TTnet Wifi Çıkış Yapamıyorum
22 Cevap28303 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
16 Ocak 2011; 22:03:34 

Birkaç saattir elektrikler kesik olduğundan birşeye bakmak için laptop ile TTnet Wifi'ı kullanarak internete bağlandım. Tarayıcıyı açınca üyelik adıyla giriş yaptım ve açılan ekranda bunu kapatmamam gerektiğini işim bitince ordan çıkış yapmam gerektiğini yazıyordu ayrıca bu ay herkese 2011 dakika hediye imiş. Bakmak için internete bağlandığım şeyi bile bulamadan birden internet kesildi?! O çıkış yapacağım sayfada kopmuştu tabi hemen tekrardan bağlanıp sayfayı yeniledim ama o sayfa açılmıyordu. Bilgisayardanmı olduğunu çözemediğim sayfalar olmadığında yönlendiren opendns guide böyle bir sayfa olmadığını söylüyordu. ttnetwifi.com.tr ye girip aynı yere ulaşmaya çalıştım ama nedense koymamışlar?! Açıklama kısmınada otomatik olarak gelen yerden giriş yapın çıkın yazmışlar. Şimdi burdan çıkış yapamazsam ve laptopun pili birazdan biterse faturaya bu dakikaları geçirecekler ve bu çıkış olayını zorlaştırmaktaki amaçlarıda bu açıkça. Bu çıkışı nasıl yapabilirim biri yardım ederse sevinirim.

Uzaklaştırılmış
16 Ocak 2011; 22:17:04 

Acil cevap bekliyorum pili bitti bitecek

334 Mesaj
16 Ocak 2011; 23:34:21 

http://giris.ttnetwifi.com.tr/ böyle birşey yazıp ordan çıkış yapcan

Uzaklaştırılmış
16 Ocak 2011; 23:46:08 

İşte orası açılmıyor resmen millete girsin diye tezgah kurmuşlar. Şuan elektrikler geldi normal modemde giriyorum ama sistemden çıkıp yapmadı göründüğüm için dakikadan yiyor sanırım.

Düzenleme: Binbir güçlükle tekrar girerek o ekranda çarpıya basmayı başardım. Tahmin ettiğim gibi süre yemiş geç olmadan hallettim neyseki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serbest Çağrışım -- 17 Ocak 2011; 0:34:53 >

241 Mesaj
17 Ocak 2011; 8:12:07 

Merhaba,

https://giris.ttnetwifi...?connect_button=connect

deneyebilirsin,

ek açıklama,

1- TTNET WiFi herhangi bir Internet'e gidiş geliş olmazsa otomatik olarak kesiyor, örnek yukardaki sayfayı yanlışlıkla kapattın, sonra çıkışa basmadan laptopu kapattın gittin, arka planda sistem 10 dk sayıp senden hiçbir veri gelip gitmediğini kontrol edip, bağlantıyı otomatik düşürecekti.

2- TTNET WiFİ dakikaların biterse dakikaların bitmiş oluyor, ek dakika otomatik eklenmez, faturalanmaz, burada 2011 i kendi isteğinle kullandın 2011. dakikada hizmet kesilir , sen gidip ekstra dakikayı almadığın müddetce sisteme giremeyecektin. Geçirme vs yok yan..

kolay gelsin

COD MWF PERK 3 MARTYRDOM
"Beni Benden alır isen , seni sana bırakmam"

8173 Mesaj
17 Ocak 2011; 8:59:25 

çok önemli değil ki kesmek...veri transferi olmadıgı zaman kesiliyor zaten

Uzaklaştırılmış
17 Ocak 2011; 16:29:33 

Sağolun 10 dakika sonra kesiliyorsa iyiymiş. Artık ttnetten herşeyi bekler oldum haliyle bu durum oluştu.

15 Mesaj
6 Mart 2011; 17:43:43 

Para tuzagı arkadaşlar çıkış yapmadan yarım saat boyunca kesılmıyor..ana sayfasında yazdıgına göre.Wifi çıkış sayfasında sürekli bir problem oluyor açılmıyor, bir tek bende oluyorsa onu bilemem;bilerek yapıyorlar sanırım... Ttnetten başka ne bekleyeceksın ki? ..

241 Mesaj
7 Mart 2011; 7:57:17 

Merhaba,

Otomatik logout süresi 30 dk yükseltilmiş, giriş safyasında uyarı olarak yazıyor, bu sayfayı kapatmayın diye.

Birde öncelikle mesaja bir ek sayfaya giris.ttnetwifi.com.tr yazara ulaşılabiliyor, uzun yazmışım.

COD MWF PERK 3 MARTYRDOM

15 Mesaj
7 Mart 2011; 21:29:27 

Giriyorum fakat 5-10 dakıka sonra aşagıdakı hatayla karşılaşıyorum birdahada saatlerce çıkış yapamıyorum ...

0

Ekteki dosya (1)

1346 Mesaj
8 Mart 2011; 0:06:22 

quote:

Orijinalden alıntı: erkan4444

Giriyorum fakat 5-10 dakıka sonra aşagıdakı hatayla karşılaşıyorum birdahada saatlerce çıkış yapamıyorum ...

0

bu web sitesine devam et yazıyor ona bas devam et. açılır sayfa

15 Mesaj
8 Mart 2011; 14:56:40 

Devam et diyorum bu seferde aşagıdakı uyarı çıkıyor ..

