Şimdi Ara

digiturk faturada 2.75 tl hizmet bedeli?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
6.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • faturalarda olan ekstra ucret dışında ek olarak 2.75 tl iletim hizmet bedeli herkezde varmı?? yani fatura haricinde ek olarak herkes ödüyormu bunu?? ben sorduğumda zorunlu hizmet dediler.. farutaya ekstra gelen bi ücret bu hizmet bedelinin fatura gönderimi ile alakası yokmuş her halukarda alınıyormuş bilgisi olan varmı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vicentees -- 17 Ocak 2011; 3:25:19 >

• Eve yayını vermek için 2.75 hizmet bedeli alıyorlarsa sadece gülerim!!!
  • Ne alsalar yeridir...
  • adı serefs..ler benden de almıs bu 2.75 lık tutaru. haram olsun g.lere.
    1. uyelık yazıyo bu kesınlen ucretın yanındakı acıklamada. benım 2 yıllık taahut bıttı belkı ondan sonra otomatıkman yenı uyelıge gecıs ıcın bu ucretu kesmılerdır. sebebı bu ama mantıklı bı sebep degıl . bu ..lerın yaptıgı duzembazlık. hem 35 tl lık paketımı yapıosun 67 tl hemde bu kazıklaman ıcın yuzsuz gıbı 2.75 tl alıosun benden. bak ben senı ne bıcım kazıklıyorum yetmıyo bıde kazıkladım emek harcadım ustune bu emek karsılıgı 2.75 alıyorum dıyo ... ler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemark

adı serefs..ler benden de almıs bu 2.75 lık tutaru. haram olsun g.lere.
    1. uyelık yazıyo bu kesınlen ucretın yanındakı acıklamada. benım 2 yıllık taahut bıttı belkı ondan sonra otomatıkman yenı uyelıge gecıs ıcın bu ucretu kesmılerdır. sebebı bu ama mantıklı bı sebep degıl . bu ..lerın yaptıgı duzembazlık. hem 35 tl lık paketımı yapıosun 67 tl hemde bu kazıklaman ıcın yuzsuz gıbı 2.75 tl alıosun benden. bak ben senı ne bıcım kazıklıyorum yetmıyo bıde kazıkladım emek harcadım ustune bu emek karsılıgı 2.75 alıyorum dıyo ... ler

aynen öle bendede aynı sorun var demekki herkezden alınıyor bu 2.75 ne hizmeti ise ekstra fatura şişiyor başka bişey değil
  • Benim yan oda üyeliği de var. Geçenlerde faturayı incelerken dikkatimi çekti.İkisinden de 2,75 tl kesilmiş.Müşteri hizmetleriyle görüştüm.Irın kırın etti söylemek istemedi,sonra ben eve fatura geliyor onun ücreti mi diyince, evet dedi.Ben de e postadan atın faturayı ben zaten internetten de görüyorum dedim.Bakacaz bu ay kesilecek mi?

Yani e postaya gelsin faturanız, o şekilde söyleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorcery

Benim yan oda üyeliği de var. Geçenlerde faturayı incelerken dikkatimi çekti.İkisinden de 2,75 tl kesilmiş.Müşteri hizmetleriyle görüştüm.Irın kırın etti söylemek istemedi,sonra ben eve fatura geliyor onun ücreti mi diyince, evet dedi.Ben de e postadan atın faturayı ben zaten internetten de görüyorum dedim.Bakacaz bu ay kesilecek mi?

Yani e postaya gelsin faturanız, o şekilde söyleyin

hayır öle değilmiş o hizmet bedeli imiş ücrete tabi olan fatura ile akalası yok her halukarda gelecek.. nete fatura gelmesi ekstra bi olay.. normal faturadan kağıt olarak gelen ücret alınmıyormuş

• bakın da mail'e fatura gönderilenlere "net hizmeti" kapsamında ayrıca bir 2,75 TL kesmesinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: webislander

bakın da mail'e fatura gönderilenlere "net hizmeti" kapsamında ayrıca bir 2,75 TL kesmesinler

haha
  • babamın üzerine kayıtlı olduğu için cep telefonuna mesaj gelmiş ve bu 2,75 lik ücret önümüzdeki faturadan düşülecekmiş.
  • 2.75 tl iletim hzmeti herkezden alıolar kesintisi olmaz faturaya dahilmiş
  • hala bu 2.75 in neden alındığını net olarak bilen yok ama ödüyoruz...
    donumuzu alsalar müstehaktır bize...
  • bende bu konuya takildim . adi uzerinde e-fatura sanki pul masrafimio v ar yaw
  • bildiğim kadarıyla bu 2.75 tl lik hizmet bedeli sizin kullanım ücreti üzerine dahil bir rakam. + olarak mı faturalandırılıyor.?
  • lütfen her üye arasın bu müşteri hizmetlerini itiraz edelim bu duruma.tüm üyelerden bu para alınsa dijitürk zararını karşılar bu sezonki biz koyun değiliz bunu ispat edelim.
  • bende bugun dikkat ettim hizmet bedeli 2.75 tl kesmişler oysa uye olurken bir kurus fazla vermicem demi dedim belirtilen rakamdan evet dediler ama kazın ayaği öyle değilmiş
  • evt neden aldıklarını bende bilmiyorum.Bugün aradım müşteri temsilcisini.İyi bir konuştum.İlk önce paket içinde geçiyor dedi bende söylediginiz çok mantıksız dedim.Sonra fatura bedeli dedi o zaman faturayı iptal edin ben bütün işlerimi online yapıyorum dedim. Cevap veremedi.Yani onlarda bilmiyor neden aldıklarını. İletinizi aldık.Tekrar size döncez dediler. Üstelik bide yalan söylüyorlar bana tahattütünüz bittigi için 6 cı aydan itibaren böyle diyor dedi. ben tahattütüm 1. ayda bitti diyorum yine susuyor. Böyle insanlar görmedim.Yani bilmeyen birisi olsa her türlü geçirecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skoparak -- 17 Ağustos 2012; 20:26:48 >
  • Uye olurken 18,99 tl demislerdi kampanyali fiyati ve o zamandan beri 2,75 i oduyorum. Yani bu giris paketi fiyatinin icindeki bir tutar. Verdikleri hizmeti muhasebelestirirken kullandiklari bir kavramdir diye dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eylül 2011e kadar indim faturalarda hepsinde var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ethan

Uye olurken 18,99 tl demislerdi kampanyali fiyati ve o zamandan beri 2,75 i oduyorum. Yani bu giris paketi fiyatinin icindeki bir tutar. Verdikleri hizmeti muhasebelestirirken kullandiklari bir kavramdir diye dusunuyorum

paket içinde geçmesi çok mantıksız çünkü ben alırken giriş paket 9 tl bir para ödücem ve hiç artma olmayacak diye aldım kaldıki benim tahattütüm 1. ayda bitti. bu parayı 6. aydan itibaren almaya başladılar. Kişi bana paket içinde geçiyor dedi sonra ters dönerek fatura parası dedi onlarda bilmiyor neden aldıklarını.Bence sizde sessiz kalmayın.Eminim bir çok kişi farkında bile dedilgir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.