- x
Aldatilmak nasil gecer
63 Cevap3896 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

638 Mesaj
18 Ocak 2011; 20:42:06 

yas 25.ilkimdi.6 sene Beraberdik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

638 Mesaj
18 Ocak 2011; 22:36:23 

Up

674 Mesaj
18 Ocak 2011; 22:40:33 

geçmez bu . 6 sene be. yüzüne bile bakma cevap verme konuşma hayatndan çıkarmaya bak. unutmak için başka şeyler yap hobi edin.

bu hariç bütün genellemeler yanlıştır.

409 Mesaj
18 Ocak 2011; 22:41:30 

Geçmez arkadaş , hele ayrılmanın nedeni ALDATILMAK ise hiç geçmez. Benimde şuan 4 yıllık bir beraberliğim var sürmekte olan , aramızda çok kavga gürültü patırdı geçti ama asla bu ayrılığa veya kötü alışkanlığa yürümedi. Doğru kişiyi bulduğunda bunu daha iyi anlıyacaksın.

Çoğu arkadaşımız şimdi sana teselli mesajları gönderecek , takma kafana geçer , sana kızmı yok gibisinden ama tokun halinden aç anlamaz malesef. Paşa paşa ya acını çekeceksin yada seni aldattığı çocuğu bir güzel pataklayıp kıza bana geri dön diyeceksin . (Eğer mide varsa ikincisini yaparsın , yoksa ben olsam Allah ne belan varsa versin der yoluma bakarım)

638 Mesaj
19 Ocak 2011; 12:33:16 

.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevemem1985 -- 20 Ocak 2011; 14:47:41 >

2240 Mesaj
19 Ocak 2011; 12:41:13 

aynı şey benimde başıma geldi..
geçmez ...
ama olan ona aşkından değil ...
nefretinden...
kendine güvenini kaybedersin hayatına hiçbişi yapasın gelmez,mutluluk alamazsın..
HEP NİYE BEN??? diye sorarsın .. nedenlerini araştırırsın ... inanmamak için herşeyi yaparsın ama ... sonuç gerçektir...

Ben yavaş yavaş yendim .. 4 yıllık ilişkimin 2 yılı nişanlılıkla geçti ve bana bir hata yaptı ..

Şimdi pişman ya da değil .. beni ilgilendirmez... kendi seçimini yaptı ... kötü olanı seçti bende birşey diyemem ... bazen yaşadıgımız güzel günler gelince içim burkuluyor,ama bana yaptıkları gelince toz pembe şeyler kapkara bir bulut oluyor ve tüm sevgim bitiyor..

Geçmez belki ama yine de birşekilde unutacaksın...

Tek yapman gereken,kafanı dağıtmak ve özellikle söylüyorum iyi dinle .... YALNIZ KALMA ve ONA AİT NE VARSA ÇÖPE AT !!!

sana yapılabilecek en aşağılık şeyi yapan bir mahlugata çok güzel bir hediye olacak onu umursamaman....

Yardımcı olacagım birşey varsa mesaj at elimden geldiği kadar yardımcı olurum...

UNUTMA : DİK DUR Kİ,KARŞINDAKİ UTANSIN !

LG HB966TRW Blu-Ray Ev Sinema Sistemi |Samsung 40F8000 Led TV |

512 Mesaj
19 Ocak 2011; 12:42:47 

boşver sende aldat

DELL XPS 502X Performance Series | iPad 4 64GB Wifi (White)

4007 Mesaj
19 Ocak 2011; 12:53:51 

geçer ama iz bırakır

Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.
Son, başlangıçtı...

10 Mesaj
19 Ocak 2011; 12:56:54 

Sözü oku kendine gel..

Bazen birileri hayatınıza girer ve onların orada olmalarının, sizin bazı amaçlarınıza hizmet etmeleri, size ders vermeleri veya kim olduğunuz ya da kim olmak istediğiniz konusunda size yardım etmeleri demek olduğunu kesinlikle bilirsiniz.

Bu kişilerin kim olabileceklerini asla bilemezsiniz bir oda arkadaşı, bir profesö...r, bir arkadaş, bir sevgili ya da tamamen yabancı biri - ama gözleriniz onlarla kilitlendiğinde işte o an hayatınızı çok derin bir şekilde etkileyeceklerini bilirsiniz.

Bazen, başınıza gelen şeyler ilk başta korkunç, acı verici ve adaletsizce görünebilir ama sonraları aksine o engelleri aşmadan potansiyelinizin, gücünüzün, iradenizin ve yüreğinizin asla farkına varamayacağınızı anlarsınız.

Hastalık, yaralanma, aşk, gerçek mükemmelliğin kayıp anları ve aptallıklar, hepsi sizin ruhunuzun sınırlarını test etmek için vardır. Bu küçük testler olmaksızın, her ne olursa olsunlar, hayat hiçbir yere varamayan, pürüzsüzce asfaltlanmış düz, yavan bir yol gibi olurdu.
Güvenli ve rahat; ama aptalca ve tamamen anlamsız.

Tanıştığınız, hayatınızı etkileyen insanlar, tecrübe ettiğiniz başarı ve çöküşler, kim olduğunuzu ve kim olacağınızı bulmanıza yardımcı olurlar. Kötü tecrübelerden bile bir şeyler öğrenilebilir. Aslında, bazen onlar en önemlileridir.

Eğer birileri sizi severse, karşılığında onlara hangi şekilde yapabiliyorsanız sevgi verin, sadece sizi sevdikleri için değil aynı zamanda size sevmeyi ve kalbinizi ve gözünüzü nasıl açabileceğinizi öğrettikleri için. Eğer birileri sizi incitirse, aldatırsa ya da kalbinizi kırarsa, onları affedin, size, güveni ve kalbinizi kimlere açacağınıza dikkat etmenin önemini öğrettikleri için.

Her gününüzü önemseyin. Her anın değerini bilin ve onu bir daha asla yaşayamayacağınız için o anlardan alabileceğiniz her şeyi alın. Daha önce hiç konuşmadığınız insanlarla konuşun ve onların söylediklerini dinleyin!

