Şimdi Ara

Android'li Samsung GT-S5830 Ace / Cooper'ın teknik özellikleri aydınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
24.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yaklaşık dört gün önce Samsung'un Android 2.2.1 işletim sistemli GT-S5830 üzerinde çalıştığına dair bilgileri, bazı teknik özellikleri ve fotoğrafları sizlerle paylaşmıştık. Barselona'da 14-17 Şubat tarihleri arasında teknoloji severlere kapılarını aralayacak Mobil Dünya Kongresi'nde (MWC 2011) tanıtılması beklenen akıllı telefonun diğer teknik özellikleri aydınlandı. Samsung GT-S5830 Ace / Cooper'ın belirtilen özellikleri şu şekilde;

• 112.4 x 59.9 x 11.5 mm ebatlarında ve 113 gram ağırlığında monoblok tasarım

• Quadband GSM (850, 900, 1800, 1900 MHz) ile HSDPA (7.2 Mbps) desteği

• 3.5 inç, 320x480 piksel dokunmatik ekran

• Android 2.2 ''Froyo'' işletim sistemi

• TouchWIZ 3.0 arayüzü

• 150 MB dahili bellek, microSD kart girişi (Kutu içeriğinde 2 GB microSD kart mevcut olabilir)

• 800 MHz Qualcomm işlemci

• Wi-Fi 802.11n, A-GPS, DLNA desteği

• 5 Megapiksel kamera, otomatik odaklama (AF)

• 3.5 mm kulaklık girişi

• 1350 mAh batarya

• yeni çıkacak telefonlara göre özellikleri yetersiz ama orta seviye için çok güzel olabilir
  • bu güzellikte bir kasaya daha iyi bir donanım beklerdim.İphone dan alıntı ama ayrı bir güzel duruyor özellikle fotoğrafta.
  • orta seviye android 2.2 li güzel bir cihaz pikseli az olmuş ama
  • Umarım 700 TL üzerinde bir cihaz olmaz, özellikler orta seviye bir android telefon için güzel fakat alınabilirliğini yine fiyatı belirleyecek.
  • 500Tl peşin veririm başkada vermem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sportifsan

500Tl peşin veririm başkada vermem :)

499tl K.K na 6 taksit
  • HTC Desire kaça satılıyor 800 TL'den aşağı olmaz bence.
  • 600-700 olmaz ama olurda olursa bunun yerine wave veya sony ericson vivaz alırım daha iyi
  • Orta segmentin böyle bi tele ihtiyacı vardı,iyi olmuş flaşı varmı acaba?
  • herseyi ile mukemmel orta segment telefonu. smartphone adina her ise gelcek ama fiyatini ucurmayacak donanimlara sahip. donanimina uygun makul bir fiyattan gelirse cok is yapar
  • asil bomba galaxy 2 olucak onu bekleyin
  • Çıkış tarihi bellimi acaba
  • Samsung sevmem ama bu cihaz hiç boş durmuyor...Android yüzünden olabilirmi?..taşıdığı özellikler ve işlemcisi küçümsenemiycek kadar iyi...
  • keşke 500 tl civarı olsa ,700-800 e kaktırırlar bunu ..inadına almıycam 500tl ye ne zaman bu tarz bir cihaz çıkarsa o zaman alıcam çıkmadımı tuşlu telefona devam kendileri kaybeder
  • i5503'ü bile 500 liradan sattıklarına göre buna 700 den aşağı fiyat çekmezler gibi geliyor bana.
    Gerçi bu sene Samsung satış rakamları konusunda iddialı bir hedef belirlemiş onu tutturabilmek için belki de uygun bir fiyat belirleyebilir.
    En azından yurt dışında orta yollu bir fiyat belirleyebilir. Türkiye'de fiyatlar yurt dışına göre malum.
  • monoblok tasarımlı cihazları seviyorum ,buda çok hoş görünüyor ....

kamerası,video kaydedicisi,müzikçaları iyi olsun kesinlikle bitane edinirim, androidmiş wifimiş,çok da önemli değil benim için

yalnız ekran pikseli biraz daha iyi olabilirdi....
  • bir sıkıntım var bu bana özelmi yoksa geneldede böylemi bilmiyorum ofisteyken wi fi yi acıp bağlanıyorum sorun yok 5 10 dk lıgına ofisten çıkıp giriyorum bağlantı açtık ama telefonun ustunde işaret yok ayarlar kısmından bakıyorum açık gözüküyor kapıyorum açıyorum ama yinede bağlanamıyorum bağlanmam için telefonu kapatıp açmam gerekiyor bu neden kaynaklıdır bilen varmı?
  • Ben aldim gayet guzel ve kullanisli ozellikle sesli arama ve sesli mesaj tam aradigim ozellikler mesaj kisminda iken konusuyorsunuz metne dokuyor
  • Arkadaşlar ben de aldım kullanıyorum ve memlunum, Ama küçük bi sorunum var,iş yerimdeki kameraları seyredemiyorum.Dvr cihaz vidstar internetten seyredebiliyorum.Cepten ıp no girince kayıt cihazının sadece ara yüzüne ulaşıyor ve başka bişey olmuyor bu sorunu çözmek için ne yapmalıyım.yardımcı olacak yorumlarınızı bekliyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.