazla kazanırlar ve abonelerini artırırlardı

kısacası yok... forumda olsada çok küfür yiyeceğini düşünüyorum
  • Bu inceleme güzel tabi sponsor para için doğal yani fakat TT okadar kötü hizmet sağlıyor ki TTnet 1 casper 2 bu saatten sonra ne yapsa yaranamaz
  • Teşekkürler inceleme için.
  • TT Yetkilisinin Olması Demek DH'de 3.Dünya Harbinin Başlaması Demek.Adamcağızın Hücüm Borusunun Çalmasıyla Linç Edilmesinin Saniyeleri Bulacağı Kesin..
  • hala kullanırım şaka diyom sadece kasa kaldı yenilenmedik
    höze hoş geldiği icin duruyor öyle
    icinde 1080p ful detayda oynatıcak sistem var oyunları!
    bir ara ark ile 5870 takas edicektik öyle kaldı o biraz uzun geldi disket okuyucu engelliyor.
    kasa 25 cm e kadar ekran kartı destekliyor
    480 amp zotac alıcam onun boyutu iyi
    ama nede olsa m atax yya ses kartı tamama engel gibi onu takarsam ekran kartını silme kaplayacak
    nedicem bilşmiyom böyle iyi şuan artık ilerde ne olur bilinmez.
  • Sevgili dh yetkilisi arkadaşlar. Son zamanlarda ana sayfadaki manşet haber başlıklarında artık turkcell ve ttnet gibi firmaların reklamlarını görmeye başladık. Eski çizginizi yıllardır takip eden biri olarak bu beni üzdü. Eğer bu böyle giderse sizin de sdn gibi sitelerden farkınız kalmayacak. lütfen çizginizi koruyun. sponsorlu tanıtım haberciliğe gölge düşürür. Onu başka bir kısımda yapın
  • O bilgisayarı alana şimdiden hayırlı olsun. 3-5 gün sonra dh forumlarında ekran kartı güç kaynağı ram için tavsiyeler gelir...
  • Casper bile daha güzel modeller yapıyor :-).
  • ben olsam bu kadar tepki alan bir firmayla reklam anlaşması yapmazdım. bence ttnet ve telekom, teknoloji anlamında bu ülkede kanayan bir yaradır.
  • bu bilgisayara uygun ekran kartı seçmek gerekirse tavsiyesniz nedir acaba
  • yazıklar olsun donanımhaber... heryerden reklam alınır heryerden ve herşeyden ama ttnet :( yıllardır bütün kullanıcılarını 'resmen' soyan bir firmadan reklam almak...
  • Nasıl geldiğimi bilmiyorum ancak zaman çok şeyi değiştirmiş.Şimdiki saçlarında bile orijinal :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.