Aşık olmanıza izin verin, kendinizi serbest bırakın ve görüşlerinizi yükseltin. Başınızı dik tutun; çünkü her türlü hakka sahipsiniz. Kendinize önemli bir kişi olduğunuzu söyleyin ve kendinize inanın; çünkü eğer siz kendinize inanmazsanız başkalarının size inanması güç olacaktır. Hayatınızda istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Kendi hayatınızı yaratın ve daha sonra dışarı çıkıp hiç pişmanlık duymadan yaşayın! Ve eğer birilerini severseniz bunu onlara söyleyin; çünkü yarının neler sakladığını asla bilemezsiniz.

Yaşadığınız her günden hayata dair bir ders alın!
Bugün; dün için endişelendiğiniz yarındır. Buna değer miydi?

--- Sharon Zeff ---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yqz -- 19 Ocak 2011; 13:01:53 >

638 Mesaj
20 Ocak 2011; 10:19:11 

1 hafta da geçmedi...

5580 Mesaj
20 Ocak 2011; 10:25:22 

Geçmez ki.Aklının bir köşesinde yer edinmiştir artık.Düşün ki ilk aşkınmış üstüne üstlük 6 sene beraberlik.Ölüm döşeğinde bile hatırlasın.Uzun lafın kısası bu hâlini kabullen.

Hayranlık cehaletin kızıdır. İnsanlar ancak anlamadıklarına hayran olur ve taparlar-Jean Meslier

2240 Mesaj
20 Ocak 2011; 10:26:08 

kardeşim ö.m attım gelmedi mi ?
sana yardımcı olmaya caslıoruz

638 Mesaj
20 Ocak 2011; 10:29:08 

quote:

Orijinalden alıntı: ozzyouz

kardeşim ö.m attım gelmedi mi ?
sana yardımcı olmaya caslıoruz

yok kardes..mesaj gelmediki...sagolasın yardımların icin...ama nefret hic bi zaman gecmez..allah kahretsin beni ki hala biraz da olsa sevgim kalmıstı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevemem1985 -- 20 Ocak 2011; 14:48:34 >

66 Mesaj
20 Ocak 2011; 10:29:49 

Hayatına yeni biri girince unutursun o kızında sana dönmesini sakin ha sakin bekleme donersede kabul etme egerki edersen asrın hatasını yaparsın...

2142 Mesaj
20 Ocak 2011; 10:32:25 

Evlilik ?

Evli deilseniz iyi olmus ama aldatılmak insana koymamalı çünkü hicdeğilse haberiniz var ya olmasa ?

O sevgiyi yok etmen lazım cünkü hic iyi bir şey değil genelde kadınlarda olur aldatıldığını bildiği halde ses cıkarmaz sevdiği icin ama bu erkek icin kesinlikle gecerli olamaz

İlk sevgilin oldugu icin el üstünde tuttun o da senden faydalandı tabi

Hocam yanlıs anlama ama 6 yıl kullanmıs seni anladığım kdarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @Majesty -- 20 Ocak 2011; 10:54:58 >

Asosyallik Üzerine

Nedir bu dünyadaki yahudi egemenliği ?

638 Mesaj
20 Ocak 2011; 10:33:26 

quote:

Orijinalden alıntı: @Majesty

Evlilik ?

Evli deilseniz iyi olmus ama aldatılmak insana koymamalı çünkü hicdeğilse haberiniz var ya olmasa ?

yazın evlenecektik...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Ocak 2011; 10:39:09 

6 yıllık ilişkindeki bayan seni aldattı mı ?

638 Mesaj
20 Ocak 2011; 10:40:10 

quote:

Orijinalden alıntı: NiHilistt

6 yıllık ilişkindeki bayan seni aldattı mı ?

evet...

409 Mesaj
20 Ocak 2011; 11:00:23 

quote:

Orijinalden alıntı: sevemem1985

evet...

Arkadaş neden madalyanın öteki yüzünü görmek istemiyorsun? Eğer sen evlensen idin bu bayanla bu olay artık flört olmaktan çıkıp herkesin bildiği tanıdığı iki eş olacağınızdan (ki bu durum örf ve adet açısından önemli bir yere sahiptir) aldatılma olayı evlilik sürecinde (özellikle daha çiçeği burnunda diye tabir ettiğimiz ilk dönemlerde) olsa idi dahamı iyi olacaktı ?

En başta erkeklik şerefin haysiyetin gidecekti , o kadar yaptığın masraf (düğün,ev,beyaz eşyalar,mobilyalar kısaca yaklaşık 15 bin TL ye yakın masraf) boşa gidecekti. Ailen perişan sen daha bir perişan olacaktı.

Prestijin zedelenecek , kariyer , iş hayatın bitecekti. Sen yat kalk namaz kılıp Allaha şükret bence ki seni böyle bir rezillikten kurtarmış.

Abimsin büyüksün benden , bende 22 yaşındayım ancak olaya duygusal açıdan bakmıyorum senin yaptığın gibi. Biraz mantığını çalıştır , kendine gel. O kızıda artık hayatından tamamıyla çıkar. Ondan sana hayır yok 6 yıldan sonra seni pişkin pişkin aldatan insan , düşün ki arkandan daha gizli neler çevirmiştir.

Buradan diğer genç arkadaşlara bir önerim var , kız arkadaşlarınıza çok aşırı değer vermeyin. Kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıp başka erkeklere kendini gösterme çabasına girebilirler dediğim gibi benimde 4 yıllık bir ilişkim var oradan tecrübeliyim. Ve sakın ama sakın , ben güveniyorum canım nolacak yapsın DEMEYİN ! Yeri gelince kontrol edin dedektiflik yapın ...

