Şimdi Ara

Windows 7 Hizmet Paketi 1 (SP1) indirilebilir durumda (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
674
Cevap
2
Favori
61.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de bu kadar sorun olmadı masa üstüne yüklerken ama notbooka yüklerken bayagı zorlandım insallah düzelir bu sorunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: notebook-yk

ben de bu kadar sorun olmadı masa üstüne yüklerken ama notbooka yüklerken bayagı zorlandım insallah düzelir bu sorunlar

Son çare olarak yükleme dillerini kaldırıyorum şimdi.. Bir sürü dil yüklemiştim. BElki işe yarar. Cunku C'de 70 küsür boş yer olmasına ragmen boş yer yok hatası alıyorum. Windows disk temizleme ve hatta CCleaner bile yaptım. YApacak tek çare şimdi bunu buldum. Daha önce yüklemiş oldugum dilleri kaldırıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

ben de bu kadar sorun olmadı masa üstüne yüklerken ama notbooka yüklerken bayagı zorlandım insallah düzelir bu sorunlar

Son çare olarak yükleme dillerini kaldırıyorum şimdi.. Bir sürü dil yüklemiştim. BElki işe yarar. Cunku C'de 70 küsür boş yer olmasına ragmen boş yer yok hatası alıyorum. Windows disk temizleme ve hatta CCleaner bile yaptım. YApacak tek çare şimdi bunu buldum. Daha önce yüklemiş oldugum dilleri kaldırıyorum

İşe yaradı.. Hata almadım ve sp1 yüklendi. Üstelik Windows etkinleştirme kısmı bozulmadı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: raver

tr_windows_7_ultimate_with_sp1_x64_dvd_618269.iso
    tr_windows_7_ultimate_with_sp1_x86_dvd_619074.iso

için link isteyen herkese pm attım..

pm atabilirmisiniz lutfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: jumano

quote:

tr_windows_7_ultimate_with_sp1_x64_dvd_618269.iso
    tr_windows_7_ultimate_with_sp1_x86_dvd_619074.iso

için link isteyen herkese pm attım..

pm atabilirmisiniz lutfen

bende alabilirmiyim.
  • pm atan herkese yardım edildi.
    arkadaşlar ayıp olmuyormu bana pm atacağınıza buradan istemek?
  • quote:

quote:

quote:

İşe yaradı.. Hata almadım ve sp1 yüklendi. Üstelik Windows etkinleştirme kısmı bozulmadı..

cok sevindim düzeldigine
  • quote:

quote:

quote:

quote:

cok sevindim düzeldigine

Tesekkur ederim.
  • quote:

pm atan herkese yardım edildi.

pm
  • Hdd'de bayağı yer kaplıyor sanırım.. Hdd'de yer sorunum olduğundan yüklemeyi düşünmüyorum, güncellemeleri bile yüklemiyorum, şundan dolayı kesinlikle yüklemelisiniz diyen var mı acaba.. Yani yükleyip büyük bir fark gören oldu mu?

Birde yüklerken varolan bilgilerde bozulma eksilme yaşayan var mı? Yoksa program yükler gibi kolayca sorun çıkartmadan yükleniyor mu? Ve ne kadar yer kaplıyor?
  • HOCAM BEN YÜKLEDİM MASAÜSTÜ VE LAPTOPUMA LAPTOPA YÜKLERKEN SORUN YASADIM AMA HERHANGİ BİR DEGİŞİKLİK YOK BİRAZ PERFORMANS ARTI GİBİ BOZULMA FELAN OLMADIDA BENİM MSN 2011 KULLANIYORUM BAZEN KENDİ KENDİNE KAPANIYOR SORUN OLARAK SADECE BU
    NE KADAR YER KAPLADIGINI BİLMİYORUM SİZİN WİNDOWS YÜKLÜ OLDUGU HDD BOYUTU NEKADAR?

BU 2 LİNKİ İNCELER SENİZ HOCAM
    http://windows.microsoft.com/troubleshootwindows7sp1
    http://windows.microsoft.com/tr-TR/windows7/learn-how-to-install-windows-7-service-pack-1-sp1
  • quote:

pm atan herkese yardım edildi.

PM
  • 320gb'lik hdd'nin C: bölümü 281 gb.. İlk aldığımdan beri böyle bölüştürmek nasip olmadı ve 2-3 gb boş yer var.. Yüklemeyi düşündüğüm zaman resmi bir kaynaktan yüklerim zaten
  • HIM COK AZ MIŞ
    SEN EN İYİ Sİ YENİ HDD AL
    BURASI ZATEN RESMİ
    http://www.microsoft.com/downloads/tr-tr/details.aspx?FamilyID=c3202ce6-4056-4059-8a1b-3a9b77cdfdda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 1 Mart 2011; 9:06:52 >
  • Hala benim bilgisayar Windows Update'de bulamıyor. 6 gün oldu yayınlanalı.
  • hocam updateniz kapalı olmasın
  • 5 GÜN ÖNCE WİNDOWS UPDATE'TEN GÜNCELEMELERİ İNDİRMİŞTİM.O ZAMAN WİNDOWS 7 SP1 PAKETİ DE BUNLARIN ARASINDAYDI.PC KAPANIP AÇILDIĞINDA YAPI 7600 HATASI VERİYORDU.BUNDAN 2 GÜN SONRAYSA PC'DE HİÇBİR PROGRAM(İNTERNET EXPLORER,CCLEANER HARİÇ) ÇALIŞMIYORDU.
    DAHA SONRA VAROLAN WİN7 ÜZERİNE BİR WİN7 DAHA YÜKLEMEYİ DENEDİM BİRKAÇ SEFER.HİÇBİRİNDE YÜKLEME TAMAMLANMADI.
    HARDDİSK C'Yİ BİÇİMLENDİRDİM VE ŞU AN PC İYİ GÖRÜNÜYOR.OTOMATİK GÜNCELLEŞTİRMEYİ İPTAL ETTİM,ŞU AN SP1 GÜNCELLEME LİSTESİNDE YOK.
    WİN7 SP1'İ YÜKLEMEMİ ÖNERİR MİSİNİZ?
    VE BU .EXE DOSYALARININ AÇILMAMASININ YA DA ÇALIŞMAMASININ NEDENİ NE OLABİLİR?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet429 -- 28 Şubat 2011; 11:42:05 >
  • quote:

hocam updateniz kapalı olmasın

Hayır değil. Kendim de denetlettiriyorum zaten ama sadece güvenlik güncelleştirmesi dışında birşey bulduğu yok.
  • hocam belki yüklemisinizdir resimdeki gibi service pack 1 yazıyormu cıkan güncellemeleri bi yükleyin

Windows 7 Hizmet Paketi 1 (SP1) indirilebilir durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 1 Mart 2011; 12:24:58 >
  • quote:

hocam belki yüklemisinizdir resimdeki gibi service pack 1 yazıyormu cıkan güncellemeleri bi yükleyin

Hayır yazmıyor.

Ayrıca dil güncelleştirmeleri dışında birşey bulamıyor.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.