Şimdi Ara

Silinebilir-düzeldi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
3
Favori
32.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HLLone

panpalar, aynı sorun bende de vardı. Neler denedim neler, sanırım en son çözdüm. Yaptığım şu:

1. iPhoneyi USB'den bağlatın.
    2. iTunes'i açın.
    3. Sağ üstte iPhone düğmesine basın.
    4. Gelen özet sekmesinde yedeklemeler kısmında "Bu bilgisayar"ı seçin.
    5. Hemen yanında ki "şimdi yedekle" düğmesine basınız.
    6. Yedekleme bitince "yedeklemeyi geri yükle" butonuna basın.

Yedekleme 2-3 dakikada geri yükleniyor. Daha sonra silinen mesajlar bir daha çıkmadı bende. Bence bir deneyin derim.

sağol kardeşim söylediğin gibi yaptım mesajlar tamamen silindi arandı arama kısmındada görünmüyor restore yapmayada gerek kalmadı çok teşekkürler mutlaka deneyin derim bu işlemi yaptıktan sonrada spotligt aramadan mesajlar tikini kaldırmayı unutmayın

• teşekkürler tek çözüm bu heralde sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kntpr34 -- 19 Nisan 2013; 15:39:39 >
  • merhaba arkadaşlar bugüne kadar bi çok problemi bu site sayesinde çözdüm
    artık üye olmam gerekiyordu çünkü problemim çok büyük eşimin iphone 3 ten silinen mesajları görmem lazım evliliğim bitmek üzere lütfen yardım edin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: xwomenx

merhaba arkadaşlar bugüne kadar bi çok problemi bu site sayesinde çözdüm
    artık üye olmam gerekiyordu çünkü problemim çok büyük eşimin iphone 3 ten silinen mesajları görmem lazım evliliğim bitmek üzere lütfen yardım edin lütfen

Sorununuz ne? Evlilikte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPad üzerinden iMessage yoluyla mesajlaştım mesajları silmeme rağmen çıktı evet :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vialpando

iPad üzerinden iMessage yoluyla mesajlaştım mesajları silmeme rağmen çıktı evet :)

Ben +90 yazınca rehberdeki isimler geliyor

Ayrıntılı anlatır mısınız

• iPad'den bir kişi ile mesajlaştım iMessage üzerinden..Sonra mesajı sildim aramada mesajlaşmanın içinde geçen kelimeye rastladım tamamını gör yaptım mesajın tam içeriğini gördüm hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: necmisz

quote:

merhaba arkadaşlar bugüne kadar bi çok problemi bu site sayesinde çözdüm

Sorununuz ne? Evlilikte

ne olabilir ortaya çıkan bi mesajlaşma trafiği var ama içeriği bilmiyorum 60 tl lik sadece msj parası geldi görmeden inanamıcam

• ama ulaşılabilir diyor yukarda spotlight ta çıkmıyor ayarlarına girdim sınırlama ayarlarında mesajlar yok ya bi akıl verin lütfen
  • quote:

ama ulaşılabilir diyor yukarda spotlight ta çıkmıyor ayarlarına girdim sınırlama ayarlarında mesajlar yok ya bi akıl verin lütfen

benim demek istediğim silinen mesajları döküman halinde alamazsınız.spotlight aramasında mesajlar seçeneğini aktif edin.sonrada arama kısmına örneğin "selam" yazın. içinde selam kelimesi geçen mesajlar gösterilecektir.
  • spotlight seçeneklerinde mesajlar yok ama
  • iphone 3 te yok demekki. o zaman yapabilecek birşey yok.
  • hay ben böyle teknolojinin
  • peki cydia diye bir şey varmış bunu indirdiğinde i file diye bir dosya oluyormuş onun içinde olabilir diyorlar ?
  • Evet eski versiyonda bendede oluyordu hatta sadece mesajlar degil bildirimler bile kaliyordu ama artik yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

2 adet mesaj var sadece onlar cıktı hocam

birde ayarlar-genel-spotligh aramada mesajların tikini kaldırırsak sıkıntı olmaz herhalde ?

Bunu bende farketmistim, spotlightta mesajlari dealtif edersiniz sorun kalmiyor.
    Kontrol ettim hic mesajim yok. Yani spotlight mesajlari aramiyor. Bunu yspmazsaniz mesajlari silseniz bile spotlightta gorunuyor. Anlamadim sma boyle dacma sapan seylerle karsiladiyorsunuz.

• ayarlar kısmından spotlight aramasindan mesajları çıkarsakta düzelmiyor. birde özellikle silinenler gözüküyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

Arkadaslar Spotlight aramasına +90 yazın ve mesaj attginiz numaraları ve mesajların ilk birkaç cümlesini silmiş olmanıza rağmen kabak gibi göründüğünü görün:).görünmesini istemediğiniz mesajlar varsa durum vahim dikkatli olun:d

Apple neyi düzgün yapmış ki? her yeri açık dolu kasten açık bırakıyorlar ortak oldukları hırsızlar para kazansın diye yağdırıyorlar...
     Silinebilir-düzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: HLLone

panpalar, aynı sorun bende de vardı. Neler denedim neler, sanırım en son çözdüm. Yaptığım şu:

1. iPhoneyi USB'den bağlatın.
    2. iTunes'i açın.
    3. Sağ üstte iPhone düğmesine basın.
    4. Gelen özet sekmesinde yedeklemeler kısmında "Bu bilgisayar"ı seçin.
    5. Hemen yanında ki "şimdi yedekle" düğmesine basınız.
    6. Yedekleme bitince "yedeklemeyi geri yükle" butonuna basın.

Yedekleme 2-3 dakikada geri yükleniyor. Daha sonra silinen mesajlar bir daha çıkmadı bende. Bence bir deneyin derim.

bende niye olmadı
  • ben de zaten spotlock tweaki var :D sikinti yok o yuzden :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.