- x
Doğada Tek Başına | NTV
327 Cevap12629 Görüntüleme8 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3301 Mesaj
18 Ocak 2011; 20:27:02 

0

İnsan mı doğaya hükmeder, doğa mı insana? Serdar Kılıç NTV'de doğada tek başına hayatta kalmanın yollarını gösterecek.

İSTANBUL - NTV’nin Yeşil Ekran’ında bir başka sıradışı program başlıyor: Doğada Tek Başına. İnsan mı doğaya hükmeder, doğa mı insana? İnsanoğlunun doğayla imtihanı ekrana taşınacak Serdar Kılıç doğada tek başına hayatta kalmanın yollarını gösterecek.

DAĞDA NASIL HAYATTA KALINIR?

Issız ormanlarda su ve yemek nerede bulunur? Ateş nasıl yakılır, sığınacak yer nasıl olmalıdır? Barınak neyle yapılır? Serdar Kılıç, ilk programda Sakarya, Bilecik ve Bolu sınırları içindeki Kapıorman dağlarında iki gün bir gece geçiriyor. Kılıç, Bilecik sınırlarından Bolu sınırlarındaki en yakın yerleşim birimine yolculuğa çıkıyor, sadece bir bıçakla atalardan kalma barınma, yiyecek, su bulma, ateş yakma yöntemlerini gösteriyor. Böğürtlen yaprağı, bal arılarının konduğu bitkiler, karınca larvası, kurbağa ve yılan yiyiyor, sazlıklardan kamışla su süzüp içiyor. Kimi zaman kuru dal parçalarını bir birine sürterek, kimi zaman da çakmak taşıyla mantar tutuşturarak ateş yakıyor.

Serdar Kılıç ormanın derinliklerinde sıfır malzemeyle hayatta kalmanın yollarını yaşayarak gösteriyor.

Açıklama;

YENİ BİR KONSEPTLE KIŞ SEZONUNDA YENİDEN KARŞINIZDA OLACAĞIZ.YAŞANMIŞ GERÇEK HİKAYELERİ İŞLEYECEĞİZ.İLK ÇEKİM KARS-SARIKAMIŞ'TA.KONUMUZ SARIKAMIŞ'TA HAYATLARINI KAYBEDEN ASKERLERİMİZİN YAŞAMI.NELER YAŞANDIĞINI ORADA NASIL HAYATTA KALINABİLECEĞİNİ,O ŞARTLARDA BİREBİR BİZ DE YAŞAYIP ORADAKİ DESTANSI HİKAYEYİ BİREBİR AKTA...RACAĞIZ.YAYIN TARİHİ KESİNLEŞMEDİ FAKAT OCAK ORTASINDA GİBİ GÖRÜNÜYOR. BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN

Kaçıranlar için 1.Sezon

http://video.ntvmsnbc.com/#s153

-Hazırlayan ve Sunan :

Serdar KILIÇ

-Yönetmen :

Furkan GÜNGÖR

-Yapımcı :

İlker TULUNAY

Yeni sezon önümüzdeki ayda galiba ekranlarda olacak. Sabırsızlıkla bekliyoruz..

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

αηєѕтнєѕια| คՈ૯ς੮Һ૯ςɿค | αɴeѕтнeѕια | ⓐⓝⓔⓢⓣⓗⓔⓢⓘⓐ | ΛИƐSƬĤƐSĪΛ | ąŋεşŧɧεşïą | αɳҽʂƚԋҽʂια

>> - Anesthesia` - <<

1632 Mesaj
18 Ocak 2011; 21:03:40 

Farklı bir yapım.Yerli belgesellerde görülmeyecek türden.Bir kaç bölümünü seyretmiştim.Tv'de birşey olmayınca kanalları gezerken görüyorum,ilgimi çeken bir an varsa izlerim.

3301 Mesaj
18 Ocak 2011; 21:07:58 

quote:

Orijinalden alıntı: -JeRoMaX-

Farklı bir yapım.Yerli belgesellerde görülmeyecek türden.Bir kaç bölümünü seyretmiştim.Tv'de birşey olmayınca kanalları gezerken görüyorum,ilgimi çeken bir an varsa izlerim.

Kesinlikle mükemmel kaçırılmaması gerek bir yapım..

