- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Türkcellden vodafone a geçme süresi...
7 Cevap4489 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

4061 Mesaj
17 Ocak 2011; 18:47:59 

Arkadaşlar hattımı vodafone dan turkcelle tasıdım. Ama memnun değilim sebeke cok ıyı cekmıyor. Tekrar vodafone a gecmek gıbı bır dusuncem var. Suan hattım turkcell faturalı. tasıyalı 1 hafta oldu. fatura kesım donemınden 1 hafta once tasıma ıcın basvursam sanırım daha mantıklı. cunku aylık sabıt 29 tl sabıt ucret var bunu 1-2 gun ıcın odemek ıstemem. Asıl sorum tekrar tasıma ıcın belırlı bır suremı gecmesı gerekıyor boyle bıseyler duymuştum dogrumu acaba.
tesekkurler.

KİMYACILAR ÖLMEZ SADECE DENGEYE ULAŞIRLAR

342 Mesaj
17 Ocak 2011; 21:10:15 

en az 6 gun

Herşey hikaye Saglıklı günler sahane

12376 Mesaj
17 Ocak 2011; 21:43:43 

Aynen turkcell 4. Gün onaylıyor en az. Sonra mesaj
6 gün hatta 7. Gün taşınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

937 Mesaj
17 Ocak 2011; 21:59:29 

Tarifeni değiştir ve tarife saniyeye geç...Sonra numaranı özgürce taşı..4 günde geçersin ben de öyle geçtim..

VW GOLF 7- 1.2 TSI 105 HP - COMFORTLINE-BEYAZ- DSG-16' Dover Jantlar-Sunroof- Bi-Xenon farlar - 5.8' Composition Media Ekran-Sürüş konfor paketi-Işık Görüş Paketi-Karartılmış arka camlar- Geri Görüş Kamerası - Katlanır Aynalar- Krom Egzoz ucu- Kauçuk Paspas- Bagaj Havuzu. Hile oyunu kazandırır ama kaderi değiştirmez..

4061 Mesaj
18 Ocak 2011; 20:04:30 

quote:

Orijinalden alıntı: besiktas

Tarifeni değiştir ve tarife saniyeye geç...Sonra numaranı özgürce taşı..4 günde geçersin ben de öyle geçtim..

neden? ne fakedıyor. hattım sadece 10 gunluk. Demek ıstedıgım 3 ay gıbı bır sure dolması gerekıyor falan denıyordu tekrar gecıs yapabılmek ıcın. onu merak etmıstım. 6 gunde tasınacagını bende bılıyorum arkadaslar

7210 Mesaj
18 Ocak 2011; 20:20:50 

quote:

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

neden? ne fakedıyor. hattım sadece 10 gunluk. Demek ıstedıgım 3 ay gıbı bır sure dolması gerekıyor falan denıyordu tekrar gecıs yapabılmek ıcın. onu merak etmıstım. 6 gunde tasınacagını bende bılıyorum arkadaslar

29 lira yerine 4 lira ödemen için yapılmış bir tavsiye. ay ortasında taşırsan, işe yaramayacak bir öneri zaten.

3 ay beklemen gerekmiyor.

Bu mesajda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4061 Mesaj
18 Ocak 2011; 20:33:21 

anladım. dedıgım gıbı nat 1 haftalık zaten fatura dırek 29 tl den basladı. ben 1 hafta kala tasıma yapacagım fatura kesım tarıhınden once. bu sekılde yenı bır fatura odememeyi planlıyorum. Ama temmuz 85 dogumluyum ve vodafone cep ozgure gecemıyorum. Sırf bu yuzden tasımaktan vazgecebılırım.

528 Mesaj
26 Ocak 2011; 13:43:06 

25 yaşından küçük bir tanıdığın varsa onun vekil olarakmı ne gösterebiliyosun
benim hattım annemin üzerine kayıtlıydı taşırken kendimi vekil olarakmı ne gösterdim cep özgürlü oldum bu sayede

"Mesele Türkiye’nin şeftali yerine motor üretmek istemesiydi.."
Prof. Dr. Necmettin Erbakan
www.konyahmet.blogspot.com.tr/
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Vodafone » Türkcellden vodafone a geçme süresi...
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.230