Şimdi Ara

Peugeot 307 için Hız Sabitleme ve CC taktırma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. 1 Ay önce takas yoluyla 307 XT Premium aldım. 2003 Model. Aracıma cruise control taktırmak istiyorum mümkünmüdür? Ayrıca CC denilen olay benim arabamada oluyormu? olursa eğer yakıtı zorlarmı?

• 2003 modellerin bir kısmında gaz teli var. bir kısmında ise drive by wire sistemi var.
    2004 ve üzeri olan modellerde gaz teli yok.

gaz teli olursa cc takılamaz.
    kaputu açıp akü tarafındaki farın üstünde gaz teli gözküyorsa cc takılamaz.
  • peki masraflımıdır bu işlem? Yakıt konusunda durum ne oluyor?
  • 150 tl civarında cc kolunun fiyatı tabi işçilik hariç normalde fazla bişey almazlar die tahmin ediyorum yakıt olayındada uzun yolda filan olsun belli bi hıza bağladıktan sonra oldukça iyi bana göre 307 1.6 dizel ile ordu nevşehire gidip geldim hız sabitleyici hep 99km'ye sabit idi 1250 km yol yaptım bi depo ile bnce fazlasıyla açıklayıcı
  • ben götürdüm gaz teli 2 çıktı 4olması lazımmış bu da extra külfet, bence çok lazım bişi değil boşa para harcamaktan başka. kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş doğrudur ama başta ben götürürken binkere düşündüm yaptırsam mı yaptırmasam mı, arabayı verdikten sonra servise 2 tel 4 yapmaya çalışcaz dediler bırakın kalsın dedim. Türkiyede sürekli otobanda yol yapmıyorsan çok lazım bir özellik değil
  • arkadaşlar merhaba bende 2006 307 1.6 HDI 110bg comfort sw düz vitese taktırdım. Maraş peugeot bayiinde 325 tl çok uzun sürmüyor takılaması geçenlerde istanbula gittim geldim 2500 km yol yaptım bunun 2000km sini hız sabitleyici ile yaptım hiçbir sıkıntı yok tavsiye ederim arkadaşlar .Arabanın tekl eksiğini ben tamamlamış oldum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.