αηєѕтнєѕια| คՈ૯ς੮Һ૯ςɿค | αɴeѕтнeѕια | ⓐⓝⓔⓢⓣⓗⓔⓢⓘⓐ | ΛИƐSƬĤƐSĪΛ | ąŋεşŧɧεşïą | αɳҽʂƚԋҽʂια

>> - Anesthesia` - <<

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Ocak 2011; 21:32:49 

ne zaman başladıki bu? hiç denk gelmedim

1082 Mesaj
18 Ocak 2011; 21:34:50 

1-2 bölüm izlemiştim ama nedense beni sarmadı.

bear grylls i defalarca izlesemde sıkmıyo mesela.Bu da ona özenilerek yapılmış.Yinede saygı duyulması gerekn bir iş

Rüzgar ve Güneş başta olmak üzere yenilenebilir enerji sorularınızı sorabilirsiniz.

Kardeş kardeşi öldürmedikçe savaş yoktur.

3827 Mesaj
18 Ocak 2011; 21:40:30 

evet gerçekten harika bir program bence de.tv de o kadar gereksiz kanal,program var ki doğuş grubu olduğu için şükrediyorum.en azından zap yaparken izlenicek bişeyler buluyoruz.

“Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız forum imzasından okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu? Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı ve inanç beslediğin otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Apartmanından dışarı çık. Karşı cinsten biriyle tanış. Lüzumsuz alışverişi ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl. Bir kavga başlat. Yaşadığını kanıtla. Eğer insanlığını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın."
Artık uyarıldın.

3301 Mesaj
18 Ocak 2011; 23:13:25 

quote:

Orijinalden alıntı: [Sync]

ne zaman başladıki bu? hiç denk gelmedim

1 senedir var..

Kaçırdıysan yukardan izleyebilirsin..

>> - Anesthesia` - <<

2412 Mesaj
18 Ocak 2011; 23:40:12 

Takip etmeye çalışıyordum , şu aralar denk gelemeyince bittiğini sanıp üzülmüştüm.Herhalde en geç 1 aya başlar...

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

308 Mesaj
18 Ocak 2011; 23:50:21 

ünlüleri çağırana kadar fena gitmiyordu.. o ne lan öyle allahın şarkıcısı geliyo şarkılar falan pikniğe mi gidiyonuz arkadaş

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.Tıklamazsanız da paşa gönlünü bilir..hıh!

Uzaklaştırılmış
19 Ocak 2011; 0:04:07 

konsept güzele benziyor takip etmeye çalışacağım...

3301 Mesaj
19 Ocak 2011; 0:06:55 

quote:

Orijinalden alıntı: holojen patates

ünlüleri çağırana kadar fena gitmiyordu.. o ne lan öyle allahın şarkıcısı geliyo şarkılar falan pikniğe mi gidiyonuz arkadaş

Aynen ünlüler işi bozdu..

>> - Anesthesia` - <<

121 Mesaj
19 Ocak 2011; 0:31:34 

çok beğenmişitm

1632 Mesaj
19 Ocak 2011; 13:05:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Sylar.

evet gerçekten harika bir program bence de.tv de o kadar gereksiz kanal,program var ki doğuş grubu olduğu için şükrediyorum.en azından zap yaparken izlenicek bişeyler buluyoruz.

Aynen.Fox,TNT bozdu kendini.Doğuş grubu halen eski kalitesinde.CNBC-e,E2,NTV,NTV Spor umarım hiç bozmazlar.Bu tarz programlarda emekle yapılmış sonuçta.Benzer olsa da sonuçta kendileri yapmışlar.

3301 Mesaj
23 Ocak 2011; 11:33:05 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anesthesia` -- 23 Ocak 2011; 11:34:12 >

>> - Anesthesia` - <<

3301 Mesaj
7 Şubat 2011; 23:37:04 

Ocak sonu demişlerdi ama hala yok ortalarda

>> - Anesthesia` - <<

758 Mesaj
8 Şubat 2011; 2:39:34 

Yeni sezon inşallah gelir de tek başına olsun. Bear Grylls'e özenti falan deniyor da yine de güzel program. Anlatımı falan çok güzel. 40dk lığına da olsa kentten uzaklaşıp doğaya gidiyorsunuz. Türkiye'deki doğal manzaraları göstermesi de güzel. Bazen güldürüyor :), yılanı ağaca asıp kurbanlık koyun gibi içini boşaltması, balığa mızrak atıp sonra gidip eliyle yakalaması :D.