Saygılar ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuatromen -- 20 Ocak 2011; 11:01:11 >

3046 Mesaj
20 Ocak 2011; 11:05:56 

Dişe diş kana kan intikam intikam

tabikide Dik duracaksın sallamayacaksın sende kendi yolunu çizeceksin başka kızlar bul gerçi biraz acı verecek başka kız bulmak ama meşgale olur sana, ama alttan alttan intikamda almaya çalışabilirsin bu nasıl olacak canını acıtacaksın 6 sende intikam almak için fazlasıyla veri toplamışsındır şöyle bi düşün bakalım.

NOTHING IS TRUE, EVERYTHING IS PERMITTED...

638 Mesaj
20 Ocak 2011; 11:07:54 

aldattıgı kişiyle konustum..anama bacıma kufretti..bu kızı kullanıp atacagım sen goreceksin dedi...bende acıdım o lafından sonra kıza....abisini tanımıyordum..tuttum abisine anlattım tum olanlari...abisi ilk konusmamızda bana hak verdi..3 unuzlede konustum..3 unuzde ayrı yollara dedi..ondan sonra kız aradı beni..pişmanım affet...geri donsem bile beni kabul etmezsin...benim hayatım karardı....ondan da ayrıldım dedi..anasının babasının ustune yemin etti...anam babam ölsün ki o cocuktan da ayrıldım...kıymetini anladım dedi....30 yasıma kadar evlenmiyecegim dedi..

ama yalanmıs..sırf tekrar tutup abisine soylemeyeyim diye...bunu gene ogrendim deli oldum...son bi kez daha iyilik yapayım abisine soyleyeyim dedim...bu arada abisini kıskırtmıs..abisi demedigi lafı bırakmadı....tum arkadaslarını kendi yanına cekmis...nasıl bi kız anlamadım..6 sene de bir melekti..bir tek yalanına sahit olmadım....ama su an bir seytan dan bile ote.....

yanacak olan benim sana ne oluyor diyor....iyi o zaman dedim..tum hakkımı haram ettim..ahirette gorusecegiz dedim...onu bile takmadı...arada namaz kılan allah inancı olan bi kızdi...

ask eger bunları yaptırıyorsa bana zaten hiç asık olmamıski....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevemem1985 -- 20 Ocak 2011; 11:10:27 >

Uzaklaştırılmış
20 Ocak 2011; 11:09:02 

Nefret duyarak.

2240 Mesaj
20 Ocak 2011; 11:13:53 

quote:

aldattıgı kişiyle konustum..anama bacıma kufretti..bu kızı kullanıp atacagım sen goreceksin dedi...bende acıdım o lafından sonra kıza....abisini tanımıyordum..tuttum abisine anlattım tum olanlari...abisi ilk konusmamızda bana hak verdi..3 unuzlede konustum..3 unuzde ayrı yollara dedi..ondan sonra kız aradı beni..pişmanım affet...geri donsem bile beni kabul etmezsin...benim hayatım karardı....ondan da ayrıldım dedi..anasının babasının ustune yemin etti...anam babam ölsün ki o cocuktan da ayrıldım...kıymetini anladım dedi....30 yasıma kadar evlenmiyecegim dedi..

ama yalanmıs..sırf tekrar tutup abisine soylemeyeyim diye...bunu gene ogrendim deli oldum...son bi kez daha iyilik yapayım abisine soyleyeyim dedim...bu arada abisini kıskırtmıs..abisi demedigi lafı bırakmadı....tum arkadaslarını kendi yanına cekmis...nasıl bi kız anlamadım..6 sene de bir melekti..bir tek yalanına sahit olmadım....ama su an bir seytan dan bile ote.....

yanacak olan benim sana ne oluyor diyor....iyi o zaman dedim..tum hakkımı haram ettim..ahirette gorusecegiz dedim...onu bile takmadı...arada namaz kılan allah inancı olan bi kızdi...

kimsenin inancını bilemezsin dışı kapalı içinde neler vardır..
bu tip kızlar genelde böyle istediği tür erkeklerle beraber olurlar.. dini inanclı gibi görnüen erkeklerden hoşlanırlar sen biraz tersiysen hiç bakmazlar sana

6436 Mesaj
20 Ocak 2011; 11:14:26 

Hiç aldatılmadım ama seviyosan eğer koyacağı ve karşı cinse bi süre nefretle önyargıyla bakacağın kesin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 20 Ocak 2011; 11:20:57 >

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!

3827 Mesaj
20 Ocak 2011; 11:15:28 

Bu olaydan sonra kızı sevsemde evire çevire tokatlar sonra al ne bok yiyorsan ye derdim sonra bu olayları unutur önüme bakardım

işin diğer tarafını düşünüyorsan şu anda sana pas vermez aradan 1-2 ay geçsin ona çiçek, hediye felan al araya abiyi katmadan ama.

benimde burcu diye sevgilim vardı 3-4 sene önce ufak bir tartışmadan görüşmeyelim mevzusuna gelmişti benim için hava hoştu hiç aramadım mesaj atmadım bir süre sonra o bana dönmüştü tabii burada işin boyutu biraz değişiyor aldatma falan felan oynatma durumları var ben bunları yaşasam ilk dediğimi yapardım

638 Mesaj
20 Ocak 2011; 11:18:36 

bunları basta tırsıttım..tum konusmalarınızı kaydettim..kaydetmeye de devam ediyorum dedim...biraz yola gelir gibi oldu....dinletsene bana ne kaydetmişin falan filan diye...o cocuk sahiden kullanıp atacagım dedimi benim icin falan diye dedi bu kız....ama pişşmanın beni affet dedidkten sonra yelkenleri suya indirdim..konusmalarınızı kaydetmemiştim ki dedim....keske etseymisim....abisi bile inanmıyor su an bana.....babası imam..keske abisi yerine ilk babasıyle konussaydım..en azından onda allah korkusu olurdu.....

409 Mesaj
20 Ocak 2011; 11:19:47 

@ozzyouz gerekli mesajı vermiş zaten Kimsenin dinine , kapalısına bakarak iyi veya kötü olduğunu söyleyemezsin. Ben ne kapalılar gördüm sahilde sevgilisiyle orta yerde milletin gözü önünde kucak kucağa oturup sevişen. Ben ne mini etek giyenler gördüm dürüst , yalan konuşmayan.

