Şimdi Ara

Dubai Sigorta hakkında ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
9.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2011 model araç aldım seat ibiza.Yapı kredi sigorta yaptırmayı düşünürken birden dubai sigorta yaptırdım.Kullananlar varsa görüşlerini alabilirmiyim,acaba kaza durumunda yada masraflar konusunda nasıl davranıyorlar ?

• selam arkadaşlar türkiyedeki tüm sigorta şirketleri ki buna ismini duymadığınız 5-6 firmada ben ekleyebilirim
    T.C yasalaraına uygun tutanak ve belgeler tanzim edildikten sonra( ki bu sigortacınız tarafından size anlatılır ) poliçenin ödemesinide yaptıysanız
    poliçe üzerindeki tüm haklarınızı alırsınız ..
    haklı olduğunuzu düşünüyor ve sigorta şirketi ile sorunuz varsa %1 ihtimalle

aşağıda ki linkteki devlet kurumu size yardımıc olacaktır .

http://www.sigortatahkim.org/webdev/index.php?option=com_content&view=article&id=159:tahkim-395-anlamazl-sonuclandrd&catid=62:basnda-sigorta-tahkim-komisyonu&Itemid=100

SATIN ALDIĞINIZ ÜRÜN BUZDOLABI İSE ÇALIŞMASI VE İŞE YARAMASI İÇİN İLK YAPILMASI GEREKEN FİŞE TAKMAK TIR..

SATIN ALDIĞINIZ ÜRÜN SİGORTA POLİÇESİ HASARDA GEREKLİ EVRAKLARIN TAM OLMASINI İSTER VE SİZ BUNU SATIN ALIRKEN KABUL EDERSİNİZ....
    ŞİMDİ TUTANAK TUTTURMADIĞINIZ BİR HASARDAN ÖDEME ALAMDIĞINI SÖLÜYOR VE FATURAYI GERÇEKTEN PROFESYONEL ŞİRKETLERE ÇIKARTIYOSUNUZ..

• quote:

Orijinalden alıntı: efesefes

Arkadaşım keşke önceden sorsaydım. 1,5 yaşında corolla marka dubai kaskolu aracım 1 aydır serviste bu Dubai denen ucube firma yüzünden.Tek taraflı kaza yaptım, tutanak tutmadım zaten biliyorsunuz polisler artık mümkün oldukça gelmemeye çalışıyorlar kaza yerine.Dubai tutturdu aracınızdaki kaza ile çarptığınız yerdeki hasar uyumlu değil dedi.3 farklı hasar uzmanıyla muhattap oldum en sonun kabul ettiler ödeyeceğiz dediler ama kendi anlaşmalı oldukları özel servislerde yaptırma şartıyla kabul ediyorlarmış.Ben istemeyince sanki kendileri bana bu teklifi hiç sunmamış gibi,bu kaza şüpheli ayağına dosyama red verdiler.Şu an hukuki sürece hazırlanıyorum.Dubai sigorta nasıl pundunaya getirtirim de hasarı ödemem diye olaylara bakan bir firmadır.Kesinlikle uzak durun, hasarları ödemek istemiyorlar.Sakın kaza yapayım deme

Aynı durum benim başımıda geldi, hatta konuda açtım. Kesinlikle bu firmadan uzak durun arkadaşlar,
    buyrun buda benim başıma gelenler :
    http://forum.donanimhaber.com/m_58699471/mpage_1/f_/key_//tm.htm#58725566

• quote:

Orijinalden alıntı: JuMMpeR

Arkadaşlar Ergo-Dubai-Euro-Hdı-Allianz-Axa gibi şirketlerin A Acenteliğini yapıyorum.

Eğer Yapı Kredi ile Dubai'yi karşılaştırıyorsanız büyük hata yapıyorsunuz. Dubai hasarlarını en geç 7 günde ödüyor. Geçen ay bir Audi Q7 ve Volvo tır pert hasarımız oldu birisi 4 birisi 2 günde ödendi. Yukarıdaki hasarım ödenmedi diyen arkadaşa katılmıyorum katılmama nedenim ise elinde belge olmadan hasar dosyası açması. Soruyorum arkadaşım sana neye göre aracını yaptıracaksın ? neye göre hasar ücretini talep ediyorsun ? Fotoğraf-Kaza Tutanağın yok ayrıca tek taraflı kaza yapmışsın eğer polis sınırları içindeyse kaza yeri POLİS jandarma sınırındaysa JANDARMA TRAFİK çağırarak rapor tutturulur. Hiç bir şekilde tutmama gibi bir şansları yok.

Hocam madem acentasın ve dubai group'u savunuyorsun buyur benim problemimide çöz :
    http://forum.donanimhaber.com/m_58699471/mpage_1/f_/key_//tm.htm#58725566
    Elimde resim var, evraklar var, her türlü kuralı yerine getirdik. 2 aydır para ödenmesini bekliyoruz, çıkan sonuç reddedildi para ödemiyoruz. Pazartesi günü mahkemeye gidicem Mobese kamerası kayıtlarını alıcam, para ödememek için ellerinden geleni yapıyorlar..!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.