Keşke ntv sitesinde daha kaliteli olarak yayınlasa. Televizyonda yayınlandığında belliydi ki hd çekim yapmışlar. Koyun işte onları yüksek kalitede internete. Televizyonda olduğu gibi ntv logosu, altta haber bandı, sağ köşede saat, ara sıra reklamlar, kötü oluyor.

Frozen Planet
Life in Cold Blood
Madagascar
Speed of Life

Profilini gizlemek korkaklar içindir.

3301 Mesaj
8 Şubat 2011; 4:04:10 

Aynen

>> - Anesthesia` - <<

3301 Mesaj
12 Mart 2011; 23:30:50 

2.sezon başladı yayına. 1. bölüme NTVMSNBC VIDEO dan ulaşabilirisiniz. Berbat bi bölümdü 0 Aksiyon

>> - Anesthesia` - <<

4323 Mesaj
12 Mart 2011; 23:37:53 

quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

2.sezon başladı yayına. 1. bölüme NTVMSNBC VIDEO dan ulaşabilirisiniz. Berbat bi bölümdü 0 Aksiyon

Evet eskısı gıbı degıldı aksıyon yoktu . Bu bölümde de öyle aksıyon yok

LoL | Ledo

326 Mesaj
12 Mart 2011; 23:38:39 

Haberim yoktu,harika bir program tekrar başlamasına sevindim

< Sen şimdi gidiyorsun ya...Yürü git.gif >

4323 Mesaj
12 Mart 2011; 23:46:13 

Balığı direk yakalayıp yedi pişirmeden

LoL | Ledo

3301 Mesaj
13 Mart 2011; 14:38:50 

Şu sıralarda 2.bölümün tekrarını veriyor.

>> - Anesthesia` - <<

3301 Mesaj
21 Mart 2011; 13:39:19 

http://video.ntvmsnbc.c...asina-12-mart-2011.html

3.Bölümü burdan izleyebilirsiniz..

>> - Anesthesia` - <<

4323 Mesaj
21 Mart 2011; 14:48:00 

quote:

http://video.ntvmsnbc.c...asina-12-mart-2011.html

3.Bölümü burdan izleyebilirsiniz..

Bu yeni sistem pek hoşuma gitmedi benim yav . Eskiden daha güzeldi bence

LoL | Ledo

2610 Mesaj
21 Mart 2011; 18:58:08 

2. bölüm bu 3. daha çıkmadı

En Kolay Gün Dündü

758 Mesaj
21 Mart 2011; 19:00:41 

3. Bölüm bu hafta Libya yüzünden gümbürtüye gitti. Bu hafta yeni bölüm yoktu.

Frozen Planet
Life in Cold Blood
Madagascar
Speed of Life

Uzaklaştırılmış
21 Mart 2011; 19:02:05 

quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

1-2 bölüm izlemiştim ama nedense beni sarmadı.

bear grylls i defalarca izlesemde sıkmıyo mesela.Bu da ona özenilerek yapılmış.Yinede saygı duyulması gerekn bir iş

Bear Grylls hiç kaçırmam

3301 Mesaj
21 Mart 2011; 22:28:25 

Haklısın 2.bölüm müş

Bear Grylss ne zaman?

>> - Anesthesia` - <<

Uzaklaştırılmış
21 Mart 2011; 22:38:22 

quote:

Haklısın 2.bölüm müş

Bear Grylss ne zaman?

Valla sabah 11 civarlarında olması lazım.Çünkü hep kahvaltı sırasında izliyorum.
Birde yemek yerken şu değişik damak tadını görmesek daha güzel olucak

3301 Mesaj
22 Mart 2011; 6:20:06 

quote:

Orijinalden alıntı: John Dillinger

Valla sabah 11 civarlarında olması lazım.Çünkü hep kahvaltı sırasında izliyorum.
Birde yemek yerken şu değişik damak tadını görmesek daha güzel olucak

internetten izleyebileceğim yer varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

758 Mesaj
2 Nisan 2011; 23:17:25 

Yeni bölüme son 3dk

Frozen Planet
Life in Cold Blood
Madagascar
Speed of Life

3301 Mesaj
3 Nisan 2011; 19:45:28 

Son 10 dk sını izleyebildim yeni bölümün..