Bizim toplumumuz her kapalı kızı namuslu efendi sanıyor. Öyle birşey yok. Özel üniversitede okurken kapalı bir kız arabasıyla gelirdi son ses rock müziği açarak. Arabadan indiği gibi sanki zorla taktırmışlar gibi türbanı tek seferde çıkarır arabasına fırlatırdı ? Ailesi onu uslu uslu okuluna gidip geliyor zannediyor şimdi. Yazık yahu acıyorum ...

Arkadaş boşver . Git hattını değiştir , varsa birkaç ay yazlıkta veya yayla eviniz varsa orada kal. Kafanı dağıt , başka bir kız aramaya çalışma sakın yoksa çivi çiviyi söker misali daha beterine rast gelirsen Allah korusun adamı intihara kadar sürükler ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuatromen -- 20 Ocak 2011; 11:23:56 >

3771 Mesaj
20 Ocak 2011; 11:21:33 

emin ol aldatılmanın acısı aldatmanın acısından çabuk geçiyor

yani sen onu unutacaksın aradan yıllar geçecek ama sen onun içinde bir yumruk gibi kalacaksın

Citroen Xsara VTS mk2 2.0 167hp
2004 üyesi

638 Mesaj
20 Ocak 2011; 11:25:29 

valla intihar edeceksem gider kızın onunde ederim :) omru boyunca hatırlasın diye :) ama allah korkusu var..oyle bir seye girişemem....

calısıyoruz su an...gunler nasıl geciyor bilmiyorum...robot gibiyim...işe gel sabah..aksama kadar calıs..aksam cık git eve hemen yat uyu...sanki bir kabustayım..

en kotusude ne biliyormusunuz....su an ya cok büyük bir oyun yapıyor bana diye dusunuyorum...yada kimseye anlatamayacagı bir serefsizlik yaptı o cocuk..o yuzden beni uzaklastırmaya calısıyor..baska turlu seytana donusemez....

ama ikincisi kesinlikle yok demişti..oyle bi sey yapsa onun tum hayatı biter..bana kimse oyle bi sey yapamaz falan filan...

190 Mesaj
20 Ocak 2011; 11:27:39 

Geçmez hep bir yerde saplı bıçak gibi durur acısı azalır o kadar. Eğer pişmanım der geri dönerse kesinlikle kabul etme. İhanet asla ve asla affedilmemesi gereken bir şeydir.

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Türkçe Yama
S.T.A.L.K.E.R. Monolith's Whisper Türkçe Altyazılı

409 Mesaj
20 Ocak 2011; 11:32:22 

quote:

valla intihar edeceksem gider kızın onunde ederim :) omru boyunca hatırlasın diye :) ama allah korkusu var..oyle bir seye girişemem....

calısıyoruz su an...gunler nasıl geciyor bilmiyorum...robot gibiyim...işe gel sabah..aksama kadar calıs..aksam cık git eve hemen yat uyu...sanki bir kabustayım..

en kotusude ne biliyormusunuz....su an ya cok büyük bir oyun yapıyor bana diye dusunuyorum...yada kimseye anlatamayacagı bir serefsizlik yaptı o cocuk..o yuzden beni uzaklastırmaya calısıyor..baska turlu seytana donusemez....

ama ikincisi kesinlikle yok demişti..oyle bi sey yapsa onun tum hayatı biter..bana kimse oyle bi sey yapamaz falan filan...

Kusura bakma ama o ikisi yan yanyanayken neler yaşadıklarını aralarında neler geçtiğini biliyormusun? HAYIR . Kız sana dönecem , bir daha yapmıcam , valla billa 'da dese kabul edecek kadar geniş bir mideye sahipmisin peki? Aşk bu kadarmı kör etti gözünü? Başka kızmı yok arkadaş yapma yahu

Bu konular çok hassas o yüzden fazla konuşmak istemiyorum ama bir insan kendi namusuna sahip çıkmayı bilmezde ileri gidecek hareket yaparlarsa , o kızla evlenilmez. Namustan bahsetmiyorum dikkat ettiyseniz geniş bir mideden bahsediyorum. Seven insan tek kişiden zevk alır. Başkasına baktığında iç geçiriyorsa olmaz olsun öyle sevgi , aşk , evlilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuatromen -- 20 Ocak 2011; 11:35:27 >

638 Mesaj
20 Ocak 2011; 11:39:05 

quote:

Orijinalden alıntı: kuatromen

Kusura bakma ama o ikisi yan yanyanayken neler yaşadıklarını aralarında neler geçtiğini biliyormusun? HAYIR . Kız sana dönecem , bir daha yapmıcam , valla billa 'da dese kabul edecek kadar geniş bir mideye sahipmisin peki? Aşk bu kadarmı kör etti gözünü? Başka kızmı yok arkadaş yapma yahu

Bu konular çok hassas o yüzden fazla konuşmak istemiyorum ama bir insan kendi namusuna sahip çıkmayı bilmezde ileri gidecek hareket yaparlarsa , o kızla evlenilmez. Namustan bahsetmiyorum dikkat ettiyseniz geniş bir mideden bahsediyorum. Seven insan tek kişiden zevk alır. Başkasına baktığında iç geçiriyorsa olmaz olsun öyle sevgi , aşk , evlilik.

arkadası bile olamayıcak bi insan....ben artık ask sevgi duymuyorumki...ama oyle zor kullanarak kıza sahip olduysa bundan sonra nefretim gecer...acıma duyarım sadece o kıza......o cocuk bunları yapabilecek birisi konusmalarımdan anladıgım......zor kullanmıs olabilir bi yerden tanıyorsa bu kızı....ama tekrar soyluyorum oyle bir sey varsa da yoksada bitirdim zaten.varsa sadece acırım bu hallere geldi diye....amacım ise tamemen unutmak...

valla deger bi kız olsa evlenecegim hemen..ama degip degmedigini artık nasıl anlayabilecegim ki ya....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevemem1985 -- 20 Ocak 2011; 14:50:24 >

10 Mesaj
20 Ocak 2011; 11:45:02 

aldatti derken tam olarak nasil birsey oldu?cinsel anlamda mi?