0

Ekteki dosya (1)

1 Mesaj
9 Nisan 2011; 19:24:29 

dns ayarlarından kaynaklanıyor. dns ayarlarını varsayılan olarak değiştirirsen problem düzelecektir sonra giris.ttnetwifi.com.tr ye girmeyi tekrar dene sorun kalmayacak.

1588 Mesaj
20 Temmuz 2011; 19:11:20 

beyler bi çözümü yokmu ya boşu boşuna 30 dakka gidiyor login sayfası kendiliğinden iptal oluyor bu ttnet safi zarar bilerek yapılıyor yazık

Asus m3n-ht deluxe motherboard - Amd phenom 9550 o/c- Msi 7850 o.c -NOCTUA NH-U12P SE2 -OCZ fatal1ty 550w - 4x2 gb kingston hyp. ram -Razer imperator 4G-Ss 4HD- Logitech G105 -2006 Casper Case - Acer Aspire ONE A150X BLUE Ipod nano 4g 8 gb silver-2011 Opel ASTRA Classic III HB Teknik Gri Edition-sennheiser hd 205 & cx-200 II-sony vaio vpc-eb4x1e-garmin nüvi 1200-PHILIPS 27" 273E3LHSB/00-Audiotrak prodigy Cube-Samsung Galaxy S4 süd beyazı:)

64 Mesaj
22 Ağustos 2011; 19:48:21 

quote:

Orijinalden alıntı: fstkc

dns ayarlarından kaynaklanıyor. dns ayarlarını varsayılan olarak değiştirirsen problem düzelecektir sonra giris.ttnetwifi.com.tr ye girmeyi tekrar dene sorun kalmayacak.

bendede aynı sorun vardı bende bu şekilde çözmüştüm.

661 Mesaj
22 Ağustos 2011; 20:34:16 

quote:

Orijinalden alıntı: erkan4444

Devam et diyorum bu seferde aşagıdakı uyarı çıkıyor ..

0

DNS ayarını değiştirince sorun kalmadı değil mi? Cevap verir misin?

Ahmet ERGÜL

105 Mesaj
22 Ağustos 2011; 20:50:17 

bugun bende ilk defa tt net wifi yı dersanede keşfettim çok saçma bişe geldi ttnet kullanıcı adımı istiyo baglanmak için hiç denemedim bile..

senin konuna gelince inaktiflikten kopucaktır baglantı sorun yok ;)
veri transferi olmadıgına göre

Bir hikaye biter, bir başkası başlar.

437 Mesaj
31 Aralık 2011; 19:07:48 

192.168.2.1 adresini adres çubuğuna yazıp enterlediğiniz zaman ttnetin sayfası çıkar ve oradan çıkış yap diyebilirsiniz bilmeyenler için.....

Acer AS5740G-434G50Mn

AMD&ATI 5000&6000 SERİSİ KULLANANLAR TOPLULUĞU

46 Mesaj
5 Ocak 2012; 15:24:34 

quote:

Orijinalden alıntı: izmir85

DNS ayarını değiştirince sorun kalmadı değil mi? Cevap verir misin?

teşekkürler arkadaşım. aylar sonra ihtiycım oldu buna. bu bilgi sayesinde hallettim.

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

2 Mesaj
26 Nisan 2012; 18:07:56 

ya ben de girdim. cıkıs yapamadan kapattım. veri transferi olmazsa falan kendiliğinden kapanır demişsiniz ya. ben yinw wifidan baska kullanıcılara giriyorum oradan işlem yapıyorum. yine de tttnetwifi dklarım biter mi? ya bi de bitince kendiliğinden ek ücret olmadıgı garanti değil mi su an panik oldum da :s:s saatlerdir acık

241 Mesaj
27 Nisan 2012; 10:55:09 

quote:

Orijinalden alıntı: seyyma

ya ben de girdim. cıkıs yapamadan kapattım. veri transferi olmazsa falan kendiliğinden kapanır demişsiniz ya. ben yinw wifidan baska kullanıcılara giriyorum oradan işlem yapıyorum. yine de tttnetwifi dklarım biter mi? ya bi de bitince kendiliğinden ek ücret olmadıgı garanti değil mi su an panik oldum da :s:s saatlerdir acık

ttnet wifi dan kablosuz olarak koptunuz diyelim ya da notebook u çat diye kapattınız. sistem o bağlantıdan yarım saat bir paket, bir trafik gelmdiğini görünce kapatır. Fakat durum şu ise, TTNET WiFi ağına bağlısınz, web sayfasından giriş yaptınız. web sayfasını kapattınız ancak bağlantı duruyor. bilgisayarınız açık sürekli mail alıp gönderiyor bu durumda bağlantı aktif kalacaktır. Yanlışlıkla web sayfsını kapattığınız durumda, TTNET WiFi ağına bağlı iken tarayıcıda8 giris.ttnetwifi.com.tr adresine gidin, bağlı sayfası geliyorsa oradan çıkış butonu ile çıkabilirziniz.

Ekstra paket vs olmuyor dakika bitti hizmet bitti. otomatik uzamaz, ek paket almaz.. siz ancak ttnet online işlem merkezi veya çağrı merkezini arayıp ek dakika satınalırsanız yeni paket ekleniyor

COD MWF PERK 3 MARTYRDOM

94 Mesaj
19 Ağustos 2012; 10:31:27 

Çok çakallar çok.

5 Mesaj
20 Aralık 2013; 12:30:19 

quote:

Orijinalden alıntı: fstkc

bende bu şekilde yaptım ve sorun çözüldü teşekkürler arkadaşım

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İnternet] » İnternet Servis Sağlayıcılar » TTNet » TTnet Wifi Çıkış Yapamıyorum
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.453