>> - Anesthesia` - <<

344 Mesaj
3 Nisan 2011; 20:04:05 

Harika bir yapım Serdar Kılıç'a eşşiz bilgileri için ne kadar teşekkür etsek azdır

.

1426 Mesaj
3 Nisan 2011; 22:08:26 

bugün izledim kaçıncı bölüm bilmiyorum ama bisikletleydi bu sefer. bisikletimi özletti bana. öyle doğada tek başına bende bisiklete binebilsem paraya kıyar kaliteli bir şey alırdım ama bisikletle 2 sokak dolaşmak çok sıkıcı oluyor

₪ Samsung Galaxy Note 3 ₪

Android 4.3 (Jelly Bean) \\ 5,7 " Full HD Super Amoled Ekran \\ 1920 x 1080 Pixel Çözünürlük. (386ppi) \\ 1.9 GHz - 4+4 Çekirdekli Exnynos Octa 5420 İşlemci \\ 3 GB RAM \\ 32 GB Dahili Hafıza \\ 13 MegaPixel Kamera \\ S-Pen \\ 3200 mAh Batarya \\ USB 3 \\ 802.11 a/b/g/n/ac Wifi \\ NFC ANT Network Desteği \\

3301 Mesaj
3 Nisan 2011; 22:14:54 

quote:

Orijinalden alıntı: _MostWanted_

bugün izledim kaçıncı bölüm bilmiyorum ama bisikletleydi bu sefer. bisikletimi özletti bana. öyle doğada tek başına bende bisiklete binebilsem paraya kıyar kaliteli bir şey alırdım ama bisikletle 2 sokak dolaşmak çok sıkıcı oluyor

3.Bölüm bisikletli olan.

>> - Anesthesia` - <<

1467 Mesaj
3 Nisan 2011; 22:20:47 

Güzeldi biraz izledim bunu Anadolu dağlarında

758 Mesaj
3 Nisan 2011; 23:36:55 

quote:

Son 10 dk sını izleyebildim yeni bölümün..

İlk mesajdaki linkten bütün bölümleri izleyebilirsin.

Frozen Planet
Life in Cold Blood
Madagascar
Speed of Life

1467 Mesaj
4 Nisan 2011; 0:01:07 

quote:

Orijinalden alıntı: emrEvo8

İlk mesajdaki linkten bütün bölümleri izleyebilirsin.

Adam kendi açmış zaten konuyu bilir heralde

417 Mesaj
4 Nisan 2011; 11:05:47 

Dekgeldikçe izliyorum, çok güzel bi program.

3551 Mesaj
4 Nisan 2011; 11:35:27 

Ben hep şunu merak ettim; tamam bu insan doğada ne bulursa yiyor, o zor şartlarda yaşamda kalıyor da bunu çeken kameraman nasıl bulunuyor onun yanında daima? Eğer kameraman da onun gidebildiği yerlere gidebiliyorsa ya oralar çetin şartlar altında değil ya da kameraman da doğada kalabilecek güçlü biri tıpkı o adamın olduğu gibi..

Hayat yaşamaya değer. Yaşamak güzeldir.
Bodybuilding - Fotoğraf - Dil

758 Mesaj
4 Nisan 2011; 19:05:33 

quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVoid

Adam kendi açmış zaten konuyu bilir heralde

Desene büyük gaf yaptık :D

Frozen Planet
Life in Cold Blood
Madagascar
Speed of Life

3301 Mesaj
4 Nisan 2011; 21:25:05 

quote:

Orijinalden alıntı: emrEvo8

Desene büyük gaf yaptık :D

>> - Anesthesia` - <<

2073 Mesaj
4 Nisan 2011; 22:26:25 

Rastladıkça izliyorum. Çok güzel bir belgesel

Aslını bilmezsen bilenlere sor. Bilginlere, zanaatkarlara itibar et.

Demirdöküm kombi, Arçelik LCD, İstikbal çekyat, Sinbo kıyma makinesi, Arzum blender, Lokum, Limonlu maden suyu, Kuru Fasülye, Karışık turşu, Bir tas antep fıstığı...

1467 Mesaj
5 Nisan 2011; 0:04:01 

quote:

SS alsak mı

Bunun Zorrent linki var mı?

758 Mesaj
5 Nisan 2011; 0:29:39 

Yapma bunu bana

Frozen Planet
Life in Cold Blood
Madagascar
Speed of Life

417 Mesaj
5 Nisan 2011; 1:20:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Necessa®i

Ben hep şunu merak ettim; tamam bu insan doğada ne bulursa yiyor, o zor şartlarda yaşamda kalıyor da bunu çeken kameraman nasıl bulunuyor onun yanında daima? Eğer kameraman da onun gidebildiği yerlere gidebiliyorsa ya oralar çetin şartlar altında değil ya da kameraman da doğada kalabilecek güçlü biri tıpkı o adamın olduğu gibi..

Onlar daha bi donanımlıdır tabi, hangi kamerman ölmeye gider adamın yanında sağlık ekibi filan vadır herhalde, öyle boş dağa bayıra salmazlar sanırım

Bu arada arkadaşın biri bisikletleri alsakta bizde çıksak diyordu.Cidden bu programı izleyince bi hareketlenme oluyor.

4323 Mesaj
5 Nisan 2011; 10:07:00 

quote:

Yeni bölumler ne zaman çıkıyodu ? kacırdim bikaç bolumu

LoL | Ledo

3301 Mesaj
5 Nisan 2011; 12:02:51 

quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVoid

SS alsak mı

Bunun Zorrent linki var mı?

al al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1467 Mesaj
5 Nisan 2011; 12:50:51 

quote:

al al

Aldım

2332 Mesaj
5 Nisan 2011; 13:02:59 

bi kac bolumunu izledim discovery channel da cikan bear grylls cakmasigibi geldi bana.ki ben bear grylls i zevkle izliyordum.

Too many prisons and not enough schools
Too many weapons and not enough tools
Not enough teachers, too many fools

4323 Mesaj
5 Nisan 2011; 17:52:02 

quote:

Orijinalden alıntı: muhammedda

bi kac bolumunu izledim discovery channel da cikan bear grylls cakmasigibi geldi bana.ki ben bear grylls i zevkle izliyordum.

İzlenmezmi hocam o ya

Ama Serdar Kılıç ın yeri ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devil_123 -- 5 Nisan 2011; 17:52:49 >

LoL | Ledo

3301 Mesaj
5 Nisan 2011; 20:13:56 

quote:

Orijinalden alıntı: muhammedda

Aynen

>> - Anesthesia` - <<

758 Mesaj
14 Nisan 2011; 17:12:20 

Serdar Kılıç'ın dailymotiondaki kanalını buldum. Doğada Tek Başına ve İçimdeki Doğa programlarının bölümleri kaliteli ve reklamsız olarak yüklenmiş. NTV videodan daha kaliteli.

http://www.dailymotion.com/user/serdarkilic/1

Frozen Planet
Life in Cold Blood
Madagascar
Speed of Life

1082 Mesaj
14 Nisan 2011; 17:42:14 

dağ bisikleti bölümü gerçekten süper yanlız biraz daha heyecan katması lazım işin içine.Bazen sıkabiliyor.

Bu arada müzikler süper o bölümdeki

Rüzgar ve Güneş başta olmak üzere yenilenebilir enerji sorularınızı sorabilirsiniz.

Kardeş kardeşi öldürmedikçe savaş yoktur.

3743 Mesaj
2 Ağustos 2011; 2:42:12 

bu sene yaptığı iş gerçekten harika,çocuklarla birlikte doğada vakit geçiriyor,doğada yaşamayı öğretiyor

yalnız şaka maka türkiyede ne güzel yerler varmış ya

şu an yayınlanan programda kanyonda gezdiler,harikaydı

hayvanlara iyi davranın lan

2709 Mesaj
30 Ocak 2012; 17:17:16 

programı bitti mi ?

1452
CDSSACC

502 Mesaj
3 Şubat 2012; 18:37:36