342 Mesaj
20 Ocak 2011; 11:45:26 

Şöyle bir geriye yaslan. Çok şükür Allah'ım beni bu pislikten kurtardığın içi diye duanı et. Sonra deriiin bir nefes al. Yaşamın ne kadar güzel olduğunu hatırla ve ömür boyu başka birisine bağlanma.

Düşünürsün ki varsın, Oysa bu varsayımın... Zat-ı Hak'tır varlığın, "NEFS"ini görebilsen!..

638 Mesaj
20 Ocak 2011; 11:47:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Armitage

aldatti derken tam olarak nasil birsey oldu?cinsel anlamda mi?

yok oyle degil...benimle birlikteyken baska biriyle cıkmaya baslamıs...onu sevmiş...bana daha acıklama yapamıyor..teseduf eseri ogrendim..

Uzaklaştırılmış
20 Ocak 2011; 11:49:52 

Allah yardım etsin, zor..

3717 Mesaj
20 Ocak 2011; 11:54:34 

insanlara karşı bir şey hissetmemeye başladığında...

sana verilen herhangi bir fikir işe yaramayacak, sıkıntı çekeceksin. an gelecek kendinden bile sıkılacaksın, o hissi veren içindeki sen bıktırmaya başlayacak. bir süre sonra yeter artık diyip düşünmemeye hatırlamamaya başlayacaksın. bir süre sonra kokusu, sesi, yüzü bile aklına gelmeyecek. arada bir rüyanda göreceksin kendisini, ertesi bir kaç gün kötü edecek şekilde olacak. vs.vs.

yani kısacası zaman

benimde baya sıkıntılı bir ilişkim vardı, öncesinde düzgün birisiydim, şimdi hiç yapmayacağım şeyler yapıyorum, içimde hala bazı konularda frenleyen eskiden gelme registry kodları falan var sanırım, tutuyorlar beni. bu da iç çatışmaya sebep oluyor. bunların hepsi yeni özellikler kazandırdı bana , geçen beni bu hale getiren vatandaşı rüyamda gördüm, "anaaamm kaç kaç kaç!!!!" diyerekten rüyadan uyandırdım kendimi resmen

bir zamanlar geveze radyoda bir kapanış sözü söylemişti, hala aklımdadır, "size kötülük yapanlara kızmayın, en büyük kötülüğü yapan, sizden karşılık beklemeden en iyi dersi veren öğretmendir"... böyle bir sözdü sanırsam, en azından anafikir böyle idi.

o yüzden takma kafana diyeceğim ama "hade len" diyebilirsin. zamanla yok olacak, zamanı geçirmek içinde en iyi çözüm genelde spora sarmak, gezmek, dolaşmak, bir nebze olsun kısa süreliğine şehirden uzaklaşmak (tatil vs...) (benim gibi değil tabiki başka şehire yerleştim 1.5 yıldır, ankaraya gidince ürperiyorum saçma sapan), değişik şeylerle uğraşmak (fotoğrafa sardım ben spordan sonra en iyi gelen şeydi, hala da öyle) vb. gibi kafanı dağıtacak şeyler.

bir ara kaldıramadığımı düşünerek psikiyatriste gittim, çok bilgili gerçekten yeminine bağlı düzgün bir insandı, çok yardımcı oluyordu, sözlü olarak, dinleyip he diyip geçeyim doktorlarından değildi. ssri bir ilaç ve (kafamdaki sussun uyuyayım diye) şizofrenlere verilen bir ilaç(şizofren değilim ) vermişti. oralarda baya bir saçmalamıştım, geceleri güzel uyuyordum gerçekten, gündüzde umursamaz oluyordum.

ilaç konusunda şuna gelmek istiyorum. ben bu ilaçlar sayesinde kurtulmadım. sadece herkesin dediği "zamanla geçer" kısmında yaşanan, o bahsedilen zamanın geçmemesi ve ızdıraba dönüşmesinin gerçekleştiği kısımlarda zamanı hızlı geçirdim.

yaşamayan bilemez, bu aşk acısı olsun, bir yakının vefatı olsun, ağır bir durum olsun, sonuçta bir travma bu. herkes der zamanla geçer diye, tamam zamanla geçer ama asıl sorun o zamanı nasıl geçireceğindir. dediğim gibi değişik hobilerle, gezmelerle, ya da (tavsiye etmiyorum, bırakıldığında olan etkilerden dolayı) ilaçlarla bir şekilde geçiyor.

ufak bir tavsiye daha, (ben bunu çok sonra yaptım, keşke daha önce yapsaymışım), derdini mümkün mertebe paylaşma. ailen olsun yakınların olsun. paylaşma. dert paylaşıldıkça hafiflemiyor, dallanıyor budaklanıyor bence. birine aahh böleydi, şunu yapardık, o ne yaptı gibi anlattıkça, o sırada aklında olmayan şeyler hatırlanıyor, hatta hiç olmayan şeyler olmuş gibi kendini inandırabiliyorsun bazen. hiç bulaşma, kendine sakla, kendine bile anlatma!!!

bir süre sonra, hayatındaki değişikliği farkettiğinde zaten diyeceksin, "iykide böyle olmuş, yoksa ben şöyle birisiydim vay anasını". değişmek iyidir, yaşananlar gereklidir, ama alışması zordur.

ben *****'dan bunları öğrendim, inanmayan 28 aralık 2006 dan önce yazdığım mesajları aratıp bunu doğrulayabilir

Mobil imza versek?

230 Mesaj
20 Ocak 2011; 12:03:38 

Boşver kendi kaybeder :)

geo!! geo!!geo!! http://nelerolmus.net/

2240 Mesaj
20 Ocak 2011; 12:06:41 

quote:

Aynen katılıyorum. Benimde başta aşktan gözüm kördü,ama bi zamandan sonra mantık gerekiyor güzel kardeşim...
bu öyle bir ders olacak ki hayatında daha dik duracaksın
unutma,bir insan en dibe düşmeden en yükseğe zıplayamaz,acını çek ki mutlu olasın

409 Mesaj
20 Ocak 2011; 12:25:51 

quote:

arkadası bile olamayıcak bi insan....ben artık ask sevgi duymuyorumki...ama oyle zor kullanarak kıza sahip olduysa bundan sonra nefretim gecer...acıma duyarım sadece o kıza......o cocuk bunları yapabilecek birisi konusmalarımdan anladıgım......zor kullanmıs olabilir bi yerden tanıyorsa bu kızı....ama tekrar soyluyorum oyle bir sey varsa da yoksada bitirdim zaten.varsa sadece acırım bu hallere geldi diye....amacım ise tamemen unutmak...

yeni biri de bakıyorum hayatım da ama yok işte :) assoyallik bitirdi beni.....ondan baska tanıdıgım kız yok nerdeyse 6 senede....
valla deger bi kız olsa evlenecegim hemen..ama degip degmedigini artık nasıl anlayabilecegim ki ya....

Güzel kardeşim bana kendini anlatma çünkü seninle aynı hayatı yaşıyoruz. Ben senden daha asosyalim bırak kızı doğru düzgün erkek ark. bile yok dışarı çıkıp gezdiğim. Her gün evdeyim aöfte 4 yıllık bir fakülte okuyorum ondan tüm günüm evde geçiyor. Tek konuştuğum kız var . 4 yıldır beraberiz , ve ben istedim diye İstanbuldan kalkıp hiç bilmediği bi şehre ailesinide alıp alıp geldi. Şuan burada babası bi ev aldı ilk geldiğinde kirada oturuyorlardı. Hayat benim yüzüme güldü , isterim ki sana da gülseydi.

Ama sıkıntı yapma , Allah bi kapıyı kapatırken ötekini mutlaka açacaktır. Bakarsın bir gün iş yerine , tüm umutsuzluklarını unutturacak bir bayan gelir ve seninle tanışmak konuşmak ister. Umudunu kaybetme derim ben. Hayat güzel yaşamak için. Gençlerimize tekrar söylüyorum sevgiline hiç baskı yapmaz , her dediğine tamam dersen olacağı buradaki mağdur arkadaşımızın olayıdır. Ondan güveniyorum diyip bir kenara atmamak lazım. Bugünlerde facebook , fasa fiso'da çıktı. İnsanların aldatması için uygun ortamda oluşmuş oldu. Hani bir laf varya BARUT İCAT OLDU MERTLİK BOZDU , aynen öyle. Bu kozu sevdiğinin eline vermiyeceksin

Veriyorsanda tedbirli ve şartlı şekilde vereceksin. Örneğin listende sadece kız arkadaşların olacak gibi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuatromen -- 20 Ocak 2011; 12:27:56 >

9371 Mesaj
20 Ocak 2011; 12:32:05 

başka birini sevdiyse yapacak birşeyin yok.zamana bırakacaksın ve onu unutmak için başka birini bulacaksın.klişe laflar ama öyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 20 Ocak 2011; 12:33:02 >

129 Mesaj
20 Ocak 2011; 12:35:47 

Buzzz gibi soğuk su..

653 Mesaj
20 Ocak 2011; 12:44:42 

bi de şu yönden düşün. yazın evlenecektik diyosun. iyi ki evlenmeden önce gerçek yüzünü gördün ve iş işten geçmeden ayrıldınız. bu yönden bakarsan çok şanslısın

.

Uzaklaştırılmış
20 Ocak 2011; 12:58:56 

quote:

Orijinalden alıntı: POWER64

Şöyle bir geriye yaslan. Çok şükür Allah'ım beni bu pislikten kurtardığın içi diye duanı et. Sonra deriiin bir nefes al. Yaşamın ne kadar güzel olduğunu hatırla ve ömür boyu başka birisine bağlanma.

ayrıca hayatın boyunca 4s kuralını uygula mutlu olan taraf sen olursun

20704 Mesaj
20 Ocak 2011; 13:46:24 

quote:

Sevdiğin kişinin sana olan sevgisini anlaman için canını yak. 'Çünkü kimsenin canı yanmadıkça sana gerçek yüzünü göstermez'.

@pedrox'un dediği 4S kuralını uyguluyorum mutluyum huzurluyum.

Bende aldatıldım. 17 yaşında çocuktuk o zamanlar. Zor oluyor tabi. İntiharın eşiğine kadar gelmiştim. 10 15 saniye vardı arada. Tek bir adım ve rahatım diyordum ama olmadı.

Ben aldatıldığımı unutmadım ama acısı yok artık. Hala içimde intikamım var sadece. İntikam alıcam aklımda her zaman var. Ama sen şu anda yapma. Çünkü şu anda verdiğin tüm kararlar yanlış olur. Aradan en az 1 1.5 yıl geçsin ki sonra intikamını al alacaksan eğer. Git intikamını al erkeklik gururunu kurtar demiyorum alacaksan eğer bir intikam onun zamanı şimdi değil.

Benim aradan 5 sene geçti. Aldatılmanın acısı yok artık ama yapılanlar da unutulmuyor. İçindeki intikam ateşi sönmüyor.

Şu da var sen aldattığını bildiğin halde nefret etmiyorsan o da senin genişliğin kusura bakma. Hala seviyorum falan filan diyorsan sen daha çook boynuz yersin söyleyim.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3235 Mesaj
20 Ocak 2011; 13:52:22 

quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

Sevdiğin kişinin sana olan sevgisini anlaman için canını yak. 'Çünkü kimsenin canı yanmadıkça sana gerçek yüzünü göstermez'.

Bu söz güzelmiş.İnsanın başına gelmedikçe anlamıyor.

Ama çok daha güzel birşey daha öğrendim.Kimsenin hacı olmasına namaz kılmasına örtülü olmasına vs. bakmicaksın, en büyük kazık bunlardan geliyor , en büyük pisliği bunlar yapıyor...

409 Mesaj
20 Ocak 2011; 14:19:19 

Buradaki arkadaşlarımızın bazıları intikam al , yanına bırakma , vurmadan etmeden dövmeden geçmez vs vs ... gibi yorumlar yapmış.

Ben bunlara katılmıyorum neden kendi prestijimi zedeleyecek hareketlerde bulunayım ki. Kim ki karşımdaki ? Zaten çok değer verilecek , uğrunda ölünecek biri olsaydı sizi aldatmaz tam tersine günden güne bağlanırdı.

Diyorum ya herkes duygusal yönden bakıyor , marifet mantık yönünden bakmakta. Görüyoruz tv'lerde sevgilisini karısını öldürenleri noluyor ? Biri toprağa öteki mapushaneye ömrünü çürütüyor. Tabi eğer müslümansan bu işin öteki tarafıda var. Allahın verdiği canı Allah alır.

Ha bende gideyim başka bi kızla çıkarak intikam alayım dersen kusura bakma ama bunun adı intikam değil aptallık olur. Çünkü karşıdakinin sana olan sevgisi zaten bitmiş ki başka birine gitmiş sen başkasıyla çıksan ne çıkmasan ne ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuatromen -- 20 Ocak 2011; 14:21:27 >

20704 Mesaj
20 Ocak 2011; 14:23:03 

quote:

Buradaki arkadaşlarımızın bazıları intikam al , yanına bırakma , vurmadan etmeden dövmeden geçmez vs vs ... gibi yorumlar yapmış.

Ben bunlara katılmıyorum neden kendi prestijimi zedeleyecek hareketlerde bulunayım ki. Kim ki karşımdaki ? Zaten çok değer verilecek , uğrunda ölünecek biri olsaydı sizi aldatmaz tam tersine günden güne bağlanırdı.

Diyorum ya herkes duygusal yönden bakıyor , marifet mantık yönünden bakmakta. Görüyoruz tv'lerde sevgilisini karısını öldürenleri noluyor ? Biri toprağa öteki mapushaneye ömrünü çürütüyor. Tabi eğer müslümansan bu işin öteki tarafıda var. Allahın verdiği canı Allah alır.

Ha bende gideyim başka bi kızla çıkarak intikam alayım dersen kusura bakma ama bunun adı intikam değil aptallık olur. Çünkü karşıdakinin sana olan sevgisi zaten bitmiş ki başka birine gitmiş sen başkasıyla çıksan ne çıkmasan ne ....

Son sözüne katlıyorum. Salaklıktan başka birşey olmaz.

Hacı hoca tayfasına bakmayacaksın Yunus. Hacı hoca tayfası denen kişiler beni polis yapacaklardı sadece yazılı sınava girip. Hak hukuk diyenler.

Olay siyasete girmesinde devletimiz sağolsun.

Neyse konu sahibi sen unutmaya bakacaksın.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
20 Ocak 2011; 14:24:51 

mesajım buounsun

638 Mesaj
20 Ocak 2011; 14:24:56 

bi kac ajansa basvurdum..biri aradı..gorusmeye davet ediyor..en buyuk intikami her gun tv de goz onunde olursam alırım diye dusunuyorum...cunku o beni sessiz sakin hayatında hic bi sey basaramıyacak biri olarak tanıdı..

Uzaklaştırılmış
20 Ocak 2011; 14:26:31 

Aldatılmanın acısı geçmez yeğen.

Zamanla azalır ama hiçbir zaman geçmez. Onu geçirmeye çalışmak daha çok acı verir bu nedenle onunla yaşamaya çabala, ona alış...

3235 Mesaj
20 Ocak 2011; 14:29:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

Hacı hoca tayfasına bakmayacaksın Yunus. Hacı hoca tayfası denen kişiler beni polis yapacaklardı sadece yazılı sınava girip. Hak hukuk diyenler.

Aynı kişilerden bahsediyoruz Ünal.Adamlar fena yamuk yaptılar bana, mahkemelik olduk.Sonuçlandı, 107 sayfalık dosyada artık yalancı şahitleri mi ararsın, yalan ifadeleri mi.Üstünü kapatmak için şahitlere ettikleri tehtidleri mi, yukardan ayarladıkları adamları mı.5 vakit namaz kılan adamlar bunlar.Senin namazının ne kıymeti kaldı şimdi.Dışardan gören insan sanır işte...

20704 Mesaj
20 Ocak 2011; 14:31:45 

quote:

bi kac ajansa basvurdum..biri aradı..gorusmeye davet ediyor..en buyuk intikami her gun tv de goz onunde olursam alırım diye dusunuyorum...cunku o beni sessiz sakin hayatında hic bi sey basaramıyacak biri olarak tanıdı..

Kızlar ayrılırken tek laf söylerler ve düşünürler. "Sen bensiz yapamazsın." İşte o zaman yaptığın şeylerde onsuz da olabileceğini gösterirsin. En güzeli bu olur.

2496 Mesaj
20 Ocak 2011; 14:41:55 

bulunmalı

409 Mesaj
20 Ocak 2011; 15:37:03 

quote:

Üstad sen kendini fazla kaptırmışsın bu kıza , o kadar mesaj yazdık klavye eskidi ama sen hala aynı kafada gidiyosun Kız sana sen salaksın diyince salakmı oluyosun? Bende kendi konuştuğum insanla ayrılıncada bu tür lafları diyebilirim nasıl olsa ayrıldık diye ... Anlasana kız kendini son celsede bile ezdirmemeye çalışıyor sende ona koz veriyosun. Allah bilir içinden geçmiştir şu cümle ; Yav acaba gerçektende beceriksizin tekimiyim diye Üstad bunu dışarda söyleme sakın adama gülerler ... Sana tavsiyem söz sanatlarına şöyle bir göz atman.
Bence beni dinle sen , hattını değiştir , kızı ve ailesini tamamıyla unut ve sakın bir daha hayatına sokma. Unutma ki küçük bir kar topunu aşağıya doğru yuvarlarsan büyür ve koca bir çığ haline gelir. Buradan bahsi geçen mevzu kızın bugün aldatmak gibi bir hata yapmasının yarın birgün daha büyük hatalar yapmasının bir göstergesi olabilir demek. Ajansı majansı boşver , takıl hayatına , hiç olmadı annene babana bana kız bulun de. Evlilik yaşında yavaş yavaş gelmiş sayılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuatromen -- 20 Ocak 2011; 15:38:12 >

2496 Mesaj
20 Ocak 2011; 18:43:31 

Güzelmiş..
quote:

Orijinalden alıntı: yqz

Sözü oku kendine gel..

Bazen birileri hayatınıza girer ve onların orada olmalarının, sizin bazı amaçlarınıza hizmet etmeleri, size ders vermeleri veya kim olduğunuz ya da kim olmak istediğiniz konusunda size yardım etmeleri demek olduğunu kesinlikle bilirsiniz.

Bu kişilerin kim olabileceklerini asla bilemezsiniz bir oda arkadaşı, bir profesö...r, bir arkadaş, bir sevgili ya da tamamen yabancı biri - ama gözleriniz onlarla kilitlendiğinde işte o an hayatınızı çok derin bir şekilde etkileyeceklerini bilirsiniz.

Bazen, başınıza gelen şeyler ilk başta korkunç, acı verici ve adaletsizce görünebilir ama sonraları aksine o engelleri aşmadan potansiyelinizin, gücünüzün, iradenizin ve yüreğinizin asla farkına varamayacağınızı anlarsınız.

Hastalık, yaralanma, aşk, gerçek mükemmelliğin kayıp anları ve aptallıklar, hepsi sizin ruhunuzun sınırlarını test etmek için vardır. Bu küçük testler olmaksızın, her ne olursa olsunlar, hayat hiçbir yere varamayan, pürüzsüzce asfaltlanmış düz, yavan bir yol gibi olurdu.
Güvenli ve rahat; ama aptalca ve tamamen anlamsız.

Tanıştığınız, hayatınızı etkileyen insanlar, tecrübe ettiğiniz başarı ve çöküşler, kim olduğunuzu ve kim olacağınızı bulmanıza yardımcı olurlar. Kötü tecrübelerden bile bir şeyler öğrenilebilir. Aslında, bazen onlar en önemlileridir.

Eğer birileri sizi severse, karşılığında onlara hangi şekilde yapabiliyorsanız sevgi verin, sadece sizi sevdikleri için değil aynı zamanda size sevmeyi ve kalbinizi ve gözünüzü nasıl açabileceğinizi öğrettikleri için. Eğer birileri sizi incitirse, aldatırsa ya da kalbinizi kırarsa, onları affedin, size, güveni ve kalbinizi kimlere açacağınıza dikkat etmenin önemini öğrettikleri için.

Her gününüzü önemseyin. Her anın değerini bilin ve onu bir daha asla yaşayamayacağınız için o anlardan alabileceğiniz her şeyi alın. Daha önce hiç konuşmadığınız insanlarla konuşun ve onların söylediklerini dinleyin!

Aşık olmanıza izin verin, kendinizi serbest bırakın ve görüşlerinizi yükseltin. Başınızı dik tutun; çünkü her türlü hakka sahipsiniz. Kendinize önemli bir kişi olduğunuzu söyleyin ve kendinize inanın; çünkü eğer siz kendinize inanmazsanız başkalarının size inanması güç olacaktır. Hayatınızda istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Kendi hayatınızı yaratın ve daha sonra dışarı çıkıp hiç pişmanlık duymadan yaşayın! Ve eğer birilerini severseniz bunu onlara söyleyin; çünkü yarının neler sakladığını asla bilemezsiniz.

Yaşadığınız her günden hayata dair bir ders alın!
Bugün; dün için endişelendiğiniz yarındır. Buna değer miydi?

--- Sharon Zeff ---

2240 Mesaj
21 Ocak 2011; 14:04:06 

quote:

Üstad sen kendini fazla kaptırmışsın bu kıza , o kadar mesaj yazdık klavye eskidi ama sen hala aynı kafada gidiyosun Kız sana sen salaksın diyince salakmı oluyosun? Bende kendi konuştuğum insanla ayrılıncada bu tür lafları diyebilirim nasıl olsa ayrıldık diye ... Anlasana kız kendini son celsede bile ezdirmemeye çalışıyor sende ona koz veriyosun. Allah bilir içinden geçmiştir şu cümle ; Yav acaba gerçektende beceriksizin tekimiyim diye Üstad bunu dışarda söyleme sakın adama gülerler ... Sana tavsiyem söz sanatlarına şöyle bir göz atman.
Bence beni dinle sen , hattını değiştir , kızı ve ailesini tamamıyla unut ve sakın bir daha hayatına sokma. Unutma ki küçük bir kar topunu aşağıya doğru yuvarlarsan büyür ve koca bir çığ haline gelir. Buradan bahsi geçen mevzu kızın bugün aldatmak gibi bir hata yapmasının yarın birgün daha büyük hatalar yapmasının bir göstergesi olabilir demek. Ajansı majansı boşver , takıl hayatına , hiç olmadı annene babana bana kız bulun de. Evlilik yaşında yavaş yavaş gelmiş sayılır.

+1

638 Mesaj
21 Ocak 2011; 14:16:01 

paso tehtid ediliyorum....abisine soyledim diye....basıma bi iş gelirse buraya yazıyorum arkadaslar....sorumlusu o serefsizdir...

2240 Mesaj
21 Ocak 2011; 14:17:17 

quote:

paso tehtid ediliyorum....abisine soyledim diye....basıma bi iş gelirse buraya yazıyorum arkadaslar....sorumlusu o serefsizdir...

senin ne suçun var ki ? hiçbişi